Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

hej kobitki, jeszcze raz bebolku buziaki dla ciebie, jestem strasznie wkurwiona na hotel!!!!!!!! mam ochote ich porozstrzelac, bylam na macierzynskim od maja, dzwonilam do socialwefare i sie pytalam czy moge wziac wakacje, pani mi powiedziala ze sa mi winni za 4 tyg plus pare dni bo praktycznie nic nie wybralam w tym roku no i mialam od listopada do grudnia wziac wakaccje, dalam im forme ponad miesiac temu, sprawdzam wczoraj konto a tam nie ma pieniedzy!!! wiec od konca mojego macierzysnkiego to juz ponad 2 tyg jak ja nic nie dostaje~!!!!!!!!!!!!!!1 jade do tych debili, od razu do ksiegowosci a on mowi ze nie ma mojej formy, (sprawdzal co druga) i potem ze najpierw musze wrocic do pracyz zeby dostac wakacje, a ja na to ze nie!!!! bo dzwonilam juz 2 razy zeby sie spytac i macierzynski to nie jest ze odchodzisz z pracy ale masz kurwa mac przerwe a to zasadnicza roznica!!!!!!!! w pon ide jeszcze raz do nich, jak mi nie dadza czeku za wakavje za tamten tydzien to im chyba bombe zrzuce bo w sumie sa mi winni 1400 eur!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za porady!!!!!! Ja wczoraj najadłam się suszonych morelek i popiłam wodą mineralną, potem musiałam lecieć szybciusio hihihihihi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dziś też zaczynam przegryzać morelki zobaczymy jak dziś będzie:):):):):) Gosiu mam pytanko do ciebie. Ty kiedyś mówiłaś że masz pościel z argosa?? Ale jak pamiętam nie byłaś z niej zadowolona. Dobrze pamiętam?? A jaką dokładnie masz?? Bebolku napisz jak się czujesz!!!!! Jeszcze raz GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia jak bedziesz szla im bombe podkladac to zadzwon po mnie!!!! Ja wezme druga gdyby Twoja miala sie okazac nie wypalem. Od czerwca czekam na P45 i co? I nic!!! Buziaczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taka z argosa bezowa z misiem i 2 przescieradlami, nie kupujcie jej, w ogole nie daje ciepla :( tak wiec jak idziemy spac to fifiego owijamy w kocyk, taki pluszowy z dunnestora, cieplutki, na to kolderke i na to jeszcze jeden kocyk :) wtedy fifi sie nie odkrywa w nocy :) jak bylismy w polsce to rodzice bartka mieli taka poduszke z pierzem w srodku, wyjeli pol pierza i zrobila sie z tego kolderka, na prawde super :) nawet za ciepla jak na lato, ale teraz by sie przydala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bebolku ogromne GRATULACJE DLA CIEBIE I TWOJEGO SYNECZKA :) co do opieki to masakra :( Zycze szybkiego powrotu do zdrowia :) Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane!!! Ja juz sie zaklimatyzowałam w domku. Fabi jest super grzecznym dzieciaczkiem uwielbia spac... budzi sie tylko na jedzonko i na zmiane pampersika z bombom:P jest naprawde słodziutki. Ja sie czuję w miare dobrze.. było by bardzo dobrze gdyby nie ta blizna.. ale cóż zagoi sie i już bedzie po wszytkim. kochane!!!! Moja rada dla tyych które zamierzają karmić piersia!!!! kupcie sobie juz do szpitala te nakładki na sutki z AVENTU o których wczesniej pisała Gosia. Ja załuje ze niekupiłam ich przed szpitalem. Fabi strasznie sie denerwował bo niemógł pożadnie złapac sutka przez co sie nienajadał!!! A mnie tak strasznie bolały sutki ze przy karmieniu płakałam z bolu. wiec kupcie je sobie!!! Są rewelacyjne. A.. noi radze kupić stanik rozmiar wiekzzy niż teraz!!! mi podczas ciąży piersi nieurosły ale zrobiły sie pełniejsze.. za to teraz urosły chyba o 2 rozmiary!!! w sumie z dnia na dzien troszunie maleja bo pokar sie normuje ale zawsze cos. I niepoddawajcie sie przy karmieniu!! Jak macie problem to dzwoncie po położne one wam pomoga!!! ogólnie z opieki w szpitalu jestem zadowolona ale dopiero od momentu