Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Hej. Co tam u Was bo widze że tu puściutko. Ja się właśnie zajadam polskim chlebem :D już nie pamiętamkiedy ostatnio jadłam nasz pyszny chlebek. Bo niestety u nas w miasteczku są polskie produkty ale nie chlebek. Poza tym prawdopodobnie będziemy zmieniać mieszkanko na większe bo tu jest tylko kuchnie z salonem i sypialnia, a na tym nopwym jest kuchnia z slonem i 3 sypialnia:) i o dziwo jest tańsze. A teraz jest akurat odnawiane tj malują i mieniają mebelki:) Możliwe że zdążymy się przenieść przed narodzinami dzidzi. Pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie aniu, my mamy super domek, nowe szafki, kanapy i lozka :) mamy zamiar odmalowac na wiosne, ale ozbaczymy jak to bedzie :) ciekawe co z bebolkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się zastanawiam jak tam Bebolek cały czas ma opis \"czekamy na dzidzię\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 86
Witam wszystkie brzusie :) Mamba9 - Tak, tak... Szpital to ten na Holles St. Tylko wlasnie z nikim sie nie spotkalam jeszcze, która by tam rodzila :( Szpital polecila mi moja GP, ze niby najlepszy itp. W Medicusie mam darmowe wizyty! Placilam tylko za pierwsza, a tak do konca juz nic nie place. Zaczelam tam chodzic, bo mi kuzynka polecila, bo tez do niej chodzila. Ta doktorka jest i GP i ginekologiem i jest spoko. Bo tak to mialam na miejscu, który mógl byc moim GP, ale i tak na osobna wizyte musiala bym jechac do ginekologa, ze którego musiala bym placic, a tak to i to mam za darmo... No i lepiej sie dogadac z Polskim lekarzem :) Ja dokladnie mieszkam w Clondalkin tj. Dublin 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola416
czesc kobitki cicho sza o naszym bebolku ??? nikt nic nie wie no coz czekamy dalej:) na dobre wiesci:) zycze wszystkim kolorowych snow ja dzis padam na pysk caly dzien w dublinie masakra :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety o bebolku jeszcze nic nie wiadomo :( biedna pewnie sie nameczy, moja mama tez miala wywolywany porod dali jej zastrzyk w sobote i sie meczyla prawie niespiac do wtorku wiec mam nadzieje ze bebolkowi pojdzie szybciej i latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siobhane
Mam nadzieję ze Bebolek już urodził...Trzymaj się dzielnie Bebolku i wracaj jak najszybciej. Pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu a jak wywołują poród??? gdzie dają zastrzyk??? A czy nie mogli jej zrobić cesarki???? Tylko tak musi się bidulka męczyć??? Mocno trzymam kciuki żeby już było po wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dla ciebie Bebolku 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za Bebolka!!! Mam nadzieje, ze wszystko zakonczy sie dobrze. Powodzenia Bebolku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia jak tu wywoluje porod, to nie jest takie proste zapisac cesarke i po wszystkim bo dzidzia musi byc odpowiednio nisko ulozona, jesli jest za wysoko jest to niebezpieczne, wiec proboja wywolac porod, moja mama miala zastrzyki, nie pytaj mnie gdzie bo to bylo 23 lata temu :) a moja kolezanka niedawno w polsce kroplowke i zel i musiala chodzic po schodach prawie non stop. samo wywolanie nie jest bolesne, no ale wtedy skurcze wczesniej ci sie zaczynaja a wierz mi ze ja sie meczylam 1 dzien i juz nie moglam wytrzymac. mam nadzieje ze bebolka to ominie, no ale jej maz pisal ze bebolek sie bardzo meczy niestety :( wszystko zalezy od dzidzi lekarze nie maja zbyt duzego pola manewru w takich przypadkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola416
witam wszystkich czekajacych na dobre wiesci od bebolka!!!!!! musze powiedziec ze tez slyszalam ze wywolanie porodu nie jest takie proste podobno bolesne ale coz sciskamy kciuki i czekamy. Bebolek napewno jest dzielny buziaczki dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathy100
Czesc dziewczyny, pusto tu jakos. Czy ktos ma wiesci od Bebolka, biedna pewnie sie meczy. Mala86 ja tez chodze do medicusa i musze przyznac ze jest super. Naprawde maja tam dobra opieke. Czy robia ci scan przy kazdej wizycie? U mnie juz 15 tydzien, brzuszek powoli rosnie i czuje sie swietnie. Pozdrawiam wszystkich. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola416
