Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do bombka- mozesz pofarbowac castingiem ale on raczej nie ochlodzi za bardzo tego koloru jesi juz to polecam z profesjonalnej welli odcien cremu tonujacego color touch 7.89 ktory podtrzymuje chlodny odcien blondu dostepny w skepach fryzjerskich i na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mola- nalezy zmieszac z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ewelajn- taki kolorek czarno - szaro chlodny jest trudno uzyskac , mozna z farb majirel pomieszac odcien 5.71 z 2.10 tzn na tubke tago 5.71 dodac cwiartke 2.10 albo w sklepach fryzjerskich kupic toner do wlosow w kolorze grafitu sa takie z polskich firm dla frzyjerow ale niestety nie pamietam nazwy , z welli koleston faerfect jest tez mix szary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a coś ze sklepowych farbek??? tylko coś z jasnych blondów w beżowo-perłowym odcieniu ... bo teraz jak patrze na te moje włosy to one są w odcieniu ani zimnym ani ciepłym i bardzo mi się to podoba...ale pytam na przyszłosć bo boje sie że kolor mi sie szybko zmyje przy codziennym myciu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka87
hej drogie dziewczyny mam nadzieję,że mi pomożecie.... otóż z ciemnego brązu rozjaśniałam włosy u fryzjerki ,obecnie mam mnostwo pasemek,które wyglądają jak jednolity kolor czyli taki ciepły,złocisty karmel.......za zabieg zabuliłam 210 zł:/ to byl balsam i szybko sie zmywa,nie stac mnie isc kolejny arz farbowac ,chcialabym żebyście doradziły mi może teraz jakiś jasniejszy karmel....ciekawe czy by wyszedł......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Potrzebuję porady w sprawie kolorku włosów. W chwili obecnej mam rudo - miedziane wlosy z przebijającymi miejscowo pasmami w odcieniu cieplego blondu. Skomplikowane, ale jest to efekt samodzielnego rozjaśniania w domu:) Chcialłabym docelowo otrzymac cos w rodzaju http://i.pinger.pl/pgr384/fdc4bfa7001993dc49441022 lub kolor dziewczyny z 1 duzego zdjecia, które pojawia sie w wyszukiwarce Google po wpisaniu hasła "odcienie rudego"(jest to 3 zdjecie jesli wejdzie się w galerię obrazów - link z wizaż.pl). Czy jest farba, która pozwoli uzyskać taki kolorek? Ewentualnie jakie odcienie musiałabym wymieszac? Będe bardzo wdzięczna za jakąkolwiek pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka87
i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do bomka - jesli chcesz perlowo bezowy blond to z farb sklepowych moesz pomieszac excellence creme 10.21 z 9.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do fatti- taki odcien rudego mozesz otrzymac farba majirel nr 7.40 z woda 9% on na testerku jest moze bardzo rudy ale wychodzi tak jak ma ta dziewczyna na zdjeciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci bardzo majrel. Dobrze, że zaglądają na to forum takie ekspertki, jak Ty:) Dam znać jaki efekt po koloryzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Dziękuje;-)))Czy ten casting(832) wyjdzie dużo ciemniejszy i czy pokryje te pasemka,no i czy szybko się zmywa??A ten kolor Berline jaki może dać efekt??Majrel a co sądzisz o Castingu 834??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puczipu
majrel pomóż :( ostatnio robilam wlosy Lorealem excellence 9 i na moich(średni blond) wlosach wyszedł karmelowo-rudy :( dokladnie to coś takiego : http://www.kegel-aj.com/14%20-%20œredni%20blond.JPG moje pytanie brzmi: jaki odcień farby uzyc aby wyszedł mi jasny blond, nie żółty i nie szary ? :( http://music.ninemsn.com.au/img/blog/blog270409_pcd.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do puczipu- jesli checsz jasny blond bez szarosci i karmelu pomieszaj dwa odcienie farby excellence creme 10.21 i 03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do floride- odcien berlin jest odcieniem zlocisto- opaizujacym dosc oryginalnie wychodzi jak na blond ale jest to odcien cieply..biszkoptowo zloty i taki bardzo swietlisty, casting 832 wychodzi troszke ciemniej niz na opakowaniu zmywa sie tz dosc szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
A ciemniejszy trochę od Berlin to jaki byś proponowała z farb sklepowych?Floride wyszedłby bardzo ciemny??A może zmieszać jakieś 2 farbki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4353
