Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do marlenka- nutrisse 81 jest w sieci drogerii natura oraz w hipermarketach np carrfur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do floride- opowiednikiem odcienia floride w farbach majirel jest odcien 7.3 z tym ze preference zawsze wychodzi jasniej wiec najlepiej jest zmieszac majirel 7.3 z cwiartka odcienia 8.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do blond Anetka- odcien belle color nr 13 nie ma odpowiednika w farbach komercyjnych loreala a na twoje super jasne wloski wyszlyby bardzo biale w miejscach gdzie wlosy sa najjasniejsze a odrost niestety bardziej cieply najlepiej na takie wlosy uzyj odcienia excellence creme 10.21 to odpowiednik odcienia stocholm ale wychodzi bardziej stonowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do kika55- podobny odcien jest w farbie majirel 5.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do blubery- odcien excellence creme 8.13 wyjdzie ciemniej niz na opakowaniu , jest to odcien fajnego naturalnego stonowanego blondu ale raczej wyjdzie taki srdeni blond wpadajacy w beż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope.magda
Majrel jaką farbaz z loreala uzyskam jak najjaśniejszy blond taki bialutki nie szary nie popielaty no i przede wszystkim ciepły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope.magda
.......i przede wszystkim NIE ciepły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondAnetka
Dziękuję Majrel!! Ojej jeśli ten Belle Color 13 miałby wyjść miejscami białawo to ja go nie zastosuję, bo chcę włosy przyciemnić a nie rozjaśnić... może masz rację spróbuję z tym Szkokholmem. A powiedz jeszcze czy to prawda, co mówiła mi kiedyś znajoma fryzjerka: że aby zminimalizować ryzyko powstania nieodpowiedniego odcienia (zielonego na przykład), włosy mocno rozjaśnione powinno się pokrywać farbami w odcieniach podstawowych (np. 10, 9, 8 itp) bez żadnych domieszek złocistych, popielatych, opalizujących czy coś tam? Przyznam że bardzo się boję żeby nie wyszła mi zieleń ani inna taka niespodzianka bo już parę razy w życiu mi wyszły takie włosy, widać są podatne na powstawanie "dziwnych" kolorów i teraz boję się zastosować cokolwiek... z góry dzięki za odp i pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondAnetka
Tak sobie jeszcze kombinowałam czy by nie walnąć na te moje włosy odcienia 9.0 z Loreal Excellence Cream, może by wyszedł naturalnie bez niebezpieczeństwa zieleni/rudego i takich tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondAnetka
...albo, może bym położyła Belle Color nr 10... też nie powinien wyjść bardzo jasny moim zdaniem...jeśli będzie lekko ciepły to nic, nawet odpowiada mi taki odcień, zrobię wszystko co trzeba byle by nie było zielonego :O :O Jak myślisz, Majrel który z tych odcieni będzie najbezpieczniejszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel dziś znalazłam 81 nutrisse :-)))) i powiedz mi jeszcze raz jaki to odcień wyjdzie mi na włoskach rozjaśnianych z miedzianymi odrostami i pasemkami? aha a jeszcze jedno czy na pasemkach bielszych mieszanka 101 z 81 nie zafarbuje mi na zielony albo niebieski??? ;( moge być spokojna że wyjdzie mi fajny blond i że zostanie mi zneutralizowana miedz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel, farbowałam włosy Belle Collor 10 jakiś czas temu na rozjaśnione włosy, niestety kolor zżółkł i wygląda bardzo nienaturalnie, chciałabym go odrobinke przyciemnić i wyrównać. Pomyślałam o Casting-u creme gloss 810 Perłowy blond ....co Ty o tym myślisz? czy on wyrówna mi odcień i powiedz czy 810 jest bardziej ciepłym czy chłodnym odcieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do marlenka- wyjdzie ci jasny blond wpadajacy w chlodny refelks beżu z tym ze tam gdzie masz najbardziej rozjasnione wlosy kolor moze byc bardziej popielato szary ale na pewno nie zielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do pysia21- casting 810 to odcien chlodnego blondu z tym ze jest to szampon koloryzujacy i moze nie zlapac wlosw w taki sposob farbowanych bardziej nadaje sie do wlosow mocno rozjasnionych wtedy refleks jest chlodny jak chcesz ochlodzic ten kolor to polecam preference odcien viking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do blond anetka- stosujac odcienie z gamy podstawowych np 9. 