Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Tak sie zegna firma pracownikow ktorych zwalnia.Widzialam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy stać was na zakup butów z nowej kolekcji by nosić na sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tylko martwi że nikt nas nie traktuje powaznie, centrala wie co sie dzije w sklepach a nikt nie chce nam pomoc, procedura anty mobingowa dziala tak jak dziala pisala juz to kolezanka ze ja olali, do kogo mamy sie zwrocic o pomoc jak tu kazdy jest czyjas kolezanka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz nosić buty z Deich.ale nikt nie powiedział,że musisz co sezon mieć nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się sama zwolniłam, przebyłam depresje przeżyłam to i nigdy nie wiejdę więcej do żadnego sklepu Deichmanna, nie po tym co mnie ta spotkało i każdemu radzę uciekajcie póki nie straciliście zdrowia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jedza001
Tym Wszystkim ,ktorzy sa rozgoryczeni ,ze jest tak jak jest napisze zycie.Centrala jesli by chciala interweniowac w opisanych drastycznych przypadkach moglaby.Posiada radce prawnego ,ktory w imieniu firmy moze wystosowac pismo o udzielenie informacji z jakiego IP bylo pisane i dochodzic do prawdy. Mogli by wystosowac pismo do prokuratury o podejrzeniu przrstepstwa i prokuratura z urzedu musialaby wyjasnic sprawe Wtedy tez nie moglaby sie kolezanki roznych szczebli obrazac na siebie.Czytajac to forum zorientowalam sie ,ze sciagane sa niepochlebne wpisy na temat osob . Po ich samych interwencjach.Da sie dojsc ,gdzie sie cos dzieje i pomoc. Ciekawa jestem czy ktos z Centrali zareaguje na wpis ponizajacy "wywalic na zbite mordy "? Pracownicy Centrali ,RKS i i OKSi ,Kierownicy czytaja to forum.Drodzy Panstwo moze teraz ruch z Waszej strony pokazac ,ze naprawde szanujecie pracownikow i nie pozwalacie na tego typu wpisy ! Wpisy typu " baba z wozu koniom lzej "tez nie nalezy do milych !!!Czas na dzialanie na rzecz pracownikow ,ktorzy pracowali i ciezko nadal pracuja. Czas zrobic porzadek z takimi wpisami ,wysmiewaniem pracownikow tu na forum.Szanowni Panstwo broncie osoby wyszydzane mozecie to zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To centrala ma szukać osób, które skarżą się na mobbing i ich oskarżać w sądzie? Bożżżżeeee...... zamiast ścigać agresorów proponujesz ściganie ofiar, to straszne!!! jakby centrala sprawdzała informacje o mobbingu to by wiele osób straciło pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jedza001
Nie zrozumialas niech Centrala sciga osoby ,ktore pisza "wywalic na zbita morde "!!! W wczesniejszych wpisach tez sa podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego centrala ma ścigać tych a nie te wiejskie baby które psują wizerunek firmy mobbingując innych pracowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztukę kochania i seks partnerski Lepiej znają od doktor Wisłockiej Wszystkie pozycje w cieniu błota Pokażą, gdy przyjdzie ochota - a komu ? wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jedza001
Kto i jak zna "Sztuke kochania "nie interesuje mnie,chyba ze dzieje sie to w godzimach pracy przeznaczonych na prace w firmie Deichmann.Wtedy niech sciga Zarzad szeroko rozumiany za wyludzenie bo nie bylo swiadczenia pracy dla firmy.Mobbing powinien byc scigany przez firme z urzedu,ale jeszcze firma nie dojrzala do tego.Jesli nie dojrzala to za chwile dojrzeja pracownicy i byli pracownicy. Beda to zglaszac do prokuratury.Prokuratura z urzedu musi podjac dzialanie ,a wtedy moga stac sie cuda i rozwiazac sie jezyki .Uklady poleca jak domki z kart.Jest to bardzo realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czepiacie się, oj tam, oj tam! Muszę się w lustrze przejrzeć, czy mi grzywka dobrze leży a wy tu pindu p***y piszecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
soltysowa? a ty to kto ze sie tak pindrzsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mów do mnie na ty bo na ty to ja wołam swoje kozy na wsi! jestem pani, pani Sołtysowa przez duże T! I jestem taka fajna, że aż prezes ciągle na mnie łypie kaprawymi oczkami a ja jeszcze dziewica, nie licząc motyki, grabi i jednego knura z chliwa, ale to był przypadek, ot się nachyliłam po wiaderko aż tu nagle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można nas firmo ciągać po sądach ale co z tego jak my tu prawdę piszemy i ty firmo nasza kochana dobrze wiesz jak jest i nic z tym nie chcesz zrobić albo robisz niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dostałam niecały tysiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jednak kierownik ma ryczałt za nadgodziny, czy je robi czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się przestraszyliście umowy którą ktoś tu pokazał aż tak się boicie że się sprzedawcy dowiedzą ile zarabia kierownik przecież my dobrze wiemy ile to po co ta szopka cała,widać centrala sledzi na biezaco wpisy jezeli tak szybko usuneliscie umowe kierownika ktos kto ja wrzucil prosze wrzucaj do skutku nie ma tajemnic kierownicy wiedza ile my zarabiamy to czemu tak ukrywacie ich pensje co was boli ze sie ludzie dowiedza ze kierownicy zarabiaja po piec i szesc tysiecy na lapke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROSIMY PONOWNIE WRZUCIC TUTAJ UMOWE KIEROWNIKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umowy sa tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi drodzy. Soltysowa juz na lekach. Królowa - ochrzcila się tak sama- na antydepresantach. Nie czepiajcie się biednej centrali bo oni tam w jednym gnoju siedzą. Takim samym jak Wy. KROL wielokrotnie wymieniony tu z nazwiska tez jest w d***e czarnej booooo drogowa królowa ma haki w szufladzie. Jakie? Sprzed lat. Będzie pamiętał Artur, Grażyna. .. są fotki, przytulanki z tańców przytulancow. Są lepsze niestety w ukryciu damy pierwszej. Szeryf nie ruszy bo juz raz do rozwodu prawie doszło. Później terapie itp... ALE DAMY RADE KU. WA OBIECUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umowy sa tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mocne... i prawdziwe. Jeszcze trochę a zaczną wypływac takie brudy sprzed lat, że możemy się rychło dowiedzieć kto i jak awansował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Były już zdrady. Terapie, wyjazdy, nowe narty. Ej a york juz wie wszystko? Bo koleżanki psiak to kompletnie nie ogarnia ze jego suczka tak się szlaja. Bidus Pako cierpi. Szkoda tych yorkow delikatne są wrażliwe i kur.a jak im zabrać dom, wysłać do schroniska to szkoda co? Uwielbiam psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pako to piesek? a czyja to psinka :) też uwielbiam psy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pako to york. Fajny psiak. Tylko kuzwaaaa szczęścia nie ma.. szukam wsparcia dla yorka Pako. Ktoś coś? Może z nowym rokiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yorki są bardzo ufne, wiele wybaczają swojej pańci, trochę szczekają ale to tylko pozory, zdradzone bardzo cierpią, ale chyba nie ma aż tylu potworów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby tak wytłumaczyć Pako ze jest na potęgę zdradzany to zrozumie? Czy znów trzeba psinie delegowac dodatkowe lekcje z psychologiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×