Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Rudik tutaj rowniez szaro i buro i do tego ciagle pada, sloneczna pogoda gdzies chwilowo przepadla... marigo chyba nam wszytskim musisz dac namiary na ta koszulke z chipem przeciwbolowym :) :) :) jedyne pewne zabezpieczenie :P ja dzis dostalm swoja paczke z ciazowymi szmatkami i sukienka za cisna :( w biuscie sie nie zepne... a w pon weszlam na wage i mialm takie male zalamanie z powodu swojej wagi, musialm sie porzadnie wyryczec:) i gdy tylko jakos sie pozbieralam pojawili sie goscie i musialm wysluchac wywodu mojej szwagierki jak to bardzo ona chcialby troche przytyc bo jedynie ubrania w rozmiarze 6 dobrze na niej leza ... ja zdaje sobie sprawe ze w ciazy sie tyje i nie marudzialbym gdyby waga nie pokazywala tak przerazajacej liczby jak 13kg do przodu :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pssssssssss sylwucha wrzuc na lussssssssssssss ok? wez sobie kubelek pysznych lodow na poprawe nastroju,i olej to. rozmiar 6,powiadasz? moj maz preferowalby 16 haha....niebalby sie ze uszkodzi;) w ciazy jestes-musisz jesc i tyc haha! pociesze cie-te kg bardzo szybko sie gubi. jestem 3 tyg po porodzie i do wagi startowej zostalo mi 3,5 do zrzucenia.yslezeza miesiac bede sie smiala z tego....nic tylko karmic piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny ale sie rozpadalo, mamdwie mezowskie kurty do uprania, chcialam je powiesic na dworze i ... chyba ich nie upiore ... :( albo deszcz albo jak jest juz slonce to wyskakuje inne pranie, no coz ... nie zajac :) Marigo ja mysle karmic piersia ale nie wiadomo co tam sie wyprodukuje i ile wiec na wszelki wypadek zapytalam Cie o mleko zastepcze. A w poniedzialek Walenty no Dziewczyny moze mezowie nie zagladaja, zdradzcie jakie to niespodzianki szykujecie? Sylwucha bedzie sie opalac w Hiszpani ( a przypomnij prosze, bo te tyg. biegiem leca ile "tygodniow" za Toba?) Rudik (z Ty ile?) bedzie balwana lepic w PL ... aaaa wiesz RudiK ja to chyba wlasnie w PL najwiecej uroslam;) Sylwucha ja na wage nie staje za to twardo z kg gonie meza, ciekawe czy mi sie uda haha:):):) bola mnie plecy i nogi ale to i mnie (haha) sie wydaje normalne skoro byla coz ... chuda (w porywach i roz. 6) a teraz ... jestem very big :):) Nie objadam sie, staram sie i miesko zjesc i ociupinke owoca chocby byl to tylko winogron czy truskawki ... a na nasza wage to nie tylko skladaja sie zapasy, ze tak powiem ale i waga dzeicka, lozysko, wody plodowe. Mimo, ze "tkiwe" w tym tyciu wierze, ze Marigo ma racje, sporo kg "odchodzi" po urodzeniu ... aaa Marigo nie chcesz odstapic tej koszuliny ???;) a ta Znajoma co rdzila w 30 min. moze tez miala jakies ubranko specjalne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane ;) Margo sliczne masz dzieci i zdjecia ;) Jak mi bardziej brzuszek urosnie to sama zaloze taki albumik ;) Sylwucha zycze Ci takiej samej pogody jaka ja mialam ;) chorykrolik dziekuje Ci za rade co do dr Z. mam pytanie do was czy lekarza gp mozna zmienic w trakcie ciazy ? Jestem Bardzo zadowolona z dr S ale mysle o kosztach jakie ponosimy i chyba bym wolalam ginekologa i od razu GP Tak wogole to dzis dostalam list z socjalu i weszlam w program illness benefit ;) troche to trwalo ale warto bylo czekac ;) Margo a jak Ty sie czujesz po porodzie bo ja sie samego porodu nie boje ale boje sie po porodzie jak cialo jest zmeczone i czy masz problemy z toaleta po porodzie czy bardzo cie boli to wszystko wtedy Przepraszam za tak imtymne pytania jesli nie chcesz odpowiedziec to zrozumie Buziaczki dla Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marigo