ustralenia cesarki. Pani PASZTE z którą miałam wczesniejsze przejscia w szpitalu prawdopodobnie została zwolniona ze swojego stanowiska w wyniku skargi przez ambasade. kochane zdjecia wstawie za niedługo. narazie gotuje obiadek.. To jedzenie szpitalne niedlamnie. AAAA no i odnosnie jedzenia w szpitalu. Pamietajcie ze przy karmieiu piersia niewszytko mozna jesc!!!! radze niejesc kaputy do obiadu lub sałatki Coleslav do kolacji... bo dzidzia bedzie miała kole i problemy z kupką. uciekam i dziekuje wszytkim za gratulacje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebolku synuś śliczny, jaką ma już czuprynke:) Ciekawe jak nasz skarb będzie wyglądał:) Nasze maleństwo ostatnio jest bardzo aktywne:) Do terminu zostały mi 2 tygodnie ciekawe czy będzie na czas?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich bebolku sliczny synus taka fajna czuprynka zyczymy zdrowka :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebolku Fabianek jest poprostu cudowny, śliczny, słodziutki....mogłabym tak wymieniać!!!!!!!!!!! Ja już się nie mogę doczekać mojego synusia a jeszcze 5 tygodni. (chyba tych najtrudniejszych tygodni) Pozdrawiam wszystkie mamusie, i ciężaróweczki!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich Bebolku mam pytanie jak oni tu wiaza pepowine ? jak sie czujecie przyszle mamuski jakos tu ostatnio pustawo. u mnie jakos leci nie najlepiej sie czuje ale wiadomo najtrudniejsze tygodnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki! Ja się nienajlepiej czuję ale to ze zmęczenia, mało śpię bo ta zgaga mnie tak męczy a teraz na dodatek jeszcze katar i napuchnięte dziąsła:( Na szczęście maleńka pełna sił bo kopie bardzo:) My już chyba w tym tygodniu zaczniemy przenosić rzeczy na nowe mieszkanko. Chcieliśmy dziś kupić mebelki niestety nie było na sklepie takich co chcemy i mamy przyjść za kilka tygodni:( a chciałam żeby już wszystko było gotowe na przyjście Oleńki. Pozdrawiam wszystkie Panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane!!! My wczoraj zaliczyliśmy pierwszą domową kompiel:) Fabi był strasznie grzeczniutki:) jestem z niego dumna!!! dziś znów tylko raz obudził sie w nocy.. miedzy 1 a 4 niespał wyjadł 2 cyce zrobiłbił kupke i dalej spac do 9. Chyba naprawde trafiło mi sie złote dziecko!!! Aniu pepuszek niejest wiązany. jest tylko spinany klamerka na samym koncu kikutka:) Gosiu trzymam kciuki:) Wlacz o swoje!! Zabcia a ty gdzie sie znów podziewasz?????? A gdzie reszta dziewczyn??? własnie dołanczam nowe fotki na fotosika:) wiec puzniej mozecie zajrzec. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhehe :D Jestem :) Bebolku :) Sliczny ten Fabianek 😍 ,ale ma duzo wloskow :P hehe :) Gosiu i co zalatwilas w tym hotelu ? Mam nadzieje,ze Ci oddadza kase :) A jak nie to skopiemy im tylki :P Karola moja Amelka miala tez klamra :) Tutaj chyba raczej nie wiaza Amelka od kilku dni marudzi 😭 moze zabki :( Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom na szczescie dadza mi wszystko razem w piatek, przy mnie ksiegowali ;) a chcieli tylko za jeden tydzien. musze tez zobaczyc ile bede dostawac, bo dziewczyny ktore zaczely prace po mnie maja juz o 1eur na godzine wiecej, a jak sie przeliczy a miesiac to spora roznica, tak wiec byle do piatku i jak zobacze ze nadal dostaje mniej ide sie pytac o podwyzke ;) w koncu juz tam pracuje 1.5 roku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) swietnie gosiu ze udalo ci sie zalatwic wszystko, tak trzymac bo inaczej sie nie da jak uporem i walka! bebolku dzieki za odpowiedz ale normalnie zastanawiam sie jak ten pepuszek sie sam zrasta nie rozumiem ten flaczek wisi sobie i to jest przeciez otwarta droga do jamy brzusznej malca tak czy nie