Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość NORMA GE

lifting twarzy

Polecane posty

Gość minoga12
Jedną z najlepszych klinik według mnie i to co miałam z twarzą, to polecam klinike Zakrzewscy z Katowic. Profesjonalny zabieg, na który czekałam bardzo krótko i bez żadnych komplikacji a efekty zaskakujące i tak jak chciałam, jeśli ktoś ma problemy m.in z trądzikiem.Polecam i szczególnie panią Magde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minoga12
Jedną z najlepszych klinik według mnie i to co miałam z twarzą, to polecam klinike Zakrzewscy z Katowic. Profesjonalny zabieg, na który czekałam bardzo krótko i bez żadnych komplikacji a efekty zaskakujące i tak jak chciałam, jeśli ktoś ma problemy m.in z trądzikiem.Polecam i szczególnie panią Magde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switek
Polecam poczytać sobie również o mozliwości bezinwazyjnego liftingu twarzy: http://kobiecaty.pl/bezinwazyjny-lifting-twarzy-mozliwe/ Lifting taki otrzymuje się z użyciem produktów wolumetrycznych za pomocą ostrzyknięć. Dzięki temu można uzupełnić kwasem hialuronowym naturalne rusztowanie skóry, które zanika z wiekiem.... Dodatkowo lifting taki zwiększa nawilżenie skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja też polecam klinikę La Perla i zabieg Attiva! :) nie ukrywam, że strasznie się obawiałam samego zabiegu, ale nie było czego, dostałam znieczulenie miejscowe i nie potrzebowałabym żadnego okresu rekonwalescencji, a moja buźka jest ujędrniona na pierwszy rzut oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie bałam się cięcia i nakłuć na twarzy, ale dr Ewa Rybicka w klinice Estetica Nova w Warszawie poleciła mi zabieg laserem Icoone, bezbolesny i super skuteczny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same reklamy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nigdy nie pójdę na chirurgiczny lifting twarzy, przecież są mniej inwazyjne metody odmłodzenia twarzy. Na przykład radiofrekwencja mikroigłowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcix 25
Nie mam nadwagi, nie jem śmieciowego jedzenia, trochę ćwiczę, ale i tak mam cellulit. Stosowałam różne kremy wyszczuplające, rękawice do masażu- bez efektu. Jakiś czas temu zdecydowałam się na zabieg endermologii. To naprawdę działa, skóra jest jędrniejsza i ładniejsza.Jak wygląda zabieg widać na filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=ca88er0pdio . Polecam. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka 30
Jestem w miarę szczupłą osobą, dokładnie wybieram to, co znajdzie się na moim talerzu, chodzę na zumbę, ale na moich nogach i tak jest cellulit. Stosowałam różne balsamy antycellulitowe, rolki masujące- bez efektu. Postanowiłam zapisać się na zabieg endermologii. To naprawdę działa, efekty widać od razu.Jak wygląda zabieg widać na filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=ca88er0pdio Polecam. Jeżeli też macie taki problem to nie wahajcie się ani chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia9993
Lifting twarzy to najlepszy zabieg, na jaki mogłabym się zdecydować. Nie wyobrażam sobie nic lepszego. Wyglądam teraz super i nie mogę nawet uwierzyć, że widzę swoje odbicie w lustrze. Gdyby ktoś był zainteresowany to zabieg wykonywałam u krakowskiego dr - Rafała Pabiańczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o lifting to mogę polecić 8 punktowy lifting twarzy. Polecono mi go w Klinice Zakrzewscy u dr Marcina Zakrzewskiego jako ten mało inwazyjny. Skupia jedynie 8 punktów strategicznych na twarzy, więc przy niewielkiej ingerencji można uzyskać dobry i trwały efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DagmaraJ
