Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

oh lilac az wstyd sie przyznac... obawiam sie ze zadana z Was mnie w tym temcie juz nie przescignie i absolutnie wam tego nie zycze!!! 20kg do przodu -27 tydzien ciazy dzisiaj ... gdy zoabczylam na wadze 16 do przodu doslownie 2,5 tyg temu ograniczylam swawole w jedzeniue, koniec ze slodyczami, ogolenie z jedzeniem o poznej porze, do uzytku w kuchni ponownie wrocily moj parowar i grill i myslam ze moze spowolnie ten proces...ale niestety nic to nie dalo, dobrze ponad kilogram do przodu co tydzien:( ale juz sie oswoilam chyba z tym stanem rzeczy i stram sie tym nie dolowac:) mam tu taka "pseudo - kolezanke" z pracy ktora bardzo ciesza moje dodtakowe kilogramy, gdy jeszcez na poczatku ciazy pozalilam jej sie ze tak szybko przybieram na wazde i powiedzialm ze mam juz 8kg do przodu to wybuchla radosnym smiechem... no coz dziwne przypadki chodza po tym swiecie... teraz systematycznie dopytuje mnie ile utylam, ale ja twardo milcze:) glupie to strasznie ze w ogole przejmuje sie takimi ludzmi i tym co mowia, ale jakas strasznie przewrazliwona sie stalam w tej ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorykrolik
Staram sie przyzwyczaic do kudlatego brzucha, moze to "na chlopaka", a moze zamieniam sie w wilkolaka ;) Tak Was czytam i czytam i sie zastanawiam, jak to bedzie poczuc jakies ruchy, ciekawe jakie to bedzie uczucie. Moj chlop i tak ma juz loty, ze przyklada ucho i mowi, ze slyszy malucha. Mala rzecz, a cieszy hehe, przestalam juz tlumaczyc, ze to herbata sie przelewa ;) Sylwucha co do hipochondryzmu to nie pekaj, ja sobie wymyslam rozne rzeczy, na szczescie zbyt leniwa jestem, by chodzic po lekarzach :) Chociaz musze sie przyznac, ze za tydzien bede w pl i ide na kompleks badan ;) A "kolezanka" sie nie przejmuj, ani w ogole nikim, jestes w ciazy, masz prawo przybierac na wadze i nikomu nic do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwucha zapytaj swej pseudo kolezanki " a ty ile utylas ,bo cos okragla sie ostatnio zrobilas....a moze tez jestes w ciazy?gratuluje!!! " wydra jakas glupia nie przejmuj sie wogole. witajcie.troche mnie tu nie bylo. jestem organizacyjne zero chyba bo na nic nie mam czasu.jestem jednk sentymantalnie zwiazana z wami...choc juz nie ciezarowka;) ostatnie dni byly pelne wrazen.jessica miala 3 urodzinki.wyprawilismy jej party z wynajetym bouncy castle,tortem i malowanymi buzkami.mialam fun jak dziecko. poza tym zaczela chodzic do playschool.uwielbia bawic sie z dziecmi,aczkolwiek powiem wam ze obserwuje jedna z pan tam uczacych i mam normalnie mieszane uczucia czy mi dziecka nie krzywdzi??? moze jetem przewrazliwiona ale jakos wzajemnie sie nie lubimy jeszcze z czasow gdy odbieralam podopiecznego.... lilac jutro w aldi beda wloczki,kordonki,welenki wraz z akcesoriami i instrukcja obslugi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dzieki Marigo:) widzialam oferte z tymi welenkami, kurda bela moze podskocze? welny nakupuje (mama przyleci to moze jakis sweter wydzierga ...) a i dla siebie motkow nakupuje :):) nie zgina :):) Marigo ja dzis intensywnie myslalam co to sie dzieje, ze ani slowka do nas nie szepniesz ???:):):) A chcialam tez Cie zapytac jak to z tymi skorczami, ostanio (przez tydzien) co pare dni mam hmm nie wiem czy to takie skorcze? czy kucie czy jakies niewielkie sekundowe bole? trwa to pare minut i spokoj, to normalne? gdzies tam wyczytalam, ze przed porodem "wnetrznosci" ;) sie oczyszczaja, cala ciaze mam problem w toalecie (lykam "syrop") a wczoraj wrecz przeciewnie ... ha maz sie