Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Droga Majrel to znowu ja i cały czas ta sama sprawa mianowicie za Twoim doradztwem zmieszałam 911majblond z 9.02 majirel , oxydanat 6% i znów nie wyszedł mi kolor załączony poniżej, bardzo szybko mi sie rozjaśniaja włosy trzymałam 35min,teraz mam włosy na poziomie 9- 10wchodząće w popiel bardzo łady kolor i bez żołci z czego jestem zadowolona,powiedz mi co bys mi jeszcze zaproponowała ???aby uzyskać kolor poniżej http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/fryzura394996.htm pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MjakMama
Dziękuję za odp:)Majrelcieszę się, że nam pomagasz:)pozdrawiam Cię serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MjakMama
aha, no dobrze Majrel, a jak się pojawi odrost, to ile trzymać farbę na nim i ile na reszcie. (mam bardzo ciemny blond odrost- taki mysiciemny)? postanowiłam z Twoich porad skorzystać i myślę (wyobrażam sobie) że połączenie 10.21+03 excellenceloreala byłoby dla mnie ok. Także pytanie jest ogólnie takie: ile trzymać farbkę na włosach, gdy pojawią się już odrosty?uffff,koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karetaaa
Witaj, majrel, bardzo prosze o pomoc, zafarbowalam dwa razy wlosy farbami z firmy renne blanche, raz 9.32b z woda 12, drugi raz 10.2 tez z woda 12, wlosy sa w dobrej kondycji, ale kolor jest dla mnie za cieply i za ciemny (8-9). Moje wlosy to ciemny blond, widocznie maja duzo czerwonego pigmenty, bo sa lekko miedziane. Jaka farba i z jaka woda (i ile trzymac, dodam ze odrost minimalny bo farbowalam 2 tygodnie temu) moglabym uzyc zeby moj blond byl jasniejszy i zimny? Myslalam o 10.1/2.1? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaa76576
Majrel prosze o pomoc, moja mama ma pofarbowane wlosy castingiem 500, ma duzo siwych wlosow, swoj naturalny to sredni braz, jaki kolor wybrac zeby braz byl z naturalnym polyskiem i pokryl siwe wlosy, jaka woda utleniona, jak nakladac i ile trzymac. Bede bardzo wdzieczna za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Majrel! Zgadza się mam ciemne odrosty-nawet bardzo i będę jutro rozjaśniać rozjaśniaczem. Ale później po tym rozjaśnianiu zastanawiałam się czy nie pomieszać Majirel 10.21 i 9.1, by w łoski nie wyszły mi za jasne po samym 10.21? Ale zastanawiam się czy z 9.1 końcówki nie chwyci mi na szaro???? Co Ty o tym myślisz??? Jeśli mieszać to w jakich proporcjach???? Będę Ci wdzięczna za poradę!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Ł
Majler jesteś super bardzo bardzo bardzo bardzo ci dziękuje zrobiłam tą 01 preference loreala położyłam na odrost i odrazu przeczesałam trzymałam tak jak tam pisze 45min i mam śliczne jaśniutkie włoski dokładnie odpowiednik tego majiblond 900 s po prostu super teraz za miesiąc to zrobię tę samom sam odrost na 30min i przeczesze na 10-15 na lekko zwilżone włoski tak jak tam pisze i też będzie super. Bardzo ci dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Floride
Do Majrel!! Dziękuję pięknie za odpowiedź;-))Niestety dzwoniłam już wcześniej na infolinię Loreala i powiedziano mi że casting 700 blond został wycofany(zresztą nie tylko on 730 miodowy blond,630 karmel i inne);-((()A w moim mieście już nie można go dostać,zresztą z preference Floride V również!!!(choć powiedziano mi że nie jest on wycofany)Dlatego mam pytanie-czy ten casting 713 mroźny beż wychodzi podobnie do 700 blond?????