Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Ha, jest wypłata.Wow może na waciki starczy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Firmo może tak z innej beczki .Wymagacie od nas czyli tzw. szarakow -pracowników abyśmy dobrze sprzedawali środki ,karty a czy wreszcie może będzie coś dla klientów którym wciskamy karty mówiąc ze będą oferty dla klientów procentowe 10,20 ,30,a nawet 50,deichman + i co My mamy opowiadać ze będą ale nie ma !? Po drugie wymagane są obroty co niestety nie od nas zależy lecz od pogody i uroku naszych kolekcji, tym czasem sklepy robią minusy zabieracie kierowniką środki na to by My szaracy -pracownicy mogli mieć godziny i godziwe pieniądze za zasłużona prace i chęci pracowników do wykonywanej pracy. Niestety za pesje 1500 zł nie ma chęci bo jak.przezyć miesiac ,choć w wielu sklepach są pracownicy godni zaufania oraz zaangażowania ich się nie docenia a może jednak warto by było? Bo jednak mieć dobrych pracowników to podstawa dobrego sklepu. I jeszcze ukryty klient po co my i tak obsugujemy dobrze a opinie zawsze moga byc zbieżne z tym co w danej chwili bylo i zależy to od osoby która nas ocenia ,po co aź tak nas sprawdzac? chyba po to zeby nas pograźac.Tu na forum kłucą się Ciągle kierownicy którzy zarabiają dużo więcej i nie muszą martwić się czy przeją miesiąc ,a czy tak samo pracuja to już każdy z osobna musi ocenić nie mnie to oceniać. Chodzi raczej by zachęcać do pracy a nie zniechęcać, dodam jeszcze ze firma owszem wyrownuje stawki godzinowe na malych sklepach a co z tymi co pracuja na na nieco wyzszej i maja 1/2 im juz nic bo po co ! Lepiej zwolnić ?Ponadto mało jest możliwości awansu w sklepach jeśli nie masz poparcia i swojego przełożonego aby dał szanse to nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym rzekomym komorniku to była mowa kiedyś na zebraniu regionu. To było dość rzenujace przedstawienie bo co to RKS obchodzi? Centrala powinna zastanowić sie komu udziela informacji tak wrażliwych bo zdaje sie niektorzy robią sobie z tego pole do osobistej zemsty. Ja osobiście uważam ze to żaden wstyd, zwłaszcza w niektórych przypadkach losowych, ktore tez mogą nas wszystkich spotkać, np. prywatne leczenie. Zalecam na przyszłość wiecej empatii i mniej nienawistnych plotek bo to wszystko odbija sie na nas, pracownikach. Byłoby tez ciekawie jakby centrala wzięła sie za to wszystko bo ja są sie zastanawiam czy jak komuś nie podpadnie to za chwile na forum nie pojawia sie jakieś teksty próbujące mnie skompromitować, juz to ktos kiedyś napisał ale ja powtórzę - zaczynam sie bać tu pracować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1500 zł.marzenie też chce tyle zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bym chciała 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile macie godzin w marcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
70 porażka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50-70 godzin dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bym chciała 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z tym komornikiem, jakaś zasłona milczenia? Brak odwagi sie przyznać? I tak w Warszawie i nie tylko wszyscy wiedza xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. czy majac tak niewiele godzin, bo ja tez tak mam, pracujece dodatkowo w innym miejscu? jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mam się zrzec tej podwyżki co mi dali ????????Po jej otrzymaniu zarabiam coraz mniej dlatego jej nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam ,że klienci są już znudzeni czekaniem na oferty z Plusa i coraz częściej pytają po co mi ta karta ? No właśnie po co ? Niech sobie leży w portfelu ,po za tym kolekcja Margaret jakoś szału nie robi . W największych sieciówkach co chwila jakieś rabaty i upusty ,a w Deichmannie od pół roku cisza wyprzedażowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takich mamy manago na jakich nie zasłużyliśmy .... ja pierd****** kto jak nie oni powinni walczyć o akcje dla nas w marketingu ????? kto powinien przekazywać wyżej jakie są klimaty na sklepach ????? jakaś paranoja ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwyżki .... ale czy ktoś je odczuł , czuje sie ze firma ze mnie zakpila. Kolejna forma manipulacji. To jest chore , dostajesz podwyżkę a zarabiasz mniej...robią nam wodę z mózgu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki sobie
