Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

ale ty aparatka jestes lilac...usmialam sie opluwajac przy tym cala brode;) rudik augmentin to antybiotyk jest...na co to dostalas-na infekcje ? ogolnie wracajac do tematu-zdrowiutka juz jestes? tak zachodze w glowe co ja zrobilam ze swoim albumem.pamietam ze z 4 lata temu kuypilam wlasnie taki album na jakiejs wyprzedazy i tak go gdzies schowalam ze wogole o nim zapomnialam...hmmmm przydalby sie dla krolewny.tylko znajac moja cholerna sumiennosc-bedzie pusty. normalnie szlag mnie trafia a mnie sama.mam zdjecia sprzed 2 lat-niewywolane w kompie......i za kazdym razem jak corka cos namiesza w komputerze i nie moge ich znalezc-obiecuje sobie ze zaraz nastepnego dnia wrzuce je na kosc i pobiegne wywolac,po czym ladnie powklejam do albumow. aa gdzie tam..... myszaa a ty ktory teraz jestes tydzien..sorry ze ja ciagle dopytuje ale pamieci nie mam wcale-tez was to czeka-pudding w mozgu.... wszystko sie pitoli w glowie. dobrze sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudding z mozgu to juz mam ha :):):) tak mysle co to nie spakowalam (szydelka haha :):):)) ... juz bym chciala miec ta podroz za sobie, bardzo nie lubie zmian, jakichkolwiek a jutro zmieniam wszystko ... nawet lozko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... teraz bede ryczec, ze jece, jakis czas temu, ze sylwucha leciala, niedawno, ze ... niedziela, Marigo jak bedziesz szla do szpitala to tez bede sie uzewnetrzniac i jak wrocisz to samo i tak po kolei ... Najwazniejsze, ze nie lece sama ... z brzuchatkiem :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marigo Kochana napewno bedzie wszystko dobrze ;) mysl pozytywnie ;) Mi wczoraj lekarz w szpitalu powiedzial ze jestem w 10tc i dzis mam 2 dni ;) teraz poszlam do toalety i znow bielizna brudna jakby to byla koncowka okresu i wiecie co o tej samej porze co wczoraj nic mnie nie boli Nie panikuje poczekam do konca tygodnia jak bedzie sie to codziennie powtarzac to znow pojade do lekarza bo wole byc spokojna Dzien mialam spokojny herbatka u sasiadki i pogaduchy oraz zabawa z jej 3 letnia ksiezniczka ;) ukladalysmy puzle i ogladalysmy bajki Misia Uszatka ;) to sa fajne bajki dla dzieci a nie to co teraz leci..sieczka buziaczki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz marigo wiem, że augumentin to antybiotyk, chora nie byłam, a on jak się dowiedział, że chcę lecieć samolotem, to mi przepisał te tabletki. Nawet ich nie wykupiłam, bo nie czułam potrzeby, nie mam choroby lokomocyjnej, a podróż naprawde dobrze zniosłam - w obie strony. Ciekawe jak będzie tym razem? Brzuch już większy i niewygodnie się robi... Ogólnie to już czuję się dobrze. Po chorobie powiedzmy ani śladu (odpukać oby tak zostało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, a wTwojej sytuacji to ja bym się nepokoiła. Choć wiem, że stres nie jest tu wskazany, ale może lepiej byłoby sprawę skonsultować z lekarzem? Dla mnie wszelkie plamienia są niepokojące nawet z samej teorii, bo do tej pory nie miałam takich zdarzeń. Oby wszystko było w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza a czy ta twoja pani doktor sochacka to ginekolog? jesli tak to udalabym sie do niej,a jesli to zwykly ekarz pierwsszego kontaktu to wybralabym sie na twoim miejscu do ginekologa ( polecam monike antepowicz) wiesz z pewnoscia to nic takiego ale moze hormony np....albo cytologie moze mialas robiona.....usg by sie przydalo zeby zobaczyc czy krwiaczek sie nie zrobil.idz kochana to sprawdz bom zmartwiona toba....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro za 3 tyg.wulot do hiszpanii to lepiej jechac ze spokojna glowa i relaxowac sie niz niepotrzebnie martwic. lilac a maz tez leci czy tylko ty i brzusio??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no.....i wogole zycze ci wspanialego wypoczynku lilac. i trzymaj kciuki.....zebym nie darla sie za mocno! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza ty nie czekaj do konca tygodnia tylko z rana biegnij do lekarza albo szpitala, tu nie ma zartow i nie ma na co czekac !!!! Marigo :) dziekuje Ci bardzo, bede trzymala za Ciebie i Twoja Ksiezniczke mocno kciuki, jesli w jakis sposob ma przyniesc Ci ulge i pomoc to wg mnie krzycz ile wlezie, za dzien nikt nie bedzie nawet pamietal, jedynie Ciebie moze gardlo bolec :) Mam zamiar sie relaksowac do konca miesiaca a lecimy sobie w dwojke ja i brzuchatek, brzuchatek na gape ;) maz bedzie sobie sam gospodarowac na Zielonej Wyspie :):):):) A Wy Dziewuszki jutro bedziecie mialy ode mnie spokoj, caaaly dzien, odezwe sie moze noca:) Sciskam Was mocno, dbajcie o siebie i do nastepnego razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie brzusie, jeden widze juz w podrozy:) Milego odpoczywania lilac, w drodze powrotnej po miesiacu relaxu i cieszenia podniebiania maminymi smakolykami, twoj maly pasazer na gape pewnie podwoi swoja objetosc:) Udanego leniuchowania, zagladaj tu do nas bo bedziemy tesknic:) Ja ostatni mialam jakies doly i spadki nastroju wiec nawet na forum nie zagladalam... Marigo twoj prezencik chyba rzeczywiscie szykuje sie do rozpakowania i daje Ci powoli mniej lub bardziej subtelne znaki, trzymam kciuki za niedziele by ten maz byl obok Ciebie:) Moj maz tez pracuje na nocna zmiane i wlasnie twoja sytuacja uswiadomila mi, ze ja moge miec podobny problem, a zdaje sobie sprawe, ze on tak po prostu nie bedzie mogl wyjsc z pracy, szczegolnie jezeli jego zastepca bedzie mial offa :/ no ale ja nie mam jeszcze wlasnych pociech w domu, wiec w twoim przypadku Marigo te nocne rodzenie to rzeczywiscie stresujaca sprawa. Pogadaj tam ze swoja najmlodsza pociecha, ze w nocy to ona ma spac i Tobie dac sie wyspac:) ooo i fajnie gdyby juz jej tak zostalo :) Myszaa dziewczyny maja racje chyba bedzie lepiej jezeli sprawe tych plamien oceni specjalista, na pewno wszytsko jest w porzadku ale jak to sie mowi lepij dmuchac na zimne i miec pewnosc, ze malemu lobuzowi w twoim brzuszku nic nie zagraza. Ja zaczelam wlasnie 20 tydzien i tacz wyczekuje na pierwsze ruchy mojego malenstwa, jak na razie cisza, kilka razy cos zabulgotalo i w mojej bibli dla ciezarnych wyczytalam, ze z reguly 2 tyg po bulgotaniu zaczyna sie odczuwacv pierwsze ruchy, wiec czekam... z tego co czytalam to u lilac juz nie zle imprezy, a u Ciebi Rudik dalej tylko bulgocze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczeta ;) Dziekuje Wam Kochane za porady ;) Ja juz byla w szpitalu z tymy plamieniami w srode jak pierwszy raz sie pokazaly i lekarz powiedzial ze jest wszystko wporzadku robil mi badania i powiedzial ze wlasnie czasami plamienia wystepuja poniewaz nasz organizm sie rozszerza i jakies zylki czasem pekaja lub to moze byc nawet z przejedzenia i powiedzial ze jesli czesto sie beda pokazywac to mam ponownie przyjechac wiec narazie pokazaly sie raz wczoraj Jesli znow dzis sie pokaza to bede jechac do mojego gina ale narazie nie moge panikowac Moja lekarka to gp rodzinna ale chodze tez do ginekologa do EMC poniewaz wlasnie pierwsza ciaze prowadzilam mi Pani z Medikusa moja nozka tam wiecej juz nie powstanie. Przyszedl wlasnie do mnie list ze szpitala wizyte mam na 17 lutego bede musiala przygotowac kanapki,dobra ksiazke i duzo cierpliwosci ;) A jak Wy Przyszle Mamusie sie czujecie ? ;) Jest dzisiaj ladny dzien zaraz wyciagne meza na spacerek ;) Do zobaczenia wieczorkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza rzeczywiscie w szpitalu bedziesz przez ok 2h ale powiem ci, ze ja najdluzej to czekalam na rejestracje bo jakos duzo trafilo sie pacjetek z pierwsza wizyta i te panie w recepcji maja wtedy troche wiecj pracy w systemie do zrobienie, ale gdy jzu dostalam swoj numerek to jak dla mnie poszlo jak blyskawica od jedenj osoby przechodzilam do