ale mi smaku zrobilas na te lody, haagen -dazs strawberry cheesecake bym sobie zjadla :P :P :P nie no nie mam zamiaru juz sie przejmowac ta waga, mam teraz tylko nadziej ze w ogolnym rachunku duzo wiecj niz 20kg to nie bedzie i absolutnie tez licze na kamienie piersia i zrzucanie kilogramow w szybszym tempie, plus termin mam na czerwiec, no teraz sie zrobil koniec czerwca...ale zawsze to letnia pora i mam nadzieje ze bedziemy sobie z malenstwem fundowac duzo spacerow:) lilac u mnie mial sie dzis zaczynac 24 tydzien ale po dzisiejszej wizycie w szpitalu wyglada jakby to byl dopiero poczatek 22 wiec teraz w liczeniu tygodni zupelnie sie zgubie... Myszaa w Madrycie to raczej takiego slonca jak ty w Bracelonie nie zazyje, tam niestety duzo chlodniej i gdy ostatnio sprawdzalam prognoze pogody to mi deszcz zapowiadalii na weekend:/ ale coz plaszczyk przeciwdeszczowy sobie zafunduje i deszcz nie bedzie mi straszny:) co do kumpeli i jej 30 minutowego porodu co do specjalnych koszulek nie mam informacji ale miesnie Kegla systematycznie i intensywnie cwiczyla:) milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... miesnie tez cwicze ... ale powiem szczerze, ze z mysla zeby wszystko bylo ok PO ... gdybym miala pewnosc 30 min, porodu to bym sie tak "gimnastykowala" ... stale w dzien i w nocy ;););) :) Myszaa a Tobie ktory tydzien biegnie? Mnie moja GP mowila, ze moge sobie lekarza zmienic, nie zmieniam, bo jestem zadowolona ale skoro tak mowila to chyba mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zmiany GP to kiedys slyszlam rozmowe w przychodni polskiej EMC jakis czas temu, gdy jeszcze nawet nie myslam o byciu w ciazy, dziewczyna przyszla i chcila zmienic GP to z tego co podsluchalam, to umowili ja na wizyte i poinformowali, ze bedzie musial zaplcic za pierwsza a kolejne bedzie miaal darmowe, wiec mysle ze za duzo w tej kwestii sie nie zmienilo i na pewno bedziesz mogla zmienic:) w mojej biblii ciazowej pisza by miesnie cwiczyc 3 razy dziennie po 20 powtorzen, za kazdym razem liczymy powoli do dziesieciu i rozluzniamy, wiec dziwczyny koncentrujemy sie na cwiczeniach plus koszulki z "marigowego" zrodla i porod mamy z glowy, nawet epiduralu nie bedziemy potrzebowaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co szykuje na walentynki mój mąż, ale ja robię mu właśnie kartkę, tyle na razie mogę, ciasto i buziaki będą jak przyleci do mnie za 2 tyg... Z tymi terminami to trochę zmieszanie, bo miał być już 26, z ostatniego usg wychodzi 24 i to chyba najpewniejszy "wiek" mojego dzidziusia, bo z moich wyliczeń też tak wynika. U mnie waga tez jest bezlitosna, idzie mocno do góry, ale i brzuszek rośnie. U mnie w rodzinie raczej kobiety są "biodrzaste", ale mnie nie za bardzo tam wchodzi, więc się cieszę. Brzuch wiadomo musi być... Czekam, jak jeszcze trochę podrośnie i zrobię sobie sesję z moim Maleństwem ;) Ćwiczenia ważna rzecz, myślicie że już pora by się gimnastykować? i czy samemu można się przygotować do porodu, czy trzeba uczęszczać do szkoły rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RudiK my cwiczymy miesnie Kegla :) 3 razy dziennie to ok ale 20 powtorzen ???? Marigo Ty cwiczylas miesnie? No to Dziewczyny "scie" mnie rozczarowaly;) myslalam, ze choc RudiK "pojdzie" ze mna sprawdzac sie podczac porodu a tu ja na pierwszy ogien pojde i zobaczymy co warte te cwiczenia i ... rozlozyste biodra;) Mnie to kurcze idzie na okolo przez "cyc" bluzki male, jeden plaszcyk mi sie ostal co sie dopinam :( reszta to wiadomo, bo pisze o tym na okolo :) Marigo a jeszce zapytanie odnosnie sesji mozesz slowko szepnac jaki mniej wiecej koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz lilac ja chętnie rodziłabym wcześniej, tyle, że Ty masz termin jakoś na początek maja, a to chyba by było za wcześnie dla mojego maluszka. Wolę więc poczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorykrolik
myszaa29 prowadzacego mozna zmienic, ale nawet jesli zmienisz gp na ginekologa (w polskich przychodniach mozna wybrac gina jako prowadzacego maternity scheme) to z tego, co mi powiedzieli jak bylam (medicus i polmed) to wyglada tak, ze idziesz zgodnie ze schematem na wizyte do gina, ale jest to jedynie "konsultacja" (taka jak u gp), ewentualne zmierzenie i zwazenie, ale bez badan. A jesli chcesz zostac zbadana lub zrobic usg to placisz normalnie wg cennika. Na tych wizytach moze Cie rowniez przyjac polozna (pielegniarka) jesli nie wykonujesz usg. Wiec nie wiem, czy jest sens zmieniac, skoro koszty poniesiesz takie same, jak chodzac teraz dodatkowo do gina (bo rozumiem, ze teraz chodzisz do gp+szpital wg maternity scheme plus dodatkowo do gina na usg?). No chyba, ze cos nie tak zrozumialam z Twojego posta to wybacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie:) macie moze jakies sprawdzone sposoby na swedzaca skore? tak mnie swedza piersi od kilku dni, ze szalu dostaje a dzis patrze a tam jeszcze jakas wysypka, smarowalam sie tylko oliwka wiec na zadne kremy i balsamy winy nie zrzuce i mam tylko problem ze skora na piersiach. Prawda jest ze biust urosl mi do kosmicznych wymiarow, skora jest zaczerwieniona:/ staniki wymienialm na babcine juz jakis czas temu, zadnych fiszbin, usztywnien bo szalu dostawalam, staram sie juz nie drapac ale trudno sie powstrzymac...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello lilac musze cie rozczarowac-nie cwiczylam zadnych miesni......nie chodzilam do szkol rodzenia..... sylwucha na swedzaca skore to mi najbardziej pomaga drapanie hihihi;) ok-juz jestem powazna. maz wrocil do pracy wczoraj nocka.....no i moje dzieci zafundowaly mi tym samym bezsenna nocke.i ja sie tu pytam -dlaczego,jak on jest w domu to spi cala trojka...a jak on w pracy - jest cyrk! no dlaczego ja sie pytam????:( moze z dwie godziny spalam..... poki co jakos sie wyrabiam czasowo.obiad zrobiony-i to dwudaniowy-bo moja mala zaraza ( czyt.jessica) nie wezmie do ust miesa wiec zupe musialam jej gotowac.....a moj syn nie ruszy zupy,wiec ziemniaki i brokulki i miesko,a moj maz musi miec sos do ziemniakow wiec dla niego w rondelku gulasz....a szlag by to trafil jak im doopy rozpiescilam. w nocy posprzatalam chociaz wiec ogarniety cyrk mam..... za godzinke ide na spacer z krzykadlem,zajde do tesco...i koleczkiem po igora do szkoly....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewczyny w czwartek:) Sylwucha mnie tez swedza piersi (boki) i brzuchatek (tez boki) ale odkad TO swedzenie sie zaczelo smaruje sie co wieczor obficie oliwka J&J w ciagu dnia nie swedzi ale juz pod wieczor tak, Ty piszesz, ze oliwka sie smarujesz wiec ... nie umie Ci pomoc :( Biustonosze kupuje najtansze, albo raczej kupowalam, bo teraz "porost" sie zatrzymal ;) pod piersiami "wyskoczyly" mi takie hmmm pojedyncze kropeczki (krostki) nieswiadomie przy ... drapaniu je zdrapalam i krew sie polala, niesamowicie ukrwione to moje cialo. Wyskoczyly mi tez jakies nadprogramowe pieprzyki, te co byly sie powiekszyly ... no i rano mam opuchnieta twarz a wieczorem kostki od nog ... w szpitalu mowia, ze to normalne a wyniki dobre wiec chyba rzeczywiscie tam musi byc ... Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilac pytalas o samopoczucie po porodzie,dyskomfort itd. w tej chwili juz jestem ok.chodzic moglam od razu....przy siusiuaniu troszke pieklo i szczypalo ale po tygod.przeszlo calkiem.wiekszy problem mialam z siadaniem w toalecie ( ups! ) bo szwy ciagnely.....ale tez jakos kazdego dnia bylo lepiej i lepiej.....duzo dluzej po cesarce jakos bylam obolala jednak. ogolnie to ja jakas niezniszczalna jestem...terminator jak mnie kuzynka nazwala.;) ciagle w locie,w biegu....urodzilam sobie szybko i latam dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Marigo to ja juz zalamke zlapalam ... to gdzie ta recepta na szybki porod???? Ty masz lux, bo juz zapomnialas ha a ja sie stresuje no i coz Stokrotka jakos wyjsc musi, byle tylko nie rozgladala sie na boki tylko prosto w "drzwi" i bedzie good :):):) Patrz rzeczywiscie oprocz mazania najlepsze jest ... drapanie, sie wlasnie draplam ;) Ja dzis chyba rybke usmaze, maz wszystkozerny poczawszy od "trawy" ;) wszytsko mu smakuje (haha), wiec pod tym wzgledem prosty w obsludze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorykrolik
Dziewczyny, znacie lek, ktory pomaga na mdlosci? Dzis znowu zaczelam wymiotowac, nie mam sily jechac do lekarza, nie mam tez kogo wyslac :( Nie wiem juz co zrobic, polozyc sie czy wstac, wszystko podchodzi do gardla, a za godzine musze jechac na uczelnie... :( W dodatku mam wstret do wszelkich plynow (do jedzenia tez), choc wiem, ze pic powinnam, bo sie odwodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane ;) Dziekuje za rady ;) Dzis skonczylam skladac papiery i teraz czekam na pieniazki ;) jednak gp nie bede zmieniac bo mam ja blisko i teraz co tydzien musze do niej chodzic po zwolnienie dla socjala i naszczescie jest to za darmo u niej ;) Ja Kochane jestem w 13 tc ;) i tez mnie skora swedzi ale psikam sie oliwka bo kupilam sobie taka w spraju ;) bo leniuszek jestem ;) Juz nie moge sie doczekac wizyty u Gina jak zobacze moja kruszynke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha na swędzenie może powinnaś pić wapno (calcium). Jeśli to uczulenie od biustonosza to drapanie nie jest wskazane... Ja zauważyłam, że smarowanie oliwką skutecznie ogranicza swędzenie. Ostatnio odczuwam chyba zgagę. Nigdy wcześniej nie miałam z tym problemu, więc nie wiem czy to na pewno to. Macie i Wy takie pieczenie? Lilac czy chodzi Ci o sesję zdjęciową w ciąży? Skierowałaś pytanie do marigo odnośnie sesji, ale ona o niczym takim nie pisała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RudiK tak, Marigo polecala i podala namiary na sesje brzuszkowa 9.02 o godz. .... 16:21 a pytalam mniej-wiecej o koszt takowej sesji ... aaa Marigo jak bys czytala to skad jest ludz? do mnie daleko wiec chyba ja bym musiala dojechac .... A tak jak pisalam wczesniej swedzenie zmniejsza sie o naoliwieniu ... porzadnym :) A RudiK to Twojemu Malenstwu wloski rosna ... intensywnie :) jak to u Ciebie i meza bylo w ... mlodosci z wloskami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam lilac, nie doczytałam postu marigo co do sesji foto. Nam- mi i Maleństwu zdjęcia zrobi mąż. Jest fotografem amatorem... Co do włosków, to nie wiem jeszcze jak mąż, ale ja za dużo po urodzeniu ich nie miałam. Męża zapytam jak będę rozmawiała. Przypominam sobie tę rozmowę na forum dot. zgagi i rosnących dziecku włosków :) Poczekamy, zobaczymy jak to będzie u nas. Póki co dziwnie się z tym czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki wlasnie dowiedzialam sie ze jestem w cizy bylam u lekarza i powiedzial mi ze termin mam na 4 wrzesnia ale sie zastanawiam i wychodzi mi ze na pozniej bo pierwszy dzien ostatniej miesiczki mialam 28 grudnia czy to