Niestety tak uspokaja sie negatywne emocje u pracownikow daje sie podwyzke ,ktorej nie ma. Pozniej daje sie wiecej godzin jednej lub drugiej osobie ,ze swietnie pracuja ,reszta sie nie stara.Zespol zostaje sklocony i nikt nie rozmawia o podwyzce czy 1/2 etatu. Pozniej ostentacyjnie mowi sie do pracownikow,ze sa male obroty budzet nie pozwala na wiecej godzin ...tylko ,ze popayrzcie na spadki obrotow w ksiazce onrotow dziwne ,ze nikt tego nie widzial prxez tyle lat ? Jak nikt nie bedzie obcinal budzetu slkepu jak sami kierownicy odzczedzali godziny na pracownikach na zsdadzie da sie zrobic no to dalo zrobic .Teraz jest placz na sklepach ,ze maly budzet przepraszam ,ale troche szacunku do nas pracownikow nie jestesmy glupia masa ,ktora nie umie wyciagac wnioskow czytac tabelki i postanowienia.Na koniec prosze nie straszcie nas zwolnieniami za pisanie wlsnych odczuc tu na forum...bo niestety potwierdzacie wiekszosc negstywnych emocji w sklepach.Strachem i sprawdzaniem IP komputerow firma nie pojdzie do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak , nie da się zakrzyczec i zniszczyć prawdy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katk - straszenie nas sprawdzaniem IP i wyrzucaniem z pracy za pisanie na forum to jest szczyt głupoty i bezczelności, jeżeli OKS i RKS robi to na własną rękę to jeszcze pół biedy, bo niektórzy nadają się do zamiatania ulic a nie do pracy na tym stanowisku ale jeśli to decyzja firmy to już totalny upadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrzezorientowana
Aleko zostal zwolniony z wielu powodow a jednym z nich to byla pogarda dla pracy i pracownikow i sposb w jaki sie z nimi zaprzyjaznial a pozniej ich szkalowal i wyczynial cuda wianki na zapleczu wlacznie z pewnymi zachowaniami nielegalnymi ale nie bede sie rozpisywala o tym to nie ma zadnego sensu, przelozeni wiele razy zwracali mu uwage na skargi pracownikow i niewlasciwe podejscie i do nich do pracy do przelozonych , nie bez przyczyny tez byl wzywany na policje zeby badac trzezwosc. Niech nikt nie ma zludzen tam sie dzialy cuda wianki i Goral mial tez racje z tym wszystkim za co mu wszyscy bardzo dziekujemy szkoda tylko ze nie rozwinal tego tematu o przekretach to bylo by ciekawe dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osób pytających co daje karta: jak to co? Prestiż przynależności do klubu DPlus! I cięższy portfel ha ha. A tak poważnie to zastanawiam się czy Niemcy faktycznie tak wszystko blokują czy to nasz marketing tak mało przebojowy? Czyż nie lepiej dać głupie 10% na Dzień Kobiet chociaż na torebki? Czy Firma aż tak przez to zubożeje? Torebki piętrzą się u nas na magazynie, pościskane są jak sardynki w puszce, ani ich gdzie więcej wystawić - bo nie można, ani starych jakichś daremnych przecenić, no gdzie tu jest logika? Świat idzie do przodu i z fasonami i z promocjami, a ja się czuję, że stoimy w miejscu. Firmo obudź się! Niemcy przyjeżdżajcie i rozmawiajcie z pracownikami - oni chyba najwięcej wiedzą o co klienci się pytają, czego oczekują, czym można ich zachęcić. RKS - om nie ma sensu nic mówić, bo wydaje mi się, że i tak nie przekazują wyżej naszych informacji, bo wg nich są one nieistotne. Szlag mnie trafia, że tyle zdolnych ludzi marnuje się w tej Firmie. Niekiedy trzeba te swoje szlachetne uszy przystawić nieco niżej i posłuchać w czym tak naprawdę jest problem. A utarg sam by się kręcił - a co za tym idzie i podwyżki były by widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy, kto chociaż jeden dzień przepracował z Aleko dobrze wie, że to co wyżej napisane to stek bzdur wymyślonych przez osobę która chce przykryć opublikowane wcześniej "taśmy prawdy". Ten poziom rozmowy i te oszczerstwa i