Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do siostra brata- odrost siostry rozjasnij dowolnej firmy rozjasniaczem a na reszte naloz z profesjionalnej londy odcien 10.8 lub z alfaparfu 10.21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Majrel :) Zdecydowałam się jednak ufarbować włoski Excellence 9.1. Na początku odcień wyszedł mi super - taki średni chłodny blond, niestety po kilku myciach zjaśniał. Czy jeśli nałożę następnym razem odcień 8.1 to zachowam kolor z początkowej fazy 9.1? Mam nadzieję, ze nie zagmatwałam sprawy :) Aha, 9.1 położyłam na majirel 911, mój naturalny kolorek to mysi blond :) Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta876
Droga Majrel dziękuję bardzo za odpowiedź! znalazłam inne zdjęcie, które bardziej oddaje kolor który chciałabym mieć. Taki kolor mam teraz: http://zapodaj.net/293cc729bf33.jpg.html A taki chciałabym mieć: http://zapodaj.net/d1c8f9cdadee.jpg.html http://zapodaj.net/e5b9b0335872.jpg.html Jakie farby polecasz? i jak postępować z odrostami żeby kolor się nie różnił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra brata12
Tak pewnie zrobię tylko doradź proszę jakiś rozjaśniacz i powiedz czy przy rozjaśnianiu są jakieś spejalne reguły inne niż przy farbowaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,mam nadzieje że już po raz ostatni pisze i w końcu sie zdecyduje.Według Ciebie z tych co poleciłaś mi,jaką farbe wybrać aby wyszedł ładny blond nie musi być bardzo jaśniutki najważniejsze żeby ładnie pokryło jednolicie bez żółtych tonacji,cały czas myśle i uwież mi naprawde trudno mi sie zdecydować i mam troche pietra.Przypomne że mam cienkie słabe włosy z odrostami i pasemkami blond i gdzieniegdzie rude po dekoloryzacji.Dzięki bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszce chciałabym twojej porady odnośnie farby garnier color& shine(farba bez amoniaku 8.1 alabastrowy blond)i schwarzkopf essential color( 205 ekstrajasny blond,też bez amoniaku) czy którąś z nich moge zastosować czy lepiej nie.co może po nich wyjść bo obie mam od dłuższego czasu w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga majrel, które polecasz odcienie naturalnego brązu? Swój naturalny kolor włosów mam ciemny brąz, obecnie mam jasny balejaż z 2 miesięcznym odrostem. Chce poprostu już mieć swój naturany kolor i dlatego chce zafarbować włosy na brąz by nie widać było aż tak znacznie odrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIAAAA83
Majrel jeszcze raz dziekuje za cenne rady :-))) pozdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do angie stone- jesli nalozysz 8.1 kolor bedzie ciemniejszy niz po 9.1 z chlodnym refleksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do siostra brata12- dobry jest rozjasniacz londy ten w proszku do pasemek nakladasz go tylko na sam odrost na 40 do 50 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do iwanna- color and shine garniera nie wyrowna ci wlosow jest za slaby, tak mysle sobie ze jesli nie chcesz jasniutkiego blondu to mozesz pomieszac majirela 9.0 z 9.1 wowczas kolorek powinien sie wyrownac przy pierwszym farbowaniu nakladasz wszystko na calosc na 35 minut z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do karpik 20- piekne naturalne brzay ma majirel odcien 4.0 wyjdzie jak naturalny ciemny braz , lub 5.0 wyjdzie sredni naturalny brąz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do marta876- taki kolor mozesz uzyskac mieszanka excellence creme 10.21 z 9.1 lub majirelem odcien 10.13 z ćwiartka 9.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mahon