nastepnej i gdy zostala mi wizyta u lekarza to kolejka byla daleko za moim numer wiec weszlam od razu, w moim przypadku wszytsko trwalo lacznie ok. 1,5h z czego ponad pol godziny czekania do rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te wizyty przeciąga oczekiwanie na rejestrację. Napiszą wszystkim tę samą godzinę i potem trzeba stać w kolejce, ale jeśli chodzi o same badania, to już szybko idzie... krew, mocz, wywiad i usg. Sylwucha u mnie na razie tylko bulgotania, o ile to w ogóle one, bo nie jestem pewna... ale skoro Twoja biblia mówi, że za dwa tyg pojawią się kopniaczki, to czekam. Myślę że za ok tydzień powinny się pojawić... Marigo jak się czujesz? Jesteś jeszcze, czy już w szpitalu? Wiesz, tak pomyślałam, że przecież ja mogę się zaopiekować Twoimi dziećmi jak będziesz w szpitalu. I w ogóle gdybyś potrzebowała jakiejś pomocy. Mieszkamy wszak niedaleko siebie to możemy sobie pomagać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem rudik.... kochana dziewczyna z ciebie-wielki calusek dla ciebie:) moj synek jest samodzielnym mezczyzna juz i o opieke nad nim sie nie martwie bo on czesto sam w domku zostaje i nie ma problemow ,gorzej z mala..ona jest strasznie nieufna i nie chce zostac z nikim procz nas.... problem w tym ze mamy bardzo malo znajomych-z ktorymi rzadko sie widujemy na dodatek. dziekuje ci w kazdym badz razie za propozycje i jesli znajdziemy sie w patowej sytuacji usmiechne sie do ciebie. myszaa no strasznie mi przyro ze masz zle doswiadczenia,i wogole takie smutne wspomnienia:( trzeba wierzyc ze tym razem bedzie ok. pamietaj jednak zeby zadnych " wyciekow i przeciekow" nie lekcewazyc..... szybo masz wizyte w szpitalu-ja mialam pierwsza w 22tyg. tez zawsze musze czekac ponad godzine....dobrze ze am nintendo haha-to ukladam sobie pasjansa. najgorzej jak mam na rano -no makakabra bo wyznaczaja godzine 8 a pierwszy lekarz i tak po 9 sie pojawia i czekaj wtedy babo....a jak na dodatek musze isc na pieterko na ktg to juz wogole klekajcie narody.ostatnio dwa razy przedluzalam ticket na parkingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy marigo, jakby co to wal jak w dym... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizyte mam szybko bo tak lekarz w szpitalu sobie zarzyczyl jak bylam teraz we wtorek, poniewaz mam juz tam historie wczesniejszej ciazy to bede teraz brana pod szczegolna opieka tak powiedzial Wizyte mam na 13 godzine wiec nie jest zle ;) W przyszlym tyg ide go gina jeszcze przed wylotem aby on mi powiedzial ze wszytsko jest wporzadku i moge leciec ;) bo chce byc spokojna i cieszyc sie z urwisem wakacjami ;) A czy jest tutaj jakas mama mieszkajaca na D15? Dzis ogladalismy z mezem wozki i inne akcesoria dla dzieci no powiem ze jest tego troche a i ceny sa tez ladne ja za moj zasilek duzo nie moge sobie na to pozwolic wiec tatusia namowimy ;) ale chyba pare rzeczy kupie z gazety.ie A Wy jak i kiedy juz kupowalyscie pierwsze lozeczko,spioszki,czy wanienke ?? Buziaczki dla was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lozeczko mam po jess, a wtedy dostalam zadarmo od szefa z pracy bo likwodowal przedszkole. wozek kupilam uzywany na ebay-u,ciuszki kupowalam gdzies w pazdierniku....reszte rzeczy jakies kolyski ,kosze i inne duperele ze stronki adverts.ie i gumtree.ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero zaczynam powoli myslec o rzeczach dla maluszka i gdy tak przegladam te oferty to az kreci mi sie w glowie, w chwili obecnej absolutnie nie wiedzialbym na co sie zdecydowac. Na poczatek tez rozgladamysie za jakims wygodnym wozkiem, to chyba najbardziej ekscytujacy zakup:) ale gdy cos mi sie juz spodoba to ceny odstraszaja :( wydac ok 1000 euro na wozek to chyba szalenstwo? Na zakup ciuszkow rusze chyba w czasie wiosennej wyprzedazy w sklepach, no i chyba bedzie trzeba troche powertowac strony internetowe z uzywanymi rzeczami:) Milego wieczoru dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie sylwucha. dlatego postanowilismy kupic wozek dobrej marki ale uzywany.w ten sposob zaoszczedzilismy dokladnie 700e. nowy bugaboo kosztuje 980e a my zaplacilismy 230 i jest w idealnym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka416
