Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

a ja mam taka ogromna prośbę bo jestem załamana do tego moje włoski są cieniutkie i jest ich mało:((((((((((((ale w zasadzie taki mam gatunek juz od urodzenia)moje włoski miesiąc temu na takiej jasnej czekoladzie mlecznej rozjaśniłam pasemka samym rozjaśniaczem kolor strasznie mi sie nie podoba jest taka ostrzejsza mleczna jasna czekolad gdzieniegdzie żólto rude blond ,chciałabym tak strasznie ochłodzić ale nie przyciemniać koloru wręcz rozjaśnić proszę co mam zrobić bo jestem zrozpaczona:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam taka ogromna prośbę bo jestem załamana do tego moje włoski są cieniutkie i jest ich mało:((((((((((((ale w zasadzie taki mam gatunek juz od urodzenia)moje włoski miesiąc temu na takiej jasnej czekoladzie mlecznej rozjaśniłam pasemka samym rozjaśniaczem kolor strasznie mi sie nie podoba jest taka ostrzejsza mleczna jasna czekolad gdzieniegdzie żólto rude blond ,chciałabym tak strasznie ochłodzić ale nie przyciemniać koloru wręcz rozjaśnić proszę co mam zrobić bo jestem zrozpaczona:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do angie stone - tester w internecie jest przeklamany odcien 9.12 jest o wiele jasniejszy mieszasz go z woda do luo color 7,5% caly zestaw mozesz kuoic na allegro jesli chcesz jasniejszy blond to polecam odcien 10.12 z luo color

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel a mi pomożesz ?ślicznie proszę tylko czy da się takimi farbami które można zakupić w sklepie kosmetycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel, a jak wychodzi odcień 9.1 z luo color? Jaśniejszy niż na testerze? I jeszcze jedno pytanko - czy 9.12 jest ciepłym czy raczej chłodnym beżem? Z góry dzięki za odpowiedź :) Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majirel, oto mój problem: od jakiegoś roku włosy farbuje na bardzo jasny blond, włosy mam już strasznie zniszczone, wręcz przetrawione;/ kazda farba bardzo szybko mi sie zmywa;/ chce skonczyć z tak jasnym blondem już! chciałabym abyś poleciła mi jakąś farbe do włosów jak najdelikatniejszą i jak najtrwalsza abym nie musiała często torturować moich włosów farbowaniem. Zależy mi na średnim, neutralnym(chociaż bardziej chłodnym niż ciepłym) blondzie , tak na poziomie 8, albo między 8 a 9. Bardzo prosze o poradę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaras
Droga Majrel a takie techniczne pytanko: pastę platinium można sosować w proporcjach od 1:1 do 1:3. Jaka jest różnica w zastosowaniu takiej lub innej proporcji? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaras
Droga Majrel a takie techniczne pytanko: pastę platinium można sosować w proporcjach od 1:1 do 1:3. Jaka jest różnica w zastosowaniu takiej lub innej proporcji? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belciaa
Mam jeszcze jedno pytanie... Czy konieczne jest używanie tego specjalnego szamponu Post-color po farbie majirel? powinnam go sobie kupić, czy można go zastąpić innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hirichesse
witam dziewczyny marjel prosze o radę...jak wychodzi farba hi.richesse nr 9.13 zmrożony beż? moje włosy są na poziomie 8; szukam ładnego chłodnego ale też nie za ciemnego ani żołtego blondu? może mogłabyś coś polecić z hi.richesse lub richesse de diacolor? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi.richesse
witam dziewczyny marjel prosze o radę...jak wychodzi farba hi.richesse nr 9.13 zmrożony beż? moje włosy są na poziomie 8; szukam ładnego chłodnego ale też nie za ciemnego ani żołtego blondu? może mogłabyś coś polecić z hi.richesse lub richesse de diacolor? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi.richesse
witam dziewczyny marjel prosze o radę...jak wychodzi farba hi.richesse nr 9.13 zmrożony beż? moje włosy są na poziomie 8; szukam ładnego chłodnego ale też nie za ciemnego ani żołtego blondu? może mogłabyś coś polecić z hi.richesse lub richesse de diacolor? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hirichesse
witam dziewczyny marjel prosze o radę...jak wychodzi farba hi.richesse nr 9.13 zmrożony beż? moje włosy są na poziomie 8; szukam ładnego chłodnego ale też nie za ciemnego ani żołtego blondu? może mogłabyś coś polecić z hi.richesse lub richesse de diacolor? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do klaras- paste platinium stosujemy 1:3 na całość wlosow a do balejazy 1:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do belcia- jesli nie masz post color to wystarczy nalozyc maske do wlosow farbowanych, szampon post color ma kwasne ph i swietnie zamyka łuskę wlosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do asinka- jesli chcesz ochłdzić i rozjanic blond to polecam luo color 10.01 lub 10.12 ewentualnie majiblond 911 z wodą 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do hirichesse- odcien 9.13 hi.richesse daje delikatny stonowany ton beżu ale wlosy rozjasnia od pół do jednego tonu, oczywiscie nalezy uzyc wody do hi.richesse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann88
