Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Dziekuje ,ze tesknilyscie :)he :D Ja juz nie mogalm sie doczekac kiedy do was napisze :) agus :) moge tak pisac :P ,bo ja tez mam tak naimie i lubie jak ktos tak do mnie mowi :P Tak wiec mam nadzieje,ze sie nie gniewasz :)Mi tez puchly im blizej terminu tym bardziej mi puchly az nie mogal chodzic 😭 zrob sobie okald z cytryny :D pomaga lub octu :) wyciagnie ci opuchlizne :)nogi do gory i lezec he :D A na kiedy masz termin przepraszam,ze pytam,ale nie jestem wstanie spamietac wszytskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus - współczuje tych puchnacych nog ,ja nie moge na to akurat narzekac :) Stosuj zalecenia Zabci,przerabiała to ,to wie co mówi :) Co do płci ,to mnie surczybyki nie chcieli powiedziec ....:) Wymijajaco ,a ze moze dziewczynka....A u P.Anetki dowiedziałam sie ze dziewczynka ale na 100% nigdy nie wiadomo :) Takze moze Molly nas zaskoczy i Piotruś wyskoczy hehe:) W kazdym razie jakbys poszła do P.Anetki to bys cos mniej wiecej wiedziała ,ja poszłam w 8mies. i wszystko juz było za duze na sklanie zeby dokładnie takzobaczyc no ale ja tam widziałam ( malutka sisiulke) hehe :) Co do kopniec ,oho to co Ono bedzie wyprawiało jak ciaza bedzie bardziej zaawansowana???::):) Moje tez daje czadu :)! Az mnie casem złosci ,bo boli starsznie .... Kiedys jak weszłam do ciepłej wanny bo juz nie mogłam sobie miejsca znalezc to sie przesuneła i ja wtedy trach w to miejsce co bolało połozyłam rekę i jej zagrodziłam dostep:) strasznie jej to nie wsos było :) i oczyiscie trwało to chwilke i dałam jej sie wyciągnac.Jak powiedziałam to Miskowi to tak mnie skrzyczaaaał ......:( a ja przeciez tylko chciałam sprawdzic co Ona wykombinuje...przeciez krzywda jej sie nie działa to nawet minutke nie trwało ...Pieknie ,juz widze ze to bedzie coreczka tatusia...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melka ślicznie wyglądałaś!!!!poprostu pięknie!!!!Sukieneczka prześliczna taka delikatna i te futerko...uuuu jak ja bym chciała mieć taki ślub....i tak pięknie wyglądać:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabciu pewnie że możesz nazywać mnie aguś:)też strasznie lubie to zdrobnienie:) a w jaki sposób mam robić te okłady, czy możesz mi dokładnie napisać??:) Najczęściej nogi mi pucną po pracy od tego latania po hotelu:( Melka a co do tych kopniaczków to też zastanawiam się jak to będzi później, chyba będę leżeć plackiem i cały czas będę krzyczała auuuu auuu auuu!!! i tak cały czas. Mój misiuniek też mi tak wróży hahaha!!! Żabcia termin mam dopiero na 27 grudnia więc to dopiero 6 miesiąc a brzuch podobno mam jak w 8 hahaha!!!!pewnie jakiegos olbrzyma urodze hahaha!!!!:):):) a tak pozatym to się niedziwię że niemożesz zpamiętać wszystkich terminów i wogóle, ja też mam z tym problem:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Zabciu :) jeszcze jedno bo dostaje taki zasilek z socjalu FIS,niewiem czy mi sie oplaci isc do pacy,i niewiem czy jak niepacuje teraz i dostadaje ten zasilek czy bedzie mi sie nalezalo do lat pracy,bo przecierz niema tu wychowawczego prawda? poradzcie cos.Chcialabym zajsc w ciaze w grudzien-styczen.