witajcie dziewczyny marjel mam pytanko czym się różni odcień 6,25 ciemny blond opalizujaco-mahoniowy od 6,52 ciemny blond mahoniowo-opalizujący który jest ładniejszy? chciałabym uzyskać delikatną poświatę mahoniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,jeżeli pierwszy raz pofarbuje tymi dwoma farbami to za drugim razem którym kolorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,jeżeli pierwszy raz pofarbuje tymi dwoma farbami to za drugim razem którym kolorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,jeżeli pierwszy raz pofarbuje tymi dwoma farbami to za drugim razem którym kolorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJREL niedawno mi poradziłaś kolor farby podobny do A.Włodarczyk. Mam zmieszać tubkę 7.11 i połowę 5.0, a ile mam zużyć oxydantu?? jedną cała buteleczkę 75ml ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 881222mk
Zrobiłam wczoraj dekoloryzacje Renee Blanche 1x nakładałam na czarne włosy (naturalny średni blond), bardzo długo i starannie płukałam, 3 razy zapierałam szamponami, wypłukiwałam w wannie. Wyszły kasztanowe, rano ściemniały. Ponownie nałożyłam dekoloryzator, tym razem 2x. Za pierwszym razem kasztanowe, za drugim nico jaśniejsze rudo kasztanowe, ok, 3 cm od skóry żółte. Następnie nałożyłam Garnier Color Naturals 111, superjasny popielaty blond. Wyszły mi czarne. Czy ktoś może mi jakoś pomóc, bo ja już nie mam pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel, a jak się ma odcień majirel 9.11 do excellence 9.1? Wychodzi ciemniej czy jaśniej? Czy nabiera żółtawej barwy przy wypłukiwaniu się? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel powiedz jak wychodzi 9 excellence? czy to odpowiednik Majirel9.0? czy excellence wychodzi b. ciepło czy neutralnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50letniaIZA
Witam. Mam pytanie do Pani Majrel. Mam dwa pytania : - mam ok 30-40% siwych wlosow, jaka farba jasny blond,blond pokryje moje siwe wlosy? - czy zawsze musi byc oxydant z tej samej firmy co farba? Z gory dziekuje za odpowiedz.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50letniaIZA
Przepraszam,za niepoprawne napisanie Witam. Mam dwa pytania do Pani Majrel : - mam ok 30-40% siwych wlosow, jaka farba jasny blond,blond pokryje moje siwe wlosy? - czy zawsze musi byc oxydant z tej samej firmy co farba? Z gory dziekuje za odpowiedz.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baha
Witam Majrel! Bardzo proszę powiedz jak uzyskam taki kolor jak na linku poniżej, dodam, że mam w tej chwili odcień 10.1 z półtoracentymetrowym odrostem (mój kolor naturalny to szatynka). Teraz chce mieć taki kolor jak na zdjęciu. Jaka farba najlepiej sie do tego nada? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/80f9d7681d4aa715.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do baha- podobny odcien z farb koleston perfect 12.96 z woda 12%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do 50letnia iza- farba jasny blond lub blond pokryje siwe wlosy , z majirela 8.0 , lub odcienie zlociste jasne blond np 8.3 , z kolestonu perfekt welli 8.0 lub z farb komerycyjnych excellence creme nr 9 lub z refleksem zlocistym 9.3 lub wellaton 8.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Aniolek 222- majirel 9.0 jest odcieniem bardziej naturalnym i neutralnym , natomiast excellence creme 9 wychodzi tez naturalnie ale refleks moze byc cieplejszy , wszytko zalezy od struktury naszych wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do angie stone- majirel 9.11 jest odcieniem o głębszej barwie od samej 9.1 co optycznie daje odcien ciut ciemniejszy, farba ta wyplukuje sie na kolor chlodny badz cieply beżowy zalezy to od naturalnych naszych wlosow i od tego czy maja tendencje do żółkniecia ( taka tendencje maja wlosy w ktorych jest duzo naturalnej czerwonej melaniny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do 8811222- rene blanche to kiepskie rozjasniacze stad takie efekty u ciebie , dalas pozniej na to 111 co niestety przy nieudanej dekoloryzacji powoduje ze kolor stal sie nardzo ciemny szaro- bury , odczeekaj jakis miesiac i naloz porzadny dekoloryzator np loreala, welli, alfaparfu lub goldwelli a pozniej na to poloz delikatna farbe np majirel 10.21 co da efekt jasnego chlodnego blondu bez szarosci czy zieleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×