zestresowal haha ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marigo duzo zdrowk i wszytskiego naj ... dla Twojej Jessi :):):) jak to dobrze miec dzieciaczki male, juz sobie mysle jak bedzie cudnie, przezyje raz jeszcze ... dziecinstwo haha:) lalki i takie tam :):););) Chorykrolik a czy wiadomo co tam za odglosy odchodza w Twoim brzuchatku?;) Sylwucha co to za glupia babe masz w pracy jakas koza zawistna? U nas tycie jak najbardziej usprawiedliwione a zreszta uwazam, ze kazdy niech patrzy na siebie, je co mu smakuje i wyglada jak mu sie podoba ot i tyle. Smieje sie z siebie mijajac lustra a mijam je odwracajac w bok glowe, brzuchatek to wiadomo ale d ... a !!!!!!! ????? - bo inaczej powiedziec nie idzie - ha porazka, ale juz co mnie tam, komu by wyszlo na zdrowie gdybym sie dietowala? nie opycham sie, jem to na co "odgornie" jest zapotrzebowanie a sa rzeczy ktorych nie przeskocze. Waga w ciazy to nie tylko to co zjem ale i waga tego wszytskiego co jest razem z Malenstwem, mamy przeciez tez wiecej krwi a to tez wazy (a nogi opuchniete?) Sylwucha nie stresujmy sie:) A gdzie jest Mysza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam przed lusrami i wystawami jeszcze bardziej wypychalam brzusio:) cieszyl mnie.... dziewczyny,dopadl mnie obowiazek chrzcin;) i kompletnie nie mam pojecia jak sobie z tym poradze z trojka dzieci i bez pomocy :( nie mam nawet pomyslu jak ulokowac gosci bo mam malutki domek-taki tyci tyci.....myslalam o knajpie ale to takie sztywne i jakies bez wyrazu.dzieciaki sie wynudza,rodzice ze mna wlacznie umecza bo to trzeba pilnowac..... pomyslalam o moim wielkim ogrodzie,atrakcjach dla dzieci typu bouncy castle....moze pogoda dopisze bo to 1 maja bedzie. i tak pomyslalam ze moze bym kogos do pomocy wziela-czy nie znacie kogos-pani,babci,lub kogos kto chcialby jednorazowo zarobic? i jeszcze szukam kogos kto mi dobre ciasta upiecze z tortem wlacznie.jesli znacie kogos prosze o info kochane moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Marigo, zas szkoda, ze ja tak daleko ... gdybym byla mniej w ciazy bardzo chetnie bym Tobie pomogla:) Specjalistka od ciast jest moja mama, od paru lat piecze na wszytskie okoliczne imprezy (w PL)i zas problem, bo bedzie u mnie ale tydzien pozniej a Ty piszesz Marigo, ze 1 maja chrzciny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh Marigo to nie zle wyzwanie przed Toba, na ile osob planujecie to przyjecie? Sama masz zamiar przygotowac cale menu??? Pomysl z ogrodem rewelacja kwestia potem tylko pogody a z tym tutaj roznie... sama by sie zajela takimi maluchami ale kurcze spryt i ruchliwosc juz nie ta, a w maju pewnie bede sie juz taczac a nie chodzic:) niestety nie znam nikogo takiego tutaj kto moglby ci pomoc, do ciast to chyba bylaby najlepsza jaks starsza pani co potrafi wyczarowac pysznosci z piekarnika, moze gdzies z oglszenia na gazeta.ie poszukaj albo ja ci paczkow nasmaze hahahaha, a tak na powanie to "Pania Walewska" umiem zrobic :D Weszlam szybko na neta i znalazlam jakas Elwire z dublin 8, tel.0851087005 i jest jeszcze Ada z clondalkin tel. 087 6343143, gg 5591947 wiec jezeli nie uda ci sie znalezc kogos z polecenia to moze warot sie odezwac do ktorejs z tych dziewczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny,jesli wpadnie wam w uszy ze jakas babcia co dobrze gotuje sie nudzi w weekendy to dajcie znac:) chrzciny 10 osob i 6 dzieci. chcemy jajaks dobra sprawdzona pania ktora ugotuje mi zraziki,golabki,bigosik,rosolek...i jak my bedziemy w kosciele ,nakryje i przygotuje obiadek zeby bylo gotowe jak wrocimy.pomoze