Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRAKOWIANKA 27

KLUB MAM Z KRAKOWA I OKOLIC

Polecane posty

Kika>> zjebista :D.. ja ma takie klosze w sypialni , te z pomarańczem ale lampa zwykła nie kręcona i zamist kinkietów lapki nocne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolor B też jes super ale mógby sie zlewać ze ścianą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: ja mysle o kolorze C tylko zastanawiam sie czy ten pojedynczy kinkiet nie zginie mi na ścianie i myśle o podwójnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje podwójny zbyt okazały... przeciezi tak nie ma być od nich całkiem jasno tylko nastrojowe światełko maja dawać.. ale to już kup taki jak tobie sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie sobie czytammoje ulubione fraszki Sztaudyngera.. macie kilka krakowskich :D 17.KRAKOWSKA ŻYCZLIWOŚĆ Tu się jeży Nawet wieża przeciw wieży. 18.KRAKOWIACZEK CI JA Krakowiaczek ci ja, Krakowiaczek żwawy, Tylko przemyśliwam, Jak zwiać do Warszawy. 19.GDYBY ADAM BYŁ Z KRAKOWA Gdyby Adam był z Krakowa, Węża by w kieszeni schował. 20.KRAKOWSKIE ZAROBKI Gołębiami brukowany Kraków, Gówno ma z tych ptaków. 21.OPINIA KRAKOWIAKÓW O ZYGMUNCIE NA KOLUMNIE Że Kraków miałeś w dupie, Za karę stoisz na słupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Don jak tam mała? Megi to kiedy doklądnie przyjezdzasz? Donn fraszki super ta o zygmuncie znam w formie powiedzonka :D:D Kika mnie sie podobaja te lampy sama mam takie w salonie i ładnie wyglądają :D:D:D mam lanpe i pojedyncze kinkiety i naprawde extra :) A u nas nadal zeby... jak nic nie wychodzilo to teraz wszystkie naraz ida i najgorsze jest to ze ida te z góry. Mania zgrzyta zebami i sie wkurza... Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Megi: No to miałaś niezłą przygode. MaMani: Dzieki za rade. Moja Natalia też zgrzyta zębami czym doprowadza mnie do szewskiej pasji. Donn: Nie wiem czy przyjde dzisiaj do Ciebie bo wczoraj zjadłam gołąbki na obiad i do tej pory mnie mdli. Marzę tylko o spaniu. Mam dość i nie wiem jak wytrzymam do 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> więcej sie z Tobą nie umawiam :D MaMani>> Aura spoko chociaż łobuz okrutny :) też czasem zebami zgrzyta... ja lece na jakieś zakupy ..trzeba jakiś stroik kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: No co TY :) Ciężarnej musisz wybaczyć. Jakbym sie poczuła lepiej to dam Ci znać. Wyznanie żony the best: To moje motto dzisiejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> :P no nie wiem nie wiem... jeśli wybacze to tylko dlatego żenie mam innego wyjścia....:P :P :P a o spaniu to ty mi nawet nie mów bo ja już straciłam nadzieje że kiedyś sie wyśpie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn : Co byś powiedziała jakbym te mdłości Tobie podesłała bo ja już dziś ledwo żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn \" No co ty :) Sprzydałoby sie Aurorze rodzeństwo. Nie była by sama w swoim pokoiku i moze znikłby problem z zasypianiem. Wilk byłby syty i owca cała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz robic... wstawie jakąś świeczke i coś tamdorzuce i z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY JUTRO JADE DO POLSKI. PEWNIE SIĘ NIE BEDE ODZYWAC PRZEZ DLUZSZY CZAS, BO MUSZE NAPRAWIC KOMPUTR I PODLACZYC INTERNET. ALE OD RAZU JAK WSZYSTKO ZAINSTALUJE TO DO WAS NAPISZE. WSZYSTKIM WAM ZYCZE DUZO SZCZESCIA, RADOSCI, POGODY DUCHA, CIERPLIWOSCI, SPELNIENIA MARZEN, SUKCESOW W ZYCIU OSOBISTYM I PRYWATNYM ORAZ W NOWYM ROKU SPOKOJU W ZYCIU CODZIENNYM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja już siedze u mamy .. wpadłam tylko na chwile życzyć wam Wesołych Świąt!!!!!! Buziaki dla wszystkich i do zaobaczenia w nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski?? jak tam po swiętach??? Kika>>żyjesz???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej don :) szukałam ostatnio tego tematu i niemoglam nigdzie znalesc :D U nas super swieta byly cudne ale ciesze się ze juz minęly :D:D a jak tam u Ciebie? Malutka zdrowa? i co z Meggi? ona juz jest w Polsce tak? na kiedy ma termin? moze juz urodzila??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej MaMani:) my nie dawno wrócilismy po świątecznym urlopie... całe szczęście :D... pomidorówke właśnie nastawiłam dla Aurory :D.. i na jakieś zakupy musze sie wybrać.. ale zimnica straszna ... Meggi chyba termin ma na później... może sie niedługo odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×