Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość NORMA GE

lifting twarzy

Polecane posty

Gość gośćggcentrum
26.11.2018r. w G&G Centrum Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Warszawie będzie można wykonać zabiegi SMASTherapy w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamikka54
Osobiście miałam robiony mini lifting twarzy w Dr Osuch Clinic w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Praktycznie bezbolesny zabieg, rekonwalescencja szybka Dobrze o mnie zadbali, nawet już po zabiegu, jak przychodziłam tylko na przegląd. Także polecam, mają tam dobrych chirurgów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka266
Bardzo polecam HIFU bo te zabiegi są naprawdę skuteczny. Miałam robiony zabieg na chomiki i jeden zabieg. JEDEN starczył, żeby zniknęły. Bardzo polecam zajrzeć do Dra Michajłowskiego w Gdańsku. Bardzo solidna klinika. WIęcej można przeczytać o tych zabiegach tutaj: https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/ultraformer-iii-hifu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna222
Chociaż początkowo nie byłam zwolenniczką operacji plastycznych, kiedy mąż powiedział mi o prezencie (liftingu twarzy) bardzo się ucieszyłam. Zmarszczki zawsze i nadmiar skóry zawsze mi przeszkadzały. Nic się nie bałam zabiegu, gdy zobaczyłam jaki lekarz ma mi go robić - wybrał doktora Pabiańczyka, który cieszy się dobrą sławą, a więc wiedziałam, że wszystko pójdzie po naszej myśli. I nie myliłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidkanna
mnie takie zabiegi trochę przerażają ze względu na swoją inwazyjność, zresztą zawsze byłam przeciwniczką medycyny estetycznej i myślałam, że nie będzie mnie interesować odmładzanie. jednak z wiekiem trochę mi się perspektywa zmieniła, a pracuję w branży, w której niestety za dużo się nie osiągnie bez nienagannego wyglądu. koleżanka chodziła na HIFU do dr Michajłowskiego na Skłodowskiej w Gdańsku i sobie chwaliła. no i wygląda świetnie, dużo młodziej. dziewczyny, które były, ile zabiegów wykonywalyście, jeden wystarczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.12.2018 o 12:53, Gość lidkanna napisał:

mnie takie zabiegi trochę przerażają ze względu na swoją inwazyjność, zresztą zawsze byłam przeciwniczką medycyny estetycznej i myślałam, że nie będzie mnie interesować odmładzanie. jednak z wiekiem trochę mi się perspektywa zmieniła, a pracuję w branży, w której niestety za dużo się nie osiągnie bez nienagannego wyglądu. koleżanka chodziła na HIFU do dr Michajłowskiego na Skłodowskiej w Gdańsku i sobie chwaliła. no i wygląda świetnie, dużo młodziej. dziewczyny, które były, ile zabiegów wykonywalyście, jeden wystarczył? 

Lidka mówisz o tej klinice https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/ultraformer-iii-hifu/ ? jak wiesz coś więcej o nich to proszę daj znać, bo też się zastanawiam bardzo nad hifu w Trójmieście, ale to niestety trochę kosztuje i nie bardzo wiem, czym sie kierować przy wyborze salonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podbijam, też się chętnie dowiem więcej o tej klinice i zabiegu. Lokalizacja fajna, a jak z pracownikami? I czym się różni ultraformer od innych maszyn do hifu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaS

Jestem już parę miesięcy po liftingu twarzy u  Pabiańczyka w Krakowie. Jest to poważny zabieg, o czym zostałam poinformowana, ale i tak każdego dnia po operacji bałam się jak to będzie i czy wszystko robię dobrze, żeby nie puściły szwy i tak dalej.... Wyglądałam na początku nieciekawie 😄 ale z dnia na dzień było lepiej. Dzisiaj mogę powiedzieć że zabieg się udał 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2018 o 12:18, blondegirl napisał:

Podbijam, też się chętnie dowiem więcej o tej klinice i zabiegu. Lokalizacja fajna, a jak z pracownikami? I czym się różni ultraformer od innych maszyn do hifu??? 

hej, ultraformer to jest raczej nowe urządzonko, ma dużą moc, dlatego wystarcza tylko jeden zabieg, ale na takich bardziej technicznych szczegółach się nie niestety znam. a jeśli chodzi o personel w klinice cosmetologica to polecam, bardzo miło i bezproblemowo, można się doradzić. no i dla mnie super jest to, że można skorzystać z bezpłatnej konsultacji przed zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idalia

Ja też mam pozytywne wspomnienia z Cosmetologicy. Śmieszna sprawa, bo byłam na konsultacjach w sprawie innego zabiegu i tak od słowa do słowa zaproponowano mi hifu, a że w tamtym czasie absolutnie nie mogłam sobie na to pozwolić to wróciłam dopiero po paru miesiącach jak już się naczytałam o tym sprzęcie i postanowiłam zaryzykować :D Zaufałam i NIE żałuję, zdecydowanie nie są to pieniądze wyrzucone w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.11.2018 o 12:51, Gość do Mortki napisał:

A gdzie robiłaś sobie ten zabieg? Jestem ciekawa, bo poczytałam sobie trochę o tym i dowiedziałam się, że bardzo ważne jest, by oprócz solidnego sprzętu (a Ultraformer jest takim :D) zabieg wykonywany był przez najlepiej lekarza. Dlatego jestem ciekaw, bo chciałabym dobrze trafić. :)

No właśnie też tak czytałam, że nie każdy powinien wykonywać takie zabiegi i jestem lekko w szoku bo całe życie myślałam że kosmetyczka i kosmetolog to jeden zawód!!! A tu jednak codziennie się można czegoś nowego dowiedzieć nawet na kafeterii :D I to się w sumie potwierdza w tym wątku bo widzę że najczęściej przewijają się dwa nazwiska dr Michajłowski i Pabiańczyk tyle że ten drugi przyjmuje na innym końcu Polski więc odpada u mnie.

18 godzin temu, Gość Idalia napisał:

Ja też mam pozytywne wspomnienia z Cosmetologicy. Śmieszna sprawa, bo byłam na konsultacjach w sprawie innego zabiegu i tak od słowa do słowa zaproponowano mi hifu, a że w tamtym czasie absolutnie nie mogłam sobie na to pozwolić to wróciłam dopiero po paru miesiącach jak już się naczytałam o tym sprzęcie i postanowiłam zaryzykować :D Zaufałam i NIE żałuję, zdecydowanie nie są to pieniądze wyrzucone w błoto.

A co to miały być za zabiegi jesli mogę zapytać? Aż tak dużo kosztuje ten ultraformer? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pati kow. no tak kilkaset złotych na jeden zabieg na jedną partię trzeba liczyć, więc jak chcemy zrobić całą twarz to się trochę uzbiera, ale moim zdaniem warto, bo efekty utrzymują się kilka lat :)

znam tylko tego pierwszego doktora i polecam, bardzo dobry specjalista, doradza i nie będzie wściskał głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Jj

Też mogę się pozytywnie wypowiedzieć o ww klinice dr Michajłowskiego. Tylko że ja nie byłam tam na hifu, za to koleżanka tak i wygląda super, dużo młodziej ale nie jest to przerysowany efekt. Ja za to chodziłam tam na endermologię i też byłam zadowolona, więc jeśli chodzi o Pomorze to ścisła czołówka w moim odczuciu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikia

Boże,same denne reklamy,już tutaj nic nie można się dowiedzieć,zgroza i wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
36 minut temu, Gość kikia napisał:

Boże,same denne reklamy,już tutaj nic nie można się dowiedzieć,zgroza i wstyd.

Dokladnie:) weszlam dla smiechu zeby pustakow poczytac a tu tylko reklamy:) moze to i dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
Dnia 2.01.2019 o 00:07, Gość gosc napisał:

Dokladnie:) weszlam dla smiechu zeby pustakow poczytac a tu tylko reklamy:) moze to i dobrze:) 

no może to i dobrze przynajmniej Cię rozrywka ominęła. A pustaków bo co? Bo ktoś dba o swój wygląd? Strasaznie slabe podejscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGG

Jestem przerażona  tymi reklamami.Wpisy tak naiwne ,że aż wstyd.

I skąd się dowiedzieć prawdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sss2

Ja musiałam poddać się usuwaniu znamion na twarzy - od dawna tylko mi szkodziły, wstydziłam się ich. Dlatego udałam się do Euro Kliniki w Siemianowicach Śląskich. Tam poddano mnie stosownemu zabiegowi, dzięki któremu kłopot zniknął!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżastin33

ja miałam strasznie wiotką skórę twarzy po odchudzaniu i udałam się na zabieg SMAStherapy do SC Beauty Clinic - efekt bardzo podobny do liftingu twarzy jak nie lepszy, skóra nie dość że odmłodzona to napięta, jestem bardzo zadowolona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osocze się nie za bardzo opłaca moim zdaniem. Głównie przez to, że efekty utrzymują się do pół roku czyli jednak bardziej krótko. A jak się weźmie pod uwagę to, że i tak trzeba przyjąć serię zabiegów to wychodzi drogo jak na coś czego efektem możemy się cieszyć przez kilka miesięcy i to z odliczeniem czasu od razu po zabiegu przy którym można kiepsko wyglądać. Można znaleźć bardziej trwałe metody bez operacji moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia
Dnia 15.01.2019 o 12:29, Milva napisał:

Osocze się nie za bardzo opłaca moim zdaniem. Głównie przez to, że efekty utrzymują się do pół roku czyli jednak bardziej krótko. A jak się weźmie pod uwagę to, że i tak trzeba przyjąć serię zabiegów to wychodzi drogo jak na coś czego efektem możemy się cieszyć przez kilka miesięcy i to z odliczeniem czasu od razu po zabiegu przy którym można kiepsko wyglądać. Można znaleźć bardziej trwałe metody bez operacji moim zdaniem. 