z godzinke w trakcie obiadu i wszystko..... tylko nie chce nikogo przygodnego a raczej sprawdzona osobe. torty chyba jednak zamowimy w irl cukierni-czyli zostaje jedzonko i pomoc w kuchni bo sie zarabie normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marigo, dawno Cię nie było na forum, zaczęłam się niepokoić, ale teraz już wszystko jasne. Chrzciny to bardzo poważna sprawa. Nie pomogę Ci w sprawie pomocy w kuchni, bo jestem tu stosunkowo krótko i nie znam wielu osób. Gdyby to była wcześniejsza ciąża, to sama mogłabym Ci pomóc, ale teraz to nie jest wskazane ;) Sorki. Po dzisiejszej wizycie u GP mam dziwne wrażenie, że coś ze mną jest nie tak. Znowu ma podejrzenie bakterii w moczu - już drugi raz! Why? A Dzidzia leży sobie jakoś w poprzek brzuszka.... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
Margo ja spytam sie znajomej ona ma namiary na tani katering zrobia za ciebie te chrzciny gdzie sobie zarzyczysz zamowisz z meniu co tam ci sie bedzie podobalo od rosolku po bigos i przywioza ci do domku,przybiora stol i gosci obsluza moja znajoma byla z nich zadowolona bo nie byli drodzy jak tylko cos bede wiedziec to dam ci znac a jesli chcesz w sali to tez by sie znalazla tylko nie wiem od kiedy bo teraz jest tam remont i musze sie spytac bo znajomi wlasnie taka sale na specjalna okazje remontuja aby mozna tam robic rozne rodzaje imprez z nimi bede widziec sie we wtorek to sie wypytam co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och myszunia moja kochana...zapytaj slonko o ten katering! bede niezmiernie wdzieczna! z wynajecia sali rezygnujemy bo dzieciaki sie wynudza a rodzice umecza.zrobimy przyjecie w naszym ogrodzie.wlsnie chcemy zakupic duze gazebo do ogrodu a dla dzieci raczej zamowie bouncy castle zeby sie wyskakali znowu i dali rodzicom spokoj;) jejku z tym cateringiem to najlepsza opcja by byla.juz mi sie buzia smieje:) dzieki kochana lilac kupilas wcoraj te welenki?u nas poszaleli...poszlam rano po chleb i mleko to widzialam ze calymi torbami wynosili wloczki welenki i inne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
Dzien Doberek ;) musze sie pochwalic Wam Kochane ;) wczoraj przynioslam do domku krzeselko do auta dla naszego malenstwa ;) i juz wozeczek mam prawie kupiony ;) od sasiadki wezme bo ona bedzie chciala go wkrotce sprzedac a jest lepszy niz ja sobie upatrzylam ;) Zaczelam robic porzadki wiosenne i przemeblowanie ;) chce miec juz najwazniejsze rzeczy z glowy aby pozniej jak bedzie mnie wiekszosc rzeczy meczyc to niczym sie nie przejmowac tylko zajac soba i rozwiazaniem ;) Kochane jakie kosmetyki dla malenstwa kupujecie? polecicie mi cos bo wiem ze z johnson's uczula malenstwa na samym poczatku on jest dla ciut starszych niemowlat Wiem tez ze nie wolno obcinaczek do paznokci brac do szpitala Milego weekendu Wam zycze Kochane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam strasznie do bani dzien.....brak humoru i wogole poklocilam sie-hmmm a raczej nawrzeszczelismy na siebie z mezem raniutko.cos mnie wkurza ostatnio...:( myszaa dzieki:) co do kosmetykow ostatnio odlozylam wszystkie cuda i kupilam oilatum.chyba najlepszy.polecam jaki wozeczek mysza bedziesz miala? czas leci szybko-ciekawe ktora z was bedzie pierwsza? pewnie lilac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Ja narazie jestem bierna. :-) Chcialam zapytać jak się czujeceie po kwasie foliowym? Ja zawsze nie dobrze :-( GP powiedzial zeby brac jedna tab. dziennie a ginekolog zeby ile miesiecy w ciazy to tyle tab. 2-mc - 2 tab. 7-mc - 7tab :-? Jak WY dziewczyny przyjmujecie