juz sama nie wiem , na jakiej zasadzie on usycha i sie zrasta???????? jakies dziwne!! moze ktoras moze mi to wyjasnic z gory dziekuje . a tak poza tym to juz nie daje rady cale nocki nie przespane zgaga coraz wieksza nigdlow tona zjedzona litry zimnego mleka wypite i nic nie pomaga pali zywym ogniem masakra :( juz chce miec to za soba mecza mnie te ostatnie tygodnie a tak fajnie bylo:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola kochana ty sie lepiej w filiozofie porodu i ciala ludzkiego nie zglebiaj. :) tu zakladaja taki usick az pepuszek sam odpadnie i jest to na prawde super, fifiemu odpadl po 3 dniach, ekspresowo a w polsce jeszcze nie dawno to zdejmowali jak sie wychodzilo ze szpitala no i wtedy moment zakazenie, babranie sie pepuszka itp, kolezanki coreczka miesiac ponad sie meczyla, teraz sdlyszalam ze i w polsce ucisk zostawiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane do mnie własnie dzwoniła położna ze bedzie o 12.35 u mnie.. wziełam sie za wielkie sprzatanie. Ciekawa jestem czy dobrze mnie zrozumiała jak tłumacyłam gdzie mieszkam... ??? mój angielki jest taki sobie i boje sie ze mogła coś zle zrozumiec.. Karola mojemu Fabiemu też juz prawie odpadł.. trzyma sie na takim malenkim koncu.. boje sie jak zmieniam pampersika zeby go nieurwac:( ale ładnie to wyglada. kochana na zdjęciach mojego Fabiego jest goły pepuszek z tą klamerka. to sobie zobacz. dobra zmykam scierac kurze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ogladałam zdjecia Fabianka i widziałam klamerke na samym koncu pepowiny i dlatego mnie to zastanowilo moze ta metoda jest lepsza niz ta ktora stosuja w polsce ale wiecie ja juz taka jestem wszedzie i wszystko musze przemyslec przestudiowac moj Piotrek mowi ze to choroba zawodowa:)hehe dzieki kobitki za pomoc. Bebolku widze ze ty juz na pełnych obrotach jak blizna po cieciu zagojona?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane!!! chciałam sie tylko pochwalić ze mojemu robaczkoi odpadł pępuszek!!!!! kurcze niewiedziałam ze to bedzie tak szybko!!! Teraz moi faceci ucieli sobie drzemke.. oj ale jestem szczęśliwa!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Pomocy!!! Potrzebuje kogos kto dobrze pisze po angielsku. Musze wyslac list do banku i juz sama nie wiem jak sie do tego zabrac, az tak dobrze angielskiego nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!!!!!!!!! W niedzielę urodziłam synka!!!!!!!Urodził się 5 tygodni wcześniej ale teraz czuję się już dobrze!!!!!! Jestem już w domku, szkoda tylko że sama Pawełek musi zostać jeszcze w szpitalu, ale naszczęście nie jest już w inkubatorze, hura Trzyma temperaturke ciałka, i z godzinki na godzinkę jest silniejszy. Jak urodziła się to ważył 2375 kg, dostał 7.99 punkcików (wydawało mi się że tylko pełne cyferki podają, a jednak są jakieś cząsteczki) Więc wydaje mi się że jak na wcześniaczka sporo dostał Poród miałam ekspresowy Chyba musze wam opowiedzieć wszystko pokolei. A więc pojechaliśmy do tego szpitała, oczywiście ja wzięłam tylko do plecaczka spodnie dresowe i koszulkę mojego mężusia, licząc że zostawią mnie tyko na obserwacji. Przez całą drogę milczeliśmy chyba byliśmy za bardzo zestresowani na rozmowy. to było długi 40 minut. Pod szpitalem już nie mogłam wysiąść z samochody bo tak mi spięło brzuch i miałam uczucie jakbym się posikała. Normalnie masakra. Poszłam do kibelka dalej myśląc że to siku, leciało ze mnie tylko na stojąco, więc już zaczęło mnie to na maksa niepokoić. Wkońcu trafiliśmy na zaj**istą położną, poszła ze mną do kibelka i pokazuje jej moje 2 podpaski całkiem mokre lekko różowe, a ona do mnie że wody mi zaczęły odchodzić i mogę lada dzień urodzić!!!!!!!Ja normalnie szok, mówie