Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do kachaz - taki ocien ma majirel 7.11 z tym ze moze wyjsc ciut ciemniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachaazz
Dziękuję Ci Majrel!:D powiedz mi tylko jeszcze czy nie lepiej jaśniejszy odcień, z tym ze chodzi mi o podobny efekt co załączyłam... bo boje sie ze tym7.11 wyjda za bardzo ciemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majirel, przeczytałam już wszystko co się tylko dało o dekoloryzacji i mam mętlik w głowie, mam ciemny brąz na głowie pod którym wczesducastej były rozjaśniane pasemka, ogólnie jestem szatynką, myślę nad produktami do dekoloryzacji tj, renee blench, lorel effasor, framesi decolor b, oraz chantal prosalon, który wybrać? następnie jaką farbę nałożyć za pierwszym razem, dążę do blondu i chcę się pozbyć czerwonych refleksów które po tej d. wyjdą. A następnie jakich farb używać w późniejszym farbowaniu, czy w międzyczasie robić jakieś płukanki, co możesz polecić ? Dziekuję z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do kachaz-8.11 moze byc za jasne chyba ze pomieszasz ze soba dwa odcienie 8.11 i 7.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do bombka22- odcien Y z prefeerence to to samo co 9 z excellence creme ale nie gwarantuje ci wyjdzie neutralny blond, moze byc lekko cieply z tym ze na pewno rowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do alegra- najlepszy jest dekoloryzator Framesi, nastepnie nakladasz na to farbe majirel 10.21 ktora najlepiej neutralizuje zolto miedziane refleksy nakladasz ja na wodzie 6%, aby podtrzymac blnd miedzy dwoma farbowaniami mozna go tonowac kremem tonuacym diacolor z lorela nr 9.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Majirel i prosze o poradę MOje włosy maj juz znaczna siwizne ok 60-70% więc zastosowalam odcien supreme loreal farba przeznaczona specjalnie do siwych wlosow wybrałam odcien 10,13 bo jako jeden z nie wielu mial w sobie pigment popielaty a ja chce miec wlosy w zimnej tonacji nie lubie cieplych blondow a ten niestey wyszedl cieplo.Myslisz,ze 9,23 wyjdzie zimniej na probniku wyglada na chlodnieszy(tajemicza perła) czy moze masz inna propozycje by skutecznie pokryc siwe włosy na poziomie 9 lub 10 ale koniecznie z zimnym odcieniem zadnych zóltek;p Dzięki serdeczne;)pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze pytanie jakim szamponem po tej całej koloryzacji myc wlosy zeby ten blond nie zrobil sie zolty i jakich uzywac odzywek? co polecasz kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten preference excellence 03 z excellence 10.21 w jakiej proporcji wymieszać? Z tego co wyczytałam to 03 ma wodę 9%, więc do tej mieszanki tylko tej użyję... będzie dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel ale tak ogólnie to która farba Loreal jest lepsza pod względem delikatnosci excellence creme czy preference?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nissia332
a co sądzisz o loreal prefenerce 01 lub 0,3 z serii lesblondimes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachaazz
Mam tylko nadzieje ze nie wyjdzie ten 7.11 tak jak na tej palecie w necie: http://www.pro-sprzet.pl/foto_towar/maxi/1634_2.jpg wiem ze nie powinnam sie sugerowac ta paleta tylko zobaczyc ja w sklepie.. ale skoro mowisz ze podobny ten odcien i tylko ciut ciemniejszy to chyba go wybiore..poza tym spierze sie pewnie troche ..tak czy owak braz chyba nie wyjdzie, tylko ciemny blond, tak?bo mi zalezy na takim zgaszonym, ciemnym blondzie, bez rudości, złota itd. własnie popiele;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do zoya- farba supreme swietnie pokrywa siwe wlosy moim zdaniem najlepszy produkt do calkiem siwych wlosow, farbowalam juz odcieniem 9.23 i ten kolor wychodzi chlodny przynajmniej u moich klientek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do zwykla dziewczyna- mieszasz w proporcji pol na pol z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do bombka- delikatniejsza jest excellence creme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do alegra- ale jesli wykonasz dekoloryzacje to lepirj jesli uzyjesz ocienia farby majirel 10.21 a pozniej miedzy jedna a druga koloryzacja aby pdtrzymac chlodny odcien wlosow uzywasz daiacoloru z woda 1,9 lub 3%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do zoya- mysle jeszcze ze ten 10.13 wyszedl u ciebie dlatego cieplo bo masz za malo siwych wlosow , farba ta przeznaczna jest jesli masz ponad 80% siwych wlosow z tym ze jak pisalam wczesniej 9.23 jest odcieniem chlodniejszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do nisia332- ale majirel 10.21 wcale nie wychodzi taki jasny, natomiast preference 03 bedzie zblizony do tego co na zdjeciu- modelka na zdjeciu ma bardzo jasne wlosy, natomiast preference 01 bedzie cieplym blondem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do kachaz- odcien majirela 7.11 moze wyjsc ciut ciemniej ale jest to chlodny odcien popielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do kachaz- jesli chcesz miec odcien jasniejszy to wybierz 7.1 jest troszke jasneijszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel, cieszę się ze znalazłam to forum bo widze na nim bardzo dużo rad...ja również chciałabym poprosić o rade.... otóż miałam włosy farbowane excellence creme 9 i teraz chciałabym przyciemnic włoski odrobine. Myślę o perłowym blondzie z casting creme gloss tj. 810. Prosze o rade czy ten blond złapie mi po excellence??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachaazz
ok..dziękuję Ci pięknie Majrel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marel
do perła 88- casting jest szamponem koloryzujacym lekko tonujacym w zasadzie troszke kolor twoj przyciemni ale nie spodziewaj sie ze bedzie to jakas znaczaca roznica a jaki masz obecnie kolor po tej 9 excellence??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×