Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość NORMA GE

lifting twarzy

Polecane posty

Gość HIFU nie na każdego działa

ja miałąm HIFU 2 miesiące temu i stwierdzam że efekt jest ZEROWY. Robiłam sobie zdjęcia przed i po  - nie ma żadnej różnicy. Mam 47 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka

Ja polecam robic jednak rzeczy z medycyny estetycznej w renomowanych klinikach bo łatwo mozna cos zepsuć. Ja robiłam lifting twarzy w estell w warszawie i efekty sa zadowalajace. teraz rozwazam lifting szyi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romina

też miałam sonoqueen i dla mnie efekty rewelacja!!! Polecam w stu procentach! Ja akurat robiłam w Warszawie w klinice Krajewski, bardzo dobra klinika, lekarze z doświadczeniem, wiedza i dobrym podejściem do pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nolciusienka

Lifting twarzy robiłam w Stargardzie w gabinecie www.piotrromanczuk.pl gdzie korzystają z najnowszych materiałów i posiadają niezbędne doświadczenie w tym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HaniaP

W Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie miałam zabieg wampirzego liftingu z wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego. Ezfekt bardzo naturalny. metoda bezinwazyjna. Podejście do pacjenta profesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Powalający efekt daje zabieg nićmi liftingującymi. Również jest to metoda bez skalpela. Nicie naciągają skórę i wszystko wraca tam gdzie być powinno. Najlepsze jest to, że efekt po tym zabiegu utrzymuje się aż 10 lat. W Warszawie tę metodę wykonuje dr Franciszek Strzałkowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila
Dnia 20.02.2019 o 23:34, Gość HIFU nie na każdego działa napisał:

ja miałąm HIFU 2 miesiące temu i stwierdzam że efekt jest ZEROWY. Robiłam sobie zdjęcia przed i po  - nie ma żadnej różnicy. Mam 47 lat

Może za szybko się efektu spodziewałaś? Zdarza się że dopiero po 3-4 miesiącach jest pierwszy efekt i tak też było w moim przypadku, po hifu w clicnica cosmetologica sporo czasu minęło zanim skóra na twarzy stała się gładsza i odmłodzona, ale potem z dnia na dzień kondycja się poprawiała. Ciekawa jestem czy teraz widać u Ciebie jakieś efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta

Robiłam lifting u dr Pabiańczyka w Krakowie i wiadomo, to już chirurgia a nie medycyna estetyczna i musiałam dobrać urlopu bo po zabiegu bardzo źle się czułam. Ale po roku mogę powiedzieć że to była dobra decyzja. Mam święty spokój, minu 10 lat i mam nadzieję że na jak najdłużej, nawet malować mi się nie chce bo wyglądam teraz lepiej bez niż przedtem z makijażem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryskamatyska

Metoda bez skalpela = SMAStherapy w SC Beauty Clinic. Bardzo skuteczny zabieg. Juz po jednym razie efekty są spektakularne. Skóra jest odmłodzona i dochodzi do jej napięcia, tak jak w przypadku liftingu operacyjnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkam

A ja najpierw działałam jakimiś kremami, ale nic nie dały. Boje się igieł i przerażają mnie takie zabiegi więc zdecydowałam się na bezinwazyjny lifting. Dokładnie to się nazywało HIFU Ultraskin, no i miałam efekty po jakichś 3 albo 4 tygodniach. Jak poszłam do dr Rybickiej na konsultację to mi doradziła ten zabieg z racji tego że właśnie boje się ukłucia i jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina

Myślę, że jest tyle zabiegów medycyny estetycznej, że nie ma potrzeby aby robić lifting chirurgicznie. Super efekty daje np. osocze bogatopłytkowe, zwłaszcza w połączeniu z dermapenem, ale taki zabieg trzeba robić, gdy słońce nie jest tak mocne jak teraz. Polecam Ci udać się do dra Migały w Klinice Sfera, on doradzi, który zabieg u Ciebie da najlepszy efekt 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka

Ja korzystam regularnie z usług gabinetu www.optidermic.com. Wyjątkowo dbają o to, żeby klient czuł się wyjątkowo. Zabiegi wykonują dokładnie i precyzyjnie. Efekty super. Ceny konkurencyjne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam miejsca do wyboru na HIFU w Warszawie. Czy macie doswiadczenia z klinika Velvet Skin? Ich ceny sa bardzo konkurencyjne, kilka pieciogwiadkowych recenzji na Google. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia

Ja miałam robiony lifting twarzy w Orthos pod Wrocławiem. Wszystko bez problemów, efekt mnie bardzo cieszy, wyglądam o wiele młodziej, a doktor był bardzo fajny i pomocny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila

Moja twarz z wiekiem nie wyglądała już za dobrze, więc postanowiłam zrobić sobie prezent i skorzystałam z liftingu twarzy u dr Boligłowy. Wyszło świetnie i obecnie jestem bardzo zadowolona z rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska

Hej, a ktoś robił w Trójmieście lifting twarzy chirurgiczny. Noże jakaś podpowiedź gdzie i u kogo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian_a

We Wroclawiu polecam doktora Kępę :) robi taki fajny zabieg liftingujacy- lifting biomimetyczny :) bezbolesny, mało inwazyjny, a bardzo skuteczny. Skóra zrobiła mi się napięta, a przy tym zmarszczki są wygładzone. Efekt jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Moją twarzą zająl się dr Pabiańczyk z Krakowa i jestem bardzo zadowolona z efektów - mój drugi podbródek i nieestetyczne zmarszczki zostały skutecznie zniwelowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula

Gabinet kosmetologii estetycznej www.bezskalpela.pl jak już ktoś wspomniał to ekstra miejsce. Serdeczna i życzliwa opieka.  Bogata oferta zabiegów upiększających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej kobitki, chciałm sie podzielić z wami moimi przemyśleniami. Mam juz 52 lata.. Wiecie, zmarszczki na czole, Ty cos opada tam dobrze nie przylega ;D ha ha. Testowałam mnóstwo kremów i chodziłam na przeeeróżne zabiegi. Kremy wiadomo nie od dziś - tylko nawilżają bo mają za duże cząsteczki żeby przedostały się do naszej skóry, oczywiscie i tak na codzien je stosuje. Chodzenie co miesiąc do kosmetyczki etc. to duzo czasu mi zabierało i wiadomo pieniążków. Moja przyjaciółka też w moim wieku, ale ona buszuje ciągle po intenecie i jakieś nowinki sprawdza. 4 miesiące temu zamówiła sobie urządzenie do lifitngu twarzy, powiedziałam ze ja w takie urządząnka nie wierze, bo coś musi boleć zeby działało ;D. Ona jednak stosowała codzinnie około 10 min to urządzenie. Po miesiącu, ja byłam w szoku, nie wierzyłam, że takie efekty przyniosło jej tylko ten masaż ultradźwiękami... sama sobie zaraz kupiłam i teraz mija 5 tydzien z tym urządzeniem. Zmarszcz bardzo wyraźnie się "ukryły" he he. Worki pod oczami jakby wyparowały, skóra zliftingowała.. Ja wierze też w kanały energii... do tego też stosowałam to urządzenie i dało mi to co chciałam osiągnąć ;) nie jest to lokowanie produktu hi hi, chciałm tylko się z tym z Wami kochane podzielić, że warto, mi bardzo pomogło, pięknego dnia buziaki. alshop.pl/pl/p/Urzadzenie-liftingujace-AmeliaLine/76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betti

U mnie sprawdzają się zabiegi z kwasem hialuronowym Restylane Lyft. Mało inwazyjny zabieg, mam spokój ze zmarszczkami przez dość długi czas i nie jest konieczna długa rekonwalescencja, jak w przypadku metod chirurgicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElaEla

tez robilam lifting, stwierdzam że to sama przyjemność, mam lat 48, twarz mocno zapadnięta była pracowałam długo w słońcu pomarszczoną skórę mam, ja sie okazało zabieg wcale nie bolał, buzia wygląda dużo dużo lepiej nie spodziewałam się że bedzie taka jędrna ale jest, nie pamiętam żeby tak dobrze wygladala od dlugiego czasu, klinika nazywa sie estell, bardzo wdzieczna jestem wczesniej naprawde sie bałam że juz zawsze bede wyglądać no co tu dużo mowic staro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Leitner
Dnia 20.02.2019 o 22:34, Gość HIFU nie na każdego działa napisał:

ja miałąm HIFU 2 miesiące temu i stwierdzam że efekt jest ZEROWY. Robiłam sobie zdjęcia przed i po  - nie ma żadnej różnicy. Mam 47 lat