mojemu miśkowi że ja nieczuje żadnych skurczy. Wkońcu wziął mnie lekarz i mówi że wrazie czego dadzą mijakieś pigóły na podczymanie, ale musi sprawdzić co z tymi wodami. Noi włożył taki rozwieracz i wody mnie zalały, autentycznie chyba hektolitry. i mówi no to na sale porodową dziś będzi poród. Byłam pewna że zrobią mi cesarkę. Ale ta położna mówi będziesz rodzić naturalnie. (we wtorek miałam mieć pierwszą lekcję w szkole rodzenia hahaha bardzo śmieszne, chyba nie zdążyliśmy się przeszkolić) Więc mitłumaczy jak poczujesz ból to przyj, no i pierwsze parcie było a ona nam mówi że już widać główkę!!!!!!!!!!Tak wogóle jak przyjechaliśmy do szpitala była 21.10 a o 21.40 byłam już na sali porodowej. Do znieczulenia dostałam tylko gazik, spoko. Miałam może 10-12 parć i było po wszystkim. Niestety musieli mnie naciąć bo napewno o wiele dłużej byśmy się męczyli. Najpiękniejsze uczucie jest jak maluszek całkiem wypada i jest plusk i słychać płacz. Tego nieda się opisać słowami A kiedy miałam Go już na piersiach to było cudne!!!!!!!!!!!! Więc poród trwał do 22.27, szybciutko prawda???? Oczywiście mój mężuś był ze mną i przez cały czas pozwalał mi miżdżyć swoje paluszki (na drugi dzień stwierdził że on nic nie czuł, oprócz tego że mi miażdżył paluszki, ja też tego nie czułam) Aha zapomniałam o najważniejszym mój Sewerynek miał akurat w niedziele urodzinki, więc zrobiliśmy mu taki prezencik. Powiem wam że opiekę miałam fantastyczną!!!!!!!! i wiem że Pawełek został tak pod świetną opieką. Mam nadzieję że wszystko co chiałam to napisałam. Rano jedziemy do Pawełka, musze na 10 zawieść mój pokarm, potem pewnie będziemy czekać do następnego karmienia, pewnie znów będziemy próbować z dostawianiem do piersi, już są maluśkie postępy, wię może jeszcze kilka dni i nasz krasnoludek będzie sam sysał.....mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga GRATULACJE !!!!! kurcze coraz wiecej mamuś:) życzę wam wszystkiego co najlepsze!!! i żeby Pawełek jak najszybciej wrócił pełen sił z wami do domku!!! ja własnie sie zbieram do położnej.. kazała przyjsc. kochane macie jakieś sposoby na czkawke?? oprócz podania cyca lub butli??? uciekam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gratulacje Aga !!!! zyczymy zdrowka i szybkiego powrotu do domku w komplecie:) Porod blyskawiczny a myslalam ze sie spotkamy :) na porodowce hehe pozdrawiam i jeszcze raz zycze zdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aga serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! życze mnóstwo zdrówka dla ciebie i twojej pociechy niech jaknajszybciej wróci do domku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nasza tabelka:) Mamucie i Dzieci Gosia ....... 8 Czerwca 07 ........synos Filipek Zabcia ..... 7 Lipca 07 ......... ...córcia Amelia Karola ...... 2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka Melka ...... 16 Wrzwesnia 07 .....córcia Molly Kitek .......22 Wrzesnia ...........córcia Maja Aine ........ 24 Wrzesnia ...........córcia Natalka Magda ......20 Października.......córcia Lenka Aga84 .........8 Listopad...........synos Pawełek Bebolek .....12 Listopad............synos Fabian Oczekujace Ania_84.....39tydz.......30 listopada......Oleńka Karola416...37tydz.......21 Grudzien......Oliwcia Megi ......26tydz ..........3 Marca .........Antos Aaagcia ..22tydz ..........1 Kwietnia ........????? Agula ......22tydz ..........2 Kwietnia ........???? Motylek_22....17tydz......29 Kwietnia........????? Kathy100......17tydz.....4 Maj...............????? Siobhane...16tydz.........17 Maj..............???? Starajace sie: Viola ..............Trzymamy kciuki nikaWirsku .......Niecaly rok...... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×