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pilne !!!!!!! macie moze numer do przychodni Polskiej przy Parnellu :D :D :D Bardzo wazne :) potem do was odpisze teraz uciekam na sniadanko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dZIEN DOBEREK :) Jak tam smaopoczucia dziewczynki ?:) Ja niewyspana otrzasam sie z sennych koszmarow - dzis w nocy byłam rebeliantem w jakiejs dzungli....a potem sie sama zamknelam na jakims strychu w wiezowcu zeby nikt sie do mnie nie przedostał - robiac wczesniej zapasy min.kupno pączkow w pobliskiej aptece.....No totalny debilizm! A mowia ze sny to odzwierciedlenie najskrytszych marzen - akurat ! jakos mi nie pasi rola rebelianta....ale pączka to bym zjadła:) Zawsze mam tysiace snow a potem mi sie to wszystko kiełbasi ( kiedys mi sie sniło ze uciekałam z wyspy na odkurzaczu z mamą a ona była kaprysna i mnie ugryzła ,to ja ja trach po gebie zeby sie uspokoiła bo sytuacja powazna a jej sie zarty 3maja....) Niezłe mam loty co ?:):) hehe ale sobie uciełam pogawedke z kolegą z Polski na skypa (pracowalismy razem i mielismy kapitalna ekipe )Fajnie do wiedziec sie co ukogo słychac...?:) Dobra ja uciekam ale bede Was miała na oku !:) całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz podaje : \"POLMED\" Parnell Street,Dublin 1 LEKARZ RODZINNY PULMONOLOG PEDIATRA Dr.n.med. Andrzej Kryk TEL. 086 2065302 GINEKOLOG Dr.Anetta Sępka TEL. 0857 81 37 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tez dzis nie wyspana mnimo,ze moja Amelka PIERWSZY RAZ OD DWOCH MIESIECY przespala cala noc az sie wyspalam wreszcie Niesamowite uczucie !!! az lepiej sie czuej mimo okropnej pogody :P Melka suknie mialas piekna 🌼 Przyznam,ze ogladalam kilka razy Twoje zdjecia :) Bardzo ladnie wygladalas poprostu brak slow :)Dodam,ale to takie moje spostrzezenie,ze nie kazda mi sie podoba,bo czasem jest za bardzo przesadzona suknia,ale twoja mnie sie bardzo podoba :)Mieliscie chyba duze wesele :P No i widac nawet po tych kilku zdjeciach,ze fajnie pewnie bylo :D Melka dziekuje Ci bardzo bardzo bardzo 🌼 🌼🌼 Melka to mnie rozbawilas tymi opowiesciami he :)Co do snow to nie uwierzysz,ale mnie sie kilka sprwdzilo :P Serio :) np.,ze chodzilam z wozkiem po obcym karju :)no i chodze :) z moja kochana Amelka :) Anneczka napisz mi co to jest za zasilek i dlaczego go dostajesz,bo jesli dostajesz tyle co maciezynskiego bys dostala to faktycznie bezsensu :P Niepamietam znow gdzie mieszkasz :P ,ale podam Ci porady prawne :)W Dublinie :) za darmo :)Gdybys potrzebowala :) DARMOWE PORADY PRAWNE SR GODZ 18.00-18.45 Porady prawne udziela Blazej Nowak z Polskiego Biura Porad Prawnych 19 Talbot Street ,Dublin 1 DARMOWE PORADY W ZAKRESIE SWIADCZEN SOCJANYCH I UBEZPIECZEN CZW. 18.15-19.00 W siedzibie Polskiego Expressu 1-2 Hawkins Street Dublin 2 Porad udziela Sylwia Owczarczak Agus Oklady robilam tak bralam sciereczki lub reczniki i owijalam stopy tak,zeby byly cale zawiniete :P zwiazywalam czys zeby spadly.A wczesniej moczylam w occie rozcienczonym z woda tak samo z cytryna,ale jak nie masz mocno spuchnietych to mocz w soli tez pomaga,bo sol wode wyciaga.Inogi do gory czymaj to tez wazne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha,ha dzieki za za te \"słodkosci dla ucha\" ( odnosnie wesela) A teraz szczera prawda : wesele nie było wcale duze ok.50 osób, Kwiatki te na głowie owszem miały byc ale nie takie zajebiste....no ale jak mi przywiezli takie to co miałam zrobic i tesciówka za te gadzety płaciła no to byłoby jej przykro ( ale zle nie wyszło ) :) No a co do futerka to miało byc skromniej i własnie miało go nie byc ...bo nie chciałam wyglądac jak opierzona kwoka....ale w dniu kiedy przyjechałam po własciwą narzutkę okazało sie ze wsiakła ,nie ma....i było tylko to.....:) Ale miałam to gdzies zupenie! cieszyłam sie tym dniem a na ubiór