Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Majrel która farba daje ładniejszy odcień i jest trwalsza excellence 9.1 czy viking? chciałabym osiągnąć średnio jasny blond:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monalizaaaaa
Hej Majrel. Widze,ze jestes boginia na tym forum. Czy mozesz mi tez doradzic? W chwili obecnej mam jasny blond i kilku cm odrost w kolorze ciemnego blondu jakiej farby moge uzyc zeby otrzymac taki kolor jak ma Doda albo Paris Hilton http://kinia4580.bloog.pl/kat,0,m,3,page,2,r,2009,index.html http://blogginbanat.files.wordpress.com/2009/06/paris-hilton.jpg http://muzyka.interia.pl/galerie/najnowsze/paris-hilton-i-lady-gaga-imprezuja-razem/zdjecie/duze,958089 http://www.tapetydziewczyny.com.pl/dziewczynyo/paris/paris-hilton-2.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .Czy kładąc farbe miedziano-rudą na moje blond pasemka nie wyjdzie mi marchewkowy kolor,a może coś uprzednio z nimi zrobić.A jeszcze jedno mnie interesuje jakiej farby blond użyć sklepowej lub innej żeby całe włosy zafarbować na ładny jasny blond,żeby nie wyszły żółte szczegolnie na odrostach.dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel czy możesz mi podpowiedzieć, który kolor z tych nowych farb INOA da odcień czekoladowy? Nie mam możliwości obejrzenia próbników kolorów i muszę kupować w ciemno. Najczęściej używam farby Excell10 nr 5.15 odcień czekoladowy kasztan i w sumie podobny kolor by mnie interesował. Z góry dziękuję za odpowiedź:) Aha i co to jest to malaksowanie włosów? Jakieś masowanie na sucho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do tozi- malaksowanie polega na masowaniu masy farbujacej przez co najmniej 5 minut, az do momentu kiedy warstwa zacznie sie oddzielac od wlosa dopiero po tym czasie neutralizujemy woda z szamponem post color nalezy pamietac z e INOA wymaga nakladania masy farbujacej w waskich separacjach wlosowco 5 mm , odcien podobny do excell to 4.15 lub 5.32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
doania 83- umyj wloski pare razy i ten odcien w tych partiach wlosow zniknie , przy nastepnym farbowaniu mozesz pomieszac 911 z 902 i bedzie bez tej poswiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do iwanna- owszem tam gdzie masz pasemka kolor bedzie bardzo rudy, ladny jasny blond z farb sklepowych mozesz otrzymac mieszajac dwa odcienie farby excellence creme tzn 10.21 z 9.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do bomka22- twalasza jest excellence creme 9.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do majirel
Witaj majirel! Czym róźni sie kolor 6.24 luo color od 6.24 richesse, czy są jakies różnice w odcieniu? Pozdrawiam !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białogłowa
Droga Majirel, mam naturalne włosy ciemny blond. Rozjaśniam je platinium , potem nakładam diacolor. W której kombinacji uzyskam jak najbardziej BIAŁE włosy? Raz udało się to jednej fryzjerce, a zapomniałam jej zapytać :( przez wiele dni były błyszczące i białe, a potem stopniowo zaczęły się wypłukiwać nieznacznie na piaskowo. 9.01 samo czy z czymś? czy dobrym pomysłem jest dodawanie CLEAR kryształowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia123456789
