Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

no obecnie mam kolor taki słomkowy, przy odrostach troche bardziej żółty...mówisz że casting creme przyciemni mi odrobinke ale na jaki odcień bardziej chłodny czy ciepły?? oby nie na jakiś rudy tylko taki stonowany naturalny bardziej neutralny mi wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope.magda
Majrel za tydz.chciałabym nałożyć ponownie farbe z loreala tym razem preference 03,jaki według Ciebie wyjdzie kolor jak nałoże na jasny ciepły blond jaki uzyskałam po preference 01,zależy mi na jaśniutkim blondzie ale nie ciepłym,mam nadzieje,ze 03 zniweluje mi ten ciepły odcień....czy 03 ma wode 9%???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel mam jeszcze prośbe... doradz czego mogłabym użyć aby zneutralizować ten pożółkły blond? tylko zaznaczam że mam niektóre pasemka które są białe i nie chce żeby wyszły mi włosy zielone albo niebieski ..może jakiś odcień beżu?? Myślałam o tej 9 z excellence bo to ponoć naturalny blond ale czy on wyrówna mi włoski?? czytałam gdzieś że on jest bardzo dobry na pożółkłe włosy ... więc nie wiem co zrobić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do hope magda- odcien 03 powinien zniwelowac zolty odcien ten odcien ma wode9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do bombka- odcien nr 9 na pewno wyrowna ci kolor wlosow moze on byc lekko cieplym odcieniem ale jesli masz biale pasemka to tylko taki odcien jest w stanie wyrownac kolor bez sinego nalotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do perla - casting powinien nadac odcien bardziej neutralnego blondu trzymaj go roszke dluzej niz pisze w instrukcji tzn tak 25 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Majrel za Twoje rady ;-))) może wyjść ta 9-ka troche ciepła tylko byle żeby był w miare naturalny odcień;-))) pozdrawiam Cie serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betiem
witaj majrel:) ...od jakiegoś czasu używam excellence 10,21 i ładny jasny blond mi wychodzi, ale kupiłam ostatnio ten sam odcień z majire(zależy mi na łagodniejszej koloryzacji)l i chciałam się dowiedzieć czy wyjdzie podobnie do excellence?czy jakoś ciemniej? dodam że kupiłam go z wodą 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do betiem- odcien farby majirel 10.21 jest odpowiednikiem excellence creme 10.21 z tym ze majirel wychodzi troszke ciemniej poniewaz ten sam odcien z excellence creme jest tzw odcieniem rozjasniajcym troszke mocniejszym , majirel jest lagodniejsza ale numer techniczny jest dokladnie taki sam w obu farbach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do bombka- odcien nr 9 excellence creme jest odcieniem naturalnym i nie wychodzi jak bardzo jasny blond raczej jasny blond o lekkim cieplym refleksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel bardzo dziękuje Ci za odpowiedz. Mam jeszcze jedno pytanie czy jeśli farbowałam włosy odcieniem 9 excellence i mam ciepły odcień blondu to czy mogę teraz nałożyć 9.1 czy nie bardzo?? jest ryzyko że wyjdą jakieś siwo szare?? bo jeśli tak to zastosuje jednak 810 casting...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do perla 88- odcien 9.1 to typowy popielaty kolor ktory w twoim przyapdku moze wyjsc zbyt szary ,najlepszym rozwiazanie byloby pomieszac ze soba dwa odcienie 10.21 z 9.1 lub zafarbowac wloski odpowiednikiem castingu 810 ktorym jest preference odcien kopenhague

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casha
