Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość NORMA GE

lifting twarzy

Polecane posty

No, ten zabieg nie należy do najtańszych, ale naprawdę warto. Mówię to z własnego doświadczenia. Kończę w tym roku 48 lat, a wyglądam na 38 - tak mówią znajomi, więc myślę, że to mówi samo za siebie. Jeśli jesteście z Trójmiasta, to polecam Clinica Cosmetologica, sama tam byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LenaLen
Osobiście polecam nieinwazyjny lifting Sonoqueen. Po zabiegu mogłam iść spokojnie tego samego dnia do pracy. Efekt widziałam od razu, jednak dr Wypler poinformowała mnie, że całkowity efekt otrzymam dopiero po 3miesiącach, czekam z niecierpliwością. Myślę, że nawet powtórzę ten zabieg w przyszłości, jeśli w ogóle będzie jeszcze taka potrzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w Clica Cosmetologica w Gdańsku, tak? Wow, nie wiedziałąm że mają tam takie zabiegi :O A czy to HIFU boli? Jak to w ogóle ciała i ile czasu utrzymuje się efekt? Jestem teraz mega ciekawa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W klinice Clinica Cosmetologica są też inne ciekawe zabiegi, oprócz HIFU polecam też np. depilację. Świetna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata 1
Do Oliwia9993 Napisz coś więcej tez jestem zainteresowana zabiegiem u tego lekarza.Jaką metodą robił Ci operację ,jakie efekty,koszt itp pozdrawiam, Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama długo zastanawiałam się czy się zdecydować czy możenie ale w koncu postanowiłam sie wybrać bo jednak po ukończeniu tego 35 roku życia widziałam zmiany w swojej cerze. Niestety ale na minus bo się starzała: traciła jędrność nie wyglądała dobrze..... Ogólnie polecam poczytać sobie o zabiegach liftingujących bo jest ich dość sporo: http://i-medycyna.pl/nowoczesne-zabiegi-liftingujace/ Na stronie opisane są te dające najlepsze efkety w tym zakresie. Jeśl chodzi o mnie to zdecydowałam sie na Modelowanie twarzy przy użyciu juvederm voluma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że warto zdecydować się na poprawę urody bez operacji. Wiadomo, że z upływem lat pojawiają się zmarszczki, których sam nie jesteśmy w stanie znieść. Właśnie wtedy warto wybrać, którąś z dostępnych metod. Świetne zabiegi iliftingujące mają w Klinice Zawodny – mnie bardzo pomógł Ultraformer. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam lifting. Uważam, ze świetnie się sprawdza i dodaje człowiekowi pewności siebie. Ja robiłąm go http://prestigeclinic.pl/ i naprawdę jestem zadowolona z efektów. Cenowo także wychodzi bardzo korzystnie. Można śmiało się zainteresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) też polecam ultra dzwieki.. hifu trochę boli i nie jest tak że nic nie czujesz ale efekt jest.. może nie tak jak po operacji ze od razu -20 lat ale efekt jest bardziej naturalny i wgl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata_Bogna
Na lifting twarzy tylko ultraformer hifu, to jest najnowocześniejszy zabieg na tego typu problemy, ja potrzebowałam tego zabiegu na worki pod oczami, bardzo obniżały one moje poczucie własnej wartości... to była najlepsza inwestycja w tym roku, po 2 miesiącach mam gładką skórę pod oczami! Jak chcecie namiary to proszę: 791 604 604 ;) klinika cosmetologica mieści się w Gdańsku na ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lifting twarzy robiłam w Stargardzie w gabinecie www.piotrromanczuk.pl gdzie korzystają z najnowszych materiałów i posiadają niezbędne doświadczenie w tym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darenika
Dziewczyny, a któraś z Was zdecydowała się na lifting w Consensusmed w Krakowie? https://www.consensusmed.pl słyszałam o nich dobre opinie i jestem już umówiona:) nie mogę się doczekać, ale to będzie mój pierwszy raz i trochę się stresuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannakluzyk
Warto! Ja zrobiłam i przyznam szczerze, że efekty sa naprawdę widoczne. Poza tym skóra się uelastycznia, wygląda o wiele lepiej i promiennie. Akurat ja robiłam w klinice Krajewskiego w Warszawie, bardzo polecam, specjaliści, wszystko wytłumaczą, pacjent bardzo dobrze się czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Wraz z wiekiem kondycja skóry człowiek się zmienia. Nie jest ona tak samo piękna, gładka i elastyczna jak kiedyś. Pojawiają się nieestetyczne defekty, które rujnują poczucie własnej wartości. Tworzą się zmarszczki wokół oczu, tzw. ?kurze łapki?, pojawiają się bruzdy na czole i pogłębiają się bruzdy nosowo-wargowe, opadają powieki i policzki ? twarz nie jest już tak promienna i piękna jak kiedyś.http://webarmy.pl/walka-ze-zmarszczkami-pomoca-liftingu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam laser Pisocure, jeżeli jesteście z Warszawy lub Radomia w klinice Krajewski, naprawdę zabieg godny polecenia. Skóra o wiele bardziej napięta i to bez żadnego sztucznego efektu. Nieinwazyjny zabieg, polecam, zwłaszcza w tej klinice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że to jest świetny zabieg z uwagi na fakt, że człowiek może naprawdę się wyleczyć z kompleksów. Ja się własnie dzięki takiemu zabiegowi dowartościowałam i naprawdę czuję się bardziej kobieco. Polecam http://www.drnawrocki.com.pl/ świetne podejście do pacjenta i nie trzeba czekać miesiącami na zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela_kowcun