białogłowa miałam podobny problem z zółknięciem blondy, zrezygnowałam....fryzjerka powiedziała mi, że mój włos zawsze bedzie ciemniał i wpadał w ciepło zółty kolor. Szkoda mi było włosów. Bardzo trudno jest uzyskac zimny blond, jesli juz to łatwiej balejażami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majrel prosze o pomoc-moj naturalny kolor to sredni braz i chcialabym zrobic ten balejaz jaki to kolor wlosow,ten braz wychodzi spod spodu i nie wiem czy fryzjerka bedzie wiedziala o co kaman :) CL_0810_FRYZURY_08_pozycjonowany_recznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te farby exellence 10.21 i 9.1zeby otrzymać ładny blond zmiezsać w całości z utleniaczami.?Pytam bo nigdy tego nie robiłam.dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selima
Witam!! mam pytanie zresztą jak wszyscy do majrel :) obecnie mam 1.5 cm odrost na poziomie 7-8 a na reszcie włosów gęsty balejage wykonany rozjaśniaczem. Jakiś rok temu fryzjer wykonał mi piękny balejage a mianowicie po rozjaśnieniu pasemek nałożył na jakieś 7 minut jakąś farbę blond na całość włosów.Dzięki temu moje nierozjaśnione włosy nabrały pięknego odcienia i razem z pasemkami wyglądało to naprawdę naturalnie :) mam pytanie : czy po rozjaśnieniu włosów jakaś farba z marjiel np 9.0 z oxydantem 9% dałaby radę osiągnąć podobny efekt na tych nierozjaśnionych i czy nie wyjdzie na żółto ? i jaki nr farby Ty byś poleciła i z jakim oxydantem 6 czy 9 . Z góry dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina4
Witam Majrel, proszę o radę, mam na włosach bardzo gęste jasne pasemka (zrobione tylko rozjaśniaczem), odrost ok.4 cm w kolorze można powiedzieć brązowym (naturalnie jestem ciemną szatynką ale pod wpływem rozjaśniania włosy są teraz zdecydowanie ciemniejsze) . Chciałabym uzyskać na całości ładny jasny beżowo- popielaty blond, w zimnej tonacji, broń Boże nic żółtego, ale żeby też nie był to kolor platynowy. Czy muszę najpierw rozjaśnić odrost a później nałożyć na całość farbkę-a jeżeli tak to co proponujesz? (interesowałaby mnie londacolor professional lub majirel l'oreal) czy może jakąś inną metodą? Mam w domu rozjaśniacz londa super blonde oraz farbę l'oreal excellence 03 (superjasny blond popielaty), jednakże boję się że włosy po niej będą niebieskie. Bardzo proszę o sugestię Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka_________
a ja ma takie pytanie,czy za drugim razem farbowania jakąs farbą to kolor może wyjsc bardziej intensywny,tzn.np jasniejszy??Bo pierwszy raz farbowalam farba viking i na opakowaniu ta pani ma dosc jasny ten blond,a moj wyszedl taki średni,teraz zastanawiam sie,czy jak bede farbowac drugi raz to moze wyjsc jasniejszy odcien??Moze to glupie pytanie,ale sie nie znam,bo to moje drugie farbowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia198585
Droga Majirel, bardzo prosze o poradę..................CZym uzyskac taki kolor? http://www.beautifulmakeupsearch.com/storage/loreal_feria_caci.jpg lub ciemniejszy( Pani z małego zdjęcia po lewo): http://us.lorealprofessionnel.com/_en/_us/products/fiche.aspx?Catcode=Axe_Products%5ECategory_haircolor%5EFamiliy_permanentcolor%5EBrand_Majibrands&prdcode=AA1& Chodzi mi o jansy brąz zimny wpadający w chlodny brąz może coś z filetem ale nie w czerwień. Jestem typem urody Pani zima i we włosach koloru ciepłego wyglądam bez wyrazu, oczy robia sie szare i wyblakłe. Dotychczas nosiłam czerń i było mi b. ładnie ale ile mozna nosic czerń....teraz mam włosy ufarbowane LuoColor 6.24 jednak kolor wyszedł ciepły i wpada w marchewkową poświatę. Chce zusyakć efekt jak po ferii, żeby włosy byly bardziej rozjasnone niż ufarbowane ton w ton ( naturakny mam mocno popielaty jasny brąz, z siwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel powiedz mi jeszcze czy excellence 9.1 wypłukuje się na chłodny odcień czy ciepły? i czy ładnie wychodzi na włosach jasny blond beżowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIAAAA83
