Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Byłam dziś w Klinice w Longford lekarz miał wyjątkowo dobry humor i zrobił mi w końcu USG. Maleństwo jest dobrze ułożone główką w dół więc już jestem spokojna. Maleńka bardzo się rusza,.wierci, kopie :D a od wczoraj tak mnie boli dolan część kręgosłupa że szok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola416
witam wszystkich meggi podaj mi adres czytalam wszystko i jestesmy w szoku!!!!!!!!!!!!!! wyslemy co sie da napisz o rozmiarach ciuchow dla doroslych. pozdrawiam i powiem jeszcze szczerze ze zygac mi sie chce jak czytam co potrafia ludzie napisac ................brak mi slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola416
z skrajnosci w skrajnosc ciekawe jak sie miewa nasz Bebolek i jej Synus buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola oni sa wszyscy drobnej postury, wiec dla niego s albo m, a dla niej pewnie 10, chociaz 12 tez by pewnie mogla byc. ten 7 latek i ta dziewczynka tez kruszynki, ja wysylam juz paczke w piatek :) dzieki wielkie ze i ty sie dolaczasz, porozsylajcie po znajomych gdzie sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meggi Ci ludzie poprostu nie znaja granic,ze takie rzecyz wypisuja ! Mnie to nie dziwi, bo ludzie potrafia kopac lezacego!!! i to jest przykre ! juz pisalam ze pomoge :D Nawet bardzo chetnie :D Mnie bardzo cieszy swiadomosc, ze moge komus pomoc :)Napisz prosze rozmiary tej dziewczyny to chetnie jej cos tez wysle :) Moi znajomi tez chetnie pomoga :)co mnie bardzo cieszy ! Bebolku czekamy na ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!!! Tak dzisiaj z nudowh skakalam po innych topikach i trafilam na topik http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3617335. Najpierw zaczelam tam klikac a pozniej stwierdzilam, ze nie ma sensu bo to jakbys rzycala grochem o sciane. Zastanawiam sie dlaczego Ci durni polacy tak Nas nienawidza za to, ze wyjechalysmy. Znowu okazalo sie, ze pewnie jestem tumanem i bide klepie w Irlandi. A wogole to na pewno pracuje na zmywaku. Nawet mnie to nie wkurza tylko smieszy. Przeciez te idiotki musza siedziec same w domu, pewnie sa bardzo nie szczesliwe i tak jada po wszystkich, zeby tylko sobie ulzyc. No i na pewno co niedziele do kosciola chodza. Az sie poplakalam ze smiechu. zagladnijcie to zobaczycie co za durnie tam sa. Najlepsze w tym wszystkim jest to, ze wszystkie sa na pomaranczowych nickach. Powiedzcie czy w polsce juz jest tak zle? czy Ci ludzie juz calkiem podurnieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggi poczytałam troche tego topiku ale tylko 2 strony bo normalnie nie warto zawracac sobie głowy tym co ci ludzie piszą. Moim zdaniem to zwykła zawiść! bo co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak mysle, bo jezeli ktos mnie nie zna i od razu na mnie naskakuje to chyba musi byc zazdrosny, ze tu jestem. Smiac mi sie chce z takich lasek, bo nawet gdyby ktos im zaproponowal wyjazd to stwierdzily by , ze nie bo mamusi nie bedzie albo kolezanek itd. Znam takie gwiazdy. Jestem taka spiaca, ze padam. Usiluje zalatwic cos z irolami i do ladu dojsc nie moge z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola416
