Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Witajcie. Majirel potrzebuję twojej pomocy. Poszukuje w miare jasnego kolorku, który będzie kolorem coś ala cappucino, beż, czy bardzo bardzo jasny brązik, ale chcę aby był to kolor zimny-popielaty, bez cienia żółci, rudości. Nie wiem jakiej farby użyć i jakiego nr. Czy też może jakie farby zmieszać aby otrzymać taki kolor. Wiem że farby typu "jasny blond" kupione w drogerii wychodzą bardzo ciemne, więc wolę nie ryzykować. Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond, ale pofarbowany w tej chwili na jasny blond- farbą majblond nr 901S. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel , a co myślisz o położeniu na wypłowiałe,mocno rozjaśnione końce (prawie szaro białe) odcienia z loreal recital preference - smyrna V3, czy wyszedłby taki jak ma modelka na opakowaniu, czyli ciepły,słoneczny blondzik, o tym odcieniu nic nikt nie pisze a mnie się bardzo spodobał,bo wolę takie zółtawe blondy, niż popielate, moze to jakiś najnowszy kolor loreala, tylko czy wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexx
nie dostalam odp na pytanie. Miałam mocno czerwone włosy, chce zrobić blond, jak już mi wychodzi ciemny to jak robie rozjaśniaczem pasemka wyłazi ta czerwień w formie różu. Viking i Wbis byly ok ale teraz włosy mi ściemniały od fioletowej płukanki na jasny brąz i chce to rozjaśnić pasemkami lub metodą szamponową. robie 6% lub biore 9% z farby wellatonu i proszek, mieszam z szamponem i myje 10 min. co mam zrobić zeby nie wypłukiwały sie na różowo..??? a zależy mi na chłodnym blondzie, który narazie ma złoto czerwonerefleksy. Bardzo proszę o pomoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
dolexx- na razie nie ma szans u ciebie na chlodny jasny blond po tych czerwienieach, poniewaz pigment czerwony osadzil sie głęboko w strukturze wlosa , to dlatego wychodzi ci rozowy mozesz je silnie rozjasnic rozjasniaczem firmy KEUNE a na to plzyc 10.21 z majirela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do marlena- mozesz na te twoje wlosy wyplowiale polozyc ten odcien V3 preference

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel bardzo Ci dziękuje za porady. Chciałabym Cię jednak zapytać jeszcze raz o ten odcień exellence 02 (superrozjaśniający złoty), napisałaś że na tych moich wypłowiałych włosach może nie wyjść, ja jednak chciałabym spróbować bo ten kolor podoba mi się najbardziej na opakowaniu (ta smyrna V3 jest ciemniejsza od niego i to znów może być nie to). podobno exellence mniej rozjaśnia niż preference i bardziej pokrywa kolorem, więc może akurat, tylko jak to jest czy jeśli to jest farba z 9 % wodą to czy te moje rojaśniane włosy będzie dalej dogłębnie rozjaśniać czy też pokrywać je owym złotym blondem, nie rozumiem. Ile ewentualnie trzymać na tych moich włosach, i czy moje ciemne odrosty rozjaśni tym samym odcieniem co excellence 01 (czyli złotym, ale to mi akurat odpowiada), wtedy mogłabym używac jednej farbki na odrost i na końce (przypomnę że 01 na końcach wyszedł szary, co mi nie odpowiada), z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Na jasne pasemka położyłam loreala bardzo jasny blond popielaty,wyszły mi żółte odrosty i bardzo popielate pasemka.Na następny dzień naniosłam na to loreal 7 exelence blond.Teraz myśle o nałożeniu jasnego brązika-jaka farba najlepiej bez amoniaku by dała rade i pokryła ładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi.
