Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do sonia- odcien luo color ktory wybralas jest cieply 6.24 - opalizujaco - miedziany, dlatego wpada w lekka czerwien , jesli chcesz zimny jasny braz to polecam ci odcien 7.11 z mieszany z cwiartka 6.22 lub calkiem chlodny ale ciemniejszy braz 5.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do blondii- odcien 9.1 moze po 3 tyg wyplukac sie do blondu cieplo bezowego wzytko zalezy od gatunku wlosow i zawartosci twojej naturalnej melaniny we wlosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Ania83- ciesze sie ze moglam ci pomoc, ta druga mieszanka tez bedzie fajna ale na calą tubke 911 majiblond dajesz cwiartke majiblond 902 odcien bedzie tez chlodny ale bardziej bezowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do lena2814- bardzo ładniewychodzi majirel 3.20 dajac efekt ciemnego chlodnego fioletu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do nadika- agnieszka wlodarczyk ma chlodny odcien dosc ciemnego brazu z majirela podobny efekt uzyskasz mieszajac odcien 5.11 z cwiartka 6.22 lub wersja ciut jasnieszego brazu czyli mieszanka 7.11 z polowa 5.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena2814
Majirel-- a czy na ten rudy moge połozyc ta farbe i pokryje mi ten rudy? czy powinnam zrobic jakas dekoloryzację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 881222mk
Witam i bardzo proszę o poradę. Moje naturalne włosy to średni złoty blond. Od dwóch lat farbuję na ciemny brąz i pokrewne kolory różnymi farbami, w tym 3 razy na czarny, farbami z l'oreala i safiry. Obecnie mam ciemny braz farbowany od kilku miesięcy castingiem. Chcę wrócić do blondu najlepiej platynowego, bo męczące są odrosty a włosy bardzo szybko mi rosną, Postanowiłam kupić dekoloryzator renee blanche. Chciałabym prosić o radę jaką farbę nakładać po dekoloryzacji np. przy założeniu że wyjdą mi zółto pomarańczowe rudawe itd. Coś z popielatym odcieniem żeby zniwelować rudość, czy jakiś rozjaśniacz, czy po prostu farbę bardzo jasny blond. Spodziewam się że zabieg będę musiała powtórzyć za jakiś czas. Zależy mi po prostu na jednolitym odcieniu i w miare możliwości jak najszybszym powrocie do blondu. Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białogłowa
Majirel, a czy po paście platinium nałożenie majirel nie jest już za dużym hardcorem? Fryzjerka kiedyś mi radziła po platinium kłaść tylko diacolor właśnie. Dodam, że przygotowuję głowę do trwałej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po zmieszaniu farb 10.21 i 9.1 exelence reszta jaka zostaje jest do wyrzucenia czy można jej użyć za jakiś czas?kolor wyjdzie jednolity na jasnych pasemkach i odrostach oraz gdzieniegdzie lekko rudawych po dekoloryzacji?dzięki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina4
Majrel, dzięki wielkie za odpowiedź! Mam jeszcze jedno pytanie, jaki kolor wyjdzie na moich włosach gdyby zmieszać 10.21 z 10.1 lub 10.21 z 9.1. Czy będą to bardziej chłodne odcienie( z ewentualną szarą poświatą) niż gdybym użyła samego 10.21? Jaki % utleniacza stosować do powyższych farb? Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia123456789
Majirel bardzo, bardzo dziekuję za odpowiedzi, jest to niemsamowicie miłe, że tak nam tu pomagasz :-) DZIEKUJĘ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel bardzo dziękuję za odpowiedź. Szukam na necie całej palety kolorów bym mogła zobaczyć jak dany kolor wygląda ale nie mogę znaleźć. Znasz może link do strony gdzie będzie pokazana cała paleta kolorów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinokio2010
majrel co sądzisz o odcieniu 8.13 z loreal excellence? czy wyjdzie on jak ciepły czy chłodny kolor gdyby go położyć na włosy wcześniej farbowane vikingiem, a potem 9.1 z excellence? dodam, że naturalny kolor mam mysi blond. z góry dziękuję za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perłowy blond
witaj marjel mam pytanie, jak mogę uzyskać taki kolor jak ma aneta kręglicka na tych zdjęciach http://www.kozaczek.pl/img/chi/chi909.jpg http://kobieta.interia.pl/wiadomosci/news/aneta-kreglicka-ikona-stylu/zdjecie/bez_nazwy,3341637 http://www.vipnews.pl/pic/034/86/46647.jpg wiem, że ona ma balejaż, bardzo prosze o informację jakiej farby mogłabym użyc aby uzyskać coś podobnego, moje włosy sa na poziomie 8 z pozostałością po pasemkach, myślałam może o majiblond, ale nie chciałabym aby kolor wyszedł rudy ani złocisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do białogłowa- wlosy po platinium nie nadaja sie na trwała na bank ci sie pokrusza nawet po delikatnym płynie na kawasach owocowych ja bym nie ryzykowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do nina 4- po zmieszaniu majirela 10.21 z 9.1 lub 10.1 nie bedzie zadnej szarosci tylko bardziej chlodny blond mieszasz z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do iwana- jesli mieszasz te dwa kolory pol na pol to zostaje ci na drugie farbowanie kolejna polowka z druga polowka i utleniacz z jednej z farby , poniewaz do zmieszania dwoch polowek wystarczy jedna buteleczka utleniacza z jednej farby, za pierwszym farbowaniem kolor na pasemkach bedzie jasniejszy ale przy kolejnych koloryzacjach wszytko sie wyrowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do nadika- paleta kolorw jest w sklepie frzyjeskim internetowym pro sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do pinoki2010- odcien excellence creme 8.13 wychodzi jak cieply beż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do perłowy blond- podobny odcien mozna uzyskac mieszajac majiblond911 z 902

