Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość przytyłam w ciazy tylko 8 kg
mam olki to jaki ty w koncu chesz miec ten kolor ? codziennie inny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolki
Tak, zamierzam zmieniać swój image niczym kameleon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alsiondilaurentis
Hej! Wcześniej byłam dumną posiadaczką ombre hair, ale niestety, muszę wrócić do naturalnego odcieniu na rzecz bardzo dobrego zachowania. Kilka dni temu przefarbowałam włosy na odcień ciemnej czarno-brązowej kupy (farbując Palette 600 Ciemny blond haha). Pierwszy raz farbowałam całe włosy od czubka po końce, może miało to jakiś wpływ... Chcę rozjaśnić całe włosy rozjaśniaczem (do tego charakterystycznego rudo-żółtego odcieniu) i zafarbować farbą, uzyskując mniej więcej taki efekt: http://25.media.tumblr.com/tumblr_lq...sb2oo1_500.jpg http://25.media.tumblr.com/tumblr_m1...sb2oo1_400.jpg http://24.media.tumblr.com/tumblr_lz...l8gio1_400.jpg http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2...o1_r1_1280.jpg Czy uda mi się zrobić taki kolor używając tej farby -> http://www.aptekaslonik.pl/images/pr...nce-ombrie.jpg? Macie jakieś inne propozycje? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca do majrel
majrel- prosze podpowiedz jaki to kolorek. chodzi mi o farbki profesjonalne. kadys,igora,joico,wella,alfaparf. dziekuje. wklejam link http://www.w-spodnicy.pl/Galeria/Galeria-zdjec/533158,4,Odcienie-blondu--modne-odcienie-blondu-2011.html#aGalery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do alinaAAA - po dekoloryzacji odcien moze byc bardziej cieply wiec lepiej polozyc odcien 8 z 8.1 pol na pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Mamolki - odcien z pierwszego zdjecia to z alfaparf 6.32 a ten drugi to 6.35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do alsiondilaurentis - zadne z podanych linkow sie nie otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pytajaca do majrel - pierwsze zdjecie mozna uzyskac mieszajac alfaparf 11.13 z 11.20 a farby composite loreal sa niedostepne w Polsce i nie wiem jak wychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca do majrel
majrel- dziekuje za odpowiedz. wyprobuje ten alfaparf co polecilas. kolorek jest swietny. co do composite to w uk sa i w bardzo dobrej cenie .wyslalm zapytanie do sprzedawcy na jakim poziomie sa zobaczymy co odpisze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca idealu
majrel. witaj. prosze doradz i odpowiedz na pytanie coz to za kolor? marze o takim glebokim mocno widocznym blondzie. ten moze jest ciut za rudo pomaranczowy ale mysle ze po paru myciach ta rudosc by zniknela i bylby moj wymarzony. wklejam link nr 1 http://www.pudelek.pl/artykul/30426/gessler_dobry_aktor_nie_moze_miec_restauracji/ i link nr dwa tu w jasniejszej wersji http://www.topstars.pl/zwierzeca-anna-guzik-fotogaleria/ i prosze dopowiedz czy tu mamy w wersji gesler z jakims pomaranczem czy zlotem czy rudosciom w tle do czynienia?? bo bylam u fryzjera i nie potrafilam wytlumaczyc o jaki blond mi chodzi i zrobil mi nie takie jak trzeba. czy kiedys osiagne w koncu taki kolorek? dziekuje. obecnie mam bez poziom 8 na glowie ale nie cierpie go bo zamiast rozu wpada w cynamon. mam zamiar je rozjasnic a potem klas farbe na cala dlugosc na 6 lub 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do majrel a jaki to kolor ten alfaparf odcien 9.13 ? z jaką wodą na odrosty i z jaką na resztę włosów? woda musi być alfaparf? w jakich proporcjach zmieszać farbę z wodą i jak długo trzymać? z góry dziękuję za bezcenne rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel, zamówiłam sobie farbę alfaparf 1020ss na allegro i nie doszła na czas.. robi mi się coraz większy odrost.. odrost jest bardzo ciemny blond/ szatyn, a reszta ciut jaśniejsza, a raczej bardziej złota. Czy będzie dobrze jak zastosuję na odrost i na całą długość tą samą wodę 9%???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do agulla19855 - naloz na odrost 11.20 z wodą 9% na 40 min apozniej na ok 15 reszte tez z woda 9% stosunek mieszania na cała tubke 1,5 wody utlenionej nie musi byc z alfaparf , czyli na 60 ml farby 90 ml wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do oki9 - alfaparf 9.13 to jasny naturalny beżowy blond, nakladasz na odrost z woda 9% na 25 min i drugaczesc farby mieszasz z woda 6% lub 4% i nakladasz na ok 15 min , wszystko pisze w instrukcji stosunek mieszaia 1:1,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję Majrel:) rozumiem że na odrosty 11.20, a na resztę też 11.20? a jeżeli mam 11.20 i 11.11, to wymieszać razem i na odrost położyć tą mieszankę, a po 40 minutach na resztę tą samą mieszankę? czy na odrost samą 11.20 a na resztę mieszankę? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szukajaca idealu - jesli chesz miec podobny odcien jak Magda Gesler - jej wlosy wpadaja w bardzo jasny zloty blond z dodatkiem nutki lekkiej miedzi podobny odcien ma farba alfaparf 11.30 nakladasz ja z woda 9% , drugie zdjecei Anny Guzik to bardzo jaśniutki beżowy blond w farbach alfaparf odcien 11.13 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca idealu
