Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Dzieki Sylwucha:) Ty tez moja droga "zloz meldunek" z rana i noca tak jak RudiK, bo co zagladam to mysle o Was:) Donia Ty juz po wizycie u lekarza, oja ciekawa jestem czy u Ciebie parka czy jedyneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniek Ty zas "biegiem" do lekarza! biegunki w czasie ciazy nie wolno lekcewarzyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam wizyte w szpitalu u mnie wiec sie zapytam ale jak narazie mi przeszlo a dzidzia od rana sie rusza :) i puszczalam jej muzyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja już po wizycie. Ciąża pojedyńcza, serduszko ślicznie bije. Termin porodu mam na 14 stycznia. Właśnie wysłałam fotkę tatusiowi, pewnie teraz ryczy przy zdjęciu... hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilac mialam zapytac, a ty wstajesz co 1,5h by Laurze dac butelke? Kaprysna ta twoja mala i chyba rzeczywiscie chce cie zameczyc, gdy mojej siostry synek wstawal na jedzenie co 1,5h, zarowno w dzien i w nocy to gdy przyszla do niej polozna, powioedzila ze tak to wygladac nie moze. Bo on sobie troche podjadl i zasypial i tak w kolko a ona chodzila jak zombie. piersia praktykuje sie karmienie na zadanie ale z butelka Laura chyba nie powinna sobie tak poczynac? wiem, ze twedy ta polozna zostala u mojej siostry i przetrzymala go do 3h bez jedzenia, plakal i nie bylo latwo, sama na pewno by tego nie zrobila bo matce sie serce kroi gdy dziecko jej placze i jeszcze z glodu... ale od tamtej pory jadl juz co 3-4h i ona zregenerowala sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miło dziewczyny, że się mną interesujecie :) A ja już zaczynam fiksować. Powiedzcie mi mamusie czy liczyłyście ruchy płodu w ciąży? Ja zaczęłam bardzo niedawno. Najpierw było ok - 15-20 ruchów na godz. z rana, a dziś wyczułam zaledwie kilka... Chciałabym już urodzić z jednej strony, a z drugiej boję się porodu bo nie wiem czy podołam i czy dzidzia będzie zdrowa... Doniu nie rozpaczasz chyba bardzo że ciąża "tylko" pojedynczą? Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Dzidzi. Izuniek, a Ty dużo pij. Soczki najlepiej bo herbata jest moczopędna. I może chociaż kisielek jak nie możesz nic innego. 3majcie się. Odezwę się wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudik ja nie liczylam ale chyba zaczne, mi sie wydaje ze moja mala juz nie jest tak ruchliwa jak wczesniej, czesciej sie wypycha niz kopie i w ogole raczej juz odpuscila kuksance po zebrami. Podobno prezd porodem dziecko sie uspokaja, a u ciebie rudik to juz dni do terminu, obawy chyba masz zupelnie naturalne, u mnie to samo, az swiruje momentami. Moj maz juz mnie sluchac nie moze bo ja mu najczarniejsze scenariusze przedstawiam, lacznie z tym ze nie przezyje tego porodu i daje mu podstawowe rady, jak ma wychowac nasza corke... schiza kompletna wiem... Rudik bedzie wszytsko w porzadku za kilka dni bedziesz miala na rekach zdrowego, slicznego bobaska, a ja zaraz po Tobie bede cieszyla sie swoim :) trzeba odganiac te czerne mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kolezanki:) czytam na bierzaco ale nie pisze bo nie ma nic nowego:) Lilac-glowa do gory!!!to nie trwa dlugo-kwestia m-cy-co to w skali zycia;) i pamietaj male dzieci maly klopot duze dzieci duzy klopot:D wiec jeszcze wszystko przed toba!!