Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Czesc!!! W krakowie chodzi sie na plac lub bazar :) Pisz o tym co jesz itd., chetnie poczytam. Bardzo chciałabym karmić piersia, zobaczymy czy mi się uda. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meggi niestety nie mam olejku, najlepiej idz do lekarza i da ci jakas masc. my wczoraj z agata bylysmy na zakupach swiatecznych, jedziemy po poludniu po nowy fotelik do auta i krzeselko :) wczoraj mialysmy szczescie bo kupilysmy super zegarki przecenione z 30eur na 15, no a potem poszlam mojej mamie i siostrze kupic 2 pary cieni i takie same 2lakiery dla kazdej, wiec razem 8 sztuk no i powinnam zaplacic 54 eur ale babka sie tak zamotala z kasowaniem bo myslala ze za duzo ze zaplacilm 27 :) kupilam tez sliczne ozdoby na okna w sklepie po 2 eur i sztuczny snieg :p bede szalec w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O TY Warjatko!!! Zartuje Gosia oczywiscie. Podejde do lekarza we wtorek, moze cos mi poradzi na to bolace uszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już przenosimy wszystko powoli do nowego mieszkanka:) Chcieliśmy się wyrobić dziś i jutro ale nie wiem czy się uda bo znów mąż musiał iść do pracy:( i nie wiadomo o której wrócijuż prawie wszystko spakowane no ale jeszcze trzeba to przenieść, najgorzej będzie z komputerem, tv i biurkiem. No a potem posprzątać dokładnie mieszkanko bo firma która nam wynajmuje jest jak sanepid a to po to żeby w razie czego nie oddać kaucji. Bo tak zrobili naszym znajomym. Mimo że mieszkanko było na błysk wymyte a kuchnia i salon nawet na nowo pomalowane. Dostali tylko połowe kaucji. Ciekawe jak będzie z nami. Pozdrawima Was wszystkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane co tu takie pustki!!! czyzby wcieło was weekendowo:D My po pierwszym spacerku:) Fabiankowi podoba sie jazda w wózeczku.. Jestem zadwolona z wyboru bo bardzo fajnie i lekko sie go prowadzi. ok spadam spać bo jestem padnieta.. Gosia i jak kupiłaś??? Był mikołaj?? Żabcia tobie to chyba listowne zaproszenie na forum trzeba wysłac:) Melka jak tam mała?? Wiadomo co z tym wyrostkiem?? A gdzie reszta!!!! Aga jak tam Pawełek!!! Oj kochane jak tak dalej pójdzie to forum nam padnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki:) Ale tu pusto ...... u nas jakos leci dzisiaj wybieram sie z mama do fryzjera, przeciez musze jakos wygladac do porodu hehe:) a poza tym stalam sie strasznym spiochem wczoraj obudzilam sie o 14.30 masakra moj misiek obudzil mnie na obiad:) organizm zbiera sily ?? jutro wizyta w klinice troszke sie martwie co mi powiedza. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom mam stroj mikolaja i worek, zrobilam juz zdjecie ale bede robic jeszcze jedno i ide w srode spytac sie czy zrobia mi kartki z tego zdjecia :) tak wiec super, w pon ide juz do pracy wiec nie bede juz miala na nic czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale tak naprawde to chyba duchy:) co tu sie dzieje hallo jest tu ktos ??????????????????????????????????????????????????????? bylam dzis u fryzjera samopoczucie dorazu lepsze, brzuszek juz strasznie nisko mi opadl a dzidzia malo sie rusza napewno nie ma malutka juz miejsca. jutro na wizyte do kliniki ciekawe czy zrobia mi usg czy tylko metrowka mnie zmierza :) ale troszku sie martwie bo od wczoraj mam lekko zeielonkawo zolte uplawy i takie wodniste jutroo sie wyjasni co sie dzieje mam nadzieje ze to nie jakies zakazenie albo cos w tym stylu..... no dobra ide spac moje slodkie duszki pozdrawiam was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane!!! od kilku dni mam strasznego lenia i nic mi sie niechce.. dziś w nocy mały troszke