Polecam sonoqueen moja skóra odzyskała ,, drugą młodość „ po schudnięciu miałam problem z chomikami na policzkach, oraz wielkie bruzdy nosowe,efekt był znakomity, nie porównywalny do laserów. Zabig robiłam, jak się nie mylę na Bruna 9 w Ledies Firs, przez doktor medycyny estetycznej, nazwiska niestety nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecono mi to miejsce, efekty ma pani racje byly widoczne tego samego dnia . Kolezanki z pracy od razu zauważyły różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może spróbujesz liftingu urządzeniem Zaffiro® ? Podobno efekty są genialne, a sprawdza się w modelowaniu owalu twarzy, opadających powiekach i policzkach, zmarszczkach oraz bruzdach nosowo – wargowe. W Warszawie taki zabieg wykonasz u Dr Krajewskiego: http://estivance.pl/zabiegi/thermolifting-zaffiro/ . To znakomity fachowiec, lekarz, dermatolog, a jego klinika cieszy się doskonałą renomą. Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Zwracam się do tych co już miały robiony zabieg Sonoqueen. Właśnie zastanawiam się nad wykonaniem tego zabiegu, ale obawiam się, że nie będzie żadnego efektu, a mało taki zabieg nie kosztuje. I ile trzeba zrobić zabiegów ?? Plissss pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiabylczyk11
Niestety taka kolej losu. Trzeba zaakceptować :) Albo można zatrzymać czas, tak jak ja zrobiłam :) Zrobiłam opadające powieki, ale bardzo ładnie wyszło. Naturalnie przede wszystkim ;) Tyle, że robiłam z klinice krajewski w radomiu, ale wiem, że tez jest oddział w warszawie:) Gdyby ktoś szukał podobnego, to sonoueen laser - bardzo dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przez wiele lat zmagałem się z kompleksem rozmiaru penisa przez co moje życie seksualne praktycznie nie istniało. Byłem już bliski poddania się kosztownej i nie do końca bezpiecznej operacji. Na szczęscie w odpowiednim momencie trafiłem na Member XXL produkt naprawdę działa! Stosuję go dopiero przez 2 miesiące a mój penis jest już większy o 3cm" Produkt kupimy za pośrednictwem tej strony : http://nplink.net/kV3xzEzE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam pójście do doktora małka https://www.robertmalek.pl/ robi naprawdę dobre operacje, zresztą możesz sobie zobaczyć na jego stronie efekty operacji. Mówią same za siebie. pójście do specjalisty jest jednak najlepszą opcją moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na wampirzy lifting, o którym sporo wcześniej słyszałam. Moje znajome też go polecały, więc udałam się do Arte Clinic do dr Warchoł. Efekt zabiegu bardzo mi się podoba, cera jest odżywiona i widocznie młodsza. Na pewno jeszcze powtórzę bo moim zdaniem warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie nie boli 26
Jest takiportal http://depilacja24.pl/ i porównano tam wszystkie rodzaje depilacji. warto porównać jaki zabieg wychodzi taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIDKASZMID
Sporo fajnych zabiegów opisano tutaj http://hifu-krakow.pl/ z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań i technologii. Nie powiem od czasu do czasu korzystam z tych mało inwazyjnych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lidka - ja też polecam wszystkim Ultraformer 3 :D No Hifu jest po prostu czaderskie, nie jakies tam chińskie badziewie tylko wielka solidna maszyna.. Fakt faktem wydatek jest - ale na twrazy wystarczyl mi 1 zabieg i juz jest gladziej.. No i dobrze ze jeden bo bol troszke byl, wiadomo. Ale moim zdaniem najlepsza opcja na lifting ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No słyszałam o tym Hifu że super, a ile zapłaciłaś za zabieg twarzy? Bo to dość drogie jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We Wrocławiu mogę polecić klinikę www.prestigeclinic.pl. Bardzo profesjonalne miejsce, doświadczeni specjaliści. Chodzę tam dość regularnie i wychodzę zawsze z pozytywnym rezultatem. Polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Centrum Dermatologii, Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Derkomed www.derkomed.pl , mają tam najnowszą technologię, która pozwala na lifting twarzy i ciała bez użycia skalpela! Urządzenie nazywa się sonoqueen i jest naprawdę skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) słyszałyście o CELL Face Lifting? Zabieg działa na zasadzie fal radiowych i podciśnienia. Mam dopiero 30 lat więc jest całkiem nieźle, póki co ;) ale uważam, że profilaktyka jest najważniejsza. Ostatnio zrobiłam sobie taki zabieg, i o dziwo, już po pierwszym zauważyłam, że moja skóra jest bardziej napięta, sprężysta. Zrobię jeszcze 4 zabiegi w serii, a później przerwę, ponieważ taki ostateczny efekt jest dopiero po ok 8 tygodniach -przez ten czas powstają nowe włókna kolagenowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że te zabiegi Ultraformer Hifu to chyba są kosmicznie drogie.. .. . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×