witam kobitki bylam dzis u lekarza i co sie okazalo kazali mi sie przygotowac bo dzidzia jest strasznie duza i we wtorek wracam do kliniki i bed decydowac czy zostaje czy wywoluja porod bo potem moze czekac mnie cesarka dzidzia jest juz tak wielka co tu robic??? :(pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karola ja mam termin na 30 ty o ile dobrze pamiętam masz później a tu widze że jednak mnie ubiegniesz:) To zdaj potem relacje jak jest w szpitalu. Napewno wszystko będzie ok. Widocznie dzidzia chce już wyjść żebyście razem święta w domku spędzili:) pewnie chce już mikołajki obchiodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karola ja mam termin na 30 ty o ile dobrze pamiętam masz później a tu widze że jednak mnie ubiegniesz:) To zdaj potem relacje jak jest w szpitalu. Napewno wszystko będzie ok. Widocznie dzidzia chce już wyjść żebyście razem święta w domku spędzili:) pewnie chce już mikołajki obchiodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karola ja mam termin na 30 ty o ile dobrze pamiętam masz później a tu widze że jednak mnie ubiegniesz:) To zdaj potem relacje jak jest w szpitalu. Napewno wszystko będzie ok. Widocznie dzidzia chce już wyjść żebyście razem święta w domku spędzili:) pewnie chce już mikołajki obchiodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLA416
hej no tak mam o duzo pozniej termin bo na 20 grudnia nie wiem co oni wymyslaja trochu sie tego boje moze lekarz sie pomylil:) roznie z tym bywa ja osobiscie wolalabym donosic do konca przynajmniej do grudnia a nie o miesiac wczesniej urodzic ale faktem jest to ze ja przytylam juz ponad 30 kg a w brzuszku mam 140 cm. kto to wie ale juz sie spakowalam:) dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola widze ze to juz tuz tuz :) tutaj jak dzidzia ma ponad 4 kilo to robia cesarke, w polsce mojej kolezace nie zrobili :( niestety strasznie sie nameczyla. nie martw sie widocznie twoje malenstwo jest juz gotowe :) moga was zatrzymac troszke dluzej w szpitalu ale to juz zalezy od badan buziaczki kochana, mam nadzieje ze juz wiekszosc masz przygotowane dla dzidzi :) bebolek juz jutro wraca do domciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej skąd wiecie ile waża wasze maleństwa prywatnie robicie usg?? bo mi robili usg ale zadnych pomiarów lekarz nie zrobił:( tylko zobaczył jak jest ułożona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko do tuch które juz urodziły jak tu jest z tym znieczuleniem do kręgosłupa?? czy któras miała i czy samemu trzeba o nie poprosic czy oni pytaja?? Gosiu napisałam o usunięcie tamtego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jakos nie moge spac martwie sie:) wsumie dla dzidzi mam juz wszystko nawet poprane i poprasowane tylko lozeczko do skrecenia zostalo:) ale chyba ja nie jestem gotowa spadlo to na nas jak grom z jasneo nieba hehehe:) przeciez to jeszcze mial byc miesiac nieeeeeeeeeee ja mysle ze to jakas pomylka hehehe maluszek musi jeszcze troszku poczekac raz mysle tak a potem mysl ze boje sie cesarki masakra moglam nie isc na ta kontrole:):) ja nie jestem gotowa psychiczne na porod aaaaaaa tam i tak nic nie wymysle ciekawe co mi powiedza za tydzien moze zmenia zdanie :) dalby bóg hehe czekam na relacje do samego bebolka ciekawe ile godz rodzila i czy mocno cierpiala i ile mial synus i jak wyglada jeszcze raz gratulacje bebolku dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja mialam znieczulenie do kergoslupa mnie nie pytali czy chce poprostu dali ! Oczywiscie mozesz sie nie zgodzic :),ale np w Polsce slono sie placi za to znieczulenie a tutaj ci dadza bez problemu :) Karola ja mialam cesarke nie martw sie jakos wytrwasz :D Poczatki sa trudne ,ale wytrzymasz