8 itp przyciemnisz wlosy i kolor moze byc taki przytlumiony ja na takie wlosy polozylabym ocien excellence creme 10.21 bo stocholm moze zlapac na zbyt jasny kolor odcienie opalizujace nigdy nie daja refleksu szarosci lub zieleni na takie jasne wlosy , taki efekt jest po kolorach popielatych chlodnych bezowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Majrel mam jeszcze jedno pytanko co do jakości farby recital preference-czy bardzo wysuszają włosy,niszczą je?Czy ze sklepowych farb są one dobrej jakości?Jakie są dobre?Chodzi mi o kolor taki jak V(floride)z loreal'a ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj majrel proszę podaj mi swój adres mailowy chciałabym pokazać Ci moje zdjęcie i włosów i poprosiłabym o poradę co do farby, z góry dziękuję i czekam na odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazzzia
Droga majrel! Bardzo prosze napisz jakiemu nr technicznemu w Majirelach odpowiada kolor Agnieszki Włodarczyk na tym zdjęciu : szukam ładnego, czekoladowego brązu, niezbyt ciepłego i nie za bardzo ciemnego. Które farby drogeryjne oprócz loreala polecasz??? W lorealu widziałam same ciepłe brązy, może coś przeoczyłam robiłam teraz na ciemnym blondzie natural & easy schwarkopfa jestem pod wrażeniem jakości tej farby, moje podniszczone włosy sa po niej w lepsze kondycji - robiłam kolorem 550 satynpowy ciemny blond, niestety wyszedł jakos ciepławo. Czy np z wellatony ciemny blond fajnie wychodzi??? Szukam w miarę naturalnego kolorku, nie ciepłego i w miare jasnego,lecz ciemnejszego od moich - szary/ciemny blond. Z góry dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazzzia
Tu wklejam link zdjęcia: http://nocoty.pl/gid,11812461,img,11812472,kat,1013703,title,Wlodarczyk-coraz-piekniejsza,galeria.html?T%5Bpage%5D=11 ona ma jakies trefleksy chyba, chodzi mi o kolor tych ciemniejszcyh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK dzięki Majrel bardzo serdecznie ;*** p.s dziś farbuje ...więc napisze jak wyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Proszę o informację,którą farbą mogłabym uzyskać taki kolor (jak u jenifer aniston) http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://jaded4good.files.wordpress.com/2008/07/1881_1538_aniston-jennifer-03-400.jpg&imgrefurl=http://jaded4good.wordpress.com/tag/jennifer-aniston/&h=544&w=400&sz=35&tbnid=BYRe0q4n1iUiVM:&tbnh=262&tbnw=193&prev=/images%3Fq%3Daniston&usg=__oczBUB_pfqHNsLs_oFMf-5eozWs=&ei=andRS73IG9OEsAa-5KzYCw&sa=X&oi=image_result&resnum=9&ct=image&ved=0CAcQ9QEwCA dodam, że w chwili obecnej mam odrost ok 2-3 cm koloru "mysiego" a pozostałe włosy to blond, odcienie miedzianego i pozostałości po balejażu koloru brązowego Nie bęa mi przeszkadzały pasemka brązu ale na pewno chciałabym ujednolicic kolor blond Prosze tez o informacje-w przypadku farby majirel-ilu procent. wode należy użyc, zeby uzyskac właściwy efekt Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel ;((((( już zafarbowałam :((( no i wyszły mi brzydko szaro złote włosy a zmieszałm pół na pół :((( beczeć mi sie chce ;(...Boże co ja mam teraz zrobić :( mam włosy jak stara baba! Jejku :((( czym to teraz zmyć ;((((???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel czy jeśli nałoże 101 teraz to mi troche rozjaśni te szare włosy????;(((( proszę o szybką odp ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majrel viking mówisz? hmmm sama nie wiem, na próbniku to dosć ciemny odcień ;/ a powiedz mi ten casting 810 na żółtawych włosach nie będzie wypłukiwał się na rudo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do marlenka- lepsza bedzie w tym wypadku nutrisse 101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
dp pysia- po paru myciach 810 z castinga jesli zlapie to bedzie sie wyplukiwal na zlocisty blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do martyn2a 75- podobny kolor uzyskasz farbujac mieszanka farby loreal 10.1/2.1- super jasny blond popielaty z odcieniem majirela 9.02 - bardzo jasny blond naturalnie opalizujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×