dzien doberek wszystkim. oj jestem ciekawa jak tam nasz bebolek. ciagle sie meczy czy juz ma swoje szczescie w ramionach. Kobitki trzymac kciuki za moja kochna mame idzie dzis na rozmowe o prace w b. dobrej fabryce zeby sie jej udalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiem i czekam na wiesci od bebolka buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie po powrocie z Polski 🖐️ Teraz bede miala czas, zeby Was kochane poczytac Witam nowe kolezanki 👄 Dawno mnie nie bylo a topik nadal zyje i dobrze dziewczynki tak trzymac Postaram sie choc troszke poczytac co sie dzialo Przede wszystkim Bebolek to dla Ciebie 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ja nie jestem w ciazy i nie mam pytania zwiazengo z ciaza,ale Wy na pewno duzo sie nachodzilyscie po roznych ginekologach wiec moze,ktoras z Was moglaby mi kogos polecic. Bylam tu raz w Medicusiu,ale pan doktor byl troszke dziwny i chyba srednio znal sie na swojej pracy,bo powiedzial,ze wszystko w porzadku mala nadzerka a jak przyszly wyniki cytologii to juz nie bylo tak w porzadku. Mam nadzieje,ze bedziecie w stanie mi kogos polecic. Dzieki z gory. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Anetka jest bardzo dobra prowadzila moja ciaze coprawda nie od poczatku, ale musze przyznac, ze wiele mi pomogla Przyjmuje na 137 Parnellu Street w CENTRUM niedaleko pubu ZAGLOBA jej numer 0857813737 PS Tez bylam u tego faceta i tez ucieklam od niego Widac, ze zalezalo mu na kasie Z pani Anetki bedziesz zadowolona. pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez polecam pania Anetke!!! Razem z Nia w gabinecie przyjmuje pan doktor Wojciech Peszek jest swietnym specjalista, chodze do Niego jak jestem w Krakowie. Polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebolek urodzil syneczka :) tylko tyle wiem :P gratulacje kochany bebolku, wracaj do domciu i do nas szybko :) p.s. u filipka widac jak przebijaja sie 2 pierwsze zabki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE DLA BEBOLKA i jej synka... witamy nową kruszynkę na świecie ... a my nadal szukamy mieszkanka... drogi ten Dublin, bardzo chciałabym się przenieś do mniejszej miejscowości - ale narazie to niemożliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kathy100 - u mnie już zaczął się 16 tydz, brzuszek maciupki no i przytyłam jedynie 0,5 kg troche chyba mało :(, ale dziś ide do pani Anetki zobaczyć jak dzidzia ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola416
NO NO ogromne gratulacje dla Bebolka i jej Synka:) hip hip nareszcie radosna nowina.!!!!!! czekamy na was z niecierpliwoscia. zyczymy zdrowka buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten topik jest skierowany do wszystkich ktorzy maja chec pomocy bliznim. W Krakowie wydazyla sie potworna tragedia. Moja przyjaciolka jutro idzie na pogrzeb swojego 5-letniego chrzesniaka. Pare dni temu spalil sie zywcem z mieszkaniu. Rodzice byli w szpitalu, poniewaz dzien przed tragedia urodzila im sie Corcia. Mozna by powiedziec szczescie w nieszczesciu jezeli wogole mozna cos takiego mowic w takiej sytuacji. Stracili Wszystko!! Chcialam Was prosic o wsparcie. Nie chce zbierac pieniedzy tylko ubrania. Wiem, ze kazdy jak pogrzebie w szafie to cos znajdzie. Rozumiem, ze nie kazdego na wszystko stac, wiec nie oczekuje, ze bedziecie kupowac nowe. Jest tu duzo Matek ktore maja dzieci. Moze macie jakies ciuszki ktorych juz nie potrzebujecie i mozecie im podarowac. Kazdy kto jest zainteresowany pomoca prosze o odpowiedz na tym topiku. Z Gory Wam Dziekuje!!!!! 22:17 meggi1982 http://krakow.naszemiasto.pl/wydarzenia/7861 76.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bebolku ogromne gratulacje dla Ciebie i Twojego syneczka :):):)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEBOLKU GRATULACJE SYNUSIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meggi mozesz na mnie liczyc.Gosia juz podala mi adres napewno cos podaruje 👄 Przykro mi strasznie 😭 bebolku 😍 gratuuuuuuuuuuuuulacje 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siobhane
Gratulacje dla Bebolka:) Super że już ma przy sobie dzidzię. Meggi to straszne co się przytrafiło Twojej Koleżance:( Aż nie chce się wierzyć w takie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×