witam !! czytam ''Was'' już od jakiegoś czasu i czasem mam niepochamowaną chęć dołączyć się...można? Termin porodu mam na 19 czerwca i będę rodziła w Rotundzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie zuzka.witaj...... zaczernij sie-to chroni przed zlosliwymi podszywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba już...jest na czarno! cieszę się, że mogę tu z Wami być, bo czasem jak mnie najdzie to wydaje mi się, że nic niewiem,a niezawsze mam się kogo poradzić..tymbardziej, że to moja pierwsza Dzidzia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj zuzka:) Super, ze dolaczasz! ja mam termin na 8 czerwca i tez mam rodzic w Rotundzie, mozliwe, ze miniemy sie gdzies na korytarzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marigo ale to i tak znalazlas tanio ten bugaboo (to jeden z 3 modelow o ktorym mysle) i ja na ebay nie widzialm nic ponizej 400-500 funtow plus przesylki ok 70-80 funtow, szczesciara:) ale bede cierpliwie czekac i zagladac, moze i mi sie cos trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bugaboo to widzę, że taki popularny wózek..., ale cena tez nie niska. Ja myślę o quinny, albo ewentualnie graco- taki podobny do quinny. Podobają mi się tez STOKKE, ale mój mąż uważa, że są śmieszne. I niewiem czy kupic używany czy nowy? ps sylwucha 12 możliwe, że się miniemy :)..Wiesz już czy chłopak czy dziewczynka? Bo ja za dwa tygodnie mam wizytę, jeszcze nie wiem, a na ostatniej nie było widać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie "czarne" Dziewuszki i Zuze na czarno witamy serdecznie:):):) Ja tylko patrze czy Marigo slowko pisze ale widze, ze pisze, to chyba "nie chce" jeszcze nas zostawiac :):) Dziewczyny jestem sobie w PL nie zimno ale pada. U mamy sobie jestem, bardzo ma goraco w domu, ja niezyczajna, okno otwarte na full a ja siedze w przymalej pizamce, wiecie .. uroslam tu i tam ;):) Boli mnie tez glowa, lot w miare ale ladowanie? okropne, tak uderzyl pilot kolami, ze mi wszystko podskoczylo lacznie z brzuchatkiem. Sobie pomyslalam, ze moze jakies wdzianka dla Malutka bede pomalu kupowala jak wroce, spisze sobie namiary polecane przez Marigi i ... rusze w tany za jaks czas na te grubsze zakupy. W poniedzialek mam tutaj wizyte u mojej dr zobaczymy co ona powie.Tymnczasem do nastepnego razu, buziole pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka z rana. cala happy jestem bo wreszcie weekend,nie musze leciec z synkiem do szkoly...mezus w domku do poniedzialku.... zuza moje trzecie i tez wiem ze nic nie wiem;) sylwucha tez nie wierzylam jak zobaczylam ze nikt nie bierze w aukcji tego wozka udzialu-moze dla mnie byl przeznaczony;) facet wystawil za 230 i bylam jedyna zainteresowana-na dodatek wyobraz sobie kilka ulic dalej haha-wiec nawet za kuriera nie placilam. full wypas bryczka z fotelikiem samoch.i spiworkami. ja sie uparlam na ten wozek bo jako jedyny spelnial wszytskie moje kryteria-a wsrod nich dwa najwazniejsze- przekladana raczka,i duzy kosz na zakupy. no i lekki...i maly jest...a ja mam malutkie mieszkanko. lilac ale ci dobrze....nic tam ze w zamalej pizamce;) i ze w nabuchanym goracem mieszkaniu;) ale blisko mamy. fajowo.....korzystaj ile mozesz,odpoczywaj,zajadaj smacznosci i zagladaj do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie! Przybywa nas, to fajnie... Widzę, że aktualny temat to wózki, a ja się tak zastanawiam na co w ogóle zwracać uwagę przy wyborze wózka? Funkcjonalność - na pewno, ale co to znaczy? Dawajcie swoje spostrzeżenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×