Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość NORMA GE

lifting twarzy

Polecane posty

Gość gość
Nici i wypełniacze wolumetryczne wyglądają tylko na nieruchomej twarzy. Spróbuj się uśmiechnąć po czyms takim to wyglądasz masakrycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam ze sprawdzonej kliniki doktora Łątkowskiego gdzie wykorzystuje certyfikowane i sprawdzone materiały więc nie trzeba się obawiać o skuteczność zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tego, że certyfikowane jak bedziesz po nich wyglądać jak kukła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zmarszczki wokół oczu będę robić zabieg Sono Qeen, tak mi doradził dr Krajewski. Miałyście ten zabieg może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat czekam na ten zabieg, podzielę się wrażeniami ;) A na jaką partię twarzy robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbujcie sobie zabiegu pelleve, ujędrnianie skóry przy pomocy fal radiowych, super efekty , które szybciutko i na długo są widoczne. Ja robiłam na Puławskiej w Lux Medzie. Ogólnie jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę robić sono qeen na szyję i dekolt. Mam już bardzo obwisłą skórę w tych miejscach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, mam pytanie po tych po liftingu. Jestem na etapie zbierania informacji, konsultuje sie rownież z lekarzami ale interesuje mnie co sie stanie ze zmarszczkami pod oczami po liftingu twarzy? dodam , ze mam skłonności do worków pod oczami i moja skóra jest dość wiotka w tych miejscach. Jednak jeden doktorów odradził mi korekcje powiek dolnych z uwagi na większe ryzyko powikłań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśkaa0
Ja Wam odradzam ingerowanie w swoje ciało bo to potem może mieć fatalne skutki . Na szczescie technologia idzie do przodu i np ostatnio pobralam aplikacje PlaySkin https://www.playskin.it/pl/ nałożyłam ich maseczkę i po użyciu aplikacji na smartfonie... kuracja jest nie tylko skuteczna ale również bardzo relaksująca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta_G
Jakiś miesiąc temu poddałam się zabiegowi liftingującemu przy pomocy nici PDO w SCM Estetic. Jestem bardzo zadowolona z efektu, bo nie było później żadnych skutków ubocznych więc jeśli ktoś ma problem ze zmarszczkami to jak najbardziej polecam. Na drugi dzień po zabiegu zniknęła opuchlizna i zaczerwienienia a już po tygodniu wyraźnie widziałam, że twarz jest naprężona i elastyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SonoQueen jest super! Spojrzenie jest dużo bardziej rozświetlone, tak samo skóra, powieka mi już nie opada i łatwiej ją malować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lifting jeśli już to jeden porządny pod narkozą z wycięciem skóry a nie zawracanie głowy i perdylion " zabiegów " botoksem kwasem i bóg wie jakim jeszcze g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscAsia11
Izka z 19.06 Co za lekarz Ci takich głupot nagadal. JAKIE POWIKLANIA .MOJA ZNAJOMA ROBILA LIFTING twarzy pod narkozą A ZA 2DNI POWIEKI GORNE I DOLNE. w znueczuleniu miejscowym. Wejdź sobie na forum o korekcji powiek górnych.Będzie tam i o dolnych.Sama robiłam.Tyle że z tamtego forum B.dużo dziewczyn robi wszystkie zabiegi w Czechach ,duża rożnica w cenie i lekarze już sprawdzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naftalinka25
Lifting to fajna sprawa, tylko pamiętajcie żeby zachować umiar, bo wiele kobiet wpada w nałóg ciągłego poprawiania czegoś w sobie. To często prowadzi do efektu odwrotnego od oczekiwanego. Prosze o liftingu poczytać więcej http://webarmy.pl/walka-ze-zmarszczkami-pomoca-liftingu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuńka123
Ja również poddałam się takiemu zabiegowi i nie żałuję. Moja twarz wygląda teraz jakbym miała znowu 20pare lat :D Wybrałam Prywatny Gabinet Chirurgi Plastycznej we Wrocławiu u dr Nawrockiego http://www.drnawrocki.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 51
Misuri7 Wypełniacze moim zdaniem są skuteczne i poprawiają wygląd twarzy najpóźniej do 50tki ,potem buzia coraz bardziej opada i niestety potrzeba B.dużo kwasu no.10ml. przecietnie na jedno ostrzykniecie- aby pięknie podnieść i wyrównać cały owal twarzy. Lifting zdecydowanie na wiele lat poprawia wygląd.Oczywiście marzeniem wielu kobiet jest mieć taką kasę aby taki zabieg wykonać. i mieć takie zdrowie żeby doktorzy chcieli znieczulic i podjąć się takiego zabiegu. W takim przypadku pozostają wypełniacze,które też trochę poprawia wygląd Dobre i to.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martwi was że wypelniacze to toksyny wstrzykiwane do ciała, że za poddawanie się zabiegom przychodzi kara w postaci różnych chorób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julenka44
Warto dbać o siebie. Czy słyszałyście może o innowacyjnym zabiegu liftingu przy użyciu własnego smartfona? Chodzi tu o PlaySkin https://www.playskin.it/pl/ czyli o zabieg pielęgnacyjny który możemy wykonać w swoim domu. Dzięki nałożeniu hydrożelowej maseczki i mikroprądom skóra jest pobudzona i gładka. Polecam bo na efekty nie trzeba długo czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doromka
Ja też nie mam nic przeciwko mało inwazyjnym zabiegom. Sama mam zamiar udać się na lifting twarzy z tym , że nićmi happy lift. Wybrałam szpital Puławska, wiem, że tam jest porządna opieka, jest to bezpieczne miejsce no i lekarze pracują na nowoczesnym sprzęcie. Jestem już ciekawa efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa doromko , skąd wiesz ,że mają nowoczesny sprzęt???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajoma jest po liftingu u doktora Łątkowskiego i mówi że panicznie się bała zabiegu, ale jak już było po wszystkim to zmieniła zdanie. Może dlatego że lepiej wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oko_wyroczni
Warto w siebie zainwestować!! Udalo m isię zlikwidować drugi podbródek za 1500 pln, a nie za 2000 jak niektorzy pisza.. Wszystko jest kwestia dogadania z klinika. ja wybralam klinike beaty dethloff w Warszawie. dobrze wybralam, bo na efekt nie musialam dlugo czekac:) zabieg byl mily, nic mnie nie bolalo:D wedlug mnie to najskuteczniejsza metoda na tego typu problemy, bo probowalam juz roznych. Od kremow, bo masaze ekspertow i niestety nie przynioslo w pozytywnego rezlutatu ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam w www.wellderm.pl. Ja tam robiłam lifting twarzy metoda nie inwazyjną, moim zdaniem jest to bezpieczniejsza i na pewno bardziej komfortowa wersja liftingu dla twarzy i ciała. W dodatku nie tak kosztowna jakby się wydawało, bardzo polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba od razu się ciąć! Przecież teraz są bardziej przystępne i nieinwazyjne metody... Ja miałam robiony zabieg Attiva w klinice La Perla. W ogóle nie boli, czuć ciepło, a po zabiegu można od razu wyjść do ludzi :) Naprawdę jeśli nie macie jakiegoś ogromnego problemu to polecam najpierw wypróbować takie metody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie w Warszawie można umówic się na takie zabiegi? Ponoć warto w szpitalu Puławska? Macie jakieś doświadczenia stamtąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, widzę, że nie jedyna polecam La Perlę! :) Też zdecydowałam się na lifting Attiva właśnie tam i nie żałuję :) Polecam każdemu, skalpel to ostateczność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×