to :)Twoj bol ukoi maluszek :)Dostaniesz znieczulenie do kregoslupa tak,wiec glowa do gory nic nie bedziesz czula operacja trwa 45 min okolo :) Gosiu :) zaraz nastukam,zeby usuneli ten temat,bo to co tam sie dzieje to szkoda nawet komentowac :O Pozdrawiam Was wszystkie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Ja już kiedyś tu zaglądałam :) potem sie dokładnie przedstawię. Ale czy któraś z Was mogłaby mi teraz tak szybko napisać nazwę jakiś syropków na gardełko, na przeziebienie bo nie znam irlandzkich nazw leków a z angielskim też nienajlepiej. Będę Wam barrrrrrrrrrrrrdzo wdzięczna. :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi ale nie znam zadnych syropkow. Moze Gosia cos bedzie wiedziec. Ja tez juz pisalam o skasowanie tamtego tematu ale komus to chyba pasuje, bo nic z tym nie robia. Wlasnie wrocilam ze szpitala. Wszystko O.K.!! Dziewczyny to jest 25 tydzien a z pomiarow Synusia wyszlo, ze 27 tydzien czy to oznacza, ze on wcale nie jest taki maly? Oczywiscie zadnych odpowiedzi nie dostalam w szpitalu. Buziaczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Już jestem!!! Wszytko jest super Fabi super grzeczny uwielbia jesc i spac.. 2 dobe w szpitalu przespał 6 ghodzin bez pobudki:P ale pewno spioch po tacie bedzie:) Własnie syncio z tatusiem spią wiec napisze co i jak. W piątek o 8.30 stwiłam sie w szpitalu na wywołanie.. gotowa naq wszytko czekałam !!! zadowolona z zycia!! lekarze mnie zbadaki powiedzieli ze zaraz przyjdziedo mnie lekarz . po pół godziny przyszła pilegniarka ze mam wracac do domu bo oni łożek niemaja!!!! NO KU....WA MAC !!!! zrobiłyśmy z siostra afere.. i nagle znalazły sie lóżka a nawet 5!!!! ale mniesza z tym. Tu niepodają oscytocyny w kroplówce tylko jakiś żel... pierwsza dawke podali mi o 11 i pewni ze nic sie niebedzie działo kazali sobie pochodzić isc na herbate.. a mnie od razu złapały bóle pierwsze co 10 minut a puzniej co 5 ale brak rozwarcia ... o 4 powinni podac druga dawke tego zelu ale sie im zapomiało i o 4.20 było już za puzno zeby ja podac ze nastepna bedzie rano o 8.30. o 11 w nocy bóle co 3 minuty pojaiwa si rozwarcie!!!!! cała happy zaczyna sie dziac!!! pielgniarka mówi ze takim tempem do 6 urodze. kazała wziąść prysznic bo bóle krzyżowe (najgorsze co może być wiekszego bólu nieznam) i iśc spac.. obudziłam sie rano bez najmniejszego skurczu:( jakoś od rana nikt niemaiła czasu dac mi kolejnej dawki tego zelu.. i tak do 4 popołudniu i akcja sie powtarza.. bóle tym razem parte ale brak rozwarcia.. w niedziele powturka z tym ze dostałam już 2 dawki tego zelu.. i nadal nic.. wiec ustalkili na poniedziałek cesarke. Kochane ten żel to chyba najwieksze czego mozna sie obawiac!!! strasznie mnie boalałooo czułam jakby mnie TAM w srodku coś paliło żywym ogniem.. miemogłam do toalety bo tak bolało ... szok!!! i w koncu nastąpił poniedziałek!!!! o 12.32 wuciągneli Fabianka z brzucha!!! wazył 3.065 dostał 10 punktów.. ale nikt go niezmierzył!!!!a przynejmnie mi niepowiedzieli ile miał a jak pytałam to mówili ze niewoiedza. rana sie sluicznie goi szwy sie naszczescie pieknie rozpusciły . wszytki pielegniarki paytrzyła na mnie jak na debila ze ja po cesarce sama w nocy do dziecka wstawałam ze od razu sama sie podnosiłam.. i ze niechciałam pomocy przy dziecku (zeby zabierały do dyżurki zebym mogła pospac) no cóż ale taki jest ten ich kraj.Jutro postaram się załoączyc zdjecia na fotosika to zobaczycie tego mojego mężczyzne:) kochane