Powiedz mi jeszcze Majrel czy z tego garniera nutrisse jest ciemny blond- bo nie spotkałam.A może z innych komercyjnych, dostępnych w drogeriach mi coś polecisz?.Z góry dziękuję!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white head
Majirel, mam krótkie, grube, bardzo gęste włosy w naturalnym kolorze ciemnego blondu. Rozjaśniam je do bieli. Chciałam zaoszczędzić i zrobić odrost sama. Nałożyłam platiunium bez amoniaku z 6% wodą (bałam się pierwszego razu, dlatego tak słabo). Robiłam to sama i przez przypadek przeciągnęłam platinium na kawałek włosów bez odrostu. Nałożyłam później diacolor dwie trzecie 9.01 i jedna trzecia kryształowego (clear). Efekt: przy głowie mam 3 cm złotawego blondu (pewnie za słaba woda do platinium?), potem 2 cm ślicznej śnieżnej bieli, potem 10 cm koloru hm... trochę ciemniejszy, platynowy, trochę mysi. Co mogę zrobić? Na pewno trzeba jeszcze raz zrobić sam odrost, mogę powtórzyć platinium po tygodniu? A co z tą najdłuższą częścią? mogę też tylko ją zdekoloryzować? A może innym sposobem mogę to wyrównać? Może jakąś farbę na to położyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroruda Mycha
Droga Majrel proszę o ratunek! :( Naturalne włosy mam bardzo ciemny blond, od kilku lat robiłam na nich jasne blond pasemka u fryzjerki. Ostatnio jednak coś mnie pokusiło żeby rozjaśnić resztę włosów... i zastosowałam farbę Schwarzkopf Natural & Easy srebrzysty jasny blond: http://www.dpj.pl/fotki/g1290d.jpg , w efekcie pasemka pozostały takie jak przed farbowaniem a reszta włosów stała się złoto-rudawa..., chciałam przygasić ten rudawy odcień więc zastosowałam farbę L'Oreal Paris Rcital Prfrence Jasny Blond Popielaty: http://cokupic.pl/i/c_big1420481.jpg i w efekcie jestem zrozpaczona bo teraz pasemka stały się brzydkie szarawe a pozostałe złoto rudawe niby lekko przygasły ale niewiele i mam teraz szaro-rudawo nie wiadomo co na głowie... co zrobić by znów mieć jasne słoneczne pasemka a ten rudo-złoty kolor tez się z nimi w miarę stonował??? Czy pomoże coś zastosowanie farby L'Oreal Paris Rcital Prfrence Scandinavie Bardzo Jasny Blond Rozjaśniający http://static3.skapiec.pl/f1/480709s1.jpg, lub L'Oreal Paris Rcital Prfrence 01 Bardzo Jasny Blond Naturalnyhttp://www.lorealparis.pl/img/l10n/products/305x262/HCo20_1.jpg , czy coś z podobnego z Garnier Nutrisse??? Z góry dziękuję za radę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanna_k
Hej Majirel!!! Od roku farbuje wlosy loreal excellence nr 10 i ostatnio sprobowalam wella koleston nr 10/38. Moj ciemny blond odrost zrobilam na wodzie 9% a na reszte przeciagnelam 6%.Kolor wyszedl niby ok tylko pod spodem gdzie wlosy sa ciemniejsze zlapalo na zloto rudy. Tak zawsze mi wychodzi i nie wazne jakiego odcienia blond uzyje. Plukanki tez niewiele pomagaja bo nie uzywam rozjasniacza tylko blond farby. Jakie farby profesjonalne pomieszac zeby wyszlo chlodno i naturalnie ale nie popielato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziorek-madziorek
Hey Majrel. Jaka dobra farbę jasny blond polecasz? Obecnie mam włosy jasne i odrost ciemny blond.Chodzi mi o to żebym nie miała żółci na głowie i jaki oxydant mam użyć? Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel, proszę o pomoc:( mam zniszczone włosy farbami blond,ponieważ nie miałam sił już do pojawiającego się ciagle odrostu średniego blondu postanowiłam zafarbować całość copenhague recital, kolor wyszedł ładny chłodny ale na partiach bardziej przetrawionych kolor już się wypłukał i wygląda siwo popielaty;/ brzydko to wygląda;/ chce mieć chłodny średni blond równomierny:( prosze doradz co zrobić, mam w domu farbe islande recital czy mogę jej uzyć ? czy potem kolor będzie wypłukiwał się równomiernie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sądzisz o farbach garnier color&shine?mam pofarbowane włosy na blond(7 loreal exelence)i troche za ciemny czy moge rozjaśnić je tym garnierem,np.alabastrowy blond?one chyba tak nie niszczą włosów?ewentualnie jakie farby sklepowe najmniej niszczą włosy -chodzi mi o blondy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel a czy jeśli ten copenhague sie wypłuka jeszcze bardziej to czy na takie wypłukane na siwo szaro włosy mogę nałożyć 9 excellence? ponoć excellence lepiej pokrywa siwe włosy? tylko co z tymi partiami które zostaną