Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
A co do kultury to tutaj została ona dawno zapomniana.Widać ,że gorące tematy się zakończyły i kanapka stanęła komuś bokiem.Narzekacie ,że mało zarabiacie.Może budżet kanapkowej nie przewidywał takiej ilości.A co do pracy to wydaje mi się że pani też się nudzi jeżeli ma czas obserwować "kanapkową". Każdy trafia w jakiś sposób do serca drugiej osoby.Widocznie "kanapkowa" do pani "gorącego serduszka "nie chciała trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może coś na temat wielkanocnych kart podarunkowych już coś wiadomo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie co z kartami? swoja droga ciekawe kiedy wyniki tajemniczego beda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrowienia dla kolezanki ,oczerniajacej ciagle nasz sklep. Ciezko sie pracuje z taka osoba.WSTYD ZENADA kolezanko BEZKARNOSC nie istnieje pamietaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa karty czy wyniki tajemniczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma ani jednego ani drugiego :) dlugo każa czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa juz wyniki.w poniedziałek będą dostepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O OKS się wypowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
totalna porażka ze środkami nic nie ma w sklepie ,a jak tu procent nabić ....koszmar ....jedni chcą kupić wkładki ale nie m a rozmiaru ,to jest kpina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawa jestem jak nam wyszedł tajemniczy ....czasem mnie nudzi to chodzenie w kółko i pytanie się czy nie pomóc ....po za tym niektórzy klienci jakby głusi byli na to pytanie i patrzą jak na ufo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jest właśnie to, że czasami już czlowiekowi się nie chce i wtedy trafi na tajemniczego:/ a jak człowiek ma dobry dzień to się nie zjawi... a mam takie pytanko, też macie problem z klientami gdy zamykacie sklep, też Wam nie chcą wyjść lub jeszcze się pakują na hama? macie jakieś sposoby na wygonienie ich?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasz sklep czynny jest do 21 z praktycznie nie ma żadnego klienta o tej porze ,a jak są to z reguły czują że zbliża się zamkniecie i sami się ulatniają ,czasem nawet przeproszą i wychodzą,nie mamy z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna mamba1234
Pracowałam tam 8 lat na stanowisku kierowniczym,mogę szczerze powiedzieć wam że jest zap*****l, oraz ta praca jest dla ludzi o mocnej psychice.Firma wykańcza ludzi dogłębnie , nie liczą się z ludźmi. oni są bardzo dobrzy w podkładaniu świń pracownikom,trzeba patrzeć im na ręce ,grafiki są naciągane nie przestrzegają czasu pracy,jednym słowem jeśli będziecie twardzi i oczy mieć szeroko otwarte to dacie radę tam pracować.U mnie w sklepie nie jedną osobę wykończyli ,ludzie nie wytrzymują tępa pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps. weź się do roboty a nie krytykujesz firmę...kto niby podkłada te świnie ? może ty tak robiłaś Czarna mambo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do podkładania... przemilczę. Ale psycha siada to fakt. Klienci z odrzuconymi rk są wulgarni i ubliżają, coraz częściej zdarza się, że przy mówieniu dzień dobry klient odpowiada; da mi pani pare złoty, zrób mi dobrze... czy wyglądam na kalekę... Kiedyś tego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówcie co chcecie najlepsze jest i tak malowanie trawy na zielono, na co dzień zaś brak słow- bajzer nie do ogarnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie ma ludzi ,którzy napiszą pozytywnie o naszej firmie?Nie lubię tu pisać ,ale to co wypisujecie jest karygodne.Interesuje was tylko ile wy dostaniecie tylko mało piszecie co dajecie w zamian.Warunki pracy są bardzo dobre,płacą za każde 15 minut przepracowane nadliczbowo,rozliczają się na czas.Zatrudniając się nikt nie mówi ,że będzie lekko.U nas w sklepie prace wykonujemy na bieżąco i nie ma bałaganu.A wszystko zależy od dobrej organizacji pracy i zaangażowania wszystkich koleżanek.Firma Deichmann jest dobrym pracodawcą i w końcu kochane koleżanki doceńcie to co macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ledwo miesiąc się zaczął już grafik zmieniony ,za dużo godzin!!! trzeba innej pracy poszukać lub dodatkowej .....śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my pracujemy w tym miesiacu po jakies 13/14 dni... chciałam sie dowiedzieć czy w Waszych sklepach tez tak jest? przecież to poranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak jest. Mogłaby Kierowniczka dac 2 x po 6 dni z rzędu to pół miesiąca byłoby wolne...Można wyjechać i wypocząć, albo dorobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt- wypłata zawsze na czas (jakaby nie była), bony na święta są, możliwość korzystania z funduszu socjalnego, umowa o pracę ( nie zlecenie), atmosfera zależy od załogi, jeśli jest ok- to jest ok. Więcej plusów brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tajemniczy 2 razy po 100% :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie o 10 rano już były wyniki tajemniczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyplata bedzie napewno dopiero 9 lub 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie coś o kartach świątecznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz o wypłacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajemniczy 2 razy po100%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jutro dadzą wypłatę ....bardzo było by miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×