Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość NORMA GE

lifting twarzy

Polecane posty

Gość Bronka

Ja robię lifting kwasem hialuronowym od Restylane. Daje świetne efekty i nie jest to jakaś straszna ingerencja. A na dodatek wszystko jest bezpiecznie, bo Restylane to marka, która dba o bezpieczeństwo klientów - dlatego wymyślili Custom Pack - zestaw niezbędnych do zabiegu akcesoriów, dzięki którym zabieg na pewno jest sterylny i higieniczny 🙂 Reszta już zależy tylko od lekarza, ale mój ma już wiele lat doświadczenia, więc zawsze spokojnie oddaję się w jego ręce 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasinakowlsk

Nowoczesna klinika doktora Łątkowskiego i dobre opinie koleżanek przekonały mnie do wizyty. Po liftingu skórę mam znacznie jędrniejszą i młodszą przez co czuję się dużo lepiej, a zabieg nie był dla mnie bolesny.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie są tylko moje marzenia, naprawdę siadła mi twarz i to nie jest mój wymysł. Widziałam dziewczyny z wyjściówką o niebo lepszą od mojej u których przeprowadzono lift i u nich efekt po był widoczny, poprawił i owal i napięcie twarzy. Nici na dwa lata i co potem w koncu i tak się skonczy na lifcie podwojnie wydana kasa. Zdecydowałam się na lift , mam nadzieję , że uda się uzyskać taki efekt o jaki mi chodzi jeże li nie bedzie poprawka nie ma wyjścia. Jak na razie jestem zdecydowana na tę klinikę w Katowicach https://klinikamagnuccy.pl/nici-pdo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HaniaSee90w

jeśli ktoś się decyduje na lifting polecam w estetica nova i urządzenie scarlet rf 🙂 moja skóra na twarzy była wiotka i wiadomo widać było upływający czas, miałam dwie serie i po  zabiegu widzę duużą różnicę 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ujotka88

Ja bardzo polecam zabieg wampirzego liftingu w Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie. jestem bardzo zadowolona z efektów. Tr oche byłam w kropkach bordo ale efekty sa spektakularne 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

Jeśli chodzi o Wrocław to do liftingu polecam klinikę Esderm. Oferują oni zabieg HIFU, który właśnie jest liftingiem, ale bez skalpela. Bardzo bałam się cięcia, dlatego zdecydowałam się na to i jestem zadowolona. Efekt jest widoczny i wszystko poszło, jak powinno. Bardzo ich polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kincia

Ja byłam na liftingu nićmi wchłanialnymi w Beauty Kingdom, po zabiegu widzę poprawę wyglądu mojego czoła, pozbyłam się okropnych krech, które mnie postarzały. Naprawdę warto, metoda bezpieczna i skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikolka

mój lekarz zaproponował mi restylane skinbooster i jestem bardzo zadowolona. na prawdę fajny, naturalny efekt....no i teraz jest mniej zmarszczek! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jess

Byłam na liftingu biomimetycznym u doktora Kępy. Polecam. Zabieg mało inwazyjny, a widzę róznicę na twarzy. Skóra zrobiła się ładnie uniesiona, ujędrniona. Czuję się kilka lat młodziej, znajomi mówią mi, że również parę lat młodziej wyglądam, co mnie bardzo cieszy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Serdecznie polecam zabieg liftingu, który wykonywałam u doktor Romy Zielińskiej w Krakowie. Jej gabinet nazywa się Magnopere. Lifting wykonywany był przy użyciu lasera, który pod wpływem ciepła uszkadza skórę, która w procesie regeneracji i gojenia odzyskuje naprawdę młody wygląd. Zabieg nie jest bolesny, a skóra szybko wraca do formy. Polecam z całego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka
Dnia 9.12.2019 o 09:03, Gość Renata napisał:

Jeśli chodzi o Wrocław to do liftingu polecam klinikę Esderm. Oferują oni zabieg HIFU, który właśnie jest liftingiem, ale bez skalpela. Bardzo bałam się cięcia, dlatego zdecydowałam się na to i jestem zadowolona. Efekt jest widoczny i wszystko poszło, jak powinno. Bardzo ich polecam.

