Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Szkolenie kierownika odbywa się co miesiąc w innym sklepie w innym mieście.Kierownik jest przez ten czas wielokrotnie oceniany pod względem umiejętności i predyspozycji plus do tego seria szkoleń jeszcze je rozwijająca. Ciężki okres dla kierownika bo może być, że będą to sklepy w różnych częściach Polski i czasem rzadko widzi się dom. Trzeba często zagryźć zęby ale umowa o pracę od początku i a o zarobki ok. Trzeba być zdeterminowanym bo naprawdę jest ciężko i nie każdy daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sensu w ogóle pytania... jesteś ciekawa to idź na rozmowę i tam zadawaj tak bezsensowne pytania, jak nie wiesz to po co składałaś CV na stanowisko kierownicze, chyba to zrozumiałe że od takiej osoby będzie się wiele wymagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze o nowe bajki bo juz tej myszki miki nie da sie sluchac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek1202
Mam pytanie, pare dni temu byłam na rozmowie kwalifikacyjnej do nowo otwieranego deichmanna, niestety nie udało się, ale bardzo mi zależy żeby pracować akurat w tej firmie.Czy często się zdarza że osoby wybrane w rekrutacji rezygnują same????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostał ktoś może już wypłatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka88
ja dostałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek1202
Czy mógłby mi ktoś odpisać na poprzedniego posta??Czy często nowozatrudnieni sami rezygnują z pracy??Czy w ogóle coś takiego się zdarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zdarza się to, teraz coraz częściej więc przyszły pracowniku bądź zdecydowany i nie trać czasu swego i naszego:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ze juz wieksza polowe wydalam a gdzie tam nastepny 10 :(,dali by zarobic pracownikom wiecej.teraz nas chyba czekaja ciezkie miesiace ruch sie zacznie a nas tylko po 2:(jak nie wyniosa polowy sklepu to bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , dziewczyny mam pytanie wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną do deichmanna za 2 tyg nooo i nie wiem jak się ubrać. Mam już trochę lat i na rozmowie byłam chyba z 6 lat temu. To stanowisko kierownicze więc nie wiem czy bardziej elegancko i nowocześnie czy raczej naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję osób chętnych do stworzenia własnej sieci konsumentów. Masz ogromną szansę dorobić lub stworzyć własny biznes. Nie szukam sprzedawców ale osób, które potrafią wykorzystać swój potencjał i są przy tym przedsiębiorcze. Praca nie polega na tzw. „chodzeniu od domu do domu”i wciskaniu ludziom różnych rzeczy. Wystarczy internet i trochę wolnego czasu np. godzinka dziennie na początek. Nie rezygnuj ze swojej stałej pracy! Pokażę Ci jak w ciągu kilku miesięcy zarobić naprawdę niezłe pieniądze… a później, kto wie, może nie będziesz już potrzebował pracy „na etacie”. Praca polega na reklamie FM GROUP - budowaniu własnej grupy dystrybutorów - konsumentów. Działamy w ponad 60 krajach i dalej się rozwijamy! Jeżeli jesteś zainteresowany, proszę skontaktuj się ze mną, a wszystko Ci wyjaśnię i zdradzę tajemnicę jak zostać wolnym finansowo! Pamiętaj! Pracujesz ile chcesz, pracujesz z kim chcesz, firma niczego Ci nie narzuca, żadnych ukrytych kosztów! Zapraszam na moją stronę www.pieknoiuroda-fm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haalooooooooo co tu taka cisza?????chyba kazdy zbiera sily na sajgon w pazdzierniku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,pracuję w deichmann już 3 m-ce i uważam że praca tam jest bardzo stresująca i zgodzę się z poprzednikami że wytrzymają tam tylko silni psychicznie.Bardzo często zdarzało mi się płakać przez tą pracę.Jest tam mnóstwo papierów do wypełniania,sprzątania i obsługi klienta,a to wciąganie towaru to jest dla mnie kosmos.Jak narazie to sobie chwalę Panią kierownik lecz gdy znajdę inną pracę to od razu zrezygnuje z deichmann!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z osobą powyżej... zbyt duzo obowiazków jak na jedna osobę jest... sprzątanie, praca z towarem i inne... zdecydowanie powinno być więcej osób na zmianie... a lepiej by na tym firma wyszłajakby były umowy na pełen etat, praca rozłozyła by się równomiernie... ale niestety to się nie zmieni... nigdy pracownika szanowac nie będą... ale takie życie, nie wszyscy mają mozliwość zmiany pracy, ja się cieszę że mam jakąkolwiek i ją doceniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga centralo!!! zmień nam muzykę ...mamy już dość słuchania w kółko tego samego ..dziękujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość always_honest
Dzastin biber i łan direkszyn. Uuuaa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 9 października w Polsce przebywa młodszy Deichmann. Miejcie się na baczności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jak bedzie w tym nowym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość always_honest
A jak tam teraz u Was sprawa z reklamacjami?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czary mary hokus pokus
Z reklamacjami dużo roboty, dużo niezadowolonych klientów no i listy od rzecznika :-( a kto musi się z ludźmi dogadywać-szaraczki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z tajemniczym jegomościem? Były wyniki już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość always_honest
No jeszcze nie bylo;] coz, ja to mysle, ze jeszcze z miesiac i trafi mnie szlak;). Nie dowytrzymania jest w ostatnich tygodniach. Zero szacunki dla sprzedawcy i wielkie madrosci...brudasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czary mary hokus pokus
No i wyczekiwany tajemniczy już jest, jak nastroje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita857
U nas 100 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość always_honest
2 x 100% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×