Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość olkooo
droga majirel, kiedyś mi doradziłaś i dobrze na tym wyszłam, mam do ciebie kolejne pytanie: co sądzisz o połączeniu farb l'oreal preference odcien floryda i holywood? bardzo podoba mi sie floryda lecz chciałabym ja trochę "rozjaśnic" tak do poziomu 8 może ciut jaśniej może inna kombinacja?, dziękuję za odp pozdrawiam udanych wakacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do oloko- mozesz polaczyc floryde z hoolywood wowczas rozjasnisz kolorek do poziomu 8 , albo polaczyc floryde z odcieniem stocholm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do dpiatek- mozesz uzyskac odcien toffi mieszajac farby preference X z odcieniem berlin lub nakładajac sam odcien Floryda z majirela mieszajac kolory 9.31 z 7.32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do blondyna z bazaru- mozesz zneutralizowac ten odcien majirelem 10.21 z woda 6% lub stosujac odcien naturalny 9.0 ale przyciemni ci wlosy do poziomu 9 , lub mieszajac odcien 10.1 z 10.21 pol na pol z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do diuna 81- farba belle color zostala wycofana z rynku polskiego, odpowiednik odcienia 13 to z majirela 10.13 lub z nutrisse mieszanka 101 z 89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do marlena 10 masz wlosy przetrawione rozjasnianiem wiec odcienie 01 wyjda przybrudzony blond, odcien 02 excellence creme ma wode 9% wiec wloski moga byc niepokryte wymazonym zlotem , nalezaloby pomieszac excellence creme 9.3 z tym 02 wowczas odcien bedzie jasny i zocisty, dopiero podczas kolejnych farbowan mozesz uzywac samodzielnie excellence cerme 02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do borka- mozesz uzyc farby excellence cre,e 4.3 kolor głebokiego brazu zlotego. lub odcien 5.0 naturalny braz ewentualnie z majirela 5.11 chlodny gleboki braz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
majrel do kateb- nie uzywa sie farb majicontrasst z majirouge dlatego kolorci nie wyszedł , majicontrast sluzy do balejazu robionym na folii, jesli chcesz intensywnej miedzi musisz uzyc z majirela mix miedziany z majirouge 8.43 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do fairy land- twoja fryzjerka popelnila sporo bledow- po pierwsze nie miesza sie wlosw jesli chcemy miec chlodny blond z woda 3% , najlepiej byloby nalozyc na calosc majirel 8.11 pomieszany z cwiartka 7.22 z woda 6% lub przyciemnic wlosy diacolorem odcieniem nr 7 - neutralny ciemny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do iwanna- fraba bez amoniaku garniera color and shine nie rozjasnia wlosow ktore byly przyciemnione excellence creme tym bardziej odcien 8.1 alabastrowy blond ktory przeznaczony jest do jasnych wlosow, z farb sklepowych dosc delikatna jest nutrisse garniera jest tam seria odcieni naturalnych blondow 80 i 90 ale one nie wyjda ci na tych wlosach pokrytych ta 7 excellnece creme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
majrel do bobka 22 - ladniej niz excellence creme 9 wychodzi garniera nutrisse 90 poniewaz odcien blondu z tej farby jast dosc jasny i naturalny a z majirela 9.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do hanna k- najladniej wychodzi majiblond 911 z woda 12% daje efekt chlodnego jasnego beżu, nie zrazaj sie tym ze na palecie kolorow jest bardzo popielatym blondem , ten kolor tak nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyna z bazaru
majirel dzieki :) czekam na wode 6% i majirel 10 1/2.1 czyli prawie 10.1 :) mam nadzieje ze bedzie dobrze. na pewno napisze bo moze ktos kiedys bedzie w podobnej jak ja sytuacji. w kazdym razie bardzo ci dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do szaroruda mycha- ten kolor mozesz wyrownac farba preference 01 lub majirelem 10.21 z woda 9% ewentualnie nutrisse garniera 91 pomieszanym ze 101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardz dziękuję za odpowiedź!!! Mam tylko jeszcze pytanie natury technicznej odnośnie mieszania farb 89 i 101. Czyli mieszam po poł tubki kremu koloryzujacego obu farb, i tak samo postepuje z woda utlenioną, czy wykorzystuję tylko tą mocniejsza z odcienia bardziej rozjasniajacego (101)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellatka
witaj Majrel:) używam farby excellence 03 oraz ostatnio 911 z wodą 9%, i trochę żóltawe mi wychodzą odrosty...w związku z tym mam pytanie czy majiblond z wodą 12% to już bardzo niszczy wlosy? A jakie jest Twoje zdanie na temat jaśniutkich blondów z palette? Z góry dziękuję za odpowiedź:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Majrel Bardzo prosze Pania o rade,chcialabym uzyskac odcien chlodnego brazu cos takiego http://ikf.styl.fm/img94506.fryzury-dlugie.20 7063.jpg lub podobny,swoje wlosy mam czarne krecone ale widze ,ze z wiekiem wygladam dosc smutno w tym kolorze.Mam troche siwych wlosow ok 40 % i farbuje od lat tylko odrosty na ciemne brazy,farbami loreal z drogeri.Chcialabym przejsc na jasniejszy kolor i farby majirel i nie wiem jaki odcien wybrac i czy musze najpierw rozjasnic wlosy.Kupilam juz kolor podstawowy 4 braz i nie wiem co do tego domieszac zeby bylo dobrze,jakie inne kolory moglabym uzywac zeby osiagnac efekt chlodnych brazow.Jezeli efassor to z jakim oxydantem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2303