ciemniejsze czyli przy skórze glowy? bardzo proszę o radę chce mieć równomierny odcień włosów blond i nawet mi obojetnie czy jasny czy średni;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i proszę Majrel o pomoc. Po farbowaniu kolorem popielaty blond włosy wyszły mi blond złoto-miedziany, na odrostach bardziej intensywny. Kilka miesięcy temu kładłam na włosy Casting, jasny brąz, który sporo się wypłukał ale odrosty miałam trochę jaśniejsze, swoje. A mam włosy kolory ciemny blond - mysi, albo jasny szatyn, trudno określić a na skroniach prawie białe. Kolor, który mi teraz wyszedł był bardzo nieładny i poszłam do fryzjerki, która zrobiła mi balejaż i miała zniwelować ten mocno złoto-miedziany kolor. Jednak to co mam teraz na głowie to jakiś koszmar :(. Nie wiem co ona zrobiła, ale mam na głowie kilka kolorów. Pasemka z tyłu głowy od dołu są prawie białe, jakieś nawet srebrne. Reszta jakaś żółto-złoto-miedzian i to w szczególności na czubku głowy, prawie nic się nie zmieniły. Do tego miedzy sreberka nałozyła mi farbę, która miała zlikwidować ten niechciane refleksy, rzekomo to miał być jakiś blond. Z tyłu głowy nawet to jakoś wyszło, ale góra pozostała złoto-miedziana :(. Używała kremy 3%. Po ściągnięciu sreberek i umyciu chyba nie wyglądało to najlepiej bo od razu stwierdziła, że trzeba nałożyć toner i położyła kasztan! Wynik tego jest taki, że mam na głowie od dołu blond średni (wygląda jak popielaty)z białymi pasemkami, a na górze kolor złoto-miedziany z żółtymi pasemkami, gdzie nie gdzie przebija rudość z tego kasztanowego tonera. Co ja mam teraz nałożyć na te włosy, by to wyrównać, kiedy odrost około 6 cm jest jaśniejszy od reszty i zniwelować te refleksy. Już nie musi to być jasny blond, bo już o tym nie marzę, ale taki pośredni miedzy średnim i ciemnym, czy 7.22 będzie odpowiedni, albo podoba mi się jeszcze 7 albo 7.0. A czy na moich włosach teraz wyszedł y kolor podstawowy 8??? Próbowałam różnych farb i rożne odcienie blondów na małym pasemku i zawsze wychodziły z tym mocno-złotym (miedzianym) odcieniem. Przepraszam, że tak się rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiego procentu powinnam użyć 3 czy może mniej (włosy mi się zniszczyło, sa jak siano, bez życia), bo chciałabym te włosy jednak przyciemnić do ciemnego blond i czy peroxide crem musi być tej samej firmy co farba? Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Od pewnego czasu farbuję włosy loreal exellence 03 pół na pół z loreal excellence 10.21 i muszę Wam przyznać że kolorek jest naprawdę ładny, a przechodziłam już różne od ciemnych jak chciałam rozjaśnić to wychodziły mi rude i dzięki wizażowi doszłąm do etapu że teaz farbuję same odrostu a włosy dosłowni ok 5 mnin nawet mniej i kolor wychodzi równiutki i bez żóltka na głowie tak jak miałam kiedyś (ale na początku pofarbowałm chyba z 2 razy pod rząd po godzinie. Także naprawdę polecam , mam bzika na punkcie włosów i gdyby naprawdę nie była zadowolona to bym Wam nie polecała. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateb
prosze o pomoc czy moge uzyc samodzielnie farbe ktora jest do pasemek majicontrast? probowalam ja zmieszac z majirouge ale wyszla bardzo ciemny braz z odcieniem miedzi a ja chce jasny miesziaqny z odcieneim rudego lub na odwrot, prosze pomozcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Może ktoś z Was wie jak uzyskać kolor jaki ma Edyta Herbuś??? Oczywiście czy jest to możliwe w warunkach domowych?? Bardzo proszę o fachową radę:)))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexx
udało mi się już wyjść z tej czerwieni!! :D farbka ciemny blond marionu na spód i rozjaśniacz na góre i mam ładne miodowo złote włoski :] tylko że zależy mi na chłodnych włosach i tak jak Majrel radzisz kupię 10.21 ale z excellence albo stockholm.. z tego co czytałam na tym forum to excellence jest łagodniejsze i na palecie, na c. blondzie jest idealny. Z2 też. I wiedząc że pod tym co kryją się resztki czerwieni i ze mam zniszczone włosy który byś wybrała? Czy dać na to po prostu jeszcze raz vikinga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!Mam pytanie do MARJIEL!!!! a mianowicie jestem brunetką o brązowych oczach.Przez parę lat robiłam sobie blond pasemka. Jednak po kolejnym dość dużym odroście postanowiłam przefarbować włosy na ciemny kolor zaczęłam od ciemnego blondu a na dzień dzisiejszy mam zafarbowane włosy farbą joanna kawa palona+mleczna czekolada.Kolor taki czekoladowy, ale nie podoba mi się ten rudawy? nie wiem do końca czy to rudy blask.I teraz Cię bardzo proszę abyś mi doradziła farbę sklepową która pokryje mi ten kolor na taki zimny głęboki brąz lub ze złotą poświatą. Podoba mi się też odcień od Włodarczyk Agnieszki ,ale czy idzie taki uzyskać ?Bardzo Cię proszę o odpowiedz i z góry bardzo dziękuje.