Zdecydowanie popieram Pni zdanie. Lifting bez skalpela to lepsza opcja. Nie jest inwazyjny i na pewno mniej można się go obawiać. Co do kliniki Esderm, to również się zgadzam. Bardzo profesjonalne miejsca ze świetnym dermatologiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziestka Piątka

Lifting zdecydowanie polecam zrobić w klinice Dermedika w Krakowie. Panie mają świetne podejście do człowieka i bardzo dobrze wykonują swoją pracę. Efekt jest genialny! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari

mam za sobą facelifiting, efekty naprawdę robią wrażenie, zdecydowane odmłodzenie bez efektu sztuczności - maski, cięcia praktycznie niewidoczne. zabieg został przeprowadzony przez doktora Wacławowicza w Orthos pod Wrocławiem, polecam serdecznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaPa
Dnia 4.10.2011 o 18:06, Candygirl87 napisał:

moja znajoma znowu była u dr Kratochwila we Wrocławiu i też jest bardzo zadowolona , wiele rzeczy jej doradził, najpierw próbowali inne metody, a dopiero potem zdecydowali się na lifting, bardzo jest zadowolona i efekty tez są rewelacyjne

Z kolei moja ma w Krakowie swojego zaufanego specjalistę, pana dra Marcina Wolfingera. Fajnie wiedzieć, że są jeszcze specjaliści rzeczywiście kompetentni i z pasją. Ja też się w końcu wybiorę do kliniki Prime Medic, do pana dra:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jukba

a moze warto swojego lekarza zapytac o Restylane Skinbooster? fajny wypełniacz, ładnie wygładza i rozświetla buzię. Ja jestem zadowolona z takiego zabiegu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykada65

Mnie lifting twarzy wykonał dr Osuch u siebie w Warszawskiej klinice, wiadomo, ze początkowo nie wygląda się dobrze, opuchlizna, ból itd. Jakby nie było prawdziwa operacja, ze skalpelem, chirurgiem plastycznym. Ale najskuteczniejsza metoda jeśli chce się poprawić swój wygląd. Ja polecam , warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dananka

Zdecydowanie we Wrocławiu polecam Esderm. Tam mam pewność, że nie zrobią nikomu krzywdy, dodatkowo mają zabieg HIFU. Lifting bez skalpela to zdecydowanie fajna opcja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poddałam się zabiegowi liftingu w Gold Clinic, bo akurat to miejsce poleciła mi koleżanka – a ja polecam dalej. Jestem zadowolona z zabiegu, ceny i efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lifnting twarzy - jak najbardziej. Ale tylko w sprawdzonej klinice z odpowiednimi lekarzami. Sama byłam na takim zabiegu w radzikowska clinic i nie mogłam chyba lepiej wybrać 🙂 miejsce idealne na takie zabiegi. Przede wszystkim zajmują się tobą na wszystkich etapach, nie pozostawiają cię samej sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też polecam lifting w klinice Radzikowska, efekty są fenomenalne :) A zabieg jest bardzo bezpieczny, korzystałam ja i koleżanka, obie sobie chwalimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam wybrać się na konsultację do dobrego lekarza medycyny estetycznej, mogę polecić dra Migałę z kliniki Sfera, gdzie ja chodzę.Taki specjalista dobierze najlepszą dla Ciebie metodę i sposób, w który osiągniesz oczekiwany rezultat 🙂 Dobry lekarz to naprawdę podstawa suckesu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wampirzy lifting brzmi może mało apetycznie, ale jest to zabieg jak każdy inny i daje super efekty. Próbowałam i na pewno jeszcze kiedyś go sobie zrobię. A że lekarz powinien być dobry.- to dla mnie oczywiste. Sama chodzę do Aestetic Clinic w Poznaniu, gdzie przyjmuje bardzo dobry specjalista, dr Rosiński. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×