moja córcia kupiła mi pewne urządzenie, na pocztątku była uprzedzona.. teraz myślę czemu wcześniej go nie używałam... bóle migrenowe, zmarszczki, wiotka skóra, bóle mięśni.. tak tylko to jedne urządzonko to sprawiło. jest tak wdzięczna córci, a z drugiej strony zła że wcześniej tego nie odnalazłam, że ze wszytskimi się tym dziele.https://allegro.pl/lifting-twarzy-przeciwko-zmarszczkom-i7554844323.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam dostrzegać u siebie wiotczenie skory na twarzy i wykonałam zabieg 8 - punktowy lifting twarzy. Zabieg trwał krótko, a efekty widoczne od razu. Polecam dr Magdę z Kliniki Zakrzewscy w Katowicach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaMira
Ja zrobiłam HIFU Ultherapy w Krakowie w Rubinkiewicz Med Clinic i jestem zadowolona mimo dojrzałego wieku 59lat skóra bardzo ładnie się wchlonela w okolicy chomików i Podbródka. Zabieg tani nie jest ale robi się go raz ewentualnie raz na rok dlatego ten koszt wcale tak nie przeraża bo do tej pory proponowane mi serię 5-8zab. Robiłam już wiele przy mojej twarzy bo dużo schudłam i trochę mi skóra poleciała ale tu efekt wyśmienity, skóra się napięta i naciagnela a zmarszczki dużo mniejsze. Dodatkowo za miesiąc jestem umówiona na zabieg RF mikroigłowej na całą już twarz żeby polepszyć efekt bo ponoć te dwa zabiegi że sobą działają uzupełniając na efekt. Polecam Hifu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalinara
Z własnego doświadczenia polecam nici liftingujące Silhouette Soft. Poddałam się temu zabiegowi w krakowskiej Klinice Vesuna, która znajduje się przy ulicy Dobrego Pasterza. Fakt, faktem, że kiedy nici się ściągały to czułam lekki ból, ale pracownik kliniki mnie o tym wcześniej powiadomił. Jeżeli któraś z Was chciałaby wykonać ten zabieg to proponuje wcześniej odbyć wizytę u lekarza, który stwierdzi czy się kwalifikujesz do zabiegu, a także przedstawi Ci co możesz, a czego nie po zabiegu. Ja na jakiś czas musiałam zrezygnować z siłowni i przez kilka dni zalecono mi spadanie na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mortka
Ja bym sobie żadnych nici nie dała pod skórę ani też żadnego botoksu ani nic. Trochę to dla mnie za inwazyjne i bardzo boję się powikłań. Dlatego korzystam raczej z zabiegów, które nie robią takich rzeczy. Kilka miesięcy temu skorzystałam z zabiegu HIFU Ultraformerem. Musiałam poprawić sobie jędrność ud, bo jednak miałam jakieś dziwne zwisy i zupełnie mi się to nie podobało. Po 3 miesiącach miałam nogi jak nowe. :) Zabieg był nieco niekomfortowy, bo to takie podskórne ciepło i skóra trochę tkliwa na początku, ale szybko to mija i potem jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWiganna
Polecam Zabieg HIFU, który robiłam na zmarszczki palacza i bez wypełniacz bardzo się ładnie wygladzily. Zabieg zrobiłam w Klinice Rubinkiewicz Med w Krakowie i zamierzam go powtórzyć na o padający Owal twarzy z podbródekiem. Polecam bo zabieg nie boli, no może troszeczkę ale efekt warty wszystkich pieniędzy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia_p
Niekoniecznie to co wyczytamy w internecie jest dla nas dobre, zawsze trzeba to skonsultować z lekarzem - osobą która zaleci nam odpowiednie dla nas zabiegi widząc stan skóry, rysy twarzy lub problem z którym się borykamy. Jeżeli chodzi o zabiegi to polecam doktora Dominika Ludewa z Ruczaj Clinic, dobiera zabiegi do potrzeb pacjenta, zawsze ze świetnym rezultatem, chodzę od lat i nigdy się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie klinika krajewski jak szukacie jakiejś dobrej w warszawie (też mają oddział w radomiu). Lekarze mają naprawdę bardzą dużą wiedzę, doświadczenie dermatologiczne, co jest dla mnie kluczowe. Ja lifting robiłam Picosure własnie też, żadnych skutków ubocznych, a efekty jakie chciałam, takie są:) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mortki
A gdzie robiłaś sobie ten zabieg? Jestem ciekawa, bo poczytałam sobie trochę o tym i dowiedziałam się, że bardzo ważne jest, by oprócz solidnego sprzętu (a Ultraformer jest takim :D) zabieg wykonywany był przez najlepiej lekarza. Dlatego jestem ciekaw, bo chciałabym dobrze trafić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaWiola
Czytałam ostatnio tutaj http://hifu-krakow.pl/na-czym-polega-zabieg-hifu/ na temat zabiegu HIFU, któraś może przechodziła? W siec***iszą sporo o dobrych efektach no i nie ukrywajmy zabieg bez skalpela szybka rekonwalescencja brzmi ciekawie dlatego dopytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowcunEla
witam was kochane, chciałam się z wami podzielić pewnym urządzeniem. Dostałam go od mojej córci na urodzimy, a teraz się nim chwale, jest to urządzenienie które całkowicie wyeliminowało u mnie zmarszczki, worki pod oczami i zliftingowało skórę. Oprócz tego jest to bardzo przyjemny masaż, który rozluźnia mięśnie całego ciała. Szkoda, że nie dostałam go kilka lat temu, to bym nigdy zmarszczek nie miała hihi amelialine.pl/pl/p/Urzadzenie-AmeliaLine/74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×