Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość gosiaczek85
witam majrel błagam o pomoc:( juz byłam u wielu fryzjerek każda robi mi inny blond zółty ,miodowy a jabadzo chciala bym takihttp://short-curlyhairstyles.com/curlyhairstyles/2009bobhairstylefromSarahHarding/ zawsze miałam balejaż robiony loreal platnium rozjasniaczem ale wlosy bardzo mi sie kruszyly i zdecydowalam sie na farbe ostatnio zrobila mi fryzjerka majiblond 911 z wodą 9% ale niewiem czemu wyszły mi gdzie nie gdzie fioletowo szare:( dodam jeszcze ze pigment mam dobry jestem ciemną blondynka Pozdrawiam serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotunia26
Witaj majrel. Położyłam dzisiaj farbę Loreal Preference odcień Paris (jednak nie użyłam alfaparfu bo się rozmysliłam). I jestem w w szoku :(( kolor jaki wyszedł na moich włosach to ciemny brąz z okropnym rudym reflesksem (którego tak bardzo nie znoszę i który bardzo rzuca się w oczy) i totalnie do mnie nie pasuje... wyglądam okropnie i płakać mi się chce.. Już jak farbowałam coś mi nie pasowało bo skóra głowy zafarbowala się na rudo... A myślałam że to będzie zimny odcień, taki jak prezentował się na opakowaniu i próbniku... Teraz muszę się czymś innym ratować gdyż w poniedziałek lecę za granicę i muszę szybko zmienić to co mam na głowie bo aż wstyd wyjśc gdziekolwiek... Pomyślałam więc o kolorze czarnym... to jest chyba ostatecznie rozwiązanie... kiedyś już go miałam i wyglądałam ok - czarny przynajmniej niczym już nie zaskoczy... Tylko rzecz w tym, że chciałabym położyć tym razem szampon koloryzujący, nie farbę (bo nie chce włosów traktować znowu amoniakiem - bo przy preference strasznie dużo ich wypadło :((. Nie wiem czy to dobry pomysł, czy w ogole coś chwyci jak położę szampon na farbę... wydaje mi się że czarny powinien złapać... i czy nie będzie znowu żadnych niespodzianek? a planuję zrobić włosy w sobotę (jutro jeszcze raz umyję głowę). Pomóż majrel, proszę... bo jestem totalnie załamana :( a muszę szybko działać. Jaki szampon mogłabyś polecić?? Ja myślę np. o Garnier Color Shine nr 2 - Intensywna Czerń. A zastanawia mnie jeszcze Casting 200 - hebanowa czerń - jaki to jest kolor? czy to jest klasyczny czarny bez żadnych dziwnych refleksów?? Myślałam też o jakimś ciemnym brązie ale boję się że nie zniweluje całkiem tych rudości... co o tym myślisz? A bardzo mi zależy aby to paskudztwo co teraz mam całkowicie przykryć. Mogą być też szampony fryzjerskie, może byś mi coś poleciła. Jeśli czarny szampon nie pokryje całkiem tego koloru jestem w stanie poświecić moje włosy i zrobić znowu farbą. I jeszcze jedno pytanko, czy gdy będę robiła szamponem powinnam umyć głowę przed koloryzacją (w tej mojej sytuacji)? Błagam o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj majrel, dziekuje za odpowiedz, domyslam sie, ze byla do mnie:) Ojej czyli kolor chyba nie do uzyskania bez pomocy fryzjera. Jak myslisz moge dzialac sama i jak? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gosiaczek85 - modelka ze zdjec ma silnie rozjasnione wlosy rozjasniaczem prawie do baiłego ocienia wiec zadna z farb rozjasniajacych nie da tego efektu ale dosc jasny i chlodny blond mozna uzyskac mieszajac odcien alfapar 11.20 z 11.10 z woda 9% plus cwiartka wzmacniacza rozjasniania 0 SP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kotunia26 - dziwi mnie ze odcien Paris wyszedl u ciebie ciepły, szkoda ze nie uzylas alfaparf, odradzam ci czernie bo na te wlosy wyjda