Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość Nati Loreal
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati Loreal
A jaki oksydant zastosować? Mam włosy naturalne średni blond?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka...blondynka
ślicznie dziękuję:) dotąd stosowałam głównie garnier 111 i londe 12,9 czyli nic z tego co polecasz......Więc muszę zmienić farbkę, bardzo ufam Twoim poradom:) pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kytysiax
bardzo Ci dziekuję za poradę , postaram sie coś wybrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kytysiax
Jeszcze mam jedno pytanie: Myślę żeby zrobić sobie balejage z kolorów luo 9.12 i 10.23...czy ten 10.23 pokryje mi odrost i rozjaśniacz równomiernie czy może być kłopot i wyjść pod rudy/żółty bądź będzie sie tak zmywać? Może lepszy byłby 10.21 bądź jakiś inny? Co sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kytysiax - jesli chcesz jako podklad dac luo 10.21 to on raczej wychodzi dosc cieply , jak juz to na odrost 10.21 a jako pasemka balejaz 9.12 ale przeciez chcialas przyciemniac wlosy wiec te luo z poziomu 10 wychodza dosc jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modnyjozef - przperaszam cie najomzcniej ale zle podałam adres bo szybko pisałam miało być malwinkazberlinka@interia.pl nie denerwuj sie prosze wyslesz jeszcze raz ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellatka
Witam Majrel:) Czy mogłabyś mi powiedzieć jaką farbą uzyskam taki odcień na średnim blondzie naturalnym? http://theshoeboudoir.ie/blog/?p=302 z góry dziękuję za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do belletka- podobny odcien ma farba evolution z alfaparf 1010ss lub koleston perfect 12/22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak dobrze ze trafilam na ten wątek, rowniez prosze o porade, chce uzyskac taki kolor wlosow jak ma Beyonce w reklamie Loreal Feria: http://www.youtube.com/watch?v=n0zKkkjftI0 albo chociaz zblizony do tego, byle nie ciemniejszy.. i nie zółty.. rozjasnilam ostatnio wlosy rozjasniaczem 9% i zafarbowalam farbą pallete srebrzysty blond i zrobil sie rudo zloto bialy miks na glowie.. :/ nie wiem czy moglabym od razu nalozyc jakąś farbe czy lepiej odczekac.. choc przyznam ze z takim jajeczno slomkowym, ale jasnym kolorem, ciezko czekac. Prosze o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mojnick1 - podobny efekt da farba evolution z alfaparf 11.21 z woda 6% lub luo color 10.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm dziekuje za odpowiedz ale obawiam sie ze nie bede miala dostepu do tych farb, a cos ze sklepowej półki znajde w podobnym odcieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo w sumie znalazlam te farby do kupienia przez internet :) tak, ta luo color bardzo ladna :) dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaniljanna
Majrel mam pytanko, jakim odpowiednikiem dla farb profesjonalnych L'oreal jest farba sklepowa L'oreal Preference Toscane? Obiło mi się o uczy, że to kolor 6.23, ale chciałąbym się upewnić, gdyż kolor po tej farbce jest nieziemski:) - ciemny złoty blond. Chcę dodać, że wszystkie farby (nawet Preference) robię z wodą 3% (rozcieńczam) i działam na włosy bardziej tonująco, więc będę wdzięczna za informację jