Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość limoonka
Witaj Majrel! Proszę o fachową radę. Mój naturalny kolor włosów to blond, taki z odcieniem popielatym. Od lat robię balejaż, ostatnio wykonywany tylko w salonie pracującym na produktach loreala. Teraz mam na głowie mix kolorów: czyli moje naturalne pasma, pasma z wypłukanym na złoto-rudawy kolor z ciepłego brązu i rozjaśnione pasma (przy użyciu rozjaśniacza loreala do pasemek), które mają kolor bardzo jasny blond, a niektóre wpadają w biało-siwy. Ta kolorystyka doprowadza mnie do szału. Całość jest ogólnie jasna, ale najbardziej drażnią mnie te rudawo-siwe refleksy. Chciałabym ujednolicić kolor, uzyskując taki ładny odcień beżowego blondu (jestem typem lata o jasnej karnacji z niebieskimi oczami). Chyba bardziej pasują mi chłodne lub neutralne odcienie, niż te złotawe, ciepłe.Nie znoszę jednak blondu w odcieniu popielu. Myślałam o stonowaniu włosów diacolorem rechesse (mieszanka 9.02 z 9.13 lub 8.13), albo hi rechesse( 9.03 z 9.13). Czy to pokryje moje włosy i wyrówna ich kolor i czy da efekt ładnego beżu? Jeśli nie, to proszę podpowiedz, co mogłabym zastosować, żeby osiągnąc upragniony efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope magda
mam pytanie na jakich włosach wyjdzie odcień z preference numer 102...dodam ze ja mam rozjaśnione na blond końcówki az białawe a odrost zółtawy jest szansa na uzyskanie tego odcieia,używała moze któras z was tego odcienia to jest jasy blond perłowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do londa 1234 Ja bardzo podobny kolor uzyskałam stosując farbę loreal casting mroźny kasztan. Bardzo dużo osób mówiło, że mam ładny kolor. Bardzo ładnie się zmywał, ciągle był intensywny i głęboki. Ale może nie ma się co sugerować innymi, mi po prostu tak wyszedł ten kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desire_x
Majrel,powiedz,czy można pomieszać viking ze stockholmem?I jaki wyjdzie kolor na jaśniuteńkich blond włosach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta24.pl
Witam:) Mam pytanie do Majrel, otóż zaczęłam czytać to forum i odnoszę wrażenie że naprawdę jesteś specjalistką w dziedzinie koloryzacji włosów. Mam pytanie, mam włosy ciemne blond a chciałabym uzyskać taki odcień http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/27960.jpg&imgrefurl=http://forum.szafa.pl/59/645374/page%3D43/wasze-pytania-do-wizazystki.html&usg=__7wOeON-Hdj0Kbi06vRa6utSX4JY=&h=698&w=500&sz=45&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=_ejK8X_jjt_HJM:&tbnh=163&tbnw=124&prev=/images%3Fq%3Dw%25C5%2582osy%2Borzech%2Blaskowy%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DEEj%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1280%26bih%3D609%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=219&vpy=54&dur=4636&hovh=265&hovw=190&tx=95&ty=161&ei=DzN5TO7wDZHQjAf1mZnxBQ&oei=DzN5TO7wDZHQjAf1mZnxBQ&esq=1&page=1&ndsp=22&ved=1t:429,r:1,s:0 stosując kremy COLOR TOUCH, prosze o porade czy jest to możliwe i jak należy zmieszać aby uzyskac taki odcien pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta24.pl
jeszcze raz zamieszczam zdjęcie, ponieważ tamte cieżko otworzyć : http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://i.wp.pl/a/f/jpeg/20518/zmuda-trzebiatowska.jpeg&imgrefurl=http://facet.wp.pl/gid,10259252,img,10259531,kat,72314,galeriazdjecie.html%3FT%255Bpage%255D%3D3&usg=__LK05kCKC7_f_m0l6CZRt2BEhk70=&h=599&w=400&sz=80&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=VQPu3Yg2oEqSoM:&tbnh=156&tbnw=108&prev=/images%3Fq%3Dmarta%2B%25C5%25BCmuda%2Btrzebiatowska%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1280%26bih%3D609%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=129&vpy=85&dur=3484&hovh=275&hovw=183&tx=84&ty=174&ei=NTR5TKCfAtvPjAf567zmBQ&oei=NTR5TKCfAtvPjAf567zmBQ&esq=1&page=1&ndsp=25&ved=1t:429,r:0,s:0 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desire_x
Gdzie jesteś Majrel? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HENGIRL
Droga Majrel.Ostatnio malowałam włosy Kolestonem numer 12/11 z wodą 6%.Kolor wyszedł ciemno szary z fioletową poświatą.Po kilku myciach ładnie się wypłukał i teraz mam na głowie bardzo ładny jasny blond.Mam odrost i zastanawiam się jaki mogłabym teraz polozyc odcien aby uniknąć az tak mocnego szarego odcienia od razu po farbowaniu???Chciałabym żeby był to jasny blond raczej lekko chłodny niż ciepły.doradz mi proszę jakis kolor z Kolestonu.Może 10/1 z wodą 9% poniewaz moj odrost jest w kolorze ciemnego blondu.Ile trzymać na odroscie a po jakim czasie przeciagnac?Z góry Ci dziękuję za poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HENGIRL
Majrel,który odcien Kolestonu lub majirel da kolor jaśniutkiej kawy z mlekiem?Czystego beżu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasta la vista
hej majrel, mam wlosy ufarbowane mieszkanka schwarzkopfa poziomu 9.0 i 9.4, ale chcialabym coś jaśniejszego, jakiś bardzo bardzo bardzo jasny platynowo-opalizujacy może z lekka domieszka popielatego. coś w stylu dody, korzuchowskiej... prosze o odpowiedz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HENGIRL