Droga Majrel :) umylam pare razy wlosy i zniknela mi ta niebieska poswiata :D:D, Jestem zakochana w moim nowym kolorze :D , a to zasluga Ciebie!!!! WIELKIE dziekiiiiiii - kochana jestes ,ze sluzysz pomoca innym dziewczynom :D pozdrawiam ps. Nastepnym razem moze wyprobuje 911 z 902 (jest to bardziej ciepla mieszanka?) , albo zostane wierna 911 :) jeszcze raz dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena2814
witaj Majirel Mam pytanie odnosnie opalizujacych fioletów.Mam teraz na głowie farbe o kolorze 6.4 czy jakos tak, czyli ciemny rudy , chciałabym wrócic do fioletowych odcieni bo ten jest dla mnie za cieply, czy mozesz mi poradzic jaki kolor mam kupić bo z palety majirel nie moge sie zdecydowac . Interesuje mnie jaki ciemny braz z odcieniem zimnego fioletu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białogłowa
Ja mam krótkie włosy i nie boję się ściąć zupełnie, jeśli wyjdzie tragedia. Poza tym są bardzo, bardzo grube i mega gęste. Nie boję się ich rozjaśniać do bieli. Chciałabym wiedzieć tylko czym mogę ją uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do majirel- odcien 6.24 luo color i 6.24 majirel to ten sam odcien z tym ze przy koloryzacji luo color odcien bedzie bardzie swietlisty i tzw lekki poniewaz jest to farba poltransparentna i rozswietlajaca wloski przez co otrzymuje sie tzw lekkosc koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do białogłow - twoje wlosy farbowane na bardzo jasne prawie biale blondy niestety maja tendencje do tzw ciemnienia i zolkniecia mozesz sprobowac nalozyc po pascie platinium mieszanke diacoloru 9.11 z 9.01 lub nalozyc farbe koleston perfect 10.16 co daje efekt prawie bialych wlosow albo po rozjasnieniu pasta paltinium nalozyc majirel 10.21 co daje efekt jasniutkiego perlowego blondu , aby uzyskac naprawde prawie biley chlodny odcien blondu nalezy polzyc rozjaniacz firmy KEUNE ktory zawsze rozjasnia wloski do bialosci , rozjaniacze loreala sa za słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ivanna- mieszasz te farby pol na pol z calą buteleczka wody utlenionej z jednego pudelka - blond bedzie jasny ale nie bardzo jasniutki, jesli chcesz jasniejszy blondzik to mieszasz excellence creme 03 z 10.21 tez w takiej proporcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do selima- jesli robisz balejaz to bardzo ładnie wychodzi on jak damy na wlosy jako podstawe 9.0 z tym ze najpier wloski robimy na folii a to co zostaje nakladamy 9.0 lub jesli chcesz miec bardziej bezowy odcien blondu to robisz duza ilosc cienkich pasemek jako balejaz na folii a pozniej nakladasz odcien 10.21 na 15 minut na calosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
donina 4- musisz tak ciemne wlosy wstepnie rozjasnic rozjasniaczem , odcien excellence 03 niestety jest za mocny aby stosowac go po wczesniejszym rozjasnieniu bo spali ci wlosy a kolor moze byc lekko błękitny, polecam ci odcien po wstepnym rozjasnieniu z majirela 10.21 poniewaz wychodzi jasny perłowy blond bez poswiaty szarosci czy lekkiego błękitu nie przejmuje sie kolorem miesznki odcienia 10.21 ktory po zmieszaniu z utleniaczem ma kolor lawendowy nie ma to nic wspolnego z odcieniem ktory uzyskasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do sasanka- nigdy nie nalezy patrzec na panie z pudelka poniewaz nie ma to nic wspolnego z tym co chcesz uzyskac , odcien viking nie bedzie jasniejszy przy drugim farbowaniu, jesli chcesz jasniejszy blond musisz viking zmieszac z polowa odcienia preference 03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×