Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość pelikana
błagam marjel odpisz bo chce dziś włosy malować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pilikana .
ja robiłam kiedyś pół farby 03 z połówką 10.21 z wodą z farby 03 wiec mysle ze tak samo masz zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 89
Majrel Zgadzam się z Madziak 12 , bo też zauważyłam że odpowiadasz na wybrane tematy. Najsmutniejsze jest jednak to że niektóre laski dostają bo kilka odpowiedzi pytając się o najróżniejsze błachostki a ja pytałam tylko o farbe która daje podobny odcień włosów jak na zdjęciu i ...cisza. Może napisz jakie kryteria powinny spełniać dziewczyny aby uzyskać pomoc... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondfitchbebe
do masakrejszyn Radzę zajrzeć do słownika... "se"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do madziak12 i Sandra 89 i podobnych dziewczyn, no to teraz dałyście czadu... Post ma 138 storn a spójrzcie na pierwsza stronę z jaka jest datą????? Kwiecień 2007 roku!!! I od tamtej pory majrel sie tutaj udziela, zatem dziewczyny troche poszanowania dla majrel i tego co tu robi za darmo i do tego poświęcając swój czas a nie z takimi tekstami... Może najnormalniej w świecie wśród tylu pytań co po niektóre się zagubią? Może trochę więcej cierpliwości? Może wystarczy się po prostu przypomnieć jeszcze raz? Po co to tak siać ziarno goryczy... A tak na zakończenie bardzo dziekuje majrel za wszelkie porady, nie tylko za te skierowane do mnie ale za wszystkie, które czytam i dzięki którym moja wiedza i pojęcie o koloryzacji włosów jest znacznie większa. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do blondfitchbebe
nie ucz mnie proszę słownika polskiego ok, to se było dla rozładowania atmosfery PANIUSIU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 89
Do Fairyland... Każdy ma prawo do napisania własnej opinii i Ty jesteś ostatnią osobą która będzie mi mówić co mam napisać a czego nie. Skoro dostałaś poradę od Majrel to się ciesz i nie wtrącaj się w nie swoje sprawy, bo pytanie i mój post były do Majrel a nie do Ciebie. Jeśli ona będzie chciała to sama mnie "zbluzga" i na pewno nie będzie potrzebowała Twojej pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Sandra 89 - widzę, że powinnaś dać sobie więcej na luz i oczywiście nie mówię co masz robić ja tylko wyrażam swoją własną luźną opinię, bo mam do tego prawo :). Życzę wszystkim milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 89
Do Fairyland To Ty lepiej wrzuć na luz, bo to Ty zaczęłaś. Ja niczego nie kierowałam pod Twoim adresem dlatego odstosunkuj się ode mnie. Tyle na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondfitchbebe
do masakrejszyn ok :) nie chciałam Cie pouczać-to była tylko taka uwaga... sorry jak coś :) a tak na marginesie nie jestem PANIUSIĄ... zresztą nie kłóćmy się bo ten wątek przestaje być interesujący... Czekamy z niecierpliwością nasza ekspertko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellatka
Majrel, ja przepraszam że tak Ci smędzę, ale jak bym na przykład na ten mój baaaardzo jasny platynowy blond nałożyła Luo 9,21, to wyjdzie z tego ładny chłodny, ale nie szary blond na poziomie 9? A może Majirel albo Richesse jest jednak lepsza? łagodniejsza? Pozdrawiam Cieplutko i z niecierpliwością czekam na odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypiłam już kawe
Majrel zrobiłam ta wella 10.81 i tak : koncowki słiczne taka słoneczna platyna, jednak to na gorze co było rude nie chyciło za bardzo, myślę sobie ze jednak są za mało rozjaśnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do blondfitchbebe
masz racje przecież blondyny nie będą się kłociły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondfitchbebe
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellatka
Majrel kochana.... A może muszę pomieszać kilka odcieni z Majirel? I czy wystarczy z wodą 6%? nie chciałabym mocniejszej żeby mi się nie zrobiła guma z włosów. Doradź jakimi odcieniami uzyskam ładny chłodno beżowy blond? Ile opakowań farby potrzebowałabym na moje włosy do pasa? Przypomnę że mam bardzo bardzo jasne włosy po kolestonie 12/89, a swoje średni blond. Marzy mi się taki odcień http://img.photobucket.com/albums/v640/nicole_nikusia/Untitled.jpg czy to jest poziom 9? Przepraszam że tak ponaglam z tymi pytaniami, ale nie długo muszę wyjechać i chciałabym bardzo jeszcze przed wyjazdem zmienić odcień moich włosów. Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsol
Witam, cieszę się bardzo, że znalazłam ten wątek, ponieważ szukam porady kogoś doświadczonego w kwestii moich nieszczęsnych włosów. Przez ostatnie 2 lata farbowałam włosy na różne odcienie brązów, jednak ostatnio zdecydowałam się na powrót do swojego naturalnego koloru (tj. ciemny blond). 3 miesiące temu farbowałam włosy farbą garnier color naturals nr 5 jasny brąz. Wyszło bardzo ładnie, ale nadal jest to kolor zbyt ciemny. Mimo moich usilnych starań farba cały czas trzyma się na włosach(nie jest oczywiście tak intensywna, ale ruda poświata została). Próbowałam różnych naturalnych sposobów (płukanki z rumianku i słońce itp.) oraz od czasu do czasu szamponu głęboko oczyszczającego scandic plus... i nic (poza kilkoma refleksami). Mam już 3 cm odrosty. Czy jedynym ratunkiem dla mnie jest dekoloryzacja? Szczerze powiem, że nie znam się na farbach i nie wiem czy jakiś blond dałby rezultat na moich włosach. Byłabym niezmiernie wdzięczna za poradę. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do sandra 89- nie ma tu zadnych kryteriow droga koleżanko, czasem jest tak ze mam naprawdę mało czasu i pewne rzeczy mi umykają , nie rozumiem tej nadmiernej emocjonalności w niektorych wypowiedziach - to przykre , nie mam przymusu aby odpowiadać natychmiast każdemu bo ma taki akurat kaprys, mam dużo swojej pracy i tylko czasem sie tu udzielam. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do belatka- smilao mozesz klasc luo color o tym numerze , odcien blond powinien byc chlodno bezowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do blond fichbaby- na ktorej stronie jest Twoje pytanie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do jsol- jesli checsz jasniejszy i chlodny kolor to albo musisz poczekac az odcien wyblaknie bardziej albo musisz wlosy potraktowac preparatem profesjonalnym efassor z lorela lub zdekoloryzowac dlugosci i konce eclair clair dostepnym w sklepie a pozniej jesli chcesz chlodny odcien ciemnego blondu to polecam majirel 7.11 lub ewentualnie naloz juz teraz bez dekoloryzacji excellence creme 7.1 z tym ze odcien bedzie ciemnym blondem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do hihihkaka- mozesz polozyc chlodny odcien jasnego brazu z diacoloru np 6.1, 6.02 lub color touch 6.1 z tym ze ten color dostepny jest tylko u tych co sprowadzaja welle z niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do hope magda- najlepiej bedzie pomieszac excellence creme 10.21 z 03 pol na pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do czarnamamba- tak touch welii 7.89 mieszasz z woda 3% i trzymasz 20 minut , pczatkowo kolor moze byc dosc ciemny ale wypluka sie szybko a ten najlepiej nadaje sie do powrotu do naturalnego mysiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do borka- w salonach loreala kupisz serie tych szamponow mozesz je rowniez dostac na allegro, farby Inoa z moich doswiaczen sa lepsze od majirela, poniewaz sa trwalsze, wogole nie nieszcza wlosow wrecz je nawilzaja i odzywija a kolory wychodza prawie identycznie jak na palecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do floride- csting ten 634 wyjdzie rudawy, natomiast color and shine garnira nr 7 to naturalny raczej ciemny blond bez takiego karmelu zlotego jak floride, podobny do floride jest 73 z nutrisse garniera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do cynamonowozłoto- w Twoim przypadku do odcienia 8.34 lepsza bedzie woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do sandra89- tak jasny blond uzyskasz stosujac mieszanke majiblondu 901s z majirelaem 10.21 z woda 9% lub ewentualnie preference 03 z feria 102 pol na pol , dodam tylko tyle ze modelka na zdjeciu ma wlosy rozjasnione wczesniej gestym balejazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do albo pepsi albo cola- farby preference maja oznaczenie literowe ale nie maja one nic wspolnego z oznaczeniem w miedzynarodowej numeracji fryzjerskiej - litery to tylko chwyt marketingowy w tych farbach jak zreszta nazwa np holywood , jedynie dodam ze A1 A2 A3 akurat ten 3 jest najjasniejszy a 1 ciemnieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do fairy land i borki- juz ochłonęłam, dzieki za wsparcie macie racje moze czasem warto przypomiec sie po raz kolejny i tyle , mozna czasem cos przeoczyc za co przepraszam :))))) Pozdrawiam wszytkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×