sztucznie , uratowac mozesz wlosy ciemnymi brązami np casting 300 , color shine jest kiepska , odcien 300 pokryje te nierownosci i wlosy powinny byc bez zadnych dziwnych refleksow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do marieta734 - farbujesz wlosy w ten sposob ze robisz pasemka na folii aluniniowej jakims rozjasniaczem np loreal, wella, goldwell, alfaparf , reszte wlosow farbujesz na calosci majirelem 10.31 lub alfaparefem 9.13 z woda 9% , po scignieciu folii z pasemek i spukaniu farby z calej glowy nakladasz kolor touch z welii z woda 1.9 % na ok 13 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Tobie bardzo.Proces wydaje mi sie zbyt skomplikowany do samodzielnego wykonania. Poczekam na moja fryzjerka. Zawsze mam robiony odrost pasemek a nastepnie na calosc nakladany jest touch z welli, jednak po jakims czasie kolor sie wyplukuje i pasemka sa juz dla mnie zbyt sprane i wyrazne, dlatego pomiedzy farbowaniami u fryzjera, chcialam sobie sama zrobic dobrze i odswiezyc lekko wlosy tonerem. Jednak nie mam zielonego pojecia jaki kolor mam na wlosy nakladany.Jest on zblizony do tego ze zdjecia misski, ktore wkleilam wyzej. Myslisz, ze moge sobie samodzielnie nalozyc toner? ale jaki odcien bys mi polecala, taki jak farb, ktore mi podalas tylko z woda "tonerowa" czy moze pojsc chyba bezpieczniejsza droga i nalozyc odcien 9.0? Dziekuje za poswiecony mi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do majrel..to radzisz mi jednak położyc to excelence 9.3? agdybym potem po miesiącu chciała położyc ta majirel 10.31 to da rade ? czy lepiej odwrotna kolejność..ale marudze..poprostu za długo nie zmieniałam koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek85
dziękuje Ci bardzo majrel bede robić farbe za 2 tyg napewno dam znać co wyszło:) a woda obojetnie jakiej firmy? a jeszcze jedno a może rozjasnieczem zrobic całe włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gosiaczek85 - mozesz rozjasniaczem zrobic cale wlosy a pozniej nalozyc na to alfaparf 10.21 z woda 3% , woda najlepeij z alfa ale moze byc tez inna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do marieta734 - odcien 9.0 nada zbyt ciemny ton, tonujacy krem z welli 9/16 mozesz tez nalozyc na cale wlosy w celu odswiezenia koloru lub z diacoloru 10.21 z woda 1,9% albo jesli nie ma to z woda 3%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lamia70 - 9.3 po miesiacu i tak zjasnieje , ewentualnie mozesz pomieszac majirel 10.31 z 9.31 i bedzie idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Majrel, tylko czy te kolory nie beda zbyt szare, popielate, ( 9.16 raz nalozylam mamie to byla ciemna i szara :( . Zalezy mi na naturalnym slonecznym odcieniu, ktory troche odswiezy i odmlodzi buzie ( mam nadzieje, ze nie stracilas jeszcze do mnie cierpliwosci )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotunia26
Majrel, a powiedz czemu czernie wyszłyby sztucznie na tych moich włosach? tzn. jak? - nie pokryją całkiem, będzie brzydki kolor? czy jakiś inny od zamierzonego? bo już na tą czerń się prawie zdecydowałam i tak jak mówisz zrobię castingiem. Tylko teraz jestem w kropce bo Ty doradzasz mi ciemny brąz a ja się nim boję bo gdzieś wyczytałam, że to kolor prawie czarny (o to chodzi) ale o brązowej poświacie, a pod słońce włosy mienią się na rudo :( czyli byłby podobny (ciemniejszy) efekt do tego co teraz mam :( a ta hebanowa czerń jaki to kolor? naturalny? tzn. bez żadnych niespodzianek? bo nie wiem co to znaczy hebanowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chceprzyciemnicwlosyagata