witaj majrel Mam blond wlosy rozjasniane. Wczesniej mialam naturalny ciemny popielaty blond z pasemkami blond. Chcialabym wrocic do mojego naturalnego koloru i zrobic znow pasemka. Wlosy rozjasnialam LEO silver. Jesli zafarbuje wlosy na ciemny popielaty blond i zrobie pasemka farba LEO niewyjda rude? I jaka profesjonalna farba zafarbowac londa czy chantal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do 4353- nie wiem jak wychodza farby na leo nigdy nie pracowalam na tych farbach chantal tez mi sa obce, ciemny popiel jesli to jest technicznie ciemny popile tak jak w innych firmach czyli nr 6.1 wyjdzie tak jak na testerze na to mozna zrobic ozjasniaczem pasemka w dowolnym kolorze blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
A ciemniejszy trochę od Berlin to jaki byś proponowała z farb sklepowych?Floride wyszedłby bardzo ciemny??A może zmieszać jakieś 2 farbki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4353
Mam jeszcze jedno pytanie czy profesjonalne farby londa sa trwale?Czy bede musiala 2 razy farbowac ciemnym popielatym blondem aby pokryc jasny blond czy wystarczy raz? Jesli farba sie wyplucze i bede miala te pasemka blond to niebedzie wygladac zaciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do floride- jesli chcesz ciemniejszy od berlin to mozesz zmieszac odcien floride z odcieniem X champagne z preference

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do 4353- farby londa sa dosc trawalei ten odcien ciemnego popielu powinien pokryc twoje wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
A Floride wyjdzie ciemno???W jakich proporcjach mieszać te farbki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope.magda
witaj majrel czy jest szansa na wyrównanie koloru niebieskawych pasemek takich szarych i reszty takiej jasnej szarej jasny dość chłodny blond...kurcze troszke bym chciała wyrównać kolor mam rózne odcienie ale już nie rozjaśniając tylko zrównać jakąs farba loreala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..... Widzę ,tu jakąś znawczynię tematu...więc może i mnie pomoże:) Mam włosy naturale -iemny blond,lekko słoneczne........oczywiście farbuję.....zawsze jednak u profesjonalisty....po ostatniej masakrze u fryzjera(miałam zbyt jasne ) postanowiłam zafarbować włosy sama.mam teraz swój odrost i od połowy jakieś wypłowiałe końcówki.Jakiej farby(firma i nr) użyć,żeby uzyskać w miarę naturalny słoneczny,ale niezbyt jasny blond? proszę o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do floride- odcien floride wyjdzie ciemniej niz na opakowaniu, nalezy pomieszac pol na pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do hope magda- uzyj albo excellence crem 9.3 zlocisty blond z tym ze on daje fajny efekt miodowego blond albo 9 z tym ze jesli masz szare wloski to 9 moze nie dac sobie rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Bashia- mozesz wlosy pofarbowac farba majirel 9.0 ktory wychodzi bardzo naturalnie lekko cieplo i nie za jasno lub excellence creme odcien nr 9 ktory wychodzi jak naturalnie sredniojasny blond w lekko cieplej tonacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Dziękuje Majrel za odpowiedź;-))).A czy te farby (floride i X)mają taką samą wodę(%),chodzi mi o to czy przy mieszaniu można użyć jednej z tych farb,czy trzeba pół z jednej pół z drugiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
I jeszcze jedno-żelu koloryzującego biorę pół z floride i pół z X?Czy tak jak mi radziłaś całą floridę i pół X??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przede wszystkim speca majrel:) mam również prośbę o poradę. Mam włosy którkie i odkąd pamietam zawsze farbuję się na ciemny kolor- ciemny brąz, hebanowa czern,czarny głównie Castingiem. Nie mniej od jakiegos czasu zauwazyłam iz po castingu mam włosy matowe bez połysku. Marzy mi sie tez jakas delikatna zmiana- ciemny ale wpadjący w czerwien albo z jakims refleksem. generalnie najlepiej czuje sie w ciemnych kolorach Naczytałam sie mnóstwa pozytywnych opini o farbach Loreal diacolor i pomyslałam o odcieniach 4.15 czekoladowy kasztan, porzeczkowy kasztan 4.21 czy zmrozony kasztan 5.25. Widzę też iż chwalone są farby loreal majirel. Jaka jest między nimi róznica? Czy opłaca się zakupić farbe wraz z oksydantem w komplecie (50mln farba plus 75mln oksydant) czy lepiej kupić oddzielnie 1000mln oksydanta? Pozytywne opinie ma równiez farba wella color touch- odcien magia nocy (44/65) którą z tych farb poleciła by Pani? 9diacolor, color touch czy majirel) i który odcien? z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×