mozliwe ze doktor sie pomylil czy moze ja zle obliczam.prosze o rade bo sie w tym gubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mieszkam w irlandii i bardzo sie ciesze ze trafilam na to forum pomalu nadrabiam zaleglosci w czytaniu ale mam nadzieje ze szybko skoncze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kkaaczczusia w naszym gronie ;) Gratuluje Milej Nowiny ;) ja mialam podane trzy terminy porodu pierwszy 26 lipec drugi 15 sierpien a teraz mam 20 sierpien a tak naprawde to dzidzia sama zdecyduje kiedy wyjsc ;) Ja sie dzis dowiedzialam ze jestem wczesniakiem o prawie dwa miesiace a zawsze myslalam ze o niecaly miesiac wiec mi i mojemu bratu szybko zachcialo sie przyjsc na swiat ;) hihihi a ze moja mama miala termin na poniedzialek na usg a my urodzilismy sie w niedziele to miala niespodzianke jak sie dowiedziala ze zamiast jednego jest nas dwoje ;) bo o tym nie wiedziala ;) Kalde sie spac Kochane ;) Milych snow Wam zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jejku.....co ja tu czytam dziewczyny??? nie wolno pic calcium-wapna w ciazy-bez wskazania lekarza. powoduje mocne przyklejenie sie lozyska ,a co za tym idzie przy porodzie moga byc klopotki......a kysz z wapnem. lilac dam ci znac wieczorkiem lub jutro:) fotograf to nasz przyjaciel-przyszly chrzestny Michelle:) przesle ci rowniez linka do jego albumu-zebys mogla obejrzec niektore z jego zdjec. zbiore wszytskie info od niego i dam ci znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo jesli mozesz to daj na forum linka na jego strone internetowa i napisz jaki jest koszt takiej sesji Prosze Moze uda mi sie mojego mezusia na taka sesje namowic jak urosnie mi wiecej brzuszek ;) lub po urodzeniu kruszynki ;) Jak sie czujesz Margo jak dzieciaki? ;) Kochane ja w przyszlym tygodniu mam wizyte w szpitalu i trosze sie stresuje tym czy wszystko uda mi sie zrozumiec o co mnie tam beda pytac.. Jak wogole wyglada taka pierwsza wizyta..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje mysza-czuje sie swietnie,dzieciaki tez:) co prawda nastapilo male zdziczenie pewnych czlonkow mojego malego domowego cyrku;) ale to normalne.... ucze sie malej kazdego dnia i powolutku opanowuje sytuacje. koszt sesji zdjeciowej to 85- nieograniczona liczba zdjec "obrobionych" ktora otrzymacie na plytce-jesli chcecie juz wylwolane to koszt wiekszy.ja osobiscie uwazam ze samemu najlepiej sie wie ktore zdjecia nam sie podobaja najbardzej i mozna samemu wywolac a reszte trzymac na pamiatke na cd. grzegorz ma profesjonalne przenosne studio fotograficzne z roznymi tlami. podalam jego namiary wiec najlepiej jesli macie ochote na taka sesje-umowic sie z nim bezposrednio.jutro bede sie z nimi widziec wiec wrzuce linka na album z niektorymi zdjeciami. co do pierwszej wizyty w szpitalu to wogole sie nie stresuj- zrozumiesz na pewno,i gladko przejdziesz przez wszystkie pytania. a nie dostalas formularza z pytaniami od nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ale sie dzi wyspalam chyba przez ten deszcz, nalesniki kroluja na sniadanie od jakiegos czasu wiec razem ze swoim brzuchatkiem teraz odpoczywamy:) marigo tez chetnie podpatrzylabym zdjecia z takiej sesji wiec podaj linka nam wszytskim:) myszaa ty chyba w rotundzie masz swoja pierwsza wizyte, tak? wiem ze na pewno mozesz dostac tlumacza, wiec tym sie nie stresuj i problem jaki mozesz wtedy miec to czekanie na niego, widzialm ze jedna babka czekala, byla w kolejce przede mna a gdy ja juz wychodzilam do domu ona ciagle siedziala w tym samym miejscu, dlatego chyba lepiej zamowic sobie tlumacza juz wczesniej umawiajac sie