marudził a ja sie jak głupia popłakałam:( mąż wzioł małego i w moment zasnoł.. och te chormony!!!!!!! Żabciu mam pytanko jak długo trwało krwawienie po cesarce??? chyba ze niema różnicy jaki poród to proszę o wszytkie opinie... mój maluszek dziś skończył 2 tygodnie!! kurcze jak to szybciutko leci.. ani sie obejrze a bedzie miał pół roku!!! Karola!!!! Niechcę cie straszyć ale to mogą być sączące sie wody płodowe!!!!!! Wiec kochana radziłąbym mimo wszytko pojechac do szpitala i zobaczyć co sie dzieje.. a kolr zółtawo zielony nieoznacza zbyt dobrze:( trzymam kciuki aby jednak to niebyo to!!! Może poprostu jakś bakteryjka sie przyplątała albo grzybek. Ale lepiej sprawdzić tym bardzieje ze jestes już na końcówce!!!!!!!!! pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, ja wlasnie robie zupke dla nas i filipka, bebolku poczatki sa ciezkie ale dasz sobie rade, tak jak mowisz wojna hormonow, ja krwawilam z 2 tyg a potem kolejne 2 mialam plamienia tak jak koncowka miesiaczki, ale nie ma sie co martwic to po prostu hormony, filipek juz za niedlugo ma 6 miesiecy, jak to szybko leci, szok :) tak wiec w koncu bedzie mogl wiecej jesc :) w koncu dieta urozmaicona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :( naszczescie te uplawy to nie wody ale jakis drozdzak czy cos dostalam masc ma pomoc ale mam inny problem nie wiem jakim cudem moj maluszek zmienil pozycje tydzien temu byl glowka w dol i bylo ok a dzis glowka u gory i znowu wizyta za tydzien:( jak nic bede miala cesarke trudno tak juz bywa:( no chyba ze dzidzia sie obroci znowu mam taka nadzieje pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka zyje !!! Fałszywy alarm przyszło nagle i nagle przeszło ,nie wiadomo co to było,moze i wyrostek ale ucichło mam nadzieje ze bezpowrotnie .A tak serio to znowu nery i pecherz ale juz jest ok:) Staram sie was nadrobic ale ciezko jest .My z Molka to do 13 spimy no a potem szybkie sniadanie spacer obiad i dzien sie konczy kurde....! No alenie moge za nic wstac wczesniej.... GOSIENKA- kochana powiedz ty mi co to moze byc ? Molly gryzie sobie piastke i nie chce smoczka gada sobie przy tym ale ostatnio tak je i tak tam gawozy po swojemy ze kazde gawozenie i zabawa na macie koncza sie płaczem ....na zeby zawczesnie nie...??? ja nie wiem to terrorystka rosnie ....najpierw sie złosci ,a potem płacze.....o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi1982 - jak twoje ucho,byłas u lekarza? ja jak nie mam olejku to mam masc deep hot taka z ogniem czerwona , smaruje ale TYLKO za uchem szalik i spac - troche pomaga. Kurcze Molly maproblemy z kupka robi co 3 dzien....i brzuszek boli....nic nie jadłam co by mogło wpłynac na jej bolesci....daje jej herbatke koperkowa bobovity ale d....nic nie pomaga .Meczy sie biedaczka... Ania_84 - wspołczuje Ci tej agencji ,my juz beczke soo zjedlismy z takimi agencjami ,na wisieli 1000 euro kaucji i nie chcieli oddac ,powiedzielismy ze ja odmieszkamyjak nie oddadza....i dostalismy 900 skurczybyki....malotego zapytali gdzie jest miska na owoce i cos tam jeszcze a tego nigdy w domu nie było.....i ze niby podpisywalismy przy umowie to co jest wdomu od nich dla nas.....g...prawda nic takiego nie było.....i znowu szarpanina... Ale wamzycze zeby wszystko było jak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) mam ogromna prosbe do Bebolka :)!! Kochana prosze opisz mi jak tu jest z cesarkim cieciem ile sie lezy w szpitalu jakie jest znieczulenie i jakies pozytywne informacje:) musze sie pszyszykowac jak dzidzia sie nie obroci a chyba tak bedzie bo jest duza a mam niewiele wod plodowych:( ale wszyscy mi mowia ze cesarka nie jest taka zla jak mowia:) kochana dziekuje z gory za informacje a moze jeszcze ktos mial cesarke pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!!! Kurcze wczoraj wogole nie moglam wpisac wypowiedzi na forum i tak przez caly dzien. Z moim uchem juz lepiej. O dziwo samo przeszlo. Moj Synus juz tak sie mocno wierci, ze az mnie w nocy czasem budzi. Musi juz buc z Niego kawal chlopa, nic dziwnego bo po Tatusiu. Dzisiaj jestem juz po drzemce, wiec mam troszke wiecej sily aby ugotowac cos dobrego. Tak, wiec drogie kolezanki zmykam do garow. Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) normalnie ledwo znajduje czas na cokolwiek... moje ycie kreci sie teraz w kolo mojego kochanego krasnoludka:) on niestety dalej jest w szpitalu, ale juz niedlugo, najprawdopodobniej wyjdzie w piatek:) poprostu maja go juz dosc:):) caly czas sie zasikuje, niewazne czy ja go przebieram czy pielegniarka, zakazdym eazem musi miec zmienione ciuszki, przescieradelko i wtedy jest bardzo wkurzony...napewno bedziemy musieli kupic ceratke pod przescieradelko. moze on bedzie strazakiem:) najciekawsze jest to ze maly je mleczko jak smok wawelski a prawie wogole nie przybiera na wadze...dzis go wazyli przytyl 10 gram. ja normalnie niewiem gdzie mu sie podziewa to mleczko... jest juz taki silny ze az jestem w szoku:) strasznie sie ciesze ze ma mnustwo energii ale tez bardzo sie boje ze sobie nie poradze w domku. wczoraj bylam taka padnieta ze usypialam przy odciaganiu mleka. do szpitala jezdzimy dwa razy dziennie, raz na 10 rano a potem na 18. mamy do przejechania 30 km w jedna strone. a wczoraj jeszcze zepsula nam sie chlodnica w samochodzie wiec pojechalismy do mechanika, ale ze bylo za dziesiec pierwsza kazal mam przyjechac o 14. czyli godzina w plecy.(wiadomo irlandczycy narod leniwi i musza miec przerwe o 13, swiat by sie zawalil zakby przerwa zaczela sie piec po 13) ja normalnie juz czulam ze pirsi mam jak balony, ale coz niepojedziemy do domu z zepsuta clodnica, wiec czekalismy. niebylam stratna bo wypatrzylam sobie plaszczyk i oczywiscie go kupilam:) jest sliczny i czerwony:) a wyobrazcie sobie ze zmiana tej chlodnicy trwala 10 minut, wic spokojnie mugl to zrobic przed przerwa. to sa najwieksze lenie na swiecie!!!!!!!!!!!! oczywiscie przez tych durniow zrobil mi sie lekki zastuj pokarmowy, chociaz prubowalam troche odcisnac mleka w tolalecie do umywalki ale ciezko szlo, jeszcze caly czas kros sie dobijal do drzwi. potem pojechalismy polazic po sklepach bo juz sie nie oplacalo wracac do domu, chociaz moj misiek chcial bo juz mnie zaczynaly bolec piersi dosyc mocno, ale byla juz 16 wiec jeszcze 2 godzinki do karmienia. wkoncu dojechalismy do tego szpitala na kamienie, moje piersi byly jak granaty, poprostu kopia pameli anderson. jak maly zaczal ssac i po chwilce zrobil przewe to nie moglam ztrzymac cieknacego mleka. kiedy juz zjadl usnol w moich ramionach. cudowny widok. ale niestetu jego ciuszki byly zasikane wiec musialam go jeszcze przebrac, wyobrazacie sobie przebieranie pospiacemu i jeszcze po karmieniu?? ja niebardzo sobie to wyobrazalam, aler dobra przebieram... oczywiscie obudzil sie...i co.... domagal sie cyca:) fajnie tylko ja juz lecialam z nog. jak juz sie przyssal do cyca, tym razem drugiego to niemogl skonczyc ssac. zjadl mnostwo. jak juz wychodzilismy to mialam dosc!!!!!!!!!!a tu jeszcze 40 minut do domu. bylam tak zmeczona ze szok!!!! dzis oczywiscie mialam piersi czerwone przez ten zastuj pokarmowy, i pielegniarka to zaowazyla i mi mowi zebym sobie lisciemi kapusty oblozyla. wiec jest to miedzinarodowy sposub na obolale piersi i nieschodzacy pokarm. wiec teraz siedzie z lisciemi na cycka i jestem niesamowicie sexy, zaraz przyjdziem