Droga Majrel co sądzisz o mieszance Majirel 10.13+9.23 z wodą 9 %?Czy usyskam na swoich jasnych blond wypłukanych włosach kolor chłodnego beżu?Ile trzymac na odroscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desire_x
Napisz coś do nas Majrel.:)Wiemy,że po urlopie masz sporo zajęć ,ale czekamy na Ciebie z niecierpliwością.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leighton
Witam:) Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem zmiany koloru włosów.Aktualnie i o kilka lat za długo-jasny blond,rozjaśniane Wellą w salonie.Chciałabym zmienić i kolor i markę farby na L'oreal.Podoba mi się taki kolor włosów: http://celebsalon.sheknows.com/long-hairstyles/leighton-meesters-long-straight-hairstyle/ Może któraś z Was ma taki kolorek i podzieliłaby się info na temat farby ,dzięki której uzyskała ten kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka******
Witaj Majrel ufarbowałam włosy na czarno szamponem koloryzujacym palette do 24 myc kolor wyszedl sliczny jestem bardzo zadowolona .Chcialabym ten kolor na stałe i mam pytanie ktora z farb lub szmponow koloryzujacych dostepnych w marketach jest najłagodniejsza dla włosów ? Palette nie ma dobrej opini ja wlasciwie nie zauwazylam jakis zniszczen po niej ale uzylam jej dopiero 1 raz ogladałam jeszcze w sklepie wellaton czarny,casting,londe,palette deluxe,loreal feria,garnier.Ktora jest najłagodniejsza dla wloskow bo chcialabym by ich kondycja poprawila sie bo wiele lat rozjasnialam rozjasniaczem i jeszcze nie odrosly dlatego tak zalezy mi na lagodnej farbce w kolorze czarnym bez niebieskiej lub innej poswiaty. Pozdrawiam i prosze o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woleezozolee
Witam.Proszę o poradę.Przez lata rozjaśniałam włosy, baleyage mi strasznie zniszczyl wlosy i zdecydowalam sie na naturalny swój kolor, ufarbowałam farbą średni blond poziom 7. jednak ciężko mi sie przyzwyczaić, farba troszke sie juz zmyła i chcialabym jaśniejszy odcien, jaka farbą z palety majirell mogłabym to zrobić żeby nie wyszły rude i zielone bo znam takie przypadki koleżankom czasem po drogeryjnych farbach tak wychodzi.mam dostęp do fryzjerskich farb.dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZŻÓŁKNIĘTA BLONDYNA
MAJIREL, A CZY FARBY LUO COLOR STOSUJE SIE TYLKO NA NATURALNE WŁOSY? JA MAM JASNY BLOND A PODOBA MI SIĘ 10,12 Z LUO I NIE WIEM, CZY FARBA BY ZAŁAPAŁA CZY TEN JAKIŚ DEMAKIJAŻ TRZEBA ROBIĆ. aHA I CO BY SIE STALO, GDYBYM TO LUO Z WODA 6% POŁACZYŁA A LBO 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka Blondi
czesc dziewczyny. Mam taki problem, a mianowicie ;p malowałam dziś włosy farbą loreal viking i wyszedł mi taki szary blond ;/ a chciałam miec beżowy :( co mam teraz zrobic żeby uzyskac taki bezowy blond??? proszę o pomoc pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjjjk
kochana M. napisz mi proszę czy ma sens zmieszanie jasnego bursztynu Havane z ciemnym złotym blondem Floryda, chodzi mi o "złagodzenie" nieco miedzi z havany?? i w jakich proporcjach?? z góry dziękuję za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goni_k
Majrel gdzie jesteś !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do goni k- w farbach koleston perfect welli nie ma takiego chlodnego odcienia jasnego brazu , taki kolor jest w niemieckiej wersji kolestonu nr 6.1 z majirela podobny odcien mozna uyskac odcieniem 8.11 z 7.11 lub z farb Inoa 6.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do azji k - tak zlagodzisz w ten sposob miedz z hawany dodajac w proporcji pol na pol odcien floride

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do zżónieta blondyna- odcien luo color 10.12 najlepiej wychodzi na naturalnie jasnych wlosach , choc na zzólknietym jasnym blondzie tez powinien byc ok ale do luo nalezy zawsze dawac woda z luo color poniewaz 6% jak i 9% zmieniaja ton koloru i moga wyjsc inaczej od oczekiwanego, natomiast na twoj blond dobry tez bedzie majiblond 911 z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do wole zozoole- mysle ze w twoim przypadku idealny bedzie majirel 8.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do czarnulka - najlagodniejszy dla twoich wlosow bedzie casting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do desire x- mozesz pomieszac odcien viking ze stockholmem w proporcji pol na pol, efekt na tak jasnych wosach jak u ciebie bedzie podobny do tego ze zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limoonka
Witaj Marjel, jak fajnie, że już jesteś. Proszę zajrzyj na stronę 131, tam pytałam o konkretne odcienie diacoloru. a poza tym diacolorem, to który odcień majirela dałby na moich włosach ładny, raczej chłodnawy odcień beżowego blądu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do limonka- najlepiej kolor byloby wyrownac diacolorem 8.13 z tym ze splukany cieply braz nie zostanie pokryty, z majirela mozna poieszac odcien 9.02 z 9.1 z tym ze na cala tubke 9.02 dajesz cwiartke 9.1 z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×