 

Dnia 27.03.2019 o 13:51, Gość Kamila napisał:

Może za szybko się efektu spodziewałaś? Zdarza się że dopiero po 3-4 miesiącach jest pierwszy efekt i tak też było w moim przypadku, po hifu w clicnica cosmetologica sporo czasu minęło zanim skóra na twarzy stała się gładsza i odmłodzona, ale potem z dnia na dzień kondycja się poprawiała. Ciekawa jestem czy teraz widać u Ciebie jakieś efekty.

Lifting HIFU I nici robilam zarowno 2 I 3 lata temu , bez efektu w wieku 39 I 40 lat , gdzie nie mialam az takich gigantycznych zmian starczych , nie polecam wywalona kasa w bloto.

Teraz tydzien temu mialam robiony lifting szyji I twarzy SMAS w klinice FORME u dr Jana Vasek,  wszystko sie goi jak powinno, wczesniej napisalam post , cala operacja kosztowala mnie 2800 euro, plus bilet do Pragi 90 ,I 2 hotele 1 doba po przylocie 4* hotel I ostatnia doba przed wylotem 2x 40 euro, zwiedzilam piekna Prage I...wio do domu. Zdecydowanie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tobbi

Ja zrobiłam lifting na 45 urodziny. Lekarz polecił mi Restylane Lyft, bo zależało mi na naturalnym wyglądzie i uniknięciu jakichś większych ingerencji. Po efektach, które zobaczyłam na swojej twarzy, muszę przyznać, że to był bardzo dobry wybór. Buzia ma świeższy, mniej zmęczony, po prostu młodszy wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem po zabiegu Skinbooster w Alluresthétique clinique https://a-estetyka.pl/ i jestem pod mega wrażeniem efektów 🙂 skóra wygląda o wiele młodziej! Jest o wiele bardziej elastyczna oraz jędrna 🙂 niemal jak po liftingu, a jednak zabieg nie jest taki inwazyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaF

Widzę, że wątek jest dość stary, ale najwidoczniej wciąż na czasie, skoro pojawia się w nim tyle komentarzy :D. Ja akurat wykonywałam lifting u dra Dominika Boligłowy z SCM Clinic w Krakowie i byłam BARDZO zadowolona. Wiadomo, nie od razu, bo na efekty trzeba było poczekać, ale naprawdę było warto… lekarz był bardzo profesjonalny, wszystko mi wyjaśnił, cierpliwie odpowiadał na pytania, więc nie czułam się jakoś zaskoczona początkowymi dolegliwościami po wykonaniu zabiegu. Zresztą… Czego się nie robi dla bycia piękną, wiecie jak jest :). Jestem już pół roku po zabiegu i ABSOLUTNIE nie żałuję, więc jeśli któraś z Was jest z okolic, to zdecydowanie polecam! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Leitner

Jestem juz 4ty tydzien po operacji , opuchlizna I since zeszly , twarz jest bardzo napieta,  nigdy tak nie mialam , nawet bedac w wieku 20 lat , zawsze wszyscy mowili ze staro wygladam mimo ze bylam bardzo mloda. Wiem ze na efekt koncowy trzeba bedzie poczekac,wokol uszu mam twarde zgrubienia, ale szwy tzn linie ciecia sie idealnie zagoily , smaruje je jak nie zapomne zelem silikonowym , jest dobrze, jestem zadowolena ,polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropelka

Najbezpieczniejszą i dającą najlepsze efekty metodą liftingu jest lifting kwasem hialuronowym. Restylane Lyft to aktualnie najsilniejszy preparat liftingujący na rynku. Polecam podpytać o niego w gabinetach med. estetycznej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdawichcia

Jestem po wizycie w gabinecie  www.piotrromanczuk.pl i kwas polimlekowy okazał się odpowiedni w moim przypadku. Na ten moment nie wyobrażam sobie wejścia pod skalpel więc cieszę się że mamy na rynku inne, nieco mniej inwazyjne i skuteczne metody na zmarszczki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×