insynuacje są poniżej ludzkiej godności i ktoś kto je pisze sięgnął mułu a jeśli to jest kobieta o której myślę to jej wulgarny język i prostactwo doskonale pasują do tego co tu zostało zamieszczone. Trzeb mieć tupet żeby wymyślać takie łgarstwa żeby tylko przykryć swoje przewinienia, kobieto ty honoru nie masz za grosz! Ucisz się lepiej i przestań kompromitować, to wielki wstyd dla Deichmanna który wynosi na piedestał ludzi o tak marnym poziomie kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowne Forum DLACZEGO jesli na forum pada problem niskich plac,malej ilosci godzin btaku kontaktu miedzy szarymi ptacownikami a OKSami nie mowiac o RKSach,braku powiazania zycia z obrotami ktos usilnire zmienia temat...dla mnie to ucieczka od niebezpiecznym temacie braku srodkow do zycia przez zwyklych ptacownikow!!Tylko prosze nie piszvzie, to zmiencie miejsce pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowne Forum DLACZEGO jesli na forum pada problem niskich plac,malej ilosci godzin btaku kontaktu miedzy szarymi ptacownikami a OKSami nie mowiac o RKSach,braku powiazania zycia z obrotami ktos usilnire zmienia temat...dla mnie to ucieczka od niebezpiecznym temacie braku srodkow do zycia przez zwyklych ptacownikow!!Tylko prosze nie piszvzie, to zmiencie miejsce pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ,gdy pisane jest o podwyzce ,malej ilosci godzin zaraz jest zmieniany temat ? Czy to zbieg okolicznosci ? Chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest przypadek, z wpisów na forum wynika ze wypowiadają się tutaj często osoby powyżej stanowiska sprzedawcy. Są odpowiednio wynagradzani a co za tym idzie nie interesują ich niskie zarobki sprzedawcow, po ,,rzekomych,, podwyżkach ! Ktoś słusznie zauważył ze wiele wartościowych , mądrych i pracowitych ludzi się w firmie marnuje. Szacunek dla tej wypowiedzi. Manipulacja z podwyżkami jest ponizajaca i upokarzająca dla sprzedawcy bo przecież dostaje pensje i widzi czarno na białym ile dostał ! Doprawdy gratuluję pomysłu ,,jakby tu dać zeby zabrać,, ! Udało się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa! Ktoś kto wypisuje te grlupoty o zwolnieniu chyba sam cos ma na sumieniu! inaczej by nie wymyslal tych bredni wszystkich! Trzeba byc niezla swinia zeby takie wymysly na forum wypisywac albo miec na sumieniu tak duzo ze lepiej na wszelki wypadek naklamac na wypadek gdyby sam zainteresowany ktoregos dnia chcial ujawnic kulisy odejscia z pracy! Dla mnie to Aleko powinienes napisac wszystko jak bylo i niczego nie ukrywac , sam widzisz ze one robia wszystko ze strachu przed tym ze mozesz tu wszystko opisac! miej chlopie jaja i napisz konkretnie wszystko co sie dzialo w Deichmanie z toba i co z toba wyrabiala Ewa i Teresa to moze sie to wszystko skonczy raz na zawsze bo widzisz ze nie odpuszczaja i niedlugo oskarza cie o to ze jestes terrorysta ISIS!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o ujawnienie adresów IP i zwolnieniu za aktywność na forum ,to ja się nie boję,nie obrażam nikogo i nie wyzywam ,po za tym jakby dali wypowiedzenie to i może lepiej człowiek by w końcu się otrząsnął od Deichmanna i zaczął zarabiać lepsze pieniądze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej a swego czasu glosno bylo ze jakas redakcja zainteresowala sie naszymi sprawami. I jak sie to skonczylo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pismo splajtowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "miej chlopie jaja i napisz konkretnie wszystko co sie dzialo w Deichmanie z toba i co z toba wyrabiala Ewa i Teresa to moze sie to wszystko skonczy raz na zawsze bo widzisz ze nie odpuszczaja". No, to widocznie nie mam "jaj", bo nie zamierzam tu niczego "ujawniać", ani "wyjaśniać". Nie interesują mnie problemy natury psychiatrycznej osób, które za wszelką cenę chcą kłamstwem coś osiągnąć. Pytanie, po co wymyślają te kretyńskie, niemające nic wspólnego z faktami historie niech pozostanie otwarte. Z dreszczykiem emocji czekam na kolejne rewelacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×