Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość sochaaa
Majirel proszę o radę Kilka dni wcześniej pytałam, jak uzyskać kolor włosów podobny do koloru Sochy. I co sądzisz o kolorze 7.31 exellence. Na głowie mam 2 cm mysi blond reszta jasny blond. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sochaaa
Jeszcze jedno pytanie, co sądzisz o kolestonie welli? Ma bardzo dużo fajnych odcieni :) Czy jest tak dobra jak majirel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mehendi
Dziekuje wszystkim dziewczynom za odpowiedzi. Czyli oxydant 6-cio procentowy, a czy moge zastosowac do tego zwykla wode utleniona 6 %? Bo trudno dostac mi tutaj oxydant Loreal! Jedynie co jest dostepne to emulsja utleniajaca ale nieznanej mi firmy, moze tego moge ewentualnie uzyc?. I najwazniejsze czy odcien 6.66 Mijarouge zastosowany na ciemne wlosy da kolor czerwony, dokladnie to mialam farbowane wlosy czerwona farba ale kolor wyplowial a wlosy "przeszly" w kolor brazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do perła88- casting to odpowednik diacoloru , nie mozna dodać castingu do farby majirel 9.0 ewentualnie mozna dodac odcien 9.1 ale moze to spowodowac ze kolr brdzie zbyt szary, odcien 9.0 powinien wyrownac kolor wlosow i nadac im naturalny refleks bez szarej lub zielonkawej poswiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do soacha- koleston jest mocniejszą farba od majirela , jesli chcesz łagodnej koloryzacji dobre farby ma tez firma Alfaparf farby z serii evolutions color

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mehendi- możesz dodac oxydant innej firmy, odcien 6.66 majirela na pewno nie bedzie tak intensywny jak na palecie bo twoje wlosy z natury sa za ciemne , jesli chcesz intensywnej czerwieni musisz dodac do odcienia 6.66 mix 0,600 czerwony tzn na tubkę majirouge 6.66 1/4 tubki mixu 0,600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mehendi
Majrel, dziekuje, wrazie czego jeszcze cie bede "meczyc" pytaniami ;), pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Majrel :) Dwa pytanka :) 1) czy paleta poniżej jest miarodajna jeśli chodzi o odcienie 9.1 i 9. 11? http://tizo.ro/item945519856_loreal_zestaw_f arba_majirel_oxydant_6_lub_9.html 2) jaki odcień zbliżony jest do tego co ma Jennifer Aniston (pomijając fakt, że ma dość skomplikowany balejaż :) ) na fotce poniżej: http://2.bp.blogspot.com/_NO2UOMMYKZ0/SehMEcUGrpI/AAAAAAAAF_Y/VSfjt3ZIlWk/s1600-h/Jennifer+Aniston+hair.jpg Czy to poziom 9 czy8? Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Majrel... chciałabym przyciemnić trochę włosy, obecnie mam włosy bardzo jasnego blondu ciepłego...Zastanawiam się nad Majirel 8.0 tylko czy ten odcień nie będzie podchodził pod jasny brąz tak jak na palecie http://www.e-uroda.com.pl/images/loreal/farby/podstawoweglebokie.jpg wolałabym coś bardziej chłodniejszego ale nie szarego. A może coś mi polecisz z farb sklepowych Loreal albo Garnier????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel Mam do Ciebie pytanie odnosnie farb Loreal Exell 10, jaka jest różnica pomiędzy kolorem 7.0 ciemny blond, a 7.13 ciemny lodowy blond. Wczoraj pofarbowałam włosy 7,13 (przed farbowaniem różne kolory od góry 1,5 cm moje naturalne mysi blond, dalej 4 cm pasemka jasne, a dalej do dolu pasemka jasne, ciemny brąz i rude) i w miare równo wyszło taki raczej ciemny brąz ale odrosty moje naturalne wyszły jaśniej takie rude, i dlatego moje pytanie jaka jest różnica między 7,13 a 7,00, czy jeżeli użyję tej 7,0 to wyrówna mi kolor, tzn, złapie odrosty i nie bedą rude. troche namieszałam ale chciałam dokładnie opisać Ci moje włosy (stan ich bardzo zniszczone kilka lat platynowy blond, potem czarne i na koniec schodziłam z czarnego) Będę ogromnie wdzięczna za odpowiedź, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do justyna- excell10 to farba ktora wychodzi zawsze ciemniej niz na testerku 7.0 to odcien bez refleksu tzw naturalny a 7.13 to odcien z refleksem popielato- zlocistym(beżowym) , poniewaz masz wlosy zniszcione rozjasnianiem to kolor wyszedl ciemniej a na odroscie wpada w rudawy ton bo ten koor tak wychodzi , jesli chcesz wyrownac kolor wlosw na calosci to polecam odcien farby excellence creme 7.1 nada odcien wlosw jasny brza o chlodnym refleksie i wyrowna nierownosci kolorystyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do pysia- odcien 8.0 mjirela wchodzi jak ciemny blond naturalny , z farb sklepowych dosc ladnie wychodzi odcein preference island, a z majirela 8.