Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do nadika- jesli chcesz uzyc pol tubki na pol tubki to dajesz 75 mll oxydantu 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do karpik 20- pisalas ze twoj naturalny odcrost to ciemny braz czyli poziom 3 , odcien 5.0 nada zdeccydowany odcien sredniego brazu naturalnego, jesli chcesz jasniejszy braz mozesz nalozyc samodzielnie odcien 6.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 881222mk
Dziękuję bardzo za poradę!!! Włosy są w naprawdę bardzo dobrym stanie jak na 4 takie inwazyjne zabiegi. Moją zmorą są wypadające włosy, ale walczę z tym od jakiegoś czasu i czekam na efekty. Prosiłabym jeszcze o poradę jakim kolorem za parę dni to wyrównać. Przy skórze mam jasne, przechodzą w kasztan, brąz, a końcówki najciemniejsze. Aż tak to nie rzuca się w oczy, ale chciałabym coś nałożyć na sam odrost. Tylko nie wiem jaki odcień, skoro po blondzie wyszły mi czarne... Może jakiś odpowiednik sklepowy majirela, bo to i tak tylko odrost...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 881222mk
jeszcze proszę doradź który wg ciebie jest najlepszy dekoloryzator i nie bede sie musiala obawiac ze wlosy znow sciemnieja? nie chce wydawac kolejnych pieniedzy i dalej miec czarne wlosy. prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50letnia Iza
Witam ponownie Pani Majrel i dziekuje za szybka odpowiedz. Chcialam sie jeszcze dowiedziec czy farby na poziomie 9 albo 10 pokryja moje siwki,jak tak to jakie i jaki oxydant? I czy zawsze musi byc Oxydant z tej samej firmy co farba?Zalezy mi na naturalnym odcieniu moze byc rowniez odcien bezowy,nie rudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjscie
witaj marjel musze szybko pofarbować włosy ponieważ mam jutro ważne wyjscie, zamowiłam farbe richesse de diacolor 9.13 ale jest troche za siwa (sprawdziłam na pasemku), mam w domu majirel odcien 9.22 opalizujący, czy mogę dodać troche do richesse żeby złamać ten siwy odcień na resztkach po pasemkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do 50 letnia Iza- to zalezy od struktury wlosa odcien majirela 9.0 powinien pokryc siwe włosy, excellence creme nr 9 tez pokrywa siwe wlosy lub wellaton 9.0 ale zdarza sie ze u niektorych nie pokryje nalezy spróbowac, odcienie bezowe nalezy mieszac z odcieniem podstawowym np majirel odcien bezowy 9.13 miesza sie z odcieniem 9, oxydanty do wszystkich kolorow maja byc 6% moga byc z innej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do wyjscie- absolutnie nie mozna mieszac majirela z diacolorem , poloz na te wlosy majirel 9.22 na pewno nie bedzie kolor siwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do888122- dobry dekoloryzator i dosc tani ma londa, z farb sklepowych nakaldaj odcienie bez refleksu popielatego wowczas nie powinno byc zle mozesz juz na wlosy zdekoloryzowane nalozyc cos z odcieni farb sklapowych bezowych np nutrisse 89 lub preference viking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 881222mk
Ale czy to ma być dekoloryzator czy rozjaśniacz, każda z tych firma ma po kilka produktów tego typu. I co na te odrosty, ciemny braz jak reszta czy jasniejsza farbę, skoro blond mi wyszedl czarny po dekoloryzacji. Dziękuję bardzo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50letnia Iza
Pani Majrel dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines z Edin
majrel - przyszly mi farby majiblond 911 i 900s. Czy mozna je polaczyc w proporcji pol na pol i ile oxydantu dodac(jaka proporcja farby do oxydantu 12%)? dodam ze mam blond wlosy (kolor na poziomie 9-10) i 1,5cm odrost w kolorze ciemny blond.Wlosy czasami odbarwiaja mi sie w odcienie lekkich rudosci,w zaleznosci od farby). Dodam ze mam wlosy do ramion. Nie chce miec efektu szarego blondu i zastanawiam sie dlatego nad polaczeniem tych 2farb.Czy jest sens? Prosze o rade :D bo dzis wieczorem chce pofarbowac wlosy bo jutro ide do szpitala i chce miec zrobione wloski. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta876
Kochana Majrel! "majirel do marta876- taki kolor mozesz uzyskac mieszanka excellence creme 10.21 z 9.1 lub majirelem odcien 10.13 z ćwiartka 9.1" mam pytanie jeszcze odnoście Twojej rady :) postanowiłam ufarbować się jednak majirelem bo obawiam się że excellence może nie rozjaśnić odrostów w kolorze ciemny blond ( z tego co czytałam we wczesniejszych wpisach). stąd moje pytanie... mam zmieszać 50 ml 10.13 i 12,5ml 9.1 + 75 ml oksydantu czy 37,5 ml 10.13 i 12,5 ml 9.1 + 75 ml oksydantu? wiem że proporcje mieszania farb są baaardzo ważne więc wolę upewnic się u profesjonalistki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_Mazur