(moje to mysi blond) Czy dużo ciemniej?Bo po numeracji to jest to blond popielato-złocisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Majrel! Dziś robiłam odrosty rozjaśniaczem, później Majirel 10.21. Nie licząc odrostów włoski super-śliczny jaśniutki blondzik, ale te odrosty!!!! Ciągle są żółtawe, już nie tak strasznie jak kiedyś, ale za żółte, a pragnę jednolity kolorek. Majrel a co myślisz o tym by następnym razem po rozjaśniaczu dać na sam odrost Majiblond 911+9%, a na resztę Majirel 10.21 z odrobiną 9.1 by kolorek był ciut chłodniejszy???? Daj znać co o tym myślisz, dobrze? A czy diacoloru jest coś fajnego by ciut wyrównać kolor????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel! A co myślisz o dicolor 10.12??? Może to ujednolici mi kolorek? Ale nie chcę już kombinować za dużo a ten odcień Majirel 10.21 to dobry kierunek, tylko z czym wymieszać by efekt był ciut chłodniejszy i może być też ciemniejszy....? hm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-21
MAJIREL bardzo dziękuję za odpowiedź, na pewno skorzystam z rady przy następnym farbowaniu i dam znać jak wyszło. POZDRAWIAM CIEPLUTKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i skombinowałam bo nie mogłam patrzeć na moją żółć!!! Rano nałożyłam Majiblond 911+6%, no i wyszła mi szarość dnia....wpadająca w patynkę. Ale szaro!!! Odrosty ciut jaśniejsze, ale żółtawe dalej! Pobiegłam do Rossmanna i kupiłam excellence 10.21 by zniwelować tą szarość!!!! Cud, że włosy mi się nie rozpuściły!!!! Wiem, że durna jestem!!!! Co tam włosy, czy odrosty!!! Ale nie mogę patrzeć na siebie gdy wiem, że mam żółte-za ciepłe kolorki na łepetynie!!!! Na razie muszę przerwać to szaleństwo bo włosy całkiem stracę!!! Ale co mogę zrobić za jakiś czas???? Majrel poradź mi coś bo jestem na skraju załamania!!!! Może powinnam była dłużej trzymać rozjaśniacz??? Trzymałam ok.40min, odrosty były wtedy jasno żółtawe, ale po tym rozjaśniaczu zaczęły wpadać w pomarańcz! No i na to Majirel 10.21 z 6%.... Co kupić na następny raz???? Proszę kochana ratuj bliźniego Twego ;)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majirel.Włosu mam do łopatki farbowane paletta na platyne polowa wlosów zółta,koncówki prawie białe:(w zeszłym tygodniu fryzjerka zrobiła mi pasemka białe od góry,ale wogóle nie ruszyła juz istniejacego odrostu naturalych włosów (ciemny blond)-wczoraj chciałam to zniwelowac kupilam casting glossy blonds "jasny piaskowy blond' no i teraz mam myszowate z siwa poswiata włosy blagam o pomoc -che uzyskac taki odcien jak ma Pamela http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=18412 Prosze o pomoc,W tobie jedyna nadzieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia śpiewaczka
witam. Chciałam spytać Majrel, bądź kogoś kto po prostu wie..jaką wodę, tzn ile % ma farba loreala excellence 10.21? Majrel - a Ciebie, to już konkretnie: czym będzie się różniło połączenie farb: 1. excellence 10.21 z 03 od 2. excellence 10.21 z 01 czy wersja 1 będzi bardzo szarobura? Mi zależy na uzyskaniu odcienia a'la Grażyna Torbicka, nawet teraz na rozdaniu Złitych Kaczeek ją widziałam - może i Ty również. Ma ładny jasny blond,,,ale nie znam się i nie wiem, czy jest to odcień cieepły, zimny,,,w każdym razie kiedyś widziałam ją na żywo (w charaktoryzatorni) i wiem, ze ma odrost ciemny (nie brąz, raczej szatyn, czy teżziemisty blond). Czy jakaś z farb sklepowych pomoże mi uzyskać taki kolor jak ma ona. Dziękuję z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Ł
do PNTA69- połóż sobie loreal preference 01 mi wyszło ślicznie a miałam czescniej balejage i puzniej kładłam 01exelence i tera preference 01 i jest ślicznie jasniutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Ł