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do angi stone-to co ma jenifer aniston na glowie to podstawa odcien 8.2 z majirela a na to cieniutkie pasemka na poziomie 9 w odcieniu popielatym, odcien 9.11 jest głebszym refleksem tzn wizualnie ciemniejszy od 9.1 a link do palety nie chce mi sie otworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Majrel za odp. Island to dla mnie za ciemny odcień ponieważ szukam nie ciemnego blondu a najwyżej takiego średniego chłodnego na poziomie 8 (moze nawet 8 a 9 jeśli da się taki wogóle uzyskać) a nie 7...więc może jeśli chcę o ton jaśniejszy kolor to może wezme kopenhague preference? a jak wychodzi odcień z loreal excellence 8.1? ponieważ zależy mi na delikatnej farbie bo mam zniszczone włosy po rozjaśnianiach włosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Majrel Dziękuję serdecznie za odpowiedź, ale mam jeszcze jedno pytanie, którą farbę najbardziej polecałabyś do zniszczonych włosów aby dalej ich nie niszczyć, czy to prawda, że exell 10, mocno niszczy bo farbuje w tak krótkim czasie? Proszę poleć mi jakąś farbę i odcień jasny brąz bez refleksów rudego (stan moich włosów opisałam trochę wyżej) będę wdzięczna za odpowowiedź Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do majirel... Niedawno u fryzjera farbowalam wlosy farba artego - kolor 3,7czekolada. Kolor ogolnie mi sie podoba(wyszla taka ciemniejsza czekolada z refleksami rdzawo-bordowymi) , ale chcialabym tym razem kupic farbe loral majirel, ale nie wiem jaki kolor mam zamowic. Prosze napisz mi jaki nr, kolor tej farby mam kupic zeby wyszla mi ladna czekolada(nie czarna). myslalam o kolorze nr 5,02 czy to dobry wybor? Prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do aniastef- w majirelu jest duzo odcieni czekoladowych np 5.02, 5.12, 5.15 lub ciemniejszy 4.15-, lub odcien ciemniejszej kawy 4.3 wszytkie te odcienie sa typowo czekoladowe i nie sa az takie ciemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Justyna- ja osobiscie n ie przepadam za excell poniewaz jest dosc mocna i wychodzi zawsze o dwa tony ciemniej, jesli chcesz ładnego odcienia bez tzw poswiaty rudego i lagodna to polecam majirel 7.0 lub z refleksem chlodniejszym 7.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do pysia- w takim razie polecam ci preference viking bo daje chlodny refleks jasnego blondu, kopenhague jest o ton ciemniejszy ale wychodzi ciut cieplej, natomiast excellence creme 8.1 daje efekt szarego blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odcien opalizujący
Jaki to jest odcien opalizujący?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm Majrel nie mogę się zdecydować, który odcień wybrać..dlatego proszę Cię napisz jeszcze jak wychodzi ten z Majirel 8.2, jeśt to średni blond czy ciemny? bo chciałabym coś bardziej średniego a nie jasnego czy ciemnego. Czy viking to średni blond? być może będzie średni zaraz po farbowaniu ale potem pewnie szybko mi się wypłuka i będą jasne włosy ;/ 8.2 z Majirel wyjdzie mi jaśniej niż island?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do pysia- odcien 8.2 - wychodzi jak sredni bezowy blond idealnie jest go zmieszac z 9.1 , natomiast viking wychodzi jak jasny blond tzn nie jakis jasniutki blondzik ale jasny beżowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do odcien opalizujacy- opalizujący refleks tzn oznaczenia po przecinku 2 to barwnik fioletowy, jesli nalezy on do bardzo jasnych blondow na poziomie 10 lub 9 daje efekt perłowego blondu np odcien 10.21 lub 9.22 jesli opalizujcy jest w odcieniach brozwych daje efekt chłodnej sliwki np odcien 3, 20 a jesli jest pomieszany z czerwienia daje efekt sliwkowo- fioletowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majrel-chcialabym zebys mi doradzila jak uzyskac ladny sredni blond-teraz mam pofarbowane wlosy farba majirel nr 6.52 mahoniowy ciemny blond opalizujacy ale chcialabym chyba jednak uzyskac odcien mniej rudawy i myslalam o zmieszaniu koloru 6.52 z odcieniem 6.0 gleboki ciemny blond-bardzo prosze o rade(moj naturalny kolor to sredni braz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Majrel Dziekuje za wczesniejsze odpowiedzi ale napisz proszę jeszcze na jakiej wodzie (ilu procentowej) mogę farbować włosy farbą Majirel 7,0 lub 7,1 (tak jak pisalam wczesniej włosy sa zniszczone wczesniejszymi farbowaniami) Za wczesniejsze informacje bardzo Ci dziekuje Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel. mój naturalny kolor włosów to średni blond raczej chłodny, jakiś czas miałam włosy bardzo jasny blond ciepły, ale chciałam wrócić do naturalnego koloru i pofarbowałam casting creme gloss 810 perłowy blond -wyszło fajnie ale kolorek się spłukuje i już zastanawiam się czym pofarbować następnym razem aby utrzymać blond w chłodnej tonacji. Myślałam o nutrisse 81 ...prosze napisz jak ten odcień wychodzi, jest podobny do 810?czy to jest bardziej średni czy ciemny blond???i na jaki odcień będzie się wypłukiwał-chłodny czy może bardziej ciepły jak casting 810? Bardzo proszę o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mala- jesli chcesz srednio ciemny blond to po co mieszac z tym kolorem ktory mialas , naloz sam odcien 6.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do justyna 55- mieszasz z woda 4% lub 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do sredni blond- nutrisse creme garniera to farba ktora wychodzi dosc ciemno bedziesz maial po niej raczej ciemny blond w szarej tonacji, polecam majirel 9.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×