Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dojrzala kochanka

mam 39 lat i mam ochote na mlodszego.....

Polecane posty

Dziś ucieknę od NIEGO,wyjeżdżam na weekend i mam wszystko w nosie. Mam tylko jeden problem,mąż już wyjechał wić dla nas gniazdko i choć mam szerokie pole do popisu,to się nie popiszę Niech ktoś mi powie rozsądek to czy szaleństwo,nie chcieć kiedy on chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) och kusicielka a juz przeczytalam DO niego...ech...czy my musimy miec takie dylematy ??? ja tylko dziekuje ze 500 km to kawał drogi :) pozdrawiam słonecznie...udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdoły pierdoły babały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marepizda1
to dzwon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i temat umarł..ech..ja chyba jestem na finiszu..chyba bedzie koniec..serducho boli ale to bedzie chyba najlepsze rozwiazanie :( kusiceilka,dojrzala,hard pozdroffa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pozdrówka.:))))))))))))))) Moglyby się wypowiedziec kobiety w podobnej sytuacji,co one zrobiły ,jak się zachowaly?:D ....bo raczej taki związek(z duuuuuuuuużo mlodszym)nie bardzo ma przyszlosć.Nasze zegarki biologiczne tykają szaleńczo,a faceci (niektórzy )starzejaą sie z wdziekiem.Kobieta kolo 40chodźby nie wiem co robila ,to i tak po niej widać. ...a może warto spróbować,chociaż dla tej cudownej chwili???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja opowieść krótka
jestem po 40-tce, On młodszy o 5 lat, był do kitu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja opowieść krótka
chciał, a nie mógł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja opowieść krótka
a same chęci nie wystarczają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja opowieść krótka
i dzieki temu doceniłam mężą:D jest o niebo lepszy w te klocki od tamtego młodszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja rada jest taka...tak żyjcie kobitki byście jak najmniej żałowały :) gorzej jak zaczniecie żałowac w wieku 60 lat....czasu nie cofniecie :) nie zachęcam i nie odradzam.....wybór nalezy do Was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj margi juz to pisalas :( nie skosztujemy bedziemy zalowac ..skosztujemy tez napewno na zdrowie nie wyjdzie i tak zle i tak nie dobrze...ja chyba nie potrafie tego skonczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę że gdybyś tego nie chciała.....nie doszło by do takiej sytuacji....coś już zaczęłaś a teraz targają Tobą rozterki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczyło w odpowiednim momencie stanowcze NIE....nie zrobiłas tego....więc masz efekty. Jeśli naprawdę nie chcesz...nie rób małolatowi nadziei...nie można tak... on też czuje, myśli.....ranisz go w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz to w czym problem?:).Ja temu swojemu nie pozostawiam złudzeń,a ten dalej swoje i swoje.Jest fajnym chlopakiem i na pewno kogoś sobie znajdzie....hmm...już jestem zazdrosna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VICTOR 31
hej, uwilbiam starsze kobiety, myslę że te z którymi byłem również lubia sex z młodszym od siebie. Marzę o 40/ 45 letniej sexi kobiecie która lubi i wie o co chodzi w tym wszystkim... zapraszam gg 4297061

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka nocą
a ja mam 31 lat i odkąd pamiętam... ochotę ma młodszego, takiego 20-25 lat mrrrr! Ci w moim wieku i starsi nie mają już takiej werwy, a jak wiadomo 30 tki i 40 tki temperament mają ogromny;) Kurcze, muszę się wreszcie przełamać i poznać takie młode, dzikie ciasteczko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzys...
Brunetka juz spi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×