Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

agacia Moja rada nie czytaj za bardzo takich wypowiedzi.Owszem pewnie byla taka sytuacja,ale po co sie stresowac.Ja mialam cesarke i mialam odrazu podane znieczulenie prawie im odjechalam, bo serducho zaczelo szalec.A oni szybko zareagowali.Personel bardzo sympatyczny.Nawet milo wszystko wspominam.Nie martw sie u Ciebie tez bedzie ok glowa do gory.I naprawde nie czytaj takich wypowiedzi,bo zwariujesz.To fakt,ze tutaj maja inne podejscie niz w Polsce, ale nie taki diabel straszny NikaWirsku Ja tez mam siostre w wieku Twojej byla u mnie cale wakacje.Pomagala mi przy Ameli.Nie szukala pracy, bo jak to ona powiedziala, ze woli z Amelia siedziec.No a mi bylo glupio, bo wiem, ze w Polsce miala propozycje pracy.No,ale w przyszlym roku napewno juz cos znajdzie.Tylko,ze minus jest taki,ze jest troche niesmiala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie to chyba jest tak ze trudno przewidziec na jakich ludzi sie trafi na porodowce....dlatego zawsze sa zle i dobre opinie....ale ja po ostatnich relacjach mojej kolezanki z jej porodu w Polsce (miala oplaconego lekaza i polozna ale jak zaczela rodzic to ich nie bylo i znieczulenia nie chcieli jej dac nawet za spora kase no i generalnie ja olali a jej facet latal i probowal za kase cos zalatwic....nic sie nie dalo zrobic rodzila na zywca) tu przynajmniej wiem ze mam kilka opcji roznych znieczulen i to za darmo a wiadomo ze moze sie okazac ze z takich czy innych wzgledo nie moga mi podac ale juz sama mysl ze moge o nie poprosic dla mnie jest zbawienna :) no i jeszcze mi sporo dala szkola rodzenia w tutejszym szpitalu bo oni tu wszyscy maja podejscie ze to ja rodze i ja mam prawo decydowac jak to bedzie wygladalo a nie oni, wiec tylko sie modle zeby trafic na fajna polozna i zeby wszystko bylo dobrze z Malutka i ze mna :) a z tego co wiem to w Polsce jest sie na porodowce kawalkiem miesa i raczej nic do gadania sie nie ma, ale pewnie tez sa pozytywne wyjatki, tylko ze ja ostatnio to same zle opinie slyszalam a bylam juz bliska decyzji o porodzie w Polsce no ale po tym co slyszalam podziekowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia i Zabcia kolejne pytania przyszly mi do glowy. Daja w szpitalu jakies podklady na krwawienie? jak nie to czego uzywalyscie bo w Polsce wiem ze kroluje belle no a tu nie ma wiec ja kupilam podpaski always ultra na noc i nie wiem czy mi wystarcza???napiszcie jak to bylo u was. I jeszcze jedno jak daja epidural to chyba wstawac nie mozna wiec czy zakladaja cewnik??? i kiedy mozna wstac po??? i jak jest z malenstwem czy caly czas leze na sali z mamusia???a co jak np ja bede szla pod prysznic??? Moze glupie te moje pytania ale coraz ich wiecej mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej kochane, ja tez uzywalam always na noc i sie sprawdzaja wazne ze sa ogromne, tam moga ci tez dac podobne do belli , daja ci cewnik wiec sie nie przejmuj, dziwne uczucie :P bede trzymac kciuki i mam nadzieje ze traficie na lekarzy i pielegniarki takie jak ja mialam :) bylismy dzis na spacerku az 3 godzinki, ale sie nachodzilismy :) filipek wlasnie spi, potem troszke sie pobawimy, kapiel i idzie spac. dzis dal mi az do 9 :) w koncu wraca do normalnosci po pobycie w polsce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2442
Czesc Dziewczyny!! Na poczatek dzieki za slowa wsparcia i dobre rady. Ja oczywiscie dzisiaj polecialam do szpitala i pomimo tego, ze potraktowali mnie jak natretna idiotke to i tak poprawili mi humor. Z Dzidzia wszystko OK i taj jak pisalyscie cala reszta to normalne. Ja po prostu powinnam tu zalozyc klub ciezarnych warjatek ale nie wiem czy znajdzie sie wieksza paranoiczka niz ja :)). Pozdrawiam Wszystkie Kobitki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:) Wiem wiem dlugo sie nie odzywalam ale mam teraz duzo spraw na glowie i nie mam zawiele czasu ale postaram sie nadrobic zaleglosci. U nas wszystko ok. Kasiula jest juz z nami w domku:) Wazy juz ponad 3kg;). Pozwole sobie tylko napisac ze Melka wczoraj urodzila coreczke:)!!! Jutro do niej zadzwonie to sie wszystkiego dowiem. Pozdrawiam wszystkie kobietki:). Odezwe sie wkrotce. Karola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam WAS- Lukasz-mąż MELKI sie klania :) wieści o żonce: Urodziła nam sie córeczka!! 2,9kg, bobasek zdrowy, sliczny- bo po ojcu :) 9,5 punkta w skali Abgara czy kogoś tam- nie znam człowieka ale sie o nim dowiem.. :) poród: 4.20 odeszly Melce wody siedzac na toalecie, 5.20 bylismy w szpitalu, Melka spacerowala po holu-troszke lezala i tak w kółko. kolo 9 Melinka dostala mocnych skurczy co 4-5min, skurcze sie nasilaly az w koncu byly tak bolesne ze zaproponowano jej gaz a w pozniejszej fazie zastrzyk w pupsko :) potem doszly do glosu bóle parte, po ok 3razach zaczeło sie rodzenie... hm... jako dzielny ojciec(przyszly) i wzorowy małżonek stalem dzielnie przy żonce dajac jej oczekiwane wsparcie. Melka nie byla niczym zakryta, czyli wszystko dane mi bylo widziec. najgorsze bylo łożysko- kurcze... jakie to paskudztwo, fioletowo czarnawo bialawe w jakiejs tam kiszce i obleczone wodami płodowymi i krwią... (watróbki nie rusze już nigdy- taki uraz poporodowy :) ) do rzeczy- dalej: Melka parla ile tchu w niej było... nie krzyczala, lecz wszystkie żyły na głowie były doskonale widoczne, kolor bordowy zniknął z jej twarzy o 10.39-wtedy urodziła się MOLLY!!! potem urodzenie łożyska no i zszywanie.. nie nacinali mekli- sama pękła w kilku miejscach niestety- zszywanie bardzo bolało!! od zewnatrz w 3miejscach i wewnątrz i głębokie.. tak... nie było łatwo ale wspólnymi siłami daliśmy radę! Melka-rany sie wolno goja, uśmiechnieta, zmeczona, dumna jutro o 13 wychodzi do domku, w którym wszystko już na nie czeka. Molly-spokojna przy tatusiu, kochana przy mamusi, mało płacze, sporo mruczy po swojemu, troszke spi, ciągnie cyca z ogromna siłą ssącą :) cała 3jka od jutra w domku bedzie wspólnie zmagać sie z przeciwnosciami losu na ziemi obcej pozdrawiam Łukasz-misiek. dalsza część Melka bedzie dopisywac osobiscie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz o tym przeczytalam na gg bo mi przegladarka padla, wiec moje gratulacje masz na gg :) ale i tak kochana melko gratuluje jeszcze raz. twoj mezus od razu odpisal mi na gg bo wylecialam z haslem do ciebie kiedy sie w koncu wybierzesz do szpiatala :p hihi a tu taka niespodzianka :) trzymaj sie cieplutko i utul swoja kruszynke, czekam na fotki :P buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melko gratuluje:) 😘 . Dochodz jak najszybciej do siebie i wchodz na forum piszac wszystkie od cczucia i uczucia no i wklejaj zdjecia malej:):) Juz sie doczekac nie moge kiedy ja zobacze!!! Pozdrawiam goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... i ja mam wieśći!!!! AINE lerzy w szpitalu... jej Natalka ma już 4kg. a termin na 20. wszytskie serdecznie nas pozdrawia . Jak tylko urodzi jej mąż który mnie powiadomił o wszytkim da znac!!! wiec trzymajmy kciuki za Aine co by łatwy poród miała!!!!!!!!! no a u mnie wszytko w porzadeczku.. leniuszkuje na całego!!!!! a teraz ide zjeść sniadanko!!! MELKA oczywiście gratulacje już masz na gg ale jesze raz życze wszystkiego dobrego!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki 🖐️ No to wykrakalam porod :P he No to Filipek,Amelka no i Kasienka maja kolezanke :D A my dzis z dziadkiem :P sie wybieramy na wycieczke :D Jak nam pogoda nie zrobi psikusa to cos tam pozwiedzamy :D Melko super, ze masz juz swoja Mooly ciesze sie niesamowicie. G🌼R🌼A🌼T🌼 🌼L🌼A 🌼C🌼J🌼E Czekamy na wiadomosci MELKO :D 👄 Lukasz gratuluje wytrwalosci i odwagi :) Nie kazdy potrafi wytrawac taki porod :D Tak,wiec gratuluje :)no i coreczki rowniez :) Karola dostaniesz na tylek :P Oczywiscie zartujemy :P :P :P Czekamy na wiadomosci jak sobie ardzi nasza kolezanka :)Dobrze ,ze z Kasiula wszysto wporzatku 👄 megi2442 To jest normalne,ze czasem kobieta w ciazy panikuje tym bardziej przy pierwszej ciazy :D Dobrze,ze wszystko jest wporzatku :) Gosiu to,zes sobie zrobila dlugi spacerek :P Gosiu najwazniejsze,zeby sie przyzwyczail :) Jak wogole zniosl ten wyjazd do Polski ? Kitek u mnie tez dali cewnik tak,wiec wszedzie tak jest.A czuc nie bedziesz jak Ci wkladaja ,bo mi np. robili to jak znieczulenie dziala :)Niczym sie nie martw bedzie dobrze znieczulenie dadza Ci :D Zreszta nalepszym znieczuleniem bedzie Twoja dzidzia :)Trzymamy kciuki zeby sie wszystko dobrze odbylo :D A tak pewnie bedzie :)Moja Amelka byla caly czas ze mna :)A pod psysznic poszlam dopiero po dwoch dniach,bo ja mialam cesarke i wstalam dopiero po dwoch dniach :( Oj ja mialam ciezka sytuacje, ale dziewczyny ktore rodzily naturalnie szybciej dochodzily ja niestety wymagalam ciaglej opieki :( Bedziesz miala napewno dobra opieke :D Ja mialam na kazde zawolanie pielengniarki :P Ty klo guziczek sie przyciskalo i ..:P i odrazu byly kolo mojego lozka :D Pozdrawiam :) Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
Czesc Dziewczynki!! To ja megi2442. Zmienila nick, poniewaz chcialam zabezpieczyc haslem stary ale nie dalam rady. Tak jakby ktos go zabezpieczyl pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGGI To wpisz cos innego,bo jak bedziesz miala pomaranczowke to moze ktos sie pod Ciebie podszywac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, filipek swoj pierwszy lot popatrzyl z 20min ale nie dzialo sie nic ciekawego wiec poszedl spac, w drodze powrotnej mielismy tak super obsuge ze fifi siedzial w nosidelku zapiety :) tak wiec bawilisy sie, tylko ja milalam straszny bol glowy przy ladowaniu, trzymal mnie do nocy. na szczescie fifi jest w tatusia i nic nie odczul :P pewnie aine zrobia cesarke jak dzidziaaka duza, moze ktos w koncu bedzie mial chlopaka. hy?? buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
Jak to sie zmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz wejsc w preferencje wpisac jeszcze raz swoj nick i zaezpieczyc go haslem , ktore ty tylko bedziesz znala:):) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wczoraj ten psiaczek przyszedl do nas wieczorem i wcale do domu sie nie wybierala:))) a takie zimno bylo na dworze ze zal mi ja bylo wyganiac:(:( kochana taka jest ze szok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajno, masz jakies zdjecie psiaka?? :) moze ja przygarniecie? ja tak zrobilam z kotkiem, normalnie jest bardzo spokojny tylko jak ktos przychodzi to sie popisuje, ale i tak cudo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze jakie wiesci!!! Melka gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I dla dzielnego tatusia rowniez!!!!!!!!(usmialam sie z tego opisu) Dziewczyny i na mnie juz niedlugo przyjdzie czas.....chyba zaczynam sie stresowac...........:) Aine trzymaj sie dzielnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia i zabcia a moze umiescicie linki do swoich albumow fotosikowych w stopce bo ja za kazdym razem jak chce zobaczyc zdjecia to mam problem i musze po kolei stronki przeszukiwac w poszukiwaniu a tak bylyby latwo dostepne i kazda za nas moglaby na biezaco sprawdzac jak wasze malenstwa rosna :) To taka moja mala sugestia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia trzeba wejsc w preferencje tam musisz sie zalogowac i mozesz zmieniac swoje dane i jest tam miedzy innym ramka opisana chyba stopka/sygnatura czy jakos tak i tam wklejasz adres swojego albumu fotosikowego albo mozna tez wkleic adres suwaczka tak jak np ja mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko cos sie nie otwiera chyba musisz caly naglowek skopiowac ten co zwykle wpisujesz w przegladarce i go wklejasz potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razem z tym http no ale nawet jak nie to i tak fajnie ze jest :) wlasnie podziwiam twego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane kolejna proba :P dzis spalam do 9, wymeczylam filipka potem kapiel i spal jak aniolek :) nauczyl sie nowe dzwieku, krzyczenia :) ale jeszcze za bardzo nie wiem kiedy powinien go uzywac hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane a co tu tak pusto!!!! weźcie sie w garśc!!!! mój skarbuś miał mieć wolne ale musiał iśc do pracy.. podobno jest dużo roboty:( a tak chciał skonczyć malowanie!!!! no cóż ale teraz ważniejsza jest kasa.. ja narazie ucieakm po chclebek i mleczko:P i na spacerek nad kanał... deszczyk spadł i niejest tak duszno!!! zajrze puzniej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!!! Mam pytanko dla tych pracujacych kobiet w ciazy...mam troche ciezka sytuacje w pracy, bo pracuje jako kelnerka no i pracuje na restauracji tylko do konca wrzesnia no i potem nie za bardzo maja co ze mna zrobic, nie ma miejsca dla mnie. No i strasza mnie, ze jak nie znajda miejsca ze mna w innym departamencie to mnie wysla do domu. I pytanie czy moga tak zrobic???? Jak wysla mnie do domu to nie bede mi placic tak??? Czy oni musza cos dla mnie znalezc???? Kurde zaczynam sie martwic, bo mam zamiar nie pracowac jak urodze wiec kasiorka teraz by sie przydala a jak nie znajda miejsca dla mnie to nici z tego :( A tak poza tym, to gratulacje dla Melki i jej mezulka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×