i czy cala ciaze? Dziekuje. MIlego weekendu A ta sala na rozne imprezki to ciekawe? Moze dalybyscie namiary tu na forum :-) Do napisania Sylwia nie przejmuj sie ,,kolezanka,, mysl o sobie i o dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja mam wielkiego sobotniego lenia, slonca brak to i energia przestalam tryskac... Marigo facetem sie nie przejmuj, ten gatunek juz tak ma, ze czasami trudno z nimi wytrzymac, takie rozladowanie emocji nawet dobrze robi od czasu do czasu:) Magda ja bralam kwas foliowy na poczatku ciazy po jednej tabletce i zawsze mialm po nim mdlosci, wiec dosyc szybko przestalam zazywac, a potem juz jakos trudno bylo mi do tego wrocic, w ogole u mnie ciezko z przyjmowaniem jakich kolwiek tabletek, ja po prostu o nich zapominam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz słyszę żeby brać tyle tabletek kwasu foliowego ile się jest w ciąży... Ja brałam jakiś czas przed ciążą, tak z ok 2 m-ce, bo dzidziusia planowaliśmy i w ciąży do 12 tyg. Nie wybrałam całego opakowania więc od niedawna dowartościowuję swój organizm tymże specyfikiem. Raczej nie zaszkodzi a może pomoże... Nic mi nie było po tym. Przestraszyłam się trochę skutkami niedoboru żelaza w ciąży, mianowicie koniecznością przyjmowania go przez Maleństwo, a to z kolei - kłopotami z kupką.... Sorki że tak przy śniadaniu o tym, ale to tylko dzieci:) Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
magdaEIRE Mi tez lekarz kazal tak brac tabletki ale u mnie tez z tym problem i po jakims czasie przestalam bo zapomninalam teraz biore pragnacare dla kobiet w ciazy i karmiace bo najwyzsza chyba juz pora abym brala jakies inne witaminy Margo Nie przejmuj sie klutnia z mezem jak moj tatko mowi po klotni najlepsze jest godzenie ;D hihihi Kochana na spokojnie sobie porozmawiajcie Jest takie przyslowie na facetow ;) Z nimi zle ale bez nich Jeszcze Gorzej ;) A to co mi napisalas to jest nazwa firmy kosmetykow? Wozek wybralam z pompowanymi kolami i ladnym koszem na zakumpy oraz z przesowana raczka i ma duzo w daszku schowana falie na deszcz,siadke na muszki i jeszcze wiele innych udogodnien a do tego ze ten wozek jest wart uzywany okolo 300e a ja bede miala za polowe tej sumy ;) a jest jak nowy ;) Kochane mam propozycje dla Was,moze zrobmy liste rzeczy ktore trzeba kupic dla dzidzi co jest przez Was polecane i niezbeddne jak np masc na oparzenie co myslicie o sudokremie? lub co polecacie na kolki jakies kropelki czy herbata z kopru? co na przemywanie pepowiny jest dobre? a jak sie karmi piersia to czy powinnam cos kupic? odciagacz na mleko? mam tyle watpliwosci ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myszaaa Oilatum to nazwa kosmetykow, tez slyszalam ze najlepsze dla maluchow, a do pupu chyba bepanthen jest niezawodny, szczegolnie na odparzenia pieluszkowe... cofnij sie kilka stron do tylu na forum tak marigo pisala o specyfikach na kolke i nie tylko:) Marigo a nie jest tutaj tak przypadkiem, ze polozne na poczatku i tak zalecaja tylko olive np. z pestek winogron w pierwszych miesiacach zycia do smarowania maluchow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... nie mam zbyt dobrego dnia, kolejnego zreszta :( jeszcze nie rzucam nozami, moze dlatego, ze "wyszkoililam" meza, ze jak mowie: "daj mi spokoj !!!!" to znaczy, ze na odleglosc 2 metrow ma sie nie zblizacani glupio nie gadac !!! Nie jestem radosna ... czasami to juz mi sie ... nie chce, czasami mam ochote mimo - ze jestem abstynetka - napic sie szklanke wina :);) moze jak bole mi sie zaczna to walne sobie ze 2 szklanki ;) Kosmetykow dla Malenstwa