Marjiel proszę o porade.Przez kilka lat farbowałam wlosy na czerwono-ostatnie pare miesiecy byl to Preference 7.6.Chciałabym zmienić kolor wlosów na miedziany blond np http://wizaz.pl/forum/attachment.php?attachmentid=2550420&d=1254222815 albo http://www.ninjadude.com/images/marcia-cross.jpg domyslam się ze bez dekoloryzacji się nie obejdzie,tylko czym ją zrobić i jaka farbę z marjiel lub komercyjnych nałozyc? Czy wogule jest mozliwość dekoloryzaji bez totalnego zniszczenia wlosów?Moje naturalne odrosty to ciemny blond.Dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do casha- jesli twoje wlosy sa ciemny blond mozna je wstepnie rozjasnic zwykla farba rozjasniajaca a pozniej na to polozyc farbe, mozesz zrobic w ten sposob ze na ciemne odrosty nalozyc preference 01 , ten kolorek rozjasni ci wlosy do cieplego blondu a pozniej na to mozna klasc juz wybrany odcien miedzianego blondu, z farb komercyjnych ladny miedzainy kolorek ma farba Feria nr 74, z excellence creme jest 7.43 ale on juz jest ciemniejszy, natomiast zblizony do tego ze zdjecia jest odcien majirel 8.43 lub 7.40. Nie napisalas mi tylko jaki kolor maja dlugosci i konce twoich wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casha
Reszta moich włosów jest koloru czerwonego,od paru lat farbuje preference nr 7.6 incandescent pure red lub podobnymi z ferii.Właśnie najbardziej się obawiam że miedziany blond na czerwieni kompletnie nie wyjdzie i dekoloryzacja jest konieczna-rozjasniacz ich kompletnie nie ruszył jak chcialam zrobic pasemka:/myślalam zeby kolor 8.43 z majirel polączyć z mocniejszym oxydantem ale to chyba tez za slaba mieszanka na te kilkuletnie czerwienie.Wczoraj fryzjerka-znajoma powiedziała że nie mam szans na miedziany blond z tymi czerwonymi wlosami:/Aczkolwiek po przeczytaniu forum wierzę ze Ty znajdziesz jakis sposob.Dziekiuje za poświecony czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casha
A włoski mam za ramiona,tak do łopatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel, mam jeszcze ostatnie pytanie przed jutrzejszym farbowaniem... czy excellence 9 rozjaśni mi troszku żółte pasemka i końcówki???wiem że wyjdzie ciepło ale czy 9-ka ma właściwości rozjaśniajace??? ile ma %-ową wodę ? i czy jeśli wyjdzie mi zbyt ciemno to czy potem moge nałożyć excellence 10.21 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do bombka22- 9 excellence creme nie rozjasni ci wlosow ma wode 6% i jest odcieniem z serii naturalnych ktore takie wlosy jak twoje nie rozjasnia tzn naturalne wlosy rozjasni o jeden ton, 10.21 jest fajnie pomieszac z 9.1 bo wowczas 10.21 jest rzeczywiscie bardziej perłowym blondem , sam 10.21 moze tez wyjsc jako cieplyo bezowy kolor wszytko zalezy od naturalnych naszych wlosow i struktury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do casha- twoja fryzjerka ma racje jesli dlugosci i konce twoich wlosow sa czerwone to musisz je zdekoloryzowac aby pozbyc sie tej czerwieni , dosc dobrym bedzie efassor z woda 9% z loreala jego zadaniem jest zmyc kolor on nie rozjasnia wlosow , stosuje sie go tylko na dlugosci i konce, jesli uda sie pozbyc tej czerwieni to przy nastepnych koloryzacjach mozesz wlosy juz rozjasniac zwykla farba rozjasniajaca np preference 01 a pozniej klacs majirel 8.43 .Dobrym dekoloryzatorem jest tez eclair clair z loreala dostepny w skepach , nalezy tylko pamietac ze kladzie sie go na dlugosci i konce ale on juz niestety niszczy strukture wlosa, efassor nie jest az tak silny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Majrel to teraz sie troche zmartwiłam bo już zakupiłam farbe :( ale i tak ją użyje dziś mam nadzieje że nie wyjdzie mi coś żółtego na głowie najwyżej później zakupie 9.1 i 10.21 tak jak mówisz i zafarbuje jeszcze raz...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel wyczytałam na" Kafateria-Damska torebka"jak doradzałaś komuś po nieudanym farbowaniu aby użył excellence creme 9 i pisałaś że ten odcień cytuje "ladnie stonuje wloski i zneutralizuje zoltawe refleksy" a mi właśnie na tym zależy aby odrobine zneutralizować żółto-słomkowe włosy...i powiedz mi jaki odcień wyjdzie mi na pasemkach białych?? 