moj mezus z pracy i wyobrazam sobie jak bedzie sie smial. ale naszczescie on tez wierzy w to ze kapusta pomaga i wsumie sam mi przyniusl ta kapustke. kochany jest!!!!!!!!!!!!!! zaniedlugo znow jedziemy do szpitala, dobrze ze juz w piateczek bedziemy w komplecie w domku!!!!!!!!!!wtedy to juz wogole nie znajde czasu zeby cos napisac. chociaz licze ze jednak od czasu do czasu Pawelek bedzie grzecznie spal a mamusia bedzie mogla cos naklikac do was. 3majcie sie cieplutko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha mam jeszcze do was pytanko. czy wiecie moze jak to jest z madical card???czy trzeba osobiscie isc zalatwiac ten kartonik, czy wystarczy jak pojdzie maz???? a jeszcze jedno, czy wy macie jakies dofinansowanie do mieszkania?? bo slyszalam ze jest cos takiego ale niewiem jak to wyglada w praktyce?? czy jest to osiagalne?? jak cos bedziecie wiedziec na ten temat to prosze napiszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga medical card moze isc Maz zalatwic. Ja zalatwialam dla siebie i Mezusia sama. Mozna dostac dofinansowanie na dom. Ostatnio jak bylam w socjalu to wlasnie mi to zaptoponowali. Bierzesz od nich taki pomaranczowy formularz nazywa sie SYPPLEMENTARY WELFARE ALLOWANCE RENT SUPPLEMENT. Musi go wypelnic Wasz landlord i osoba na ktora jest mieszkanie, czasami tez trzeba podejsc do county cunsil ( chyba tak sie pisze ). Oni tez musza jedna strone wypelnic. Gotowy formularz zanosisz do socjalu i oni juz rozpatruja czy Ci przyznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melka popros kogos o plantex, to najlepsza herbatka na bolesci, a z ta raczka ffiif tez tak mial, zabki moga sie zaczac bardzo wczesnie nawet w drugim miesiacy, filipek tez tak robil z piastka no i moze ja juz tam wsedzic a zabki zaczna wychodzic nawet po 3 tyg jak u fifiego. teraz zajmuje sie kciukiem :) filipek juz szusuje w chodziku bo jest strasznie silny, ale za 2 miesiace juz je odstawimy bo bedzie za dlugi no i chccemy zeby sam sie nauczyl chodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia dzieki za rady jak zwykle niezawodme,mowilam mamie o tej herbatce ,ale jak toIrena - musi po swojemu....i mi 40 saszetek koprusia wysłała,nomyslałamze szlag mnie trafi....!Nic juz nie mowiłambojeszcze by jej cisnienie skoczyloi bym ja na sumieniu miała...:) Molka nusze dokarmiac butelką bo cos sie nie najada i ciagle mam sensacje z tymipiersiami zapychaja sie,najmniejszy wiaterek ,przeciag i juz amba fatima....Kurcze tylko mama truje ze to nie dobrze ze dokarmiam bopokarmu mi zabraknie....a comam robic jakmi molek płaczew niebogłosy ze głodna jest!? Kurde wkurza mnie takie gadanie....przeciez specjalnie jej nie dokarmiam.....Po co takie wtracanie potem mam na bani ze jakas krzywde dziecku robie...:( aga84-gratuluje wytrwałosci i silnego synka,a nic sie nie martw jak sobie poradzisz ,samo przyjedzie a wrazie czego pisz pomomozemy :) meggi1982-czy do tego dofinansowania na mieszkanie sa wymagane jakies progi zarobkowe ? Zmykam do mollusi chyba głodna ?:) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melciu dobrze robisz, jak jest glodna to musisz dokarmiac, stymuluj swoje piersi cieplym i chlodnym prysznicem, to powinno pomoc. a malenstwo nie moze byc godne albo niedokarmione,bo zacznie ci wage tracic. moja mama jest kyochana, bo jak mialam dola ze nie moge karmic piersia to mnie wspierala i mowila, ze najwazniejsze ze filipek zdrowy i bedzie rosl :) tak wiec sie durnymi komentarzami innymi osob nie przejmowalam, bartek tez od razu ucinal temat i mowil dajcie spokoj, jak nie moze to nie bedzie ani siebie ani filipka meczyc, koniec tematu :) i tak pare razy az zrozumieli!!! a