nie kupowalam jeszcze, wszedzie tylko J&J ale rozejrze sie za Oilatum, w tesco chyba nie ma moze w boots-ie? Wlasnie tez nie wiem czy jakies "sciagaczki pokarmowe" teraz kupowac ... a jak produkcja u mnie nie ruszy? albo bedzie tyle co do apteki? to nawet sciagaczka nie pomoze, wiec moze sie wstrzymam ... Ciuszki mam juz poprane, popakowane, duzo pomogla mi mama, w mysl, ze w PL jest a tu nie ma np. poduszek ale etz gdzies wyczytalam, zeby nie kupowac poduszek z pierza, bo uczula ... mama na mnie nawrzeszczala tak samo jak wspomnialam o termometrze "do ucha" lub "do czola" ... nie wiem czy czasem w jakas paranoje nie wpadam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... moze chcialabym juz miec TO za soba ... boje sie ... wszytskiego i chyba chcialabym zostac w Dublinie w szpitalu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze slowko o tym kwasie foliowym to pierwszy raz slysze ha 9 m-cy 9 tabletek??? 2-setek czy 4-setek????kwasu foliowego? ;/ wiem jedno kwas foliowy zaleca sie lykac min. 12 tyg. przed zajsciem w ciaze i do 14 tyg. bedac w ciazy. Cala ciaze lykam tabletki dla kobiet w ciazy (kupione w PL Prenatal Classic w nich jest tez kwas foliowy) glownie dlatego, ze nie jadam wcale warzyw i sporadycznie owoc jakis ... ot i tyle, zadnych innych specyfikow a magnes przyswajam w ... czaekoladzie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pitole...tyle sie napisalam i wszystko szlag trafil... no nie moj dzien!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o-ho lilac! zaczyna sie! a nie mowialm ? a nie mowilam? ;) za jakies 6 tyg.nie bedziesz mogla ani stac ani siedziec ani chodzic ani lezec...i jedynym twoim pragnieniem bedzie urodzic juz teraz natychmiast,pozbyc sie brzucha i odzyskac mobilnosc. zazdroszcze tresury meza-moj jakos nie chce zrozumiec ze zostaw mnie znaczy...zostaw mnie! mysza to o TO WLASNIE GODZENIE nam poszlo...no kompletnie nie mam ochoty na zadne godzenia i przytul;anki.te tabletki antyk. zabily moje libido i na dodatek jestem zmeczona...a ten mi tu o 6 rano wyskakuje....brrrrrrrrrrrr oilatum super sprawa i dla dzidzi i dla mamy-aczkolwiek to pawda ze polozne zalecaja w pierwszych tyg olive z olivek.stosowalam sie do tego i sprawdzilo sie.zadnych podraznien-skoreczka pieknie natluszczona laktatoy pozyteczna rzecz-ja mialam kiedys aventa a teraz mam tomme tippe i jest superasny.fantastyczny! kieedys mialam tez elektryczny ale bolalo i wogole jak krowa sie czulam. mnostwo cudeniek na rynku-jest w czym wybierac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm lilac ja mam pierzynke dla malej i przynajniej jej cieplo...ale ty w maju rodzisz wiec raczej ci nie bedzie potrzebna. jesli bardzo chcesz karmic piersia to radze zakupic laktator.... mozesz nim bardzo pobudzic laktacje na wypadek braku....lub odciagnac nadmiar w pzypadku potopu. mi dooo[pe uratowal wielokrotnie juz w 3 dobie kiedy dostalam nawal pokarmu-piersi twarde jak skala ,bolesne nabrzmiale w rozmiarze Q chyba') zadne oklady ani kapusty niepomagaly-dopiero jak poodciagalam pokarm to stopniowo byla ulga...... teraz tez sciagam pokarm zwlaszcza jak mala jest strasznie glodna i wtedu wole ja pokarmic butelka i pouczyc ja gumy;) bo skubana malpka ani smoczkow ani butelki nie chce tylko cyca....a ja nie lubie byc uzalezniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marigo ja juz teraz czasami nie wiem co ze soba zrobic, na siedzaco zle, bo noga dretwieje, na stojaka plecy bola, w lozko tylko na lewym boku i tylko jak ciemno znaczy sie pora spania, nie wiem moze na glowie bedzie