9-przyciemni mi je? ale na jaki odcień??? żółty?? a gdybym domieszała odrobinke Garnier Nutrisse 81, gdyż moja mama używa właśnie 81 i ma tą farbkę w domu...czy lepiej tak nie eksperymentować??proszę o szybką odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do bobka- tak pisalam bo jak ktos ma biale pasemka albo bardzo mocno rozjanione wlosy to ten kollor je stonuje i wyrowna kolor, jesli boisz sie ze ten odcien nr 9 moze wyjsc za cieply to dodaj na cala tubke tego 9 ćwiartke tego 81 z nutrisse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arcana82
Witam Majirel Podziwiam Twoją cierpliwość. Już raz pomogłaś mi w wyborze oxydantu do farby Majirel. Miałam odcień 9.23 niestety mimo tego, że jest to odcień zimnego beżu wyszedł dość ciepło.Chciałabym go ochłodzić mniej więcej na tym samym poziomie i zastanawiam się na nr 9.11/9.1/9.22. Który byłby najodpowiedniejszy, dodam że włosy maja nawet taki rudy odcień. Ewentualnie którą sklepową farbą mogłabym ochłodzić kolor. Z góry dziekujęza odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mola85
hej dziewczyny majirel zakupilam farbki i utleniacz tak jak mi poradzilas "Do mola- jesli pasemka sa juz mocno przetrawine bo robione byly rozjasniaczem to polecam miesznke odcieni blond z gamy majirel 10.1.2/1 pomieszana z odcieniem 9.22 ta miesznka zneutralizuje zloto rudawe refleksy z tym ze tam gdzie byly pasemka odcien bedzie bardziej platynowo- opalizujacy, kolorki prosze zmieszac z woda 6%" dziś wlaśnie nałożylam na jedno psaemko ta mieszanke ale kolorek wyszedl ciemniejszy niz chcialam no i troszeczke zlocisty, czy moge zmieszac ta farbe z utleniaczem 9% lub 12%, jaki bedzie efekt?, dodam tylko ze farbowalam wlosy w połowie grudnia a mój naturalny kolor to ciemny blond chcialabym zeby kolor byl zblizony do takie jak ma aneta kreglicka lub tego http://i42.tinypic.com/2ngftqx.jpg http://img221.imageshack.us/i/33873893ww6.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do arcana- najlepiej chlodzi ten odcien majirel 9.11 lub mieszanka odcienia 10.1/2.1 z 9.22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Witam Majrel!!!Moja siostra na początku września miała robione pasemka,od tamtej pory nie farbowała włosów.Jej naturalny kolorek to blond wpadający w rudy|(nie intensywny).Chciałaby te włoski ujednolicić.Czy dobrym pomysłem byłoby położyć na nie Casting Creme Glose 832(miodowy blond) ponieważ jej naturalny kolorek jest niewiele ciemniejszy od tego na palecie w internecie????Myślisz,że ten Casting będzie dobry czy proponujesz jakąś farbkę sklepową ???Z góry ślicznie dziękujemy ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Floride- ten odcien castinga jest fajny ale moze wyjsc ciemniej, identyczny odcien jest w farbie preference o nazwie Berlin wychodzi bardzo ładnie i jest opowiednikiem castinga 832

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mola85
witaj majrel prosze powiedz mi czy moge zmieszac te dwie farby tj. 10 1/2.1 i 9.22 z utleniaczem 9% bo chce jasniejszego blondu, please...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel, wczoraj pofarbowałam włosy excellence 9 zmieszanym z 81 nutrisse i powiem Ci że fajny kolorek wyszedł ...chłodny i taki jasny troche mysi zimny blond prawie taki jak mam naturalny kolor włosów :-) podoba mi sie :-))) dzięki za wszystkie cenne rady!!!! mam tylko nadzieje że sie szybko nie wypłuka ...bo boje sie ze będzie mi sie wypłukiwał na jakis żółty bo wkońcu farbowałam włosy w odcieniu ciepłym ;/ a w razie takiej sytuacji to czy mogę pofarbować włosy casting 810??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×