🌻 Ohh Sylwucha, Rudik Wy juz na wylocie!!!trzymam kciuki:) mocno!!zeby wszystko szybko i sprawnie poszlo!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RudiK, zawiedziona nie jestem. Ważne, że dzidzia jest i serduszko ładnie bije. Może następnym razem będzie dwójka...hahahahaha. A Osasu, zamiast skupić się na pracy, to się skupia na zdjęciu... hihihi. Jest tak słodko rozbrajający. http://www.fotosik.pl/u/doniajulia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... podchodzi moj maz (dzieciak:)) i z proszaco-slodka minka pokazujac palecem pyta: moge wziac cukierka (czekoladka rocher) ... no rozwalil mnie haha:) Donia cudnie a, ze mlodziutka jestes to i ze dwie parki jeszcze moga byc:):):) Sylwucha rzeczywiscie czasami zdarza mi sie po 1-szej (ale ostatnio jakos przesypia ta godzine) wstac zrobic flaszke ...:/ Laura pije mleczko co ok 4 max 5 godz. wiec jak czasami popije kolo polnocy to mam spanie do 3-4-ej ... wiem, ze moze gdybym ja przetrzymala to ... ale Laura placze tak donosnie, az tchu jej brakuje, macha raczkami po buzi i temu kto sie nachyli do niej i jeszcze te lzy ... no nie dam rady ... byle tylko popila i snela to jest ok:) RudiK wszystko bedzie OK!!! dasz rade (cos mi sie wydaje, ze bedzie chlopaczek u Ciebie:)) a i malenstwo jest ZDROWE i sliczniutkie :) pomysl ... za 2 tyg. bedzie juz "po" :):) Ja nie liczylam ruchow dziecka a Twoje malenstwo juz mam malusio miejsca wiec ani miejsca do zwiedzania ani prostowania nozek czy raczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu dziekuje za wsparcie :) ja mam nadzieje, ze juz niebawem jakos dojdziemy z Laura do ... porozumienia juz i tak wydaje mi sie jest lepiej niz na samym poczatku:) Marigo a gdzie poszlas? wszytsko w porzadku u Ciebie? jak zdrowko Twoje i Dzieciaczkow i Meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilac, dzięki, młodziutka to już taka nie jestem (31 :-P ), ale fakt, może i jeszcze dwójeczkę za jednym zamachem będę mieć... hihihi. Jak narazie to najważniejsze dotrwać do końca z tą dzidzią. Porodu się nie boję, dwa mam za sobą, w tym jeden przez vacuum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, jak nie urodzę do następnej środy, to zwątpię. zgaga tak mi dokucza, że już nawet Gaviscon kupiłam. Pomaga na kilka godzin pod warunkiem że nic nie zjem, bo potem od nowa. Nie było to tak upierdliwe wcześniej. I plecy mnie bolą i siedzieć mi źle... Oj, narzekam wiem, ale po prostu już nie mogę. I ząb mi się jakoś nadwrażliwy zrobił jeden... Llac, a skąd to przypuszczenie, że chłopiec? nie mam nic przeciwko :) Marigo chyba odpoczywa na bezludnej wyspie... ??? :) Dobrej nocki kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RudiK, trzymam kciuki za Ciebie i dzidzię. Życzę szybkiego porodu i w miarę jak najmniej bolesnego. Chociaż jak dla mnie, to ból porodowy jest chyba najbardziej cudownym bólem, gdyż wydajemy na świat nowe życie. No i fakt, bardzo szybko się zapomina o tym bólu. I to wspaniałe uczucie kiedy zaraz dziecko zostaje położone na piersiach mamusi.... ach... no i się poryczałam. Ach te hormony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) jak sie czujecie mamusie i brzuchatki? Donia ciesze sie ze wsyztsko w porzadku z twoim malenstwe, niech zdrowo rosnie a ty wypoczywaj ile tylko mozesz, przed przeprowadzka pewnie bedziesz miala troche pracy