Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość white head
Majirel, mam krótkie, grube, bardzo gęste włosy w naturalnym kolorze ciemnego blondu. Rozjaśniam je do bieli. Chciałam zaoszczędzić i zrobić odrost sama. Nałożyłam platiunium bez amoniaku z 6% wodą (bałam się pierwszego razu, dlatego tak słabo). Robiłam to sama i przez przypadek przeciągnęłam platinium na kawałek włosów bez odrostu. Nałożyłam później diacolor dwie trzecie 9.01 i jedna trzecia kryształowego (clear). Efekt: przy głowie mam 3 cm złotawego blondu (pewnie za słaba woda do platinium?), potem 2 cm ślicznej śnieżnej bieli, potem 10 cm koloru hm... trochę ciemniejszy, platynowy, trochę mysi. Co mogę zrobić? Na pewno trzeba jeszcze raz zrobić sam odrost, mogę powtórzyć platinium po tygodniu? A co z tą najdłuższą częścią? mogę też tylko ją zdekoloryzować? A może innym sposobem mogę to wyrównać? Może jakąś farbę na to położyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Majirel potrzebuję twojej pomocy. Poszukuje w miare jasnego kolorku, który będzie kolorem coś ala cappucino, beż, czy bardzo bardzo jasny brązik, ale chcę aby był to kolor zimny-popielaty, bez cienia żółci, rudości. Nie wiem jakiej farby użyć i jakiego nr. Czy też może jakie farby zmieszać aby otrzymać taki kolor. Wiem że farby typu "jasny blond" kupione w drogerii wychodzą bardzo ciemne, więc wolę nie ryzykować. Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond, ale pofarbowany w tej chwili na jasny blond- farbą majblond nr 901S. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipiripi
ostatnio malowalam wlosy farba rozjasniajaca ce ce 10/03 wyszedl mi zlotawy blond i mam pytanie, poniewaz za 1 razem boje sie ze kolor mi sie wyplucze chcialabym utrwalic za jakis czas efekt, jaka farba rozjasniajaca bylaby dobra do utrzymania tego jasnego/b. jasnego zlocistego blondu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selima
Witam Cię Marjel !! mam pytanie czy jak zmieszam 9.0 majirel z 10.21 z wodą 9 % to uzyskam na włosach które są na poziomie 7-8 odcień chłodnego jasnego blondu?? (chciałabym mieć coś na poziomie 9-10 nie za jasne) a jeśli nie to jakie 2 kolory z majirela dadzą ładny jasny naturalny kolor i co ważne chłodny odcień a nie żółty. No i wreszcie czy jeśli kupię litrowy oxydant z loreala to po pierwszym użyciu ile można czasu go przechowywać i używać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selima
Witam Marjel Mam do Ciebie pytanie : czy jak zmieszam farbę mjirel 9.0 z 10.21 i użyję do tego wody 9% to czy na włosach które są na poziomie7-8 uzyskam jasny blond chłodny??? a jeśli nie to jakie dwa(jeden) odcienie proponujesz ,żeby nie wyszły mi żółte włosy?? no i ostatnie pytanie jeśli kupię litrowy oxydant z loreala to po pierwszym użyciu przez jaki czas będzie się nadawał do mieszania z farbami?? Z góry dziękuję za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO MAJREL Witam Cię serdecznie Majrel:), może mi pomożesz? jak uzyskać włosy koloru karmel-toffi ?? mam włosy naturalne poziom 7, a wiadomo cukierki karmelowe-toffi są jasne, takie z poziomu 8. Jakie kolory bym musiała zmieszać??? używam farb ARTEGO , może z nich bym coś stworzyła, jesli nie, to z chęcia wypróbuje majirela, oby tylko ten kolor karmetlu-toffi uzyskała. Bardzo cieszyłabym się z Twojej odpowiedzi. Pozdrawiam Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do majrel.. otoz moj naturalny kolor to ciemny blond,w listopadzie polozylam na rozjasniane wlosy imbir z patety,wyszedl dosc ciemno o cieplej tonacji i wymywal sie na rudo,w tej chwili sa wymyte lekko rude a na koncowkach zolte. chcialabym miec naturalny sredni blodn o chlodnym odcieniu, nie rudy, wczoraj kupilam 7.1 exellence,waham sie nad polozeniem,boje sie ze wyjda mysi brudny kolor,pomieszac go z czyms czy kupic inna farbe?????? bardzo prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mexxxiico