do PUNTA69-połóż sobie loreal preference 01 mi wyszło ślicznie a miałam czescniej balejage i puzniej kładłam 01exelence i tera preference 01 i jest ślicznie jasniutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Aga L -dziekuje bardzo za radę,jednak boje się aby nie wyszły rudawe refleksy -więc poczekam jeszcze na naszą majirel,ach tak narozrabiałam z tymi włosami,ze az strach co dalej;) matke beske...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanie kupiłam majirel mix red, chciałabym uzyskać krwistą czerwień z jakim odcieniem powinnam zmieszać? czy jest możliwość nałożenia tylko majirel mix red bez mieszania z inna farbą? czy dojdzie do reakcji jeśli nałoże tylko majirel mix red? według ulotki nie należy mieszać z samą wodą utlenioną chociaż że w hurtowni twierdzą że można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie, jaka wode utleniona ma w sobie farba loreal 01 lightest natural blonde? Pytam bo mam odrosty po balejazu i chce zafarbowac na jasny kolor, pod spodem mam srednio brazowe wloski i pewnie beda jasniejsze. Wybralam ten produkt bo na pudelku jest widoczna roznica nawet przy ciemnych wlosach. Czy ktos ma pojecie o takich zabiegach i czu moze mi cos doradzic lub odradzic?? z gory wielkie dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agNIEsia918
MAJREL, POWIEDZ MI, PROSZĘ, KTÓRA PALETA LUO COLOR JEST BARDZIEJ WIARYGODNA? CHODZI MI KONKRETNIE O KOLOR 9.13. LINK 1 (tu ten 9.13 jest ciemniejszy) : http://allegro.pl/loreal-farba-luo-color-koloryzacja-do-wlosow-50ml-i1317105421.html LINK 2( a tu ten 9.13 jest zdecydowanie jaśniejszy): http://alhemia.ipower.com/luocolor/LuocolorPal.htm OGÓLNIE TO CHCĘ ZEJŚĆ NA POZIOM 9-TY A MAM MIX 10-ego I 11-ego, a podobają mi się właśnie popielato-złociste jasne blondy. Czy luo da radę przyciemnić mi włoski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agNIEsia918
I jeszcze znalazłam kolejną paletkę - LINK 3 (DOTYCZY KOLORKU 9.13): http://www.lorealcosmetics.ru/luocolor.php KTÓRA Z TYCH 3 PALET (DWIE PIERWSZE W WYPOWIEDZI WYŻEJ) JEST NAJBLIŻSZA RZECZYWISTOŚCI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel! A gdybym po dłuższym rozjaśnieniu następnym razem(w następnym miesiącu-oczywiście) nałożyła INOA 9.1+9.2, jak myślisz? Czy ta kombinacja na moich przetrawionych włosach wyjdzie? Chodzi mi o naturalny,chłodny blondzik,ale nie za jasny, raczej poziom 9. Co bardziej trzyma się zniszczonych włosów:Majirel czy Inoa? Aha, i jeszcze raz tylko przypomnę o tym ,że po rozjaśniaczu Alfaparf miałam jeszcze za żółte włoski-czy myślisz, że może za krótko trzymałam? Jak długo? A może z wodą 12%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apia36
Droga Maijrel. 4 godz spedzilam przy komputerze-stwierdzam ze jestes profesjonalistka w kazdym calu!!!!Mam pytanie-jesli mozesz mi doradzic.. Postanowilam zrezygnowac z platynowych pasemek i zapuscilam odrost 6cm. Fryzjerka zrobila mi na calosc jasny blond(matowo bezowy goldwell na 12%wodzie i na to colorance popielaty blond) Kolor mi sie nie podoba mial byc jasniutki popielaty a jest bezowy jasny zoltawy. Koniecznie chce blondzik jasniutki w popielu chlodny odcien bez zolci. Zdecydowalam sie terza zrobic sobie odrost(mysi popiel blond) a mam juz 2cm kolorem maijblond 901S na 9%wodzie . Czy wyjdzie mi bez zolci?? Chodzi mi o jasniutki blondzik w chlodnym odcieniu. Prosze pomoż mi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apia36
I jeszcze pytanie do kochanej Maijrel. Czy to prawda ,że farba do włosów na 12%oksydancie ,niszczy mniej włosy niż rozjasniacz? Mam zniszcone koncówki rozjasniaczem i dlatego zdecydowałam sie farbe na całość ,aby włosy odżyły. Będe wdzieczna jesli odpowiesz Maijrel>))).Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, ale chyba naszej Majrel nie ma bo od dluzszego czasu nie widze zadnych odpowiedzi....co oczywiscie bardzo mnie martwi....czekam na swoja odpowiedz i pozdrawiam inne pytajace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×