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 881222mk
Witam i bardzo proszę o poradę Moje naturalne włosy to średni złoty blond. Od dwóch lat farbuję na ciemny brąz i pokrewne kolory różnymi farbami, w tym 3 razy na czarny, farbami z l'oreala i safiry. Obecnie mam ciemny braz farbowany od kilku miesięcy castingiem. Chcę wrócić do blondu najlepiej platynowego, bo męczące są odrosty a włosy bardzo szybko mi rosną, Postanowiłam kupić dekoloryzator renee blanche. Chciałabym prosić o radę jaką farbę nakładać po dekoloryzacji np. przy założeniu że wyjdą mi zółto pomarańczowe rudawe itd. Coś z popielatym odcieniem żeby zniwelować rudość, czy jakiś rozjaśniacz, czy po prostu farbę bardzo jasny blond. Spodziewam się że zabieg będę musiała powtórzyć za jakiś czas. Zależy mi po prostu na jednolitym odcieniu i w miare możliwości jak najszybszym powrocie do blondu. Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółte włosy
mam pytanie odnośnie moich włosów. Malowałam je kiedyś henną z delii na kolor czekoladowy brąz. kilka razy malowałam i zazwyczaj trzymałam dłużej niż zalecane pół godziny. dodam, że naturalne włosy mam/miałam średnio-jasny blond. piszę miałam, bo po pół roku od ostatniego farbowania henną kolor nie wypłukał mi się za bardzo, dalej były ciemne, ale moje włosy na odrostach też nie były już blond tylko zaczęły mi rosnąć ciemnobrązowe. zapragnęłam wrócić do mojego naturalnego koloru, a nawet go troszkę rozjaśnić. w tym celu kupiłam Garnier Color & Shine, Szampon koloryzujący z ekstraktem z żurawiny i olejkiem arganowym. po tym zabiegu to co mi wyszło na głowie to była totalna porażka. kolor na odrostach wyszedł jeszcze w miarę, ale to co mi wyszło na włosach wcześniej henną malowanych to było coś między żółto pomarańczowo fioletowym. zamalowałam to Joanna, Naturia Color dwa razy. za pierwszym razem myślalam, że za krótko farbę trzymam i mi nic nie wzieło, drugi raz przetrzymałam trochę dłużej niż zalecał producent. Moje naturalne wlosy, te odrosty wczesniej garnierem malowane wyszly mi sliczne, ale te po hennie dalej byly delikatnie rudawe. kupilam sobie pallete delux, czy jak to sie pisze. trzymalam na glowie tyle ile zalecal producent. bylam zadowolona z efektu. wlosy malowalam 4 razy w ciagu 2 tygodni i o dziwo tak bardzo zniszczone nie sa. od ostatniego farbowania minal miesiac, kolor na wlosach malowanych henna zzolkl, od skory mam odrosty, a te po srodku sa w miare ladne i mam takie pytanie. czym pomalować moje włosy, żeby mi ladny kolor wyszedl. chodzi mi o chlodne odcienie blondu i zeby wlosy byly rownomiernie pokryte. czy moze lepiej zrezygnowac z blondu i na cos ciemnieszego je pomalowac? na co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do881222- prawdopodobnie wlosy wyjda ci zółtawo rude wiec owinna s po dekoloryzacji nałożyc odcien bardzo jasny popielaty np z majirela 10.1/2.1 z woda 6% lub jakis inny blond popielaty na poziomie 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do żółte włosy- niestety farbowałaś wlosy henna a po niej nie wychodzi żadna farba chemiczna stąd takie dziwaczne kolory, włosy po hennie nie przyjmuj barwnikow niestety musisz poczekac co najmiej 3 miesiace az wloski odrosna, choc i tak tam gdzie bedzie resztka henny na dlugosciach kolor moze sie nie przyjac tym bardziej w odcieniu blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena2814
Majrel Mam pytanie odnośnie tego fioletu 3.2 .Czy mogę go polozyc na ten rudy odcien 6.4 który mam i pokryje mi te włosy czy musze miec dekoloryzacje? Mysłalam tez o tym ze pomieszac te dwa fiolety 3.2 i jakis tam jeszcze jest 5.2 czy jakos tak. Dobry to jest pomysł ? i jaki efekt uzyskam? Dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółte włosy
no ja właśnie odczekałam dłużej niż trzy miesiące, bo henną malowałam na początku stycznia ostatni raz, a farbą chemiczną w połowie maja. a czy to możliwe, że od henny mi włosy ściemniały???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 881222mk
Dziękuję bardzo za odpowiedz, pochwalę się jak będzie po wszystkim :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra brata12
Majrel mam pytanie oczywiscie odnosnie wlosów. Mam pofarbowac mojej siorze włosy i nie wiem jak gdyż ma ona swoje naturalne ciemny szatyn, a fryzjerka walneła jej na blond z czego wyszło żółtko takie że nie moge sie na nią patyrzec. Masakra. Teraz ma jeszcze do tego odrost z 2 cm ciemny i wygląda to bardzo nieapetycznie. Moje pytanie jaka farbą rozjaśnię odrost i poznije na całośc aby wyrownac. Jej ładnie jest w chłodnych odcieniach tylko zeby nie jakis niebieski, czy siwy. Coś z farb prpfrsjonalnych, ale nie majirel bo nie stac mnie na 2 z majirela moze londa bądź alfaparf w zależnosci od tego ktore lepiej rozjasniaja. pleaseeeee pomóz mi bo te żółte włóosy bedą mnie prześladowały codziennie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do lena- w majirelu jest fiolet 3.20 i raczej bym go nie mieszała z 5.12 , nie musisz dekoloryzowac wlosow, nakladasz na calosc z woda 6% na 35 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×