lepiej;) z jedzeniem podobnie, na nic nie mam ochoty a zgaga mnie dobija :/:/ Maz moj w ogole niereformowalny ale jak "dostal" pare razy "po glowie" to czasem (tak, tak, to nie zawsze skutkuje) rozumie co MOWIE do niego jesli mowie drukowanymi literami rzecz jasna. Marigo z ta pierzyna wyskoczyla tez moja mama w IE pierzyn nie ma (mam tak mowi), jest zimno, to wrecz kraina lodu wiec pierzyna musi byc nawet w maju (caly czas mama), w poniedzialek pojdzie poczta ... pierzyna :/ A z laktatorem nie poczekac Marigo do narodzin? tak szczerze to ja nie wiem czy chce karmic piersia, uwazam, ze nalezy dla dobra dziecka, nie mysle w kategoriach chce czy nie ... glupio????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorykrolik
Kurcze, dziewczyny, z tymi potrzebnymi rzeczami to jak dla mnie chyba jeszcze za wczesnie co? Jutro skoro swit lece do pl, wiec jest okazja cos przywiezc, ale za mna dopiero 3 miesiace... Moze chociaz taka profilowana poduche co by sie wygodniej lezalo? Sama nie wiem :/ Dodatkowo zaczyna mnie lapac stres, bo jutro powiemy "tesciom" o maluchu, ciekawa jestem reakcji, bo ostatnio tesciowa wspominala cos o slubie, a my tymczasem w odwrotnej kolejnosci... Pocieszajace, ze potem jade do swoich i tam juz bedzie latwiej. Chociaz nie wiem, czy w ogole im powiem, bo nie pamietaja i tak o moim istnieniu. Moze sie dobrze zakamufluje i spokoj. Ech, bedzie dobrze. Milej niedzieli Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo chorykrolik to powodzenia i szczesliwej podrozy:) jak bedziesz miala mozliwosc to zastukaj jak klimaty:) Nie stresuj sie bedzie dobrze, jestescie dorosli i to Wasze zycie co i kiedy zalezy od Was, trzymam kciuki:) Te przestawienie zegarow troche mnie "rozstroilo" gdy spojrzalam do ktorej spalam ... ha, a naiwnie mysl mam taka: po co to przestawianie, raz do przodu, potem do tylu ... mnie sie toto nie widzi ;);):) ... i jeszcze te metki w ubraniach, jak je ucinam - gryza, jak zostawiam jak sa - tez gryza ... A maz mysli, ze skoro taka ... urosnieta jestem to zaraz bede rodzic, ze ktos tu sie pomylil z obliczeniem terminu i , ze wiecie, nagle mnie "zlapie" i w mig urodze ... w domu a on "biedny" nie bedzie wiedzial co robic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
chorykrolik Bedzie dobrze ;) Ja mam podobna tesciowa ;) hihihi one chyba takie sa ;) My mielismy podobna sytuacje do twojej postanowilismy ze staramy sie o dzidzie i ze " moze" wezmiemy slub wspomnielismy tesciowej o tym to ona zaczela wszystko planowac za nas,nasze zdanie interesowalo ja ale tylko tak do posluchania wiec sie wkurzylismy i zrobilismy slub w Irlandi skromny taki jak chcielismy a tesciowa nie zadowolona bo twierdzi ze malzenstwem nie jestesmy bo jak slub to tylko koscielny sie liczy.. i caly czas glowe trula, teraz troszke sie uspokoila bo mlodszy brat mojego meza sie zareczyl i teraz ona im glowe zawraca hihihi Z mezem cieszymy sie ze jestesmy tutaj i ze ona w mninimalnym stopniu moze wtracac sie w nasze zycie A moja mama jak dowiedziala sie ze jestem w ciazy i zostanie babcia to zaraz zaowazyla mnie i teraz jak szalona kupuje rzeczy dla dzidzi,przysyla mi gazety np m jak mama,czy dziecko i nawet nauczyla sie komputer obslugiwac i skypa aby moc widziec jak jej wnuk rosnie gdzie wczesniej tez malo sie interesowali jak ja nie zadzwonilam do domu to cisza byla z ich strony zyli zyciem mojego starszego brata ktory jest w polsce a teraz to ja poznaje moich rodzicow od nowa sa Bardzo Szczesliwi ;) wiec moze i u Ciebie tez tak Kochana bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×