potem ojej filipek ma idealna wage, a co to jest? zasluga ich ,,pomocy telepatycznej\" NIE!!! moja i bartka wlasna ze wszystko robimy jak powinno byc!!!! ufff ostatnio bylo haslo czy dajemy danio filipkowi, a ja na to ze nie bo je ziemniaki z marchewka i kaszki rozne, no nie dajesz danio? a powinnas bla bla bla, gowno prawda bo jogurty sa od 1 roku, a danio po 8 miesiacu moga dac, wiec mi niech nie pierdola (sorki) glupot. no ale jak nie dajesz danio to bedzie mial krzywice!!! juz to widze, bedzie mial krzywice i ciesze ze za granica mieszkamy no i ze moja mama jest tolerancyjna i sie nie wtraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze nie wszyskim chca dawac. Mnie zaproponowali, poniewaz jestem na zwolnieniu z powodu ciazy i jestem tu juz ponad dwa lata, ktore mam przepracowane. Jednak wszystkiego trzeba sprobowac. Nawet jak mi mowia, ze cos mi sie nie nalezy to ja wypelniam i wysylam. Oni na niczym sie ni znaja. Caly poczatek ciazy panie w socjalu tlumaczyly mi, ze nie dostane illnes benefitu ale ja sie uparlam. Wypelnilam papiery, dolaczylam stosowne dokumenty i wyslalam. No i przyznali mi, nawet najwyzsza stawke. Dla rodzin tez jest dobry FIS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane... od 3 dni mam problemy z kafe!!! wy też??? Karola cesarka w Mullingar wygladała tak: od 12 w nocy niemozna nic jeść ani pić!!! Nawet wody!! (dla mnie to była katorga.. sucho w ustach.. wiec brałam takie tyci łyczki byle zwilżyć usta i podniebienie. rano przyszła pani doktor wypytac o choroby opowiedziec o znieczuleniu.. czy miałąm jakieś problemy ze znmieczuleniem ogólnym.. o zbęby czy gdzieś mam dorabiane lub korone.. itp. puzniej przychodzi anastezjolog i powtarza to samo.. i musiałm podpisac zgode na operacje. najprawdopodobniej bedziesz miała zmieczulenie zewnątrzoponowe czyli Epidural . dostałam specjalna piżamke do ubrania wiązaną na plecach i czepek. poszłam wziąśc prysznic. ubrałam sie w to \"COS\" i czekałam w swojej \"przegrodzie\"(czyt.: twoje łożko szafka i zasłony ) przygotowałam rzeczy dla dzdzi. przywieźli mi łożeczko dla małego i kazali włożyć prześcieradło. około 11:30 przyjechali po mnie wielkil łóżkiem. zabrali na 1 piętro do sali operacyjnej. siostra cały czas mogła być ze mna. na korytarzu zapytali czy to napewno mój podpis okazując papiery które wczesniej podpisałąm i jeszcze raz pytali o to co na górze. siostra musiał poczekac. mnie wzieli na stół operacyjny. kazali usiąść na stole podłączyli cisnienimierz i włożyli dren w reke w razie gdyby nagle msieli mnie całą znieczulić \"uśpic\" dostałm podyszke musiałam mocno wygic kregosłup\"tzw koci grzbiet\" i dostałam zastrzyk w kregosłu. Niematrw sie to nieboli. poczujesz tylko jak coś ci sie puzniej rozchodzi po ciele.. dziwne uczucie ale niebolące!!!pomogli mi sie ołożyc.. podciagneli mi tą ich pizame w góre robiąc z nijparawan i wpuscili siostre. Anastezjolog takim czymś w spreju psikał mnie p szyi i bo brzuchu jesli czyłam zimne to mu mówiłam jesli nieczyłam mówiłam ze nieczuje. Jak już nic nieczyłam pan chirurg zaczą mną kołysac na boki wyciagając dzidzie.. bardzo smieszne uczucie.. o 12.32 wyciągneli Fabianka. sisotra z polożna sie nim zajeły anastezjolog mnie uspokajał bo wpadłam w histerir płaczu:P:P:P oczywiście ze szczęscia... mały pojechał z sisotra na góre do mycia i ubrania. mnie szybciutko zszyli i zawieżli do pokju pooperacyjnego. podłączyli po ciśnieniomierz. i co chwilke przychodził anastezjolog murzynek i ptał po polsku czy wszytko w porzadku i sprawdzał czy znieczulenie schodzi.. jak zaczweło zchodzic ze mnie to zadzwonili po pielegniarki ze moga mnie zabrac juz na góre. zabrali mnie po koło 