Chcialabym sie dowiedziec jaką farbą z marketu mozna uzyskac odcien kawowego brązu na wlosach w kolorze ciemny braz tylko zeby przypadkiem nie wyszly czarne tylko w takim ładnym odcieniu kawy.Prosze o poradę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel co ładniej wyjdzie mi na jasnych blond włosach odcień excellence 8.1 czy recital copenhague?? Bardzo prosze o odpowiedz:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dilara
mam nadzieje ze nasza ekspertka majrel tu jeszcze czasem bywa :) mam krotki pytanko. Mialam robione pasemka na brazowe wlosy + odrosty... przy glowie wyszly biale, reszta bardzo jasne. na to fryzjerka polozyla jakas farbe. Za tydzien znow bede robic pasemka, ale chce sama kupic farbe. Jaki kolor farby, tzn odcien blond - piaskowy, popielaty, bezowy, zloty itp mgoe nalozyc na te wrecz biale pasemka aby nie wyszedl mi zielony odcien? Dodam ze podobaja mi sie popielate blondy ale to chyba one wlasnie powoduja zielona poswiate prawda? A co z piaskowym odcieniem? Serdecznie pozdrawiam i bardzo dziekuje za porade, o ile oczywiscie znajdziesz chwilke czasu bo jestes bardzo rozchwytywana tutaj :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dilara
ewentualnie jak nie piaskowy blond (pytam bo podoba mi sie na obrazku na pudelku), to jaki inny odcien blondu moge na te biale rozjasnione wlosy nalozyc aby nie wyszly zielone. Bardziej chlodny odcien. Czy opalizujace kolory to tez chlodne odcienie? czy perlowe? Dziekuje serdecznie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dilara
z zalozenia mialo to byc krotkie pytanie, ale wyszly mi dlugie referaty - przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi.
Witaj Majrel.Mam takie pytanie odnośnie farb garniera..czy 50 nutrisse i 5 belle color to ten sam odcień?..bo niby 5 b.color to ciemny blond..a 50 nutrisse to jasny szatyn..zależałoby mi na odcieniu ciemny blond..wczesniej używałam 6color naturals..ale średnio mi łapie. Chcialabym zmienić najlepiej na nutrisse bo kolor dość trwały i mnie nie uczula..tyle, że chciałabym odcień podobny do 6 garniera ciemny blond. Jeżeli nie występuje w tej palecie tylko np. w belle color -to powiedz mi czy jest ona rownie trwała jak nutrisse.? Z góry dzięki Majrel. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilunia1402
droga majirel mam pytanie, która farba majirel pomogałby mi w uzyskaniu takiego koloru włosów http://www.wellaton.pl/produkty/8_0.jpg lub też takiego koloru włosów http://www.wellaton.pl/produkty/8_0.jpg. dodam, że moj naturalny kolor włosów to ciemny blond. mam też pozostałości po jasnych pasemkach które robiłam rok temu. z góry dziękuję za odpowiedz. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaax
Witam Cię Majrel:) Mam takie pytanie-zależy mi na uzyskaniu ciemnego blondu, ewentualnie jasnego brązu..popieram przedmówczynię odcień garniera 6 jest b.ładny.Także interesowałby mnie taki odcień z tym, że np. z joanny z szamponu koloryzującego(multi soft color), czy czegoś podobnego(nawet coś z henna)..żeby nawet po spraniu nie było rudości tylko jeżeli już to niech kolor wypłukuje sie na żółto.-tak właśnie jest w przypadku garniera naturals 6 u mnie. Doradź mi Majrel- co będzie takim substytutem tyle, że bez amoniaku?.Postanowiłam odstawic farby z amon.-Chcialabym jakis szampon koloryzujacy, ale żeby kolor był naturalny. Myślałam o garnierze C&S ale słyszalam, że włoski wypadaja i już lepsza jest ta Joanna multi s.c. Dodam, że teraz mam ciemny blond własnie garn.6..a moj naturalny kolor to średni blond. Licze, że mi pomożesz:P Proszę o poradę! Pozdrawiam serdecznie!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIUTELEC
Droga Majrel.Farbowałam włosy majirel 5.32 amaretto.Chciałam je rozjaśnić więc użyłam effasora z wodą 6 % i trzymałam na wlosach 40 minut.Włosy rozjaśniły się do pomaranczowo-rudego odcienia.Po wysuszeniu nałożyłam majirel 9.22 z wodą 9% ale kolor jedynie sie ujednolicił.Chciałabym uzyskać kolor słonecznego,miodowego blondu żeby wyjsc z tych rudości.Doradz mi proszę jakiej farby użyc i z jaka woda???dziękuję i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel,bardzo proszę o poradę. Jak nadać wypłowiałym,rozjaśnianym włosom słoneczny,słomkowy blond? Włosy mam długie ,część wypłowiała jest od połowy do końcówek, część od nasady do połowy odcień żółtawo-rudawy po farbie rozjaśniającej o 2-4 tony palette (stosowanej już jakiś rok zawsze tylko na odrostach). Na tej żółtaw0-rudawej części trochę białych pasemek.Odrost mam bardzo ciemny Dodam że ostatnio wypróbowałam na paśmie włosów excellence 03 i na odroście odcień zółtawy (jak po palette), na części farbowanej wcześniej lekko szarawy (zneutralizował troczę żółć), ale na pozostałej części (od połowy,gdzie włosy były rozjąśnine mocno poprostu niebieski-nie do przyjęcia. Na innym paśmie włosów wypróbowałam preference 01 -to samo -żółtawy odrost, część farbowana nieruszona, a część rozjąśniona szaro bura. Następnie wypróbowałam excellence 01 to samo włosy od połowy do końcuwek szaro -bure,popielate, wyglądam źle. Casting -świetlisty blond 900 wogóle nie wyszedł,nie wiem ,nic nie chwycił. Myślę teraz nad excellence 02 -odcięń złoty, na opakowniu modelka ma słoneczne włosy, napisz proszę czy chwycą te rozjśnione, wypłowiałe włosy na słomkowy blond, który jakoś połączy się z zółtawą połową po farbach palette? Dodam że po tych próbach moja twarz wygląda lepiej w odcieniach ciepłych (nawet żółtawych), niż tak popularnych popielatych. Proszę o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIBI80
Aja mam problem z Majirel. Farbuję sama w domu ( tzn kumpele mi farbują . Mam całkowicie siwy odrost. Łaczę farbę z 9% oksydantem, bo mam grube, mocne włosy, zakładam że odrost tez taki jest. Farby jakie już wypróbowałam to 6.22, 6.1, 7.11. I ten odrost jest brązowozłoty wchodzący mocno w złoty-rudy a ja marzę o chłodnej kawie z mlekiem. W słońcu włosy są b. ciepłe - rude, złote - nie czuje się w nich. Jak zmienić odcień??? A historia moja jest taka, że pól roku przeszłam dekoloryzację z czarnych farbowanych i na głowie mam jako tako brąz. Moje naturalne jakie były kiedyś, bo dziś to już ich nie ma to głęboki brąz ze złotawo-fioletowym połyskiem. Poniewaz mam siwe, dążę do jaśniejszego odcienia. Jeżeli może mi ktoś coś poradzić to będę wdzięczna. Zostać przy majirel, jaki nr wybrac, jaki oksydant?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetak
marjel bardzo bardzo proszę o pomoc jakiej farby majirel albo majiblond mam użyć aby na ciemnych blond (grubych) włosach wyszedl mi taki kolor jak ma aneta kręglicka na tych zdjęciach...BARDZO PROSZĘ... http://www.kozaczek.pl/img/chi/chi909.jpg http://kobieta.interia.pl/wiadomosci/news/aneta-kreglicka-ikona-stylu,1313032 http://pomponik.pl/news/kreglicka-nie-czuje-sie-piekna,1314893,4234 CZY NA TYCH ZDJECIACH MA ODROSTY CZY TO MOŻE JAKOŚ SPECJALNIE NAKLADA SIĘ TAK FARBE NIE OD SAMEJ SKÓRY GŁOWY? DZIEKUJE Z GÓRY ZA KAŻDĄ SUGESTIĘ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do anetak- Aneta Kreglckama zrobiony balejaz rozjanieczem a pozniej mieszanke diacoloru 901 z 902 na ciemnych blond grubych wlosach raczej amjiblond sobie nie poradzi mozesz ewentualnie sprobowac 911 z woda 12%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do BIbi 80- poppierwsze tych odcieni ktore stosujesz nie laczy sie z woda 9% to dlatego jest ta dziwna poswiata i rudosci, odcienie te laczy sie z woda 6%, ja proponuje ci odcien i z serii glebokich podstawowych poniewaz one kryja najlepiej siwe wlosy sprobuj odciena5.0 jest bez refleksu i wychodzi raczej chlodny, zawsze mieszaj odcienie z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Marelna 107 - niestety tak to jest jak sie farbuje palette to farba metaliczan dlatego nic ci nie chce wyjsc, wyprobuj odcien 9.3 z excellence creme powinien wyrownac kolor odcien02 moze znowu nie wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ziutelec- wypróbuj majiblond 900 z woda 9% lub ewentualnie 10.1/2 z woda 9% odcienie te sa slonecznymi jasnymi blondami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do an iaxx- farba garniera color& shine jest bardzo dobra i delikatna ale sporo dziewczyn kladzie je na wloy rozjasniane zniszczone sto razy farbowane np palett a pozniej dziwia sie ze jest żle, z tego kremu b ez amoniaku ladnie wychodzi odcien 7 i daje efekt ciemnego blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ilunia1402- podobny ocien da ci farba majirela 9.0 z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do roxi - odcien 50 z nutrisse to odcien jasny braz a ocien 5 belle color to odcien ciemny blond to nie jest to samo zreszta belle color zostal wycofany z rynku polskiego ale znajdziesz jeszcze w niektorych drogeriach, bardziej trwaly jest nutrisse a belle color daje bardziej naturalny efekt, odpowiednikiem tych kolorow jet bardzo naturalny odcien ciemnego blondu z mairela 7.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do dilara- na bardzo rozjasnione pasemka najladniej wychodzi majirel 10.21 dajac chlodny perlowy odcien, bez szarej lub seledynowej poswiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do aniołek 222- ladniej wyjdzie copenhague z prefernce, excellence creme wyjdzie dosc ciemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Bardzo prosze o rade,chcialabym uzyskac odcien chlodnego brazu cos takiego http://ikf.styl.fm/img94506.fryzury-dlugie.207063.jpg lub podobny,swoje wlosy mam czarne krecone ale widze ,ze z wiekiem wygladam dosc smutno w tym kolorze.Mam troche siwych wlosow ok 40 % i farbuje od lat tylko odrosty na ciemne brazy,farbami loreal z drogeri.Chcialabym przejsc na jasniejszy kolor i farby majirel i nie wiem jaki odcien wybrac i czy musze najpierw rozjasnic wlosy.Kupilam juz kolor podstawowy 4 braz i nie wiem co do tego domieszac zeby bylo dobrze,jakie inne kolory moglabym uzywac zeby osiagnac efekt chlodnych brazow.I jeszcze co moze Pani polecic z szamponow i odzywek do wlosow? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO MAJREL Witam Cię serdecznie Majrel , może mi pomożesz? jak uzyskać włosy koloru karmel-toffi ?? mam włosy naturalne poziom 7, a wiadomo cukierki karmelowe-toffi są jasne, takie z poziomu 8. Jakie kolory bym musiała zmieszać??? używam farb ARTEGO , może z nich bym coś stworzyła, jesli nie, to z chęcia wypróbuje majirela, oby tylko ten kolor karmetlu-toffi uzyskała. Bardzo cieszyłabym się z Twojej odpowiedzi. Pozdrawiam Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×