Majrel czy mozna zmieszac farbe loreal preference 10,21 z loreal excellence 9? jak tak to jaki kolor wyjdzie po takiej mieszance. Dzieki za opowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra brata12
wogole ten rozjasniacz ma 500 g, ile mam dac na 3 cm odrosty gramow i z iloma mililitrami wody zmieszac ?? masakra jakas ;) help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosze o pomoccc
Majrel błagam o pomoc położyłam farbe loreala numer 10 z tych 10 minutowych i odrost mam rudy reszta zołta co teraz polżyć??? Myśle o 9 .0 z maijrel co ty na to? Błagam Cie pomóż !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołwik
Witam, proszę o radę. Obecnie mam średni ciepły blond (dość jasny balejage, łdny) Chciałabym uzyskać ładny odcień rudego, taki przy którym cera wydawałaby się na bardziej opaloną aniżeli jest w rzeczywistości. Zastanawiam się nad Loreal majirel 7.42 lub 8.4 chyba z wodą 6%. Czy kolor będzie taki jak w palecie? Który będzie wyglądał ładniej? (Mój naturalny kolor włosów to mysi brąz). Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołwik
Chcę dodać, że nie chciałabym uzyskać takiego koloru i odcienia, jaki ma Ania Wyszkoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołwik
Mam jeszcze jedno pytanie, czy nie będzie problemu jeśli za 2 m-ce, gdy kolor się wypłucze, będę chciała wrócić np. do średniego blondu. Kolory z moich włosów wypłukują się dość szybko, a to z pewnością za sprawą nie najlepszej kondycji włosów często rozjaśnianych. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2303
majrel mam pytanie robiłam włoski kolorkiem 911 z majiblondu niestety odrost wyszedł lekko żółtawy czy przy następnym farbowaniu mogę użyć wody 9% pomieszanej pół na pół z 12% bo nie chciałabym używać samej 12% proszę o odpowiedź i z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołwik
A może lepiej zdecydować się na 7.35? Majrel, będę wdzięczna za podpowiedź. Nie chciałabym zbyt ciemnych włosów, ale boję się także, aby nie wyszły marchewkowe (8.4).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexx
witam, przez prawie poł roku farbowałam włosy tonerem na intensywna czerwień. Chce wrócić do blondu. Rozjaśniałam je (proszek + 6%) na różowo, potem szampony, blondy 7 z color & shine/gloss , palette i granier, znowu rozjaśniacz... włosy mam przed łopatki, do ucha są już na granicy ciemnego blondu i j. brązu, szaro zielone, góra troche już przykryta ale dalej widać czerwień. Mam toner zielony i może gdybym go rozcieńczyła i nałożyła na tą czerwień to by mi sie to zneutralizowało? :D Jaką farbe mogłabym na to nałożyć.. Chce uzyskać kolor latte - chłodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Moje pytanie, jak większości z Was jest skierowane do majrel. Chciałabym zafarbować włosy majiblondem 911 z wodą 6. Czy i jaka jest różnica między zafarbowaniem z wodą 6 a 9? Odrost mam dość spory bo ok 5 cm, męczyłam się z diacolorem, ale mimo wszystko spłukuje się z wczesniej rozjasnianych włosów no i w swoim naturalnym kolorze czyli mysim wyglądam mniej korzystnie. Chciałabym uzyskać kolor 911 podobny jak na próbniku. Z góry dziekuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Moje pytanie, jak większości z Was jest skierowane do majrel. Chciałabym zafarbować włosy majiblondem 911 z wodą 6. Czy i jaka jest różnica między zafarbowaniem z wodą 6 a 9? Odrost mam dość spory bo ok 5 cm, męczyłam się z diacolorem, ale mimo wszystko spłukuje się z wczesniej rozjasnianych włosów no i w swoim naturalnym kolorze czyli mysim wyglądam mniej korzystnie. Chciałabym uzyskać kolor 911 podobny jak na próbniku. Z góry dziekuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_86_
Mam do was ogromną prośbę odnośnie koloryzacji włosów farbami majirel. Do tej pory farbowałam włosy farbami kupionymi w drogeriach, ale nigdy efekt nie był taki jak chciałam. Naturalny kolor włosów mam ciemnybrąz, a ostatnia farba jaką kładłam to rubin - chwyciło mi kilka pasm, głównie górę. Czy czerwienie z majirel pokryją ładnie całe włosy? Jaki odcień czerwieni nadawałby się na pokrycie ciemnych włosów? Wiem że te farby niedrogo można kupić na aukcjach internetowych, ale nie wiem jaki kolor wybrać (chodzi mi o czerwień w odcieniu ciemnego rubinu bądź dojrzałej wiśni). Pomóżcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melodyyy
Ktory casting loreala nada włosom kolor złotego brązu? Kolor wyjsciowy brąz,dosyc ciemny.Z góry dziekuje za rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×