marijel- dzieki. zauwazylam ze bardzo polecasz farby alfaparf. nie probowalam ale zamierzam, mam nadzieje ze mi wyjdzie taki jak u geslerowej. a z innych firm tez jakis Ci przychodzi do glowy? moze jakas wella koleston? to mowisz ze to zloty bardzo jasniutki, tak wlasnie tlumaczylam fryzowi ale jakis zupelnie inny wyszedl jakis za ciemny i bez tego czegos. a moge zrobic jakis bardzo jasny zloty blond i domieszac ciut miedzi? poziom 10 czy 11? jednego i drugiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel. Jakiś czas temu pisałam o mojej dekoloryzacji (wyszła fatalnie), później na to miałam położona farbę, dzięki czemu wyszedł kolor od skóry głowy - brąz, na długości + końcówki ciemny brąz. Polecałaś farby alfaparf evolution 7 NB z 8 NB pol na pol z woda 6% aby uzyskać ciemny blond. Tak też właśnie zamierzam zrobić, ale za jakiś miesiąc, żeby włosy troche odżyły i po kolejnej dekolor nie wypadły. Koleżanka mówiła mi o odżywkach koloryzujących z ducastela. Czy takimi czymś dałoby się uzyskać efekt ciemnego blondu, na włosach po dekoloryzacji? Pytam tak tylko teoretycznie :-) Dziękuję za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Majrel jak uzyskać na jasnych włosach taki kolor jak ma Małgorzata Socha.I jaki kolor wyjdzie z mieszanki farb Casting Crme Gloss 801 i 600?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do majrel czy po farbowaniu farbą alfaparf należy umyć szamponem, a potem nałóżyć jakąś odżywkę? zamykającą łuski włosa? jeśli tak to jaką polecasz? na takie włosy, długości ciut za ramiona, na farbowanie odrostów i potem całości na kilka minut ile potrzebuję ml farby alfaparf? bo nie wiem ile kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel. Ponieważ jesteś profesjonalistką jeżeli chodzi o farbowanie włosów, chciałabym żebyś mi poradziła.Rok temu miałam ściągany czarny kolor u fryzjerki i zafarbowany na jakiś blond. Od tamtej pory farbuje włosy sama różnymi blondami raczej ciemnymi.Najczęściej używałam farby garnier color natural nr. 7 i taki właśnie kolor mam obecnie na głowie chyba nawet jaśniejszy,w słoneczku z jasnymi refleksami blond.Jestem naturalną ciemną blondynką( mysie odrosty i jaśniejsze końcówki) z niebieskimi oczami ,obecnie mam centymetrowe szare odrosty.Chciałabym zmienić kolor na troszkę jaśniejszy naturalny blond.Taki jak ten : http://babskiswiat.net/files/2_399.jpg Jakiej farby komercyjnej z loreala lub garniera albo jeszcze innej powinnam użyć żeby uzyskać taki kolor???Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Klaudia2222 - hmm obecnie nadal masz na glowie ten odcien garniera 7 , ktory jest dosc ciemny obawiam sie ze jasniejsza farba za pierwszym razem nie rozjasni tak wlosow , z garniera podobny odcien do tego ze zdjecia ma nutrisse 90 pomieszany z 91 pol na pol , lub preference odcien Baikal z tym ze nie sugeruj sie zdjeciami bo na zdjeciach Baikal wyglada jak mega jasny blond a taki nigdy nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szukajaca idealu - jesli szukasz jaśniutkiego blondu zlocistego z dodatkiem miedzi to w alfaparf jest odcien 11.34 z woda 9% to wlasnie taki bardzo jasny blond złoty z dodatkiem miedzi , polecam alfaparf bo jest trwalszy i lepszy od majirela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Piniuszka - slyszalam wiele dobrego o farbach i szamponach ducastel , jesli ta koloryzujaca odzywka ma odcien ciemnego blondu to ok z tym ze obawiam sie ze po dekoloryzacji moze ten kolorek ie wyjsc ale z alfaparf sa tez farby bez amoniaku color wear odcien 6.31 pomieszny z 8.31 nada odcien sredniego blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Inusia33 - pomieszanie odcieni casting 801 z 600 nada brzydki brudny ciemny blond nie polecam, a konkretnie to o jaki blon Sochy ci chodzi bo co jakis czas ma inny , ostanio jak ogladałam jej foty to jest to taki blond cieplo bezowy np z alfaparf 8.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do oki9 - kazda maseczka dobrze domknie łuski włosa , ja polecam wszytkie z alfaparf albo z garniera fructis lub ultra doux- z tym ze maski ultra doux sa niedostepne w Polsce , wlosow po alfaparf nie myje sie szamponem poniewaz pod koniec farbowania malaksujemy wlosy z odrobina cieplej wody i wowczas farba spienia sie jak szampon, na Twoja dlugosc starczy jedna tubka 60 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Inusia33 - podobny odcien w farach alfaparf 9.31 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca idealu
marijel a powiedz mi czym sie rozni evoluction of the color a milano color?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×