Witam:) Mam taki mały problem: od końca liceum robiałam włosy na blond (czyli jakieś 3 lata:P) i wychodził piękny bez żółci. A miesiąc temu skusiło mnie na zrobienie brązu Ichyba przez to że żucił mnie facet i wpadłam w fazę nie lubienia swojego wyglądu;/). Jednak brąz bardzo mi się nie podoba i zmył się już mocno (nie była to farba trwała ale taka do 28 myć z palette niestety). Chciałam się zapytać czy mogę ufarbować je na blond lub rozjaśnić rozjaśniaczem? Czy konieczna jest dekoloryzacja? Będę wdzięczna za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaras
Majrel, dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majirel, oto mój problem: od jakiegoś roku włosy farbuje na bardzo jasny blond, włosy mam już strasznie zniszczone, wręcz przetrawione;/ kazda farba bardzo szybko mi sie zmywa;/ chce skonczyć z tak jasnym blondem już! chciałabym abyś poleciła mi jakąś farbe do włosów jak najdelikatniejszą i jak najtrwalsza abym nie musiała często torturować moich włosów farbowaniem. Zależy mi na średnim, neutralnym(chociaż bardziej chłodnym niż ciepłym) blondzie , tak na poziomie 8, albo między 8 a 9. Bardzo prosze o poradę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majirel, oto mój problem: od jakiegoś roku włosy farbuje na bardzo jasny blond, włosy mam już strasznie zniszczone, wręcz przetrawione;/ kazda farba bardzo szybko mi sie zmywa;/ chce skonczyć z tak jasnym blondem już! chciałabym abyś poleciła mi jakąś farbe do włosów jak najdelikatniejszą i jak najtrwalsza abym nie musiała często torturować moich włosów farbowaniem. Zależy mi na średnim, neutralnym(chociaż bardziej chłodnym niż ciepłym) blondzie , tak na poziomie 8, albo między 8 a 9. Bardzo prosze o poradę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majirel, oto mój problem: od jakiegoś roku włosy farbuje na bardzo jasny blond, włosy mam już strasznie zniszczone, wręcz przetrawione;/ kazda farba bardzo szybko mi sie zmywa;/ chce skonczyć z tak jasnym blondem już! chciałabym abyś poleciła mi jakąś farbe do włosów jak najdelikatniejszą i jak najtrwalsza abym nie musiała często torturować moich włosów farbowaniem. Zależy mi na średnim, neutralnym(chociaż bardziej chłodnym niż ciepłym) blondzie , tak na poziomie 8, albo między 8 a 9. Bardzo prosze o poradę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hirichesse
marjel prosze czy mogłabyś jeszcze odpowiedziec jak wychodzi na wlosach kolor 8.13 popielaty beż z richesse de diacolor-bo z nazwy myślałam że chłodno ale na palecie wygląda trochę na rudy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniika 1982
Witam :) I może ja poproszę o radę:)) Miałam już malowane wlosy farba salonową MAJIREL 6.34 wyszedł taki fanastyczny rudy i bardzo mi się to podoba.Więc chce to powtórzyć ale juz sama.Problem w tym że kompletnie nie wiem co mi jest potrzebne do amlowania tych wlosów oprócz farby.Moję pytanie brzmi co jeszcze dokupić do tej farby ????Jaką wodę??I co jeszcze ???I jeszcze następne pytanie w jakich proporcjach to wszzystko ze soba rozrobic??? Dodam jeszcze że mam gęste wlosy do ramion,zawsze jak kupowałam farby w sklepie to zawsze musiałam kupić dwie bo nie straczala jedna...Więc Kochana MAJIREL jesli znajdziesz chwileczke to odpisz proszę:)) Z gory dziękuję Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniika 1982
Witam :) I może ja poproszę o radę:)) Miałam już malowane wlosy farba salonową MAJIREL 6.34 wyszedł taki fanastyczny rudy i bardzo mi się to podoba.Więc chce to powtórzyć ale juz sama.Problem w tym że kompletnie nie wiem co mi jest potrzebne do amlowania tych wlosów oprócz farby.Moję pytanie brzmi co jeszcze dokupić do tej farby ????Jaką wodę??I co jeszcze ???I jeszcze następne pytanie w jakich proporcjach to wszzystko ze soba rozrobic??? Dodam jeszcze że mam gęste wlosy do ramion,zawsze jak kupowałam farby w sklepie to zawsze musiałam kupić dwie bo nie straczala jedna...Więc Kochana MAJIREL jesli znajdziesz chwileczke to odpisz proszę:)) Z gory dziękuję Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×