na wizyte, ale moze z jezykiem polskim nie bedzie takich problemow, w koncu tylu tutaj nas:) Myszaa w pierwszej kolejnosci rejestracja, zaloza ci karte, dasza numerek kolejki do lekarza, tam o podstawowe dane persolnalne beda cie pytac, potem juz ze swoja teczka idziesz w kolejke, osoby na pierwsza wizyta oni zbieraja w jenym miejscu, gdy bedziesz chcial do toalety to od razu wez ze soba pojemniczek na mocz (sa porozkladane w poczekalni) nie bedziesz potem musiala wyciskac na zawolanie:) polozna zajmie sie toba, zmierzy cisnienie i potem zabierze, sama na wywiad lekarki, tam to z reguly taki szybki test pytan, jak z karabinu a ty tak albo nie, sama nie rozumialm kilku nazw chorob o jakie pytala, ale wiedzialm na jakie chorowalam wiec droga eliminacji to bylo nie:) potem wysle cie na pobranie krwii, tam niby chwila ale chyba z 5 ampulek musi sciagnac, wiec jak dla mnie to bylo bardzo nieprzyjemne i potem juz lekarz, wedlug numerku ktory bedziesz mial dany w recepcji, w moim przypadku kolejka byla daleko poza moim numerem wiec wchodzilismy (juz razem z mezem) w pierwszej kolejnosci. tam doslownie 5 min , szybki scan i do domu, a przed wyjsciem jeszcze raz do rejestracji zostawic teczke i umowic sie na kolejna wizyte... a i podczas wywiadu polozna pyta czy chcesz z jakis wzgledow rozmawiac z pracownikiem socjlanym, ja powiedzialm, ze nie to zapytala czy maz jest tu dzis ze mna, skoro byl to pewnie stwierdzila, ze najgorszy nie jest:) ja troche w szoku bylam po tej pierwszej wizycie bo nie wiedzialm czego sie spodziewac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy nowego malucha na forum :) :) :) kaczusia chyba rzecywiscie lekarz cos namieszla bo przy regularlnym cyklu termin powinnas miec na miesiac pozniej... dziwne, a u jakiego lekarz bylas? na pewno w liscie ktory dostalas do szpitala bedziesz miala napisane na kiedy wyliczyl ci termi, ja dopiero u w szpitalu zauwazylam ze mi moja lekarka w liscie jako date ostatniej miesiaczki wpisala date mojej wizyty u niej... wiec bledy im sie zdazaja i to chyba czesto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdziczenie piszesz Marigo ? :):):):) coz ... deko sie usmialam, bo zabawnie to zabrzmialo ale ja tam wierze w Ciebie :) Bardzo Ci dziekuje za wszelki info odnosnie sesji, wstepnie sobie obmyslalam, ze moze jak dostane wezwanie do Dublina na badania to moze i sesje uda sie zaplanowac? zobaczymy :) W wolnej chwili prosze Cie tylko wrzuc linka do obejrzenia prac:) Z gory bardzo dziekuje:) Dzis pospalam dlugoooo, nie mam profesjonalnej poduchy wiec obstawiam brzuchatka "jaskami" z dwoch stron .... i od gory :) pisalam Wam Dziewczyny, ze pojawia mi sie krecha??? chyba tak ... idzie od gory, naoczny dowod na dziewczynke ;);):):) Kkaaczczusia przyjmij wielkie gratulacje:):):) skorzystalam z internetowego kalkulatorka i przy cyklu 28 - dniowym "wychodzi" Ci termin miesiac do przodu ... Moja pierwsza wizyta w szpitalu byla podobna jak chyba kazda, tylko, ze ja jestem ze "srodka" IE: rejestracja, troszke czekania, potem dokladny wywiad (pytania o choroby moje, w rodzinie, uzywki takie tam), pozniej wazenie, cisnienie, wizyta u lekarza a tam pare slowek i scan i na koniec badanie krwi, ustalenie w recepcji kolejnej wizyty i tyle:) Mnie "przyszlo" zapotrzebowanie teraz na nabial, nie ciagnie mnie do kielbasek i sledzikow, to juz minelo i ... uwielbiam winogron, na sniadanie, obiad, kolacje i ...popokolacje ;) Milego dnia:) ... cos ten dzien krotki juz TAAAA godzina? a snilo mi sie jakies przyjecie rodzinne z ... pysznym jedzonkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×