Majrel, profesjonalistko, pomóż! Moje naturalne włosy są brązowe, dość ciemne, ale łatwo rozjaśniające się. Od roku farbuję je Castingiem - jasny perłowy blond, po wcześniejszej masakrze z rozjaśniaczami. Chciałabym je delikatnie przyciemnić, uzyskać naturalniejszy beżowy odcień. Marzy mi się taki kolor: http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=pl&biw=1366&bih=677&tbm=isch&tbnid=DpsHils4T88c5M:&imgrefurl=http://babskiswiat.net/farbowanie-wlosow-vt2840,690.htm&docid=MA5zWGCHYDNC4M&imgurl=http://babskiswiat.net/files/2_399.jpg&w=374&h=278&ei=tNCaT-W3GYzRsgb_ucyfDg&zoom=1&iact=hc&vpx=815&vpy=186&dur=2384&hovh=193&hovw=260&tx=107&ty=56&sig=114223887429187905541&page=1&tbnh=135&tbnw=170&start=0&ndsp=30&ved=1t:429,r:6,s:0,i:141 Czym go uzyskać? Będę dozgonnie wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanalika76
Cześc Kochana, Jeszcze raz dziekuję za porady, których udzielilaś mi dotychczas. Jeśli mogę zadac jeszcze jedno pytanko: czym się różni farba rozjaśniająca (poziom 11 i 12) od normalnej na poziomie np. 10? Czy jak użyję np. farby na poz.11 i utleniacza 9% to kolor wyjdzie ładniejszy niż 10 z 9%? I czy ta farba na poz. 11 z oxy 9% bardziej zniszczy włosy niż poz. 10 z 9%? Moje wątpliwości wynikają z faktu iż wiem, że te rozjaśniające (11) miesza się chyba z większą ilością utleniacza niż te normalne (10). Przyznaję, że zależy mi na ładnym (czytaj: naturalnie wyglądającym i chłodnym) kolorze ale jeszcze bardziej na kondycji moich i tak już nadwyrężonych włosiniętków... Dlatego jestem gotowa je o 2-3 tony przyciemnic, jeśli farbowanie na poz.10 będzie dla nich lepsze. Proszę Cię o odpowiedź. Z pozdrowieniami Iwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolki
Witaj Majrel! Poradź proszę ile czasu w moim przypadku trzymać farbe na głowie . Chce użyć odcienia 1010ss, włosy mam farbowane 10NB z 9% wodą , potem całosć i 3 cm odrost przyciemniony 8.01 z 3% wodą . Ten ostatniy odcień o ton rozjaśnił mi odrost( nature na poziomie 7) , z reszty włosów wypłukał sie dość szybko lecz nie całkowicie. Finalnie , 3cm od skóry włosy troche ciemniejsze od reszty , ale wyglada to dość naturalnie .Niestety włosy są w ciepłym odcieniu po tym 10nb , czy 1010ss powinien ochłodzić kolor? Nie mam obecnie jeszcze odrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do majre Czy Taiti wyszła by bardzo ciemnona spłowialo brązowych włosach?Po raz kolejny z gory dziękuje za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chceprzyciemnicwlosyagata
Pisałam na stronie wcześniej, ale dołączam do tego AKTUALNY KOLOR MOICH WŁOSÓW http://i49.tinypic.com/1zodze8.jpg Majrel, profesjonalistko, pomóż! Moje naturalne włosy są brązowe, dość ciemne, ale łatwo rozjaśniające się. Od roku farbuję je Castingiem - jasny perłowy blond, po wcześniejszej masakrze z rozjaśniaczami. Chciałabym je delikatnie przyciemnić, uzyskać naturalniejszy beżowy odcień. Marzy mi się taki kolor: http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=pl&biw=13 66&bih=677&tbm=isch&tbnid=DpsHils4T88c5M:&imgrefurl=http://b abskiswiat.net/farbowanie-wlosow-vt2840,690.htm&doci Czym go uzyskać? Będę dozgonnie wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kotunia26 - uważam ,że hebanowe głębokie czernie ie paują do polek i ich typu urody chyba , że masz ciemną karnację i ciemną prawę oczu lub oliwkową