też mi się tak wydaje. mam porównanie z hifu które robiłam RAZ i efekty dalej mam. a mezoterapię musiałam powtarzać regularnie żeby coś było widać tak to wszystko wracało do tego samego stanu co wcześniej więc to taki efekt na chwilę. jestem jednak za hifu tylko u dobrego kosmetologa z nowym sprzętem a nie jakimś przestarzałym, bo w takim przypadku to faktycznie nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia

A czy ktoś mógłby powiedzieć coś więcej na temat liftingu twarzy w klinice Krajewski? Podobno zabieg wykonywany jest tam metodą SonoQueen HIFU, słyszałam o tym dużo dobrego, może ktoś kto już robił przybliżyć mi więcej informacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie osocze bogatopłytkowe....

https://klinikamagnuccy.pl/osocze-bogatoplytkowe/

Sama ostatnio wykonywalam w tym gabinecie w Katowicach oraz jestem zadowolona. Jak to działa.... Otóż w momencie wstrzyknięcia płytki krwi pękają, uwalniając mediatory i czynniki wzrostu. Osocze bogatopłytkowe zawiera płytki krwi wypełnione czynnikami wzrostu, komórki regeneracyjne i niewielką ilość komórek macierzystych. Substancje te stymulują komórki skóry do namnażania się oraz pobudzają fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu i elastyny. Dzięki temu poprawia się napięcie skóry, zwiększa jej elastyczność i gęstość, a przez to zmarszczki się wygładzają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SiSi

Dorcia jaki sprzęt wg Ciebie będzie dobry żeby efekty się trzymały? :) Chodzi o  ultraformera czy coś innego? Tylko o nim czytałam i jeszcze o med lift o ile to nie jest jakiś inny zabieg. Jeszcze nie do końca się w tym orientuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalala
Dnia 27.01.2019 o 21:35, Gość Sonia napisał:

A czy ktoś mógłby powiedzieć coś więcej na temat liftingu twarzy w klinice Krajewski? Podobno zabieg wykonywany jest tam metodą SonoQueen HIFU, słyszałam o tym dużo dobrego, może ktoś kto już robił przybliżyć mi więcej informacji?

Ja się też do tego zbieram. Słyszałam wiele fajnych opinii o tym miejscu. Lfifting tradycyjny mnie przeraża, ale taki zabieg myslę powinien być bezpieczniejszy, czy ktoś wie czy można od razu wrócić do życia, czy trzeba w domu posiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michelle11

ja w końcu zdecydowałam się na lifting twarzy ale tylko dlatego, że są juz inne metody i nie musiałam iśc pod tzw "skalpel" 😄 byłam na zabiegu SMAStherapy w SC Beauty Clinic gdzie urządzeniem hifu miałam przeprowadzany ten zabieg, efekty są wow! skóra jest super napięta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martka
Dnia 1.02.2019 o 08:35, Gość SiSi napisał:

Dorcia jaki sprzęt wg Ciebie będzie dobry żeby efekty się trzymały? :) Chodzi o  ultraformera czy coś innego? Tylko o nim czytałam i jeszcze o med lift o ile to nie jest jakiś inny zabieg. Jeszcze nie do końca się w tym orientuję

To jest to samo. Tzn. ten sam zabieg i to HIFU i to HIFU, a sprzęt inny. Ja bym brała ultraformera, bo jest mocniejszy i bardziej dokładny. :) Chyba że nie zależy Ci na tym, no to może być i med lift tylko no właśnie wtedy raczej trzeba zrobić kilka zabiegów a nie 1. A od razu po sobie ich nie można wykonywać, więc trzeba mieć więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki

Ja miałam lifting twarzy z SonoQueen we Wrocławiu w MedBeauty i szczerze polecam tę metodę. Dużo pisze się o ultraformerze a to tak naprawdę ta sama technologia. SonoQuenn ma dodatkowo mniejszą głowicę, co na pewno jest atutem, bo można dotrzeć do niektórych miejsc zwłaszcza w okolicach oczu (ja robiłam kurze łapki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinkaaant

Z ciekawości patrzyłam na ceny sonoqueen, jak na coś co miałoby różnić się tylko wielkością głowicy to 12 tysięcy za twarz w cenie regularnej to trochę przesada... Ultraformer też tani nie jest (dla mnie to nawet b. drogi), a jednak kilka razy tańszy :o A siłę ma dużą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli mieszkacie w okolicach Malborka to wybierzcie się do kliniki medycyny estetycznej www.esteticomfort.pl Zajmują się tam miedzy innymi liftingiem twarzy ale znajdziecie też inne ciekawe zabiegi w ich ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×