Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

To mam pomieszać farbe garnier z lorealem? A ile trzymać na odrostach i na całości ile? I mam jeszcze jedno pytanie odnośnie włosów mojej mamy, hm pomimo tego iż kilkukrotnie miała kładziony rozjaśniacz na całe włosy one jednak robią się żółte, jak temu można zapobiec? Czekam na odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondAnetka
marlenka3, daj znać czy zrobiłaś tym loreal excellence cream 9.13 i jak wyszło :)) Sama za jakiś czas będę chciała sobie zrobić tym odcieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do zwykla dziewczyna - mialam na mysli sam ocien excellence creme 10.21 bez mieszania, wlosy Twojej mamy maja tendencje do żółknięcia bo maja za duzo cieplego pigmentu mozna takie wlosy tonowac diacolorem z profesjonalnego loreala odceniem 9.01 platynowym wowczas blond bedzie chlodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do blond anetka- excellence creme jest odcien 8.13 a nie 9.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
majrel do ania 23030- taki odcien blondu mozna uzyskac mieszajac ze soba dwa odcienie farby majirel 10.1/2.1 - superjasny blond popielaty z odcieniem 10.21 lub farba preference 03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_F
hej, czy farba garnier bell color wysusza włosy? jaka farba jest najlepsza dla kobiet, ktore farbuja włosy czesto na jasny blond?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do ZWYKLA DZIEWCZYNA- przypomnialam sobie ze fajny odcien jasnego bezowego blondu daje farba loreala Feria nr 92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj majrel moje włosy są raczej zniszczone, wysuszone, dlugie za łopatki.Wiele lat miałam bardzo jasny blond, najczęściej farbowałam palette deluxe 218 http://www.palette.pl/nasze-produkty/deluxe/deluxe/odcienie-palette/odcienie-blond/218-srebrzysty-blond/ , przez około 9 ostatnich miesięcy nosiłam odcień palette deluxe 455 http://www.palette.pl/nasze-produkty/deluxe/deluxe-gold-gloss-blonds/odcienie-palette/product-container/455-zloty-swietlisty-cynamonowy-blond/, był super do opalonej skóry.Przed świętami zrobiłam sobie nr 400 z tej samej linii i okazał się dużo za ciemny. Przypuszczam, że to palette tak wysuszyła mi włosy, w każdym razie chcę rozjaśnić, a ponieważ inne farby nie łapią (palette ma taki silny pigment?), położyłam to http://www.palette.pl/nasze-produkty/intensive-color-creme/icc-cool-blonds/shades-palette/product-container/c10-arctic-blond/ Teraz mniej więcej 4-5 cm od nasady jest ok, ale kolor przy skórze na górze jest jasny blond złocisty taki mniej-więcej 9.03 majirel, po bokach ciemniejszy. Zupełnie mi nie odpowiada, bardzo bym chciała taki jak ma ta "z zębami" http://polki.pl/uroda_wlosy_galeria.html?galg_id=10002601 lub nawet jasniejszy, ale bez domieszki złota. Naturalne włosy mam na poziomie 6-7, przy farbowaniu na jasny blond zawsze wychodziły żółte. Nie ma naturalnego odrostu. Poczytałam trochę Twoich rad i myśle, by zmieszać majirel 9.01+10.1/2.1 lub 9.02+10.1/2.1, czy może lepiej 10.21+9.22. Proszę o radę, dodatkowo proszę napisz, jakiego rozjaśniacza użyć, 6 czy 9%? A może coś zupełnie innego? Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napewno napisze jak wyszło tylko że dziś byłam i w Rossmanie i Naturze i nie mogę znaleźć tego odcienia excellence creme 9.13 ;((( Majrel chyba że ten odcień jest z innej farby Loreal'a????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondAnetka
Majrel napisała wyżej że to nie był 9.13 tylko 8.13... a ja chyba chciałam 9.3 albo coś takiego... :D w każdym razie bardzo jasny blond złocisty... do licha już sama nie pamiętam zamieszałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie Majrel, piszę gdyż mój blond złoto-beżowy troche zżółkł przy odrostach i wygląda bardzo nienaturalnie i bardziej widać bardzo szybko u nasady jakby tłuste włosy mimo ze są umyte... Mam pytanie czy dobrym pomysłem byłoby położenie excellence creme 9 na te moje włosy?? czy on mi je troche zneutralizuje? tzn. nada naturalnego efektu ładnego blondu??? bardzo Cie proszę o radę ;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondAnetka
Notabene śliczny ten odcień 8.13... :O :O ani za ciepły ani za zimny, po prostu w sam raz... jestem pewna że taki odcień przykryłby wszystkie niechciane żółcie i inne problemy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondAnetka
ojej nie wiem czemu mi te wykrzywione gębki się pojawiły w wypowiedzi hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do bombka- odcien nr 9 excellence creme moze nadac naturalny nautralny blond ale moze tez sobie nie poradzic z tym cieplym zoltawym refleksem mozna tez farbe loreala preference pomiszac dwa odcienie ze soba hollywood i viking wowcaz powinien wyrownac ten zlocisty refleks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do blondanetka- ale ten odcien 8.13 to tylko zdjecie wystarczy spojrzec na tester w sklepie i probka jest o wiele ciemniejsza aczkolwiek kolorek ten jest dosc ladny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel a taki odcień z Loreala który by sobie poradził z tym refleksem to jaki byś mi poradziła moze 10.21 (ale to już za jasny chyba ;/) ale bez mieszania odcieni bo to troche koszt duży ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale może gdybym dłużej potrzymała na odrostach tą 9-ke, a na chwile na reszte włosów żeby ożywić tylko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo sam Y- hollywod??? moze by mi zrównał te moje włosy?? czy to jest taki sma odcień jak 9 z excellence creme??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam próbę tym 10.21, który poradziłaś i niestety nie weyszło za dobrze, również mieszanka nutrisse 100 i 101 też nie. Czego mogę jeszcze użyć proszę doradź...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania230303
majrel doradziłaś zmieszać mi dwa odcienie farby majirel 10.1/2.1 i 10.21 jakiej wody mam uzyć 6% czy 9% a i jeszcze jedno pytanko jak długo powinnam trzymać farbę na włosach które nie mają jeszcze odrostu są rozjaśnione z góry dziękuję i pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ania- jwsli Twoje wlosy nie maja odrostu to farbr mieszasz z woda 6% i trzymasz 25 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do zwykla dziewczyna- widocznie twoje wlosy lapia na takie blondy, mozna jeszcze uzyc preference excellence 03 z excellence 10.21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do janinak- modelka na zdjeciu ma wykonany balejaz, a twoje naturalne wlosy sa za ciemne aby wyszedl jakikolwiek kolor z farby majirel na poziomie 9 lub 10 , aby rozjasnic twoje naturalne wlosy nalezaloby zrobic gesty balejaz a rozjasnione pasma stonowac diacolorem- krem bez amoniaku pomieszane dwa kolory 9.01 9.02, lub zdekoloryzowac odrosty i dlugosci wlosow i polozyc na to miesznke 10.1/2.1 z 9.22 ale lepiej zrobic to u fryzjera ponadto wlosy masz przetrawione farba palette a jest to farba ktora zawiera barwniki metaliczne ktore bardzo mocno osadzaja sie w strukturze wlosow i farbujac na to inna farba blond mozna miec efekt kolorystyczny nieadekwatny do oczekiwanego, jeszcze mozesz wyprobowac farbe preference 03 bo jest to farba najbardziej rozjasniajaca wsrod wszytkich z loreala ale odrost moze choc nie musi wyjsc ciemniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberry2o
majreal a co ze mna?;) wydajesz sie bc swietna fryzjerka,mozesz powiedziec w jakim miescie jestes fryzjerka?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do blubery- najlepiej ten rudawy refleks stonuje farba majirel 9.22 lub 9.11 ewentualnie z preference odcien viking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×