cerę i ciemne oczy to ok, ale jesli lubicz bardzo czarne wlosy to casting 200 bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Vanalika76 - problem jest taki , ze odcienie chlodne najładniej wychodza z tych z serii rozjasniajace 11 lub 10 ss , alfaparf poziom 11 ma najjasniejszy i odcienie blondu wychodza tez bardzo ładnie i chlodno lub beżowo, odcienie 10 ss są troszke mniej rozjasnajace , poziom 10 bez ss tez jest ok z tym ze blondy z tego poziomu nadaja sie do z natury jasnych wlosow tzn pziom od 7 wzwyż, słabiej rozjasniaja ale tez wychodza chlodne z tym ze to juz zalezy od struktury wlosa i tego jak sie rozjasnia i tutaj mogą byc juz niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Mamaolki - 1010 ss powinien ochlodzic kolor , kladziesz go na cale wlosoy na ok 35 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do chceprzyciemnicwlosyagata - bezowy naturalniejszy odcien nada alfaparf evolution 8.13 z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chceprzyciemnicwlosyagata
Dzięki. A jak to położyć? Wszystko naraz czy partiami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Majrel, tylko czy te kolory nie beda zbyt szare, popielate, ( 9.16 raz nalozylam mamie to byla ciemna i szara . Zalezy mi na naturalnym slonecznym odcieniu, ktory troche odswiezy i odmlodzi buzie ( mam nadzieje, ze nie stracilas jeszcze do mnie cierpliwosci )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do marieta734 - jesli chcesz sloneczny kolor to mozesz nalozyc farbe alfaparf 10NB z woda 6% lub wella touch nr 10 ale touch tylko stonuje odcien nie rozjasni odrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do chceprzyciemnicwlosyagata - kladziesz wszystko na cale wlosy od korzeni po koncowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniQ12
Droga Majirel, potrzebuję porady bo juz nie wiem co mam zrobić. Otóż moim marzeniem jest uzyskać kolor miodowego blondu : http://justik30.pinger.pl/m/2975725/sliczny-kolor-wlosow-chyba-sobie-takie-zrobie-kiedys-d oczywiście mam na myśli włosy Beyonce:) próbowąłm już różnych farb, głównie delikatnych np. wella colour touch plus 77/03 oraz wella colour touch 8/3 i nic:) włosy po farbowaniu nawet trochę przypominają ten odcień- choć to niezadowalające do końca a po kilku myciach robią się żółto-zielone:/ czytałam, że najlepiej jest uzyskać ten kolor mieszając odcienie naturalnych kolorów- tylko jakich ? jakiej firmy w jakich proporcjach i z jaką wodą utlenioną? Proszę poradź mi jak to uzyskać. Dodam ,że w chwili obecnej moje włosy mają właśne intensywnie żółto-zielonkawy kolor na poziomie 8, są po drugim farbowaniu po dekoloryzacji a mój naturlany odcień to jasny popielaty blond na poziomie 8/9 z jaśniejszymi pasemkami. Będę wdzięczna za poradę. Pozdrawiam, MoniQ12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanalika76
Dziękuję Majrel, w taki razie zdecyduję się na 11 lub 10ss, ale tak jak mi już wcześniej radziłaś ze słabszym czyli 9% utleniaczem - może przynajmniej ta zmiana wyjdzie na lepsze moim włosiniętkom. Mam jeszcze jedno pytanie - czy mogłabyś ocenić jaki kolor włosów zaprezentowany jest na tym zdjeciu: http://www.pudelek.pl/artykul/39916/niebieska_szulim__pasuje_jej/ i ewentualnie jakimi farbami/farbą Alfaparf można go uzyskać? (przyp. moje włosy z natury poz.6, ale dość cieżko rozjaśniające się, obecnie na calości farba 12.1 Koleston +woda 12%). Pozdrawiam Iwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×