i zamieszania. Nie tylko Marigo nam zaginela, ale i mayszaa cos sie nie odzywa, katarynka tez milczy, chorykrolik to jeszcze pewnie w PL slonca zazywa:) Ja musze sie zmobilizowac i wybrac do fryzera, od poniedzialku sie zbieram... a tak mi sie strasznie nie chce, jak nigdy wczesniej w zyciu. Moje wlosy juz prosza o ratunek, a zdaje sobie sprawe, ze po porodzie tym bardziej sie nie wybiore bo jak, z malym ssakiem uczepionym przy boku? Zadanie do konca tygodnia-fryzjer! milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Dziś dzień dziecka!!! Ale w Irlandii go nie obchodzą !!! Jakiś mam dziś kiepski humor :-( Brrr. Sylwucha wybierz Sie do fryzjera,napewno pózniej będzie kiepsko z czasem!!! Może Marigo na jakiś urlop wyskoczyla :-) Rudik jak żyjesz? Lilac a Ty jak żyjesz jak ząb? Odezwijcie Sie dziewczyny , tesknimy xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a ja po meczącym dniu juz w domku :) dzis bylam na wizycie w szpitalu i babka stwierdzila ze moja niunia jest duza wiec w piatek jade na wizyte do szpitala w Dublinie na zmierzenie niuni i pewnie zrobia mi scan :) potem sie wybralismy do Dublina do zoo az mi nogi malo co nie odpadly i do Bray do oceanarium :) dobrze ze chociaż pogoda dopisala Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam..:) dawno sie nie odzywalam ale tyle sie dzialo..juz od 2dni w polsce..pozdrawiam Was wszystkie..:) i jezeli ktorys maluszek w tym czasie wyszedl to serdecznie gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam...z ale niestety nie z bezludnej wyspy...a z checia bym sie tam udala:( doby mi brakuje...na wszytsko.jestem ostatnio bardzo niezorganizowana-i nie wiem co sie ze mna dzieje....zawsze taka poukladana i wogole. mam balagan w domu z ktorego nie moge sie wydostac...narasta:( dzieciaki...szkoda gadac-jedno glosniejsze od drugiego.... michelle zamienila noc z dniem..... no cyrk jakis mam po prostu. dzis z okazji dnia dziecka kupilismy dzieciom guinea pigs. dwoch chlopcow-tom i jerry zostali nazwani.urocze zwierzatka-dzieciaki oszlaly z radosci a co u was? nina a co ty w polsce robisz? wsyztsko ok? paulinka i just zniknely widze na dobre.... xxx co u ciebie? rudik,kulasz sie? i reszta dziewczynek...co u was kochanuitkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa rudik-musze ci powiedziec ze mi sie przed samym porodem strasznie zgaga nasilila-do tego stopnia ze w czasie porodu nie moglam sie na niczym skupic bo jak smok wawelski zialam....polozne sie usmialy i jak wryte stane;y jak na pytanie czy potrzebuje jakas pomoc-odpowiedzialam ze chce renie NATYCHMIAST bo splone;) szykuj sie kochana....malenstwo tuz tuz-czekam na wiesci od ciebie:) chyba bede spala z telefonem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego dziewczyny z okazji Dnia Dziecka, dla Was i waszych dzieci ;) a co? Moja mam kilka dni temu "przepowiedziała" że urodzę w dzień dziecka - chyba raczej się nie sprawdzi, aczkolwiek czuję bardzo plecy. Zgaga po jednej dawce gaviskonu już tak nie męczy, ale jeszcze trochę czuję. Dziękuję marigo, że tak się martwisz o mnie. Na pewno jak coś się będzie działo dam Ci znać :) Idę się chyba zrelaksować w wannie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was w ten piekny i gorący dzionek,mam nadzieje ze w niedziele rowniez dopisze nam pogoda bo wybieramy sie na wycieczke do Donegal :) bylam dzis u lekarza tu u mnie bo zmieniam GP , heh lekarka powiedziala ze moja mala jest mnw duza jak na 32 tydzien heheh zobaczymy co mi jutro powiedzą :) moze urodze prędzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x...x...x
Hej, ja was czytam codziennie, ale sie nie udzielam bo jakos czuje sie obco :P nie mam o czym tez zabardzo pisac. Dzis 10dc, rano pojawilo sie odrobine plodnego ciagnacego sie sluzu ( a u mnie to graniczy z cudem) ale teraz juz go nie ma :( nie wiem o co chodzi. jutro pierwsze testowanie, mysle ze 12 lub 13dc usmiechnie sie do mnie buzka i dzialamy. Kochane, a tak z innej beczki, ale temat na fali - czy slyszalyscie o tym ze od stycznia 2012 macierzynskie platne w irlandii ma trwac 12mcy? Ja prowadze swoja firme i troche mnie takie sluchy dochodza, ale czy to prawda? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) rzeczywiscie ladana pogoda sie robi, gdy dzis wybralam sie na spacer to az za cieplo mi bylo, szczerze powiedziawszy to ja na ta kocowke ciazy chyba wolalabym te chlodniejsze dni, dzisiaj moje nogi sa dwa razy wieksze, w gole to chyba jedne zmoich gorszych ciazowych dni :( xxx ja nic o 12 missiecznym maternity nie slyszalam, fajnie by bylo, chociaz ja sie nie zalapie, ale moze kiedys przy kolejnej ciazy, o ile bedzie mi dane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny !!! Halo, Rudik!!! Izuniek pogoda ma być ładna na weekend, wogole słyszałam ze lato ma być ciepłe, ze temp.do 30'C bedą dochodziły, ostatnio takie było ciepelko w 1976r , zobaczymy??? XXX o macierzyńskim nic nie słyszałam. Może Paulina tu zajrzy ?!!! Wczoraj urodziła chlopaczka mojej koleżanki znajoma w rotundzie, jeden prezent na urodzinki i dzień dziecka :-P . A ja dziś dostałam, kosz mojrzeszowy i fotelik dla dzidzi :-) trochę wcześnie ale nie ma co narzekać :-D Marigo napewno wrócisz do normy, napewno zmęczenie może przesilenie daje ci w kość, życzę odpoczynku!!! Tez nie jadlam pasztetu tz. Nie kupowałem, ALE w PL skusilam Sie na mamusiny sama zrobiła, nie dodała dużo wątroby !!! Hmm dobry był :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) jeszcze nie doczytalam co tu sie u Was dzialo, powoli mi to idzie. Strasznie sie ciesze, ze juz jestem, tesknilam juz po pierwszym dniu do mojego oszoloma, no i nie czulam sie za dobrze siedzac "grzecznosciowo" u kogos... O ile urzednicy dadza sobie spokoj, to nie musze juz tam latac. Moj dom jest tutaj :) W zeszlym tyg poczulam maluszka!!! Lekarz powiedzial, ze wczesniej po prostu nie odroznialam, to niesamowite. Nic nie jest dla mnie wazne, moglabym tak siedziec caly dzien i czekac na to :) I sie znowu rozklejam... A w pl 3 dni szaro buro, potem juz upal, ale nic sie nie opalilam, kupilam pare drobiazgow ale zapomnialam wziac duzej torby hehe no i musialam nadac 7kg w cenie 15 ;) Jedyne co to objadlam sie lodami w ulubionej cukierni i kremowych ciastek, bo tu sie boje. Odebralam od gp swistek, ze od poniedzialku wracam do pracy, wiec zostaly mi 2 dni laby, mam nadzieje, ze slonecznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
Czesc Kochane ;) Ale nam sie pogoda zrobila piekna ;) moze w weekend mezusia nad morze uda sie mi go wyciagnac jak nie bedzie spal lub pracowal ;( jestem zla kochane musze wam powiedzie prawie miesiac temu znalazlam fajna aukcje na allegro lozeczka z calym wyposazeniem i je zakupilam a tutaj teraz nie moge sie do goscia dodzwoniec ani na maila nie odpisuje zero odzewu!!! pieniazki poszly w sina dal szlag mnie trafia ze dalam sie tak wyrolowac i nie wiem co mam zrobic moj mezus mnie uspokaja a ja jestem wsciekla na sama siebie ze taka naiwna jestem !!! Wczoraj bylam u GP i powiedziala mi ze wszystko wporzadku i ze maluszek moj najprawdopodobnie glowka juz w dol jest ulozony,ciekawa jestem skad ona to wie,sprawdze w szpitalu na wizycie bo mam pod koniec miesiaca Marigo jak dzieciaki i Ty sie czujesz? jesli by ci to nie sprawialo klopotu bo nie chce ci glowy zawracac to bym cie odwiedzila w przyszlym tygoniu jak pogoda dopisze i jak bede sie dobrze czula ;) jaki bus do ciebie jezdzi to sprawdze sobie na mapie trase bo jak sie okazalo moj bus niedaleko ciebie ma ostatni przystanek gdzies niedaleko dundrum kolo collegu ;) Milego Dnia Kochane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marigo jestem jestem czytam na biezaco ale jakos nie mialam weny na pisanie. Dzis pogoda cudna nie wiem co sie dzieje, nie poznaje Irlandii moze faktycznie w koncu lato jakies biedzie :D U mnie przeprowadzka sie zbliza duzymi krokami a mi sie az zle robi jak pomysle o pakowaniu:O Na dodatek moj landlord mnie dzis wkurzyl, dzwoni do mnie z rana i sie pyta kiedy sie wyprowadzam, bo on chce malowac mieszkanie? Noz w morde przeciez mam umowe do 11 to co mam pod most isc, bo on chce malowac??!!! i na dodatek podkreslal mi 3 razy, ze mam zostawic mieszkanei czyste!!!! i czy on moze komus pokazac mieszkanie teraz !!! No przegial po calosci. Dodam, ze jak ja sie wprowadzialam to byl syf i malaria, puszki pod lozkami w szafkach, butelki po winie w szafkach i ogolnie tragedia a on mi wyskakuje, ze ma byc blysk to mu powiedzialam taki sam jak ja sie wprowadzilam??? a on yyy ale co to znaczy to mu pow zaczal sie jakac:P Maly dzis z kuzynem urzedowali w basenie, myslalam ze ze smiechu padne jak sie rzucal na wode i cala glowe pod wode pchal nurkowac sie uczy :P Chyba zaczne z nim chodzic na basen, bo on uwielbia wode. A jutro chyba sie wybierzemy z bratowa nad morze, niby wie gdzie jest piaszczysta plaza no ale z ta jej wiedza to roznie bywa :P w drodze sie okaze, ze jednak nie pamieta jak kiedys to bylo eeee w lewo nieee wprawo aaaa nie wiem hahaha Wiec jak sie uda to moze trafimy :P I czas zlecial i ja z tym wozkiem nic nie zrobilam :O nie wiem gdzie ja go sobie wstawie na nowym mieszkaniu :( Milego dzionka dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Mysza a moze złóż skarge na allegro ja mialam podobna sytuacje kiedys ale to byla kurtka :/ po wyslaniu pieniedzy w ciagu 1 dnia ta osoba dostała 200 negatywnych opini ze towar to szmelc ze juz miesiac czekaja i nic i zero odzewu , ja na szczescie po miesiacu czekania dostałam to co chcialam choc watpie by to bylo oryginalne:/ hehe Moja mała tez jest główką w dole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
Izuniek jak ty zlozylas ta skarge? wlasnie zaowazylam ze koles ma konto zawieszone ;( ale juz znalazlam go pod innym loginem i napisalam mu kolejnego maila jak na niego mi nie odpisze to zglaszam sprawe do allegro mam nadzieje ze odzyskam pieniazki.. ale mnie teraz szlag trafil !! jak ludzie moga tak ciezarowki oszukiwac!!!!! i wogole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×