majrel mam pytanie robiłam włoski kolorkiem 911 z majiblondu niestety odrost wyszedł lekko żółtawy czy przy następnym farbowaniu mogę użyć wody 9% pomieszanej pół na pół z 12% bo nie chciałabym używać samej 12% proszę o odpowiedź i z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Majrel!!:):)Dziekuję Ci za odpowiedz na moje pytanie,proszę Cie jeszcze o jedną odpowiedz na przyszłość:) a mianowicie przez jakiś okres czasu chcę farbować tymi farbkami polecanymi przez Ciebie, ale chcę jeszcze kiedyś(za 3-4miesiące) rozjaśnić te włoski refleksami tylko nie wiem czy zrobić pasemka czy balejaż co lepsze i naturalne. Jakie byś doradziła: karmelowe, miodowe, beżowe może jeszcze inny odcień .nie wiem w jakim odcieniu te refleksy dołożyć aby do tych ciemnych włosów pasowały nawet wtedy kiedy zrobię ich więcej.Chciałabym aby dodawały uroku.Dziekuje jeszcze raz za odpowiedzi.Pozdrawiam miło:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariel!!!Chyba że zmienić odcień brązu o który pytałam w pierwszym poście do Ciebie na inny odcień brązu(możesz doradzić mi inny jak uważasz że będzie lepszy pod te refleksy) o które pytam w drugim pytaniu bo może tamten ciemny brąz będzie z tymi refleksami nie za ciekawy i przepraszam że tak mieszam ale chce żeby to wszystko wyszło potem w całości fajnie dlatego chcę przewidzieć już efekty:)) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do borka- z brzaem swietnei komponuja sie pasemka w delikatynym ocieniem toffi lub karmelu ale musi to buc zrobiony balejaz na cieniutkich pasemkach i odcien ma byc tylko o poltora tonu jasniejszym refleksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ania 2303- widocznie masz za ciemne naturalne wlosy skoro majblond 911 wychodzi lekko zółty , ewentualnie mozesz sam tylko odrost rozjasnic rozjasnieczem dowolnej firmy a po rozjasnieniu na calos klasc majirel 10.21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do lusse- nalezy na dlugosciach i koncach jesli byl to ciemny braz nalozyc efassor z woda 6% pozniej mozna klasc majirel 5.11 daje on chlodny braz lub farbe loreala inoa 5.17 - najchlodniejszy odcien brazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel z tego względu że długo nie było Cie na forum i nie dostałam odp;/te siwo szare włosy po kopenhague przyciemniłam islande bo bałam sie że po 9 excellence może mi wogóle nie złapać albo złapie nierówno... kolor ładny wyszedł po islande, fajny ciemny blond jednak już widze ze sie wypłukuje na strasznie szaro a zwłaszcza na pasmach przetrawionych blondem;/ czy jeśli ten island mi sie wypłuka znów tak na szaro jak po kopenhague z tym że pewnie gdzieniegdzie zostanie średni blond to czy mogę położyc na to excellence 9 bądz majirel 9.0? czy któraś z tych farb zdoła mi uzyskać naturalny neutralny kolor blondu na poziomie 8-9?? bo popielu już nie chce mieć;/ prosze o jeszcze ta jedną rade:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajagna
Ja też z prośbą do Majrel... Mój kolor naturalny to dość jasny, szary blond. Od lat farbuję przeróżnymi blondami i na ogół nie mam problemu z uzyskaniem odpowiedniego koloru. Lubię kolory ciepłe. Ostatnio przez długi czas używałam Exellance nr 9 - wychodził jasny, słomkowy. Miesiąc temu postanowiłam pójść bardziej w złoto i użyłam Recitala odcień Berlin DG2. Ale kolor był mało intensywny, bardzo jasny i zaczął szybko znikać (przy odrostach) a na dodatek poczytałam o Majirel, że łagodna i fajna. I tak oto mam na głowie Majirel 9.04 - jasny miedziany blond. U mnie wyszedł rudawy (tak jak chciałam), ale troszkę wpada jakby w róż i już widzę, że szybko się spłucze. Za dwa tygodnie w niedalekim salonie pojawi się Inoa. I marzy mi się sytuacja, w której będzie można wybrać fajny kolor i zostać przy tej delikatnej farbie. I tu (wreszcie) moje pytanie: czy w palecie Inoa będzie złoty blond, wpadający w rudy? I czy złapie na 9.04 Majirel? Z góry dziękuję za cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do bobka22- jesli wypluka ci sie island na ten szary mozesz polzyc majirel 9.0 ten kolorek wychodzi neutralnie i bardzo naturalnie lub garniera nutrisse 90 ktory tez jest neutralnym blondem , excellence creme nr 9 czasem wychodzi bardziej jako jasny zloty blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do jajagna- w palecie inoa sa zlote bardzo ladne blondy polecam 9.3 lub ciemniejszy 8.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do belletka- jesli majiblond lapie ci na lekko zolty przy odroscie to przy wodzie 12% efekt zolci jeszcze bardziej wybije wiec raczej musisz poszukac innej farby rozjasniajacej np z welli koleston perfect 12.89 lub 12.11 z woda 9%. Odradzam farby palette , koszmarnie niszczca wlosy, wysuszaja i po tych farbach inne kolory nie chca pozniej wychodzic tak jak busmy chcieli szczegolnie odcienie chlodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajagna
Majrel - mówił Ci już dzisiaj ktoś, że jesteś niesamowita? Ale też i to wykorzystam, przepraszam, że męczę: czy Inoa 9.3 położone na niedawno kładzioną Majirel 9.4 nie zrobi po pierwsze niespodzianki kolorystycznej, a po drugie nie wymęczy mimo wszystko włosów? (mam gęste, ale cienkie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARJEL!!!:):):) DZIĘKI WIELKIE DOBRA KOBIETO:):):Odpiszę kiedy w drorzę Twoje zalecenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×