narazie tpo na tyle. o całym zbiego napisze jutro teraz musze rozpakowac torbe. dziekuje wszytkim za Gratulacje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!!!!!!! Nie pisałam odstatnio bo niebyło o czym i jakoś ogólnie niechciało mi się. Ale ostatnio już czuję ttą końcóweczkę. Od poprzedniego tygodnia strasznie bolą mnie plecy, ale co najciekawsze żetylko po lewej stronie:(:(:( Ciężko mi spać, po nocy wszystko dalej mnie boli, coś strasznego!!!!!!!!! W poniedziałek tak mnie bolał brzuch że musieliśmy iść do gp a on na to że nie wie dlaczego że pewnie jelita i to przez zaparcia, myśle sobie ble ble ble. Oki. Powiedział że jak jutro (czyli we wtorek) dalej tak będzie to pojadę do szpitala. A we wtorek spokój, tylko plecy mnie bolały, dobrze się czułam. więc nie robiliśmy paniki. Ale w środę odrazu wstałam z bólem brzucha, więc mówię mojemu mężusiowi że musimy iść do przychodni, (on akurat przyszedł na przerwe, bo ma kilka kroczków z pracy) no to mu mówie że idę jak coś to dam mu znać. Noi poszłam i okazało się że przychodnia czynna tylko do 12.30 a mojego lekarza nie ma:(:(:( No dramat!!!!!!!!!!! Więc dzwonie do mojego żeby zwalniał się z pracy i przylatywał bo ja sama się nie dogadam. Noi przyleciał za 2 minutki. Okazało się że lekarz ma 90 lat (jak na moje oko) i nawet moj misiek ma problem żeby mu wszystko wytłumaczyć, więc wzięła mnie do drugiego gabinetu lekarka, chyba jego żona bo ten sam przedział wiekowy. Ale była bardziej kompatybilna:):):) Pobadała, pomacała i dała skierowanie do szpitala na pogotowie:(:(:(:( Pojechaliśmy raz dwa, oczywiście szybciutko mnie przyjeli, jak zwykle zmierzyli ciśnienie, temperature, pobrali siku. A na konieć zrobili usg,. Oczywiście nie dowiedziałam się nawet ile waży mój Pawełek, babka powiedziała że tyle ile powinien. Aha jeszcze zrobili badanie krwi. Pani doktor powiedziała że te bóle to norma w ciąży i że wszystko jest oki. A od kilku dni piję hektolitry wody żeby te zaparcia chociaż troszkę mi przeszły, jak narazie to różnie jest z tym problemem. Co drugi dzień mam energie, jutro wypada dzięń pełen energii, bo dziś był ten do d..py. Bebolku współczuje ci opieki, mam nadzieję że u mnie nie będzie tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Witam Bebolku gratulagje !!!!! czekamy na fotki:) Aga nie martw sie tymi bolami ja mam tak samo strasznie bola mnie jelita i zoładek ale wszyscy mowia ze tak jest a na zaparcia zawsze wieczorkiem zjadam kiwi mi pomaga czasami za bardzo hehe pozdrawiam wszystkich ide cos zjesc bo jestesmy glodne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witaj Bebolku gratulacje:) Ja też miałam zaparcia nawet przed ciążą od jakiegoś czasu tak jak karola jem kiwi a prócz tego jeszcze jogurt activia i w końcu mam spokuj z tym problemem:) Ja znów przeziębiona:( chyba nigdy mój organizm nie przywyknie do tego klimatu. Na dodatek buzia mi spuchła od zęba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez strasznie bola krzyze ale to pewnie z powodu ciezaru jaki teraz nosze. Brzuszek czasem boli z jednej strony. Moj gin. w polsce wytlumaczyl mi, ze to dlatego ze Maly uciska na wyrostek.Spiaca jestem na okraglo. Ciagle sni mi sie moj Synus, ze go juz przytulam. Uciekam ogarnac domek, bo znajomi dzis do Nas przyjada. Aczkolwiek nie moge oderwac sie od telewizji, bo na programie 2 idzie fajny program \"w lonie matki\"-polecam. Buziaczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×