1,5 goziny bo akurat był obiad i niekt niemiał czasu po mnie zejsc. na górze dostałam od razu małego do karmienia. w takiej niebiekiej torbie co bedziesz miałą podłączone do torby jest \"morfina\" jak cie bedzie bolało naciskasz guzik i dostajesz dawke. możesz nawet co 5 minut naciskac. Pytałam czy to niezaszkodzi dziecku twierdza ze nie. mówiły na to \"morfein\" to chyba tyle jak bedziesz miała jakieś pytania to wal smiało.. AA no i niewim jak to wyglada jak ty przyjedziesz i bedzxiesz miałą umówiona cesarke ale chyba tez najpierw do pokoju cie zaprowadza.. Wybacz zetak troche bez ładu i skaładu ale chciałam wszytko opisac. kochane odnośnie DOFINANSOWANIA DO MIESZKANIA ja teraz o załatwia.. i nieuwieżycie ale już niewystarcza wypełnic tego zółtego formularza!!! teraz sie dodtakowo dostaje taka iałą chyba z 20 stronicowa ksiażke do wypełnienia!!! i pytania typu : -W jakim języku zazwyczaj sie porozumiewasz. szok. Bo polacy to sa takie oszusty ze biora zapomogi dofinansowania i wracaja do polski a pieniadze na kąto im przychodza.. taka jest o nas opina.. tylko wyzabijać takich dzieki którym tak jest!!!! wczoraj sie tak wkurzyłam ze szok. Pojechaliśmy zarejestrować małego.. siedzieliśmy 2 godziny w kolejce po czym podeszłą do nas pani i pyta czy mamy przetłumaczony akt małżeństwa bo jak nie to mamy wracac do domu... A my niemamy pretłumaczonego:( tylec czasu zmarnowane!!! szok. niemogli od razu zapytac albo powiadomić!!!! dobra uciekam bo trzeba jakiś obiad naszykować. pozdrawiam Meggi śliczny brzuszek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola leży sie 5 dni jesli jest ok. ja w poniedziałek miałam cięcie a w piatek do domu.. ogólni niejest źle. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie zaskoczylas. Ale wiesz jak to z nimi jest. Moja znajoma lazila i lazila do socjalu i nic nie dostala a ja przyszlam i na drugiej wizycie dostalam czek. Aczkolwiek warto probowac i nie ma sie co przejmowac nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek- hehe,dzieki za wsparcie:)masz racje z tym danio ,powinnysmy robic po swojemu tak zeby byłodobrze wkoncu to NASZE maleństwa! My do Polski wybieramy sie na WIELKANOC i pewnieczekanasmnóstwo komentarzy.....ale postaramsienie dac sobiewciskać głupot :) Gosiu odkiedy zaczełas podawac kaszke Fifiemu,nowogole cokolwiek innego niz mlekoijak to robiłas? Bebolek -towsumie poszło Ci jak zpłatkatorodzenie :) podobnie jak u mnie ,tyle tylkoze mnieniczym nie zakryli \"rozdziawiłam\"sie na maksa z noga podparta o połozną i dawaj rodzic -Misiek widziałwszystko !:) No tak ale ja nie miałam cesarki ,to pewnie dlatego nie zakrywali....:) Karola-nic Ty sie nie boj,nie takidiabelstraszny jak go malują :) jastrasznie balałamsie wielogodzinnego porodu w bolach...a to było zupełnie inaczej ,poprostu super!!!:) muzyczka,gaz rozluzniajacy ,zastrzyczekp.bólowy i mezus obok ,a po wszystkim pyyyyszny obiad i ciplutki ciacho z jabłuszkiem i budyniem!!!:) to byłonajpyszniejsze danie w moimżyciu TAKA byłam głodna!!! :) Gosiu - co zreszta starej ekipy???????????? odzywaja sie czasem?masz kontakt z Żabcią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Bebolku strasznie dziekuje za informacje, kamien z serca, dzieki za wsparcie to fakt ze sie boje tym bardziej ze dzidzia sie zle obrocila:( ale kazdy medal ma dwie strony. a kobietki przosze napiszcie mi jakie dotacje przysluguja samotnej matce w irlandii( nie jest mezatka a dziecko ma nazwisko ojca sa oboje tu w irlandii ale nie mieszkaja razem) dziwna sytuacja ale zycie jest rozne ja sie nie znam na tych roznych dotacjach wcale dziekuje za informacje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×