Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

dziewczynki pomozcie cos napedzac ten topik:):) przepraszam z gory ale ja pewnie nie zagladne na nasz topik przez weekend:(:( nigdy nie mam czasu albo komputer jest w posiadaniu kogos innego:):):)ale dzis o 22 zagladne zabciu. chcialabym wiedziec jak wygladacie wszystkie wraz z drugimi polowkami i dzieciakami. jak znajdziecie czas i jakies zdjecie to to moj e-mail kasiek23@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLO:) Żabcia ,ja dopiero wczoraj widziałam fotki z Amelką :)śliczna pocieszka ,najpbardziej mi sie podoba jak śpi na Zabkach i podpiera sie łokciem - kapitalnie to wygląda:):) Co do skazy białkowej( o ile to jest własnie to?:) ) To ja wiem tyle,ze mija chrzesnica ja miała jak była malutka i Moja siostra zalecone miała podawanie jaj mleka i produktów tylko sojowych ( Majusia bardzo lubiła to mleczko) a potem jak podrosła to pomalutku ,stopniowo wprowadzała normalne produkty mleczne np.łyzeczke juguru w ciagu calego dnia i tak pomału,pomalu i Teraz Majunia to juz duuza panna i normalnie wcina wszystko (prócz mandarynek,bo ja wyjatkowo uczulają) Gosienka jak tam Twoje zakupy-upominki dla rodzinki:) i jak tam tv ? odłączyli w koncu?:) Ach ten Twój Filipek....przystojniak na całego (rodzyneczek na forum,bedzie mógł przebierac w tych naszych pannach:)hehe) A teraz malenka popraweczka :) OCZEKUJACE Bebolek20.........28tydz...........02 Listopad 2007.........córka Magda85...........28tydz..........07 Listopad 2007........?????? Aga84...............21tydz..........27 Grudzien 2007.......??????? Kitek82.............32tydz..........09 Wrzesien 2007.......????? Melka-p.............34tydz :) .........22 Wrzesien 2007.......?????? Aine777................................................. ...........córka POzdrawiam wszystkie dziewuszki ,szczeg. nineWirsku ,ktora reanimuje nasz topic :) całuski dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski! nad Polską przechodzą jakies burze, padało, ale jest duszno , nie ma czym oddychać. moja mała się wierci i kopie, ustawiła się już glówką w dół. 3 tygodnie temu ważyła już 2 kilo! to juz 33. tydzien, ale zleciało! Zabciu, Amelia cudo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, Nika, prosiłaś o zdjęcia. A wyślę, co mi tam:D Ale moją Natalkę mam na razie na usg 4D, wiec będzie to zdjecie z brzuszka :) a swoje i mężulka już normalne oczywiście:D i czekam na Twoje, uwielbiam oglądac zdjęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Kurcze nie pamietam czy juz pisalam ze dostalam zdjecia od Zabci :) az sie cieplo na sercu robi na widok malego skarba :) Karola ja tez jestem Kasia i tez podobno mialam czerne dlugie wloski jak sie urodzilam - sliczne to Twoje malenstwo :) Kathy 🌻 - nareszcie bo juz sie martwilam :) ja dalej pracuje, prace mam fajna i lekka wiec czemu nie :) brzuszek troche urosl ale dalej jak mowie ze to osmy miesiac to wszyscy sie dziwia :) taki moj urok bo mala rosnie zdrowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE I DZIECI GosiaIRLANDIA.....SYNEK FILIPEK..................08 CZERWIEC 2007 Zabcia83..........CÓRKA AMELKA ...................06 LIPIEC 2007 Karola*20..........CÓRKA KASIA...................... 02 SIERPIEN 2007 OCZEKUJACE Bebolek20.........28tydz...........02 Listopad 2007.........córka Magda85...........28tydz..........07 Listopad 2007........?????? Aga84...............21tydz.........27Grudzien 2007. ..........?????? Kitek82.............33tydz..........06 Pazdziernik 2007.......corka Melka-p.............34tydz..........22 Wrzesien 2007.......?????? Aine777................................................. ...........córka STARAJACE I CHCĄCE kathy100......................trzymamy kciuki Voiola..........................trzymamy kciuki nikaWirsku....................tylko rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze poprawilam tabelke bo cos mi sie porod o miesiac do przodu przesunal w niej a tego bym nie chciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(uzupełniam o swoje dane:) ) MAMUSIE I DZIECI GosiaIRLANDIA.....SYNEK FILIPEK..................08 CZERWIEC 2007 Zabcia83..........CÓRKA AMELKA ...................06 LIPIEC 2007 Karola*20..........CÓRKA KASIA...................... 02 SIERPIEN 2007 OCZEKUJACE Bebolek20.........28tydz...........02 Listopad 2007.........córka Magda85...........28tydz..........07 Listopad 2007........?????? Aga84...............21tydz.........27Grudzien 2007. ..........?????? Kitek82.............33tydz..........06 Pazdziernik 2007.......corka Melka-p.............34tydz..........22 Wrzesien 2007.......?????? Aine777.............33.tydz.........20.września.2007....córka...................... ...........córka STARAJACE I CHCĄCE kathy100......................trzymamy kciuki Voiola..........................trzymamy kciuki nikaWirsku....................tylko rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE I DZIECI GosiaIRLANDIA.....SYNEK FILIPEK..................08 CZERWIEC 2007 Zabcia83..........CÓRKA AMELKA ...................06 LIPIEC 2007 Karola*20..........CÓRKA KASIA...................... 02 SIERPIEN 2007 OCZEKUJACE Bebolek20.........28tydz...........02 Listopad 2007.........córka Magda85...........28tydz..........07 Listopad 2007........?????? Aga84...............21tydz.........27Grudzien 2007. ..........?????? Kitek82.............33tydz..........06 Pazdziernik 2007.......corka Melka-p.............34tydz..........22 Wrzesien 2007.......?????? Aine777................................................. ...........córka STARAJACE I CHCĄCE kathy100......................trzymamy kciuki Viola..........................trzymamy kciuki nikaWirsku....................tylko rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! nikaWirsku ja myslam ze Ty jestes w ciazy ,ze tylko ja i Kathy walczymy o dzidzie. Dzis mam szegolny dzien...5 rocznica naszego slubu:)Boze jak ten czas zlecial...Od Skarbenka dostalam piekny bukiet roz czerwonych:) Wspomienia mnie wziely normalnie chyba zaraz sobie plytke z wesela wlacze:) Jutro mam na wizyte u gina:(tak sie boje,denerwuje:(Mam nadzieje ze cysta sie wchlonela. Dla starajacych sie i oczywiescie dla siebie sle moc fluidkow 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Dziewczyny lapcie:) Ja rowniez poprosze o zdjecia:)Waszych pociech i oczywiscie Wasze:) Pozdrawiam ciezarne kolezanki:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola wszystkiego dobrego:) ja też poproszę o Wasze fotki jeśli można:) aine5@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Melka :D Aine a jak u Ciebie :) ? Gdzie wkacu mieszkacie ? Kupiliscie samochod ?Pozdrawiam :0 NikaWirsku My mamy OLIMPUS MJU 800 to nasz model jestesmy z niego zadowoleni :) OLIMPUS MJU 750 tez jest dobry ale jest tanszy niecale 300 euro Jak juz wspomnialam robi ladne zdjecia :)Zreszta zobacz po zdjeciach Amelci :)Co do tamtych aparatow to krystian mowi,ze OLIMPUS to dobra firma ,ale trudno mu cokolwiek powiedziec na temat tych modeli co wy chcecie kupic :O Poniewaz nie zna tych akurat modeli :O Szkoda,bo mialam nadzieje,ze i wam pomoze.Zobaczcie z ciekawosci nasz model mzoe wam tez podpasuje powodzenia :P buzka pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno zabciu sprawdzimy:) dzieki:):) gratuluje rocznicy:)!!!!!!!!!!! milego weekendu zycze i postarajcie sie przez weekend nie zaniedbywac naszego topiku on ma przetrwac przynajmniej z rok do mojego zajscia i kolejne 9 do porodu i kolejny rok az mi dziecko odrosnie:):):) buziaczki kochane!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiadam Ci Żabciu: mieszkamy juz w Polsce, wróciliśmy. wszyscy się z nas śmieją ze jesteśmy frajerzy( \"zostawiać taką pracę, taki dom\" ble ble). Ale tak chcemy i już, nie potrafimy żyć poza Polską. Teraz mąż ma już pracę w Polsce na tym samym stanowisku tylko oczywiściem z mniejszą pensją:) ale kasa to nie wszystko. Żabciu zazdroszczę Ci tej Twojej Amelki, nieraz w ciągu dnia sobie oglądam jej zdjęcia, juz nie mogę się doczekac mojej... pozdrawiam pozostałe dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikaWirsku powodzenia przy zakupie :classic_cool: buzka i rowniez zycze milego weekendu 🌼 Aine Ja tez bym chciala juz wracac 😭 ,ale Krystian nie chce 😭 a szkoda.Ja teraz jade we wrzesniu na trzy miesiace,ale nie wiem jak dlugo tak pociagniemy.Czas pokaze brakuje mi strasznie POLSKIEGO klimatu 😭 Aine zakladam nowy albumik tak wiec bedziesz niedlugo nowe ogladac.Nie martw sie juz niedlugo zobaczysz swoje malenstwo i ja wtedy bede ogladac twoja corcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :p wlasnie wrocilam z dunnes stora, kupilam filipkowi 4 koszulki na nastepny rok i spodnie, kosztuja 1.5 za sztuke i sa super jakosci :) wszystko znika bardzo szybko, jest mnostwo rzeczy dla dziewczynek :) na prawde warto pojechac bo za pare dni pewnie sie skoncza. jutro jedziemy do tesco wiec zobaczy czy tam tez czegos nie ma my jeszcze 9 dni i jedziemy do polski :) kupilam znajomym bartka, tzn ich kacperkowi 2 koszulki i 2 pary spodenek, (filipek ma takie sam) i zaplacilam 5 euro :) przecena o 70% hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kURDE szlag mnie trafia jak słysze o tych przecenach....:) Jestem uziemina na amen !do centrum mam ok1-1,5godz. z buta bo po tym miasteczku autobusy jako takie sie nie poruszaj...:( Na rower nie wsiade teraz,a na piechote z tym brzuszkiem;brzuszkiem? Brzuszyskiem chyba? wyglądam jak samiec foki taki co to lezy na brzegu gruuuuby ,obok lezy brzuch a płetwą sie drapie po boku.....słowodaje tylko mi płetwy ogonowej brakuje....Takze na przeceny to sie nie załapie ,bo w Dublinie najwczesniej bede w poniedziałek ( Misiek robi sobie wolne,przymusowe bo musimy przedłuzyc 2ga kategorie...) A kto wie? moze sie na cos jeszcze załapie,chociaz dla maluszkow to pewnie wykupuja szybko....ach..... Pozdrowionka,pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu a ja wczoraj kupilam sliczne sukienusie dla Amelki ( jak juz bedzie wieksza to sie przydadza :P) po jeden euro :D :) A wczoraj kupilismy jej hustawke ja sie upieralam na bujaczek,ale Krystian chcial koniecznie cos lepszego :P no i uleglam :O Obejrzyjcie sobie :) Amelcia lubi sie hustac :) http://Zabcia83.fotosik.pl/albumy/245712.html Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny wpadlam tylko na chwileczke zeby napisac ze wolasnie widzialam fotki Amelki na chustawce jest slodziutka!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam wszystkie kobitki!!!!!!!!!!:):):):):):):) Dobranoc wszystkim, kolorowych snow!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, gratuluję wszystkim mamusiom i przyszłym mamusiom! Dopiero teraz znalazłam ten topik. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie :) Jestem dopiero w 13 tc i jescze tu nie byłam u lekarza. Wróciłam dopiero z Polski i miałam wszystkie badnia porobione. Mieszkam w Dublinie trochę ponad rok. Mam 26 lat (jescze - do pazdziernika :) ) Pozdrwoienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Agus Amelka bardzo lubi ta hustawke :D Balam sie,z ebedzie niepotrzebny zakup,ale lubi byc hustana :D :D :D Witam nowa kolezanke 🖐️ mamba A kiedy wybierasz sie do swojego GP :) Ja tez z Dublina jak masz pyatania :) pisz smialo :) Ja Ci chetnie pomoge i dziewczyny pewnie tez :) Dolanczaj do nas dolanczaj :) tutaj mozna wiele sie dowiedziec i jest dodatkowo bardzo symparycznie :)Dobrze,ze zrobilas badania w Polsce :)Tutaj na to nie licz bynajmniej nie takie jak w Polsce :( ,ale sie tym za bardzo nie stresuj,bo zawsze mozesz odwiedzic polskiego lekasza :)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamba, witamy cie serdecznie :) no my ogladamy filmik a potem jedziemy na zakupy takie juz przed wyjazdowe, prezenty mamy juz prawie wszystkie, kupilismy mojej mamie i bartka rodzicom super posciel :P mojej i bartka siostrze perfum, jeszcze tylko brakuje mlodsza siostra bartka i mamy juz komplecik. kupimy dzis pampersy z tesco, sasiadka uzywa i sa lepsze niz te pampersa i o wiele tansze wiec jak osobiscie sprawdze to wam napisze, musimy kupic jeszzce zapas mleka i jakis alkohol. nie wiem czy probowalyscie ale jest taki likier podobny do bailaysa nazywa sie irish knigts i jest o wiele tanszy bo tylko 10 eur za litr i smaczniejsze. buzka www.gosiek1985.fotosik.pl 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!!!!!!!!!!! Ale tu puściutko:( co to sie dzieje?? Gdzie się wszystkie podziały??Jak spędzacie dzisiejszy dzionek?? W sumie już wieczorek, więc pewnie sobie siedzicie z mężulkami....Fajnie....Mój jak zwykle poszedł spac.Bardzo dużo pracuje więc go rozumiem.Troszke mi się nudzi.Dobrze że przynajmniej mam polska tv. Może jeszcze któraś zaglądnie i coś naklika miłego:):):):):):):):):) Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestesmy po zakupach :) wiec kupilam pieluchy firmy tesco, rozmiar od 4 do 9 kg i wiecie co sa lepsze niz pampersa :) no i pampersy kosztuja 10euro za 38 a firmy tesco 11 euro za 68!!! podobno sa robione przez ta sama fiirme, sa rewelacyjne :) obkupilismy sie z bartkiem, mam juz ciuchy na chrzciny, byly jeszcze promocje :) kupilam super buty, sportowe, bardzo ladne biale ze skory, przecenione z 50 na 25 a ja je kupilam za 15 bo dziewczyna chyba pomylila pudelka, zorientowalam sie doppiero potem :) no jeszcze tydzien i juz bedziemy sie pakowac :P nasz babelek tylko wsiada do auta i momentalnie zasypia :) zapomnial nnawet o jedzeniu na 5 godzin! no ale jak juz wrocilismy to nie bylo zmiluj, pierwsze co to butla :) teraz juz slodziutko spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane!!!! a mi dzis smutno..:( wczoraj sie dowiedziałam ze mój ukochany wójek zmarł.... nagle...niwiadomo co sie stało.. był dośc stary ale trzymał sie jak niejeden 45 latek... mimo ze miła 97lat..ostatno jak rozmawiałam z moja babcia twierdziła ze wójciu sie ma super ze pielegniarki podrywa ze czuje sie swietnie.. nawet chciał robic nowa proteze PORCELANOWA!!:) przykro mi ze niemoge pojechac na ogrzeb:( naszczescie mój brat trafem leciał wczoraj do plski kupi w moi imeniu wieniec... no niestety taie jest życie:( pozdrawiam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane.. ja już nieco lepszym nastoju.. Mamba witamy w sród nas... ja jak zakładałam ten topic to byłam w 10 lub 11 tyg.. a teraz to 28... zobaczysz jak czas szybciutko płynie... może napiszesz o sobie coś wiecej.. jak długo tu jestes czym sie zajmujesz... .. i takie tam... jak wrócisz wstecz to dowiesz sie wszytkiego o nas:P niewiem czy już doczytała ale mamy bardzo fajnego i taniego ginekologa w dublinie.. Pania Anetke!!! wiec w razie czego znajdz na poprzednich stronkach jej numer i dzwon.. wszytkie do niej chodzimy:P:P:P hehe pozdrawiam kochane ja też czekam na fotki!!!!! dostałam tylko od ZABCI GOSI I MELKI.... mój meil to bebolek20@onet.eu a moje zdjecia można zobaczyc na www.bebolek20.fotosik.pl pozdrawaim i uciekam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!! Bebolek przykro mi, czasem życie jest okropne. Bebolku sprawdź sobie poczte, wysłałam ci 2 foteczki.Mam nadzieje ze będą ci się podobały. Dziś byłam na zakupach....kupiliśmy....wózeczek!!!!!!!!!!!Śliczny Chicco:):) Nawet się nie spodziewałam że mój misiek tak sie napali i już będzie chciał kupować.Męczył mnie od piątku(bo wtedy widzieliśmy go pierwszy raz) i prosił żebyśmy pojechali go kupić. Normalnie byłam w szoku.Noi dopiął swego jest wózeczek. Taka jestem szczęśliwa!!!!!!!wiem że do grudnia jeszcze troszkę ale już się ie mogę doczekać tej chwili jak będę wkładać nasza Kruszynke do tego wózka i będę szła na spacerek!!!!!!!!!Ja chce już grudzień!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Witam nasza nową koleżanke!!!!Cześć Mamba9!!!!!!!Nieprzejmuj sie tu nie naciskaja tak na wizyty u lekarza.Jeśli nic się nie dzieje to według nich wszystko jest ok. Oni są bardzo zdziwieni jak sie dowiadują że u nas w Polsce chodzi się na wizyty raz w miesiącu. Moj lekarz 9oczywiście ten irlandzki) stwierdził że to bezsensu. Dziwne podejście, ale cóż to Irlandia tu wszystko jest dziwne. 3majcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buźka!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×