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!Mam pytanie do MARJIEL!!!! a mianowicie jestem brunetką o brązowych oczach.Przez parę lat robiłam sobie blond pasemka. Jednak po kolejnym dość dużym odroście postanowiłam przefarbować włosy na ciemny kolor zaczęłam od ciemnego blondu a na dzień dzisiejszy mam zafarbowane włosy farbą joanna kawa palona+mleczna czekolada.Kolor taki czekoladowy, ale nie podoba mi się ten rudawy? nie wiem do końca czy to rudy blask.I teraz Cię bardzo proszę abyś mi doradziła farbę sklepową która pokryje mi ten kolor na taki zimny głęboki brąz lub ze złotą poświatą. Podoba mi się też odcień od Włodarczyk Agnieszki ,ale czy idzie taki uzyskać ?Bardzo Cię proszę o odpowiedz i z góry bardzo dziękuje.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ane72
mam...lubię mieć trochę ciemniejszy odrost, bo mam kręcone włosy, nie chcę żadnych rudości, miedzi itp. co myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel bardzo Ci dziękuje za porady. Chciałabym Cię jednak zapytać jeszcze raz o ten odcień exellence 02 (superrozjaśniający złoty), jednak chciałabym spróbować położyć tą farbę na moje wypłowiałe od rozjaśniania włosy bo ten kolor podoba mi się najbardziej -właśnie o taki słoneczny blondzik jak ma modelka na opakowaniu mi chodzi (ta smyrna V3 jest ciemniejsza od niego i to znów może być nie to). podobno exellence mniej rozjaśnia niż preference i bardziej pokrywa kolorem, więc może akurat, tylko jak to jest czy jeśli to jest farba z 9 % wodą to czy te moje rojaśniane włosy będzie dalej dogłębnie rozjaśniać czy też pokrywać je owym złotym blondem, nie rozumiem. Ile ewentualnie trzymać na tych moich włosach, i czy moje ciemne odrosty rozjaśni tym samym odcieniem co excellence 01 (czyli złotym, ale to mi akurat odpowiada), wtedy mogłabym używac jednej farbki na odrost i na końce (przypomnę że 01 na rozjaśnieniach wyszedł szary, co mi nie odpowiada), z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyna z bazaru
juz kiedys mi pomoglas i mam nadzieje ze uratujesz moje wlosy i tym razem!! oto co narobilam: mialam naturalne wlosy ciemny braz z resztami majrel brazu na dlugiej grzywce. z niewiadomych przyczyn postanowilam to wszystko rozjasnic rozjasniaczem. zrobilam to dwa razy i teraz mam biale wlosy tam gdzie byly naturalne i pomaranczowe tma gdzie byla jeszcze farba. nie wiem co robic ?? bo wlosy mam tragicznie zniszczone :( a kolor ?? bazarowy chyba :( co radzisz na zniszczone bardzo wlosy i czy polozyc cos na te pomaranczowe zeby uzyskac chlodny blond czy raczej polozyc cos delikatnego np casting w ciemnym brazie i juz nie myslec o blondzie ?? mam nadzieje ze szybko mi odpiszesz bo jesttem zalmana... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj majrel! Od 4 lat farbuję włosy (mój naturalny kolor to ciemny blond) kolorem 13 z belle color. Kolor jaki uzyskiwałam wygladał tak: http://www.mojalbum.com.pl/Zdjecie-ZJK6JXEL-D.jpg Niestety ten kolor jak sie ostatnio dowiedziałam jest wycofywany:( Czy ma on jakis odpowiednik pośród drogeryjnych bądź profesjonalnych farb loreala? Jeśli nie to jaką farba uzyskam podobny efekt? Z góry dziękuję za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyna z bazaru
o ranyy co ja mam robic ?? zolta grzywka i biale boki... majirel zlituj sie kobieto odpisz!! czy jak poloze na moje zolte zniszczone rozjasniaczem wlosy majirel 10 1/2.1 to wyjdzie i wyrowna ?? czy jest to najjasnieszy chlodny blond z majirel ?? moze majirel jest na wakacjach ?? ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do MAJREL nie dostałam odpowiedzi ...... mam wlosy z poziomu 7-8, mysi blond, raczej poziom 7. Zalezało by mi na włoskach o kolrze toffi-karmel. Jakich kolorów Twoim zdaniem musiałabym użyc by wyszedł taki kolor ? Pomozesz mi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×