kompletnie nie zwracałam uwagi.Wszyscy tam gadali no ładnie ,ładnie,a ja tam ; no dziekuje ,dziekuje - ale głowe nabita miałam innymi rzeczami i myslami byłam przy Misku .Mówie wam to dla mnie był naprawde super dzien i chyba nigdy jeszcze sie tyle nie smiałam co wtedy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo co tutaj takie pustki :( Dziewczyny zapraszam na pogaduchy :P Napiszcie co u was :) Mam wiadomosc od Gosi kaala was pozdrowic i prosila,zeby wam przekazac,ze nie ma internetu i dlatego sie nie odzywa.Napisala rowniez,ze juz jest po chrzcinach malego Filpka 🌼 No to ja uciekam pozniej zajrze do was,zey sprawdzic czy ktos sie pojawil :D BUZKA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!!!!!!!!! jestem już z wami:):) Dziś mnbie coś uciska mój brzuszunieki nawet niechce mi sie nic robic. Właśnie gotuje obiadek, to znaczy musiałam przerwać bo gaz mi się skończył w butli a mężulek wróci dopiero za pół godzinki. Chyba musze dziś się przyglądać jak on to robi żebym na drugi raz wiedziała jak to robić. Noi kopytka muszą cierpliwie czekać na desce nieugotowane,buuuuu Dziś pogoda jest totalnie do du... jaz świeci słonko raz pada, poprostu można sobie strzelić w łeb. Jestem tak rozdrażniona że lekiej niech mój mężuś uważa co dziś do mnie mówi.Bo ugryze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czesc dziewczyny!!! Melka zdjecia slubne bardzo ladne:)Slicznie wygladalas!!!Ciekawe masz sny :)sen o odkurzaczu byl najlepszy :):):) Pogoda jest koszmarna ,wieje jak nie wiem co.Mam takiego lenia nic mi sie nie chce...glowa mi peka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezus! ale byłam głodna ufff.... Czekałam z obiadem na Łukaszka ale sie nie doczekałam....:( Dostałam zgagi z głodu i 3ba bylo ja szybko zajeść :)Boze zjadłam ten obiad jak dzikus mięsistą zdobycz :) Apewnie mi przywiezie miniek kinder pingui ( czy jak to tam sie pisze?) pyyyszny smakołyczek :) OOO kurka! dziewczyny ja chyba na dniach bede rodzic!!!! mam takie skurcze dziwne na samiutkim dole ( no tak jakby w sisi - sorki ale jak miałam to napisac? ) i brzuch boli jak na miesiaczke .Ale pewnie to minie ...:) moze to zgłodu ? a teraz zjadłam to i boli .AAAAAAAAA ! ja sie boje ! :) Ale nie to nie mozliwe bo przed porodem to dziecko jest chyba mniej ruchliwe a Molek rusza sie ,kopie szczypie i podgryza :) Aga - jak tam Twoje kopytka dokonczone ?:) wtranżoliłoby sie takie kopyciatka :) ale niestety...... nie chce mi sie gotowac.......za 5 dni Irenka ,przyjezdza i zamkne ja w kuchni na 3spusty - bede miała i kopytka i gołabki ,a jak postrasze ze biletu na spowrotem nie kupie to i krokiety zrobi ! :):):) TO BYŁ ZARCIK TAKI !:):):) to przez tedziwne sny mam taki dziwne żarciki:) O Viola- co do snów ,to nie był jeszcze taki odjechaaaany..... Miałam kiedys taki ze u mnie na parapeci siedzą dwie mewy ,uszminkowane jak niewiem i do tego taki róż na łapkach .....barbie normalnie! a mój ojciec wchodzi do pokoju i wyraznie widze ,ze one mu sie podobaja i mowi do nich : całuje rączki pieknej pani ! - i wziął jej tę rózową łapka pocałował .Alez ja sie wsiekłam wtedy! zaczełam krzyczec przez sen na całą chate : tato ty nie widzisz ze to ladacznice ( a jak ja krzycze przez sen,to wszyscy w srodku nocy stawiaja sie w pokoju...) :) AAA,sen był dłuuugi ale nie bede was zanudzac.Ten akurat to rozumiem troche bo do mnie na parapet przyleciała młoda niedoswiadczona para gołębi i kładły patyczki ,a one spadały:( No to ja trach,do parapetu klejem pudełko po butach! włozyłam im te patyczki i przyleciały :) miały 2jajeczka ,które skonczyły TRAGICZNIE! 1no sie wykluło ale zdechło i ona dreptała tak niespokojnie po parapecie i zaglada do mnie.....no a ja wstrachu czemu ty GOŁEBICO jedna na jajku nie siedzisz tylko łazisz.....? ja patrze a to małe nie zyje....i ma taką ranke na pleckach .....To wziełam przez woreczek i je zabrałam a ona usiadła i zniosładrugie jajko :) ! To te cholerne MEWY chciały go zezrec,dzibneły i zdechł....!Od tej pory podjełam WALKE! PRZYZNAŁAM SIE OJCU ZE CHODUJE GOŁEBIE:) i zrobił mi zadaszenie ze skrzynki zeby mewy nie mogły nikogo juz skubac.NIestety to był czas kiedy wychodziłam z ciezkiej choroby (5mies. przykłuta do wyra) no i musialam wyjsc ,bo juz chodziłam :) z domu A te ladacznice mewy w tym czasie rozwaliły mi skrzynke i porwały malenstwo......Matka odleciała z ojcem i rozpaczała gruchajac na pobliskim drzewie ,a potem odlecieli.....I własnie ja to strasznie przezyłam i stąd ten sen o mewach ladacznicach....No ale koniec nie był taki bardzo smutny bo ....w drugim pokoju miałam jasółki :) a te zawsze przylatują i radza sobie w opałach .A poza tym w nastepnym roku ,czyli w tym jak byłam w polsce to rowno z moim przylotem zleciały gołebie na balkon i znowu je przemyciłam:) i zanim sie rodzice obejzeli to w karmniku juz 3 jajeczka były:) :):)!!!! no i w takiej sytuacji musiały zostać :) a małe urosły i odleciały - trzy zdrowe jak rydze :) Boooze co ja tu Wam wypisuje?????????!!!!!! ale co ? ja tak o zwierzetach to moge godzinami !:):):) a poza tym Zabcia mowiła zeby topic ratowac to teraz macie ! :) Dobra,dobra uciekam :) całuchy Melka-klamerka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melka kopytka skończone i zjedzone, na następne zapraszam do ballybunion:) Moja mamuśka niestety nie gotuje za bardzo więc jak przyjedzie to ja będę pichcić(jednak wole własną kuchnie) i mój misiek stwierdził że nie zje nic co ugotuje moja mama albo siora. trudno dalej będę spędzała wolny czas w kuchni. Naszczęście uzupełniamy się i czasami to on gotuje pysznośc. Dziś pozatym skusiłam się na paskudny kawałek paskudnej mrożonej pizzy i odchorowałam go bardzo. Bo to było tak że jak wpadłam do domu z pracy to taka byłam głodna że nie mogłam czekać na kopytka bo same wiecie ile przygotowań jest do końcowego efektu:) No i niestety pizza dalej się przypomina:(Już mięta była, rumianek, gorzka herbata i dalej mi zle na żołądeczku Melka masz super sny, musisz częściej opowiadać:) Humorek mi się poprawił akurat na wieczór, więc mój S. niebył zagrożony moim ewentualnym gryzieniem:) oki ja już spadam do lulania, oczywiście jeszcze niewiem czy jutro mam wolne czy idę do pracy, dowiem się tego o 1 w nocy, albo całkiem rano:) Fajnie co nie?? BUZIAKI DLA WSZYSTKICH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia-Moj maz dostaje Family Income Supplement,poniewaz ja niepracuje i wychowuje dziecko.czy masz nr.tel do tego biura doradztw? mieszkam w Athlone Co.Westmeth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia a ku ku :) Zapraszamy na pogaduchy :P:P :):) Pozdrowienia od zagranicznych mamusiek ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam piekne panie:) Aneczka11- Pozwolę sobie zapytać niesmiało ,co tojest ten Family IncomSupplement ,czy kazdy kto jest w takiej sytuacji jak opisałas moze sie o to ubiegać ?Jaki są kryteria przyznawania tego ? dzieciatko w drodze dlatego zapytałam .... MIłego dzionka życzę wszystkim !:) - pomimo pogody....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus- Jezus ,gdzie Ty pracujesz ? Dlaczego masz o1 w nocy dowiadywac sie czy masz wolny dzien....? Terrorysci....:) A ztymi snami nie bede juz pisac nie wiem co mnie napadło zeby Wam to opisac ,jeszcze ktos pomysli ,ze ja niespełna rozumu jestem ...... Moj mąż ,tez nie lebi jak gotuje moja mama ,bo kiedys mu nadmuchała na łyżke zeby zupki posmakował -czy coś dodac ?A on niecierpi jak mu sie dmucha na łyzke itp.no i 3ba było widziec jak on te zupke smakuje.....!!!!!:) no i ma uraz:) ale mama juz wie ze na łyzke sie nie dmucha :)A on wogóle ma takie dziwne upodobania :) Np.nie cierpi wszelkich kocowatych powierzchni a kanape jak kupowalismy do domu w Polsce to nie patrzył na kolor ani wzór tylko macał wszyskie ! :) myslałam ze padne wygladał w tym sklepie jak jakis kaszpirowski i miałby uleczyc te wszyskie kanapy z ich złej struktury...:) No dobra nie ładnie tak na męża plotkowac,ale on taki pocieszny w tych swoich fanaberiach :) Ps.dzis to miałam koszmar ,ale nie napisze bo straszny był! Ps.Zabcia - dzieki za info od Gosi :) Tez myslałam o chcinach w polsce ,ale narazie to wszystko patykiem po wodzie pisane... W kazdym razie Gosienka,wielkie pozdro dla Ciebie i Filipka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko to sie nazywa analfabetyzm wtórny chyba ....:) - miałobyć chrzcinach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melko,ten zasilek dostaja mezowie gdy jego zona(bezrobotna) wychowuje dziecko,to jest taka zapomoga gdy maz malo zaraba.Moj moz oficjalnie zarabia np.350 e no i dostajemy okolo np.90e tygodniowo .Tylko jest problem ze ja siedzac domku pewnie niebede miala to naliczane o emerytury:( wiem ze dziecko najwazniejsze.Ktos ma moze ten nr,tel to tej poradzni?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melka pracuje w hotelu. To jest tak że jak nie dostane smsa w nocy to wtedy ide standardowo na 8.30. O olnym wiem zazwyczaj dzień wcześniej, tak jak dziś wiem że jutro mam wolne:) i w poniedziałek też mam wolne:) W poniediałek ide do gp na wizyte. Ale już od wtorku zaczyna się busy (bizi) ich ulubione słówko:) Aneczka jak rozumiem ten zasiłek jest przyznawany przy minimalnej stwace godzinowej, to niejest tak malutko 90 euro tygodniowo, zawsze na wydatki dzidziusiowe jest, i nietrzeba nadszarpywać budżetu domowego zabardzo.:) Może my też się o to postaramy?? Muszę poszperać w necie na ten temat. Ja już od października będę siedzieć w domku i nawet na macierzyński się nie załapie, niestety zakrótko pracuje. A rok temu nie zależało mi na umowie i nieupominałam się od pracodawczyni o ten świstek. Nawet niedostawałam payslipow. Teraz wiem że to był błąd, ale niestety za błędy trzeba płacić Ża bciu kiedyś coś wspominałaś że twój mąż zna się na aparatach cyfrowych, a czy na kamerach cyfrowych też się zna?? Chciałabym kupić jakąś kamerke ale wogóle się na tym nieznam, może mógłby mi coś poradzić:):)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka ty mnie wszedzie znajdziesz :P pozdrawiam 👄 Agus pytasz o kamery zapytam Krystiana :) ale jak wroci a napisze poznym wieczorem :)A zalezy ci na jakiejs firmie czy nie znasz sie kompletnie :O Podam Ci pozniej strone irlandzka z ktroej mozna o wiele taniej zamawiac :)My tak kupilismy laptopy i komputaer tak ,wiec wiarygodni sa :)Wlasnie wczoraj nasza kolezanka przegladala aparaty i kamerki i Krystian mowil cos o kamerach,ale ja wiesz nie mam pojecia co dokladnie mowil,bo to nie moaj dzialka :O Ja mam inne zaintereswoania :)he :D Agus pisalas,ze nie zalpiesz sie na zasilek maciezynski,bo nie upomnialas sie o kwitek.A zapytam czy parcowlalas na czarno ?,bo jesli nie to jestes w rejestrze i nie musisz miec ajkis kwitkow czy tam np.umowy wystarczy,ze wpisujesz dane pracodawcy :)A reszte oni sobie sprawdzaja :)Co do tych numerow to przykro mi nie mam :( ale jak chcesz numer do prwnika to jutro bede w miescie to ci spisze do jednego prawnika i Ci napisze nie ma problemu :)TYlko,ze za to sie juz placi :O Melka ja tez mysle o chrzcinach w grudniu,ale jak narazie to nic nie wiadomo zreszta czas pokaze bede w Polsce to sie zastanowie :) My dzis bylismy u lekarza z mala i okazlao sie,ze ma skaze bialkowa :( :( :( Eh tyle tego,ze nie mogalm spamietac :( musialam na kartce zapisac :( Musze jej mleko zmienic :O itd....Bylismy rowniez zrobic zdjecie paszportowe :) Amelka sie wiercila potem plakal i tak w kolko.Az sie spocilam z nerwow,bo to byl jedyny dzien kiedy moglismy zrobic to zdjecie :)Tym bardziej,ze jedziemy w srode robic paszport :D Ogolnie potem to juz sie smialam,bo mala nie dala sobie zrobic zdejcia za wszelka cene :O Wkacu sie udalo :D Az odetchnelismy z ulaga :)Oj mowie wam nie takie proste zrobic takiej maludzie zdjecie :O Pozdrawiam buzka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabciu na kamerach nieznam sie kompletnie, co do kwoty jak chce poswiecic to chyba jakies 500-600 euro. Chyba to nie jest ani za mało ani za dużo:) Wiem że jak się kruszynka urodzi to będę chciała ją utrwalać na filmikach, już mam świra na jej punkcie(lub jego) A co do mojej pracy to niestety to było raczej na czarno. Moja poprzednia szefowa miała prawie 90 lat i wogóle była zacofana więc nawet mi pay slipow nie dawała. No niestety zawaliliśmy oboje bo mogliśmy odrazu nabąknąc o tym, ale nie myśleliśmy że tu zostaniemy i będzie nam to do czegoś potrzebne. trudno się mówi. A czy ty masz macierzynski??Albo twój mąż berze jakiś zasiłek?? Czytałam o tym co napisała Aneczka, ale jestem ciekawa jak mają inni.🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus i tez tyczy sie to reszty dziewczyn :)Co do zasilokow juz pisze jaki ja otrzymalam :) Ja dostaje na Amelke CHILD BENEFIT 160 euro przyznaja tez zasilek od momentu kiedy druk zostanie wyslany :)A druk otrzymacie poczta jak zarejestrujecie dziecko i dostaniecie akt urodzenia :)PAMIETAJCIE !!!!to wazne,zeby wyslac druk jak najszybciej mnie naliczyli za sierpien :)i we wrzesniu wskoczy mi 320 euro :)Im szybciej tym lepiej dla was :)Przyznali mi rowniez zasilek 1000 euro rocznie a wyplacany jest co kwartal w lipcu pazdzierniku styczniu i kwietniu :)W lipcu juz sie nie zalapalam,bo urodzilam Amelie w lipcu :P Gdybym urodzila np.30.czerwca to bym dostala no,ale nie wazne :)Przyznaja ten zasilek wszystkim kobieta,ktore urodzily w Irlandii wiec sie nie martwcie napewno dostaniecie :) Co do reszty zasilkow niestety ja nie moge sie o nic starac :( bo my przekraczamy wyznaczona kwote :( Dziewczyny wiem,ze jest taki zasilek ktory nazywa sie ONE-PARENT FAMILY PEYMENT jest to zasilek o ktory mozna sie starac kazdy kto nie przekaracza 350 euro tyg. Dobra dziewczyny troche sie rozpisalam :P,ale nie ma to jak pomoc :) agus co do mojego macierzyskiego to jutro ci odpisze i co do kamerki tez;) Odpisze dopiero pod wieczor,bo jutro sie wybieramy do ogrodow przesylam wam linka gdyby ktos kiedys chcial sie tam wybrac :) :) :) Dobranoc pappa caluskow sto dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×