Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dojrzala kochanka

mam 39 lat i mam ochote na mlodszego.....

Polecane posty

Gość robię profesjonalny fisting
w realu jurnym 30 !!!! ;) :D może być z batem !!!!! :) podajcie kontakt mailowy !!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś_toś
Tutaj przynajmnie ktoś napisał szczerze, nie udając faceta który rzekomo szuka starszej. Plus za szczerość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś toś sroś
nie bądź taki hop do przodu...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocnik
Witam mam 27 lat, ejstem z warszawy i chetnie dopieszczę dojrzałą kobietę, jeśli znajdzie się jakaś chętnie piszcie na maila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he hi
No jeśli wyglądacie tak jak ta pani w średnim wieku to OK! www.whatboyswant.com/showpicture/782450/1/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody mężczyzna 28 lat
Nie ten login :-) No jeśli wyglądacie tak jak ta pani w średnim wieku to OK! www.whatboyswant.com/showpicture/782450/1/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ja..
czlowieku przeciez ta babka na zdjeciu to juz po pięćdziesiace jest :P a my tu laski w kwiecie wieku:P kusicielka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody Mężczyzna 28 lat
Hmmm, Dziewczyny, aż mi robicie chętke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody Mężczyzna 28 lat
ja bym z tą panią ze zdjęcia chętnie poszedł do łużka. Skoro nago wyglądacie od niej lepiej, to znaczy że wyglądacie świetnie ;-) pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody Mężczyzna 28 lat
Fajnego użyłaś okreslenia :-) Dyplomatyczne zaznaczenie tego i z estetycznie ładnym brzmieniem. Stylowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody Mężczyzna 28 lat
:-) Nie mniej, oryginalne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 35 roku życia czulam sie mloda,zgrabna i piękna.....potem przyszedł czas refleksji......gdy młodziutka osóbka(zwana przeze mnie k u r w i szonem)zajęla moje miejsce....potem dlugo,dlugo nic....i teraz znów jestem mloda i piękna.....i chce mi się żyć.Myślę,że malutki romansik pomoże mi jeszcze bardziej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody mężczyzna 28 lat
Czytałem, czytałem o k...szonie jak ją określiłaś. Ale i było coś napisane o brzebaczeniu wobec męża . Hmmm?? :-) Niegrzeczna dziewczynka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wybaczyła....ale nie zapomniała...takich rzeczy sie nie da zapomnieć zawsze tak jest że cierpią ci niewinni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczyć ?NIGDY!!!DO TEJ PORY PRZECHODZĄ MNIE DRESZCZE NA WSPOMNIENIE,NIE DRESZCZE ROZKOSZY BYNAJMNIEJ!:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczylam,wybaczylam,bo wiecej nas laczy niż dzieli i cholernie duzo przeszliśmy.....hmmm naprawde dużo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody Mężczyzna 28 lat
Ale ia tak trzeba przyznać że wybaczenie zdrady budzi podziw dla silnej woli ratowania związku (bo i sam sobie trudno coś takiego wyobrażam. O zdradzaniu mnie przez byłą dowiedziałem się po rozstaniu). Czas lecieć. Miłego wieczoru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody Mężczyzna 28 lat
O, wróciłaś Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile dałbym by zapomnieć cię Wszystkie chwile te, które są na nie bo chce bo chce Nie myśleć o tym już zdmuchnąć wszystkie wspomnienia niczym zaległy kurz tak już po prostu nie pamiętać sytuacji w których serce klęka wiem nie wyrwę się chociaż bardzo chce mam nadzieje że to wiesz i ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się przyznać,ze równolegle z Wami gadam sobie z Nim,ja pinkole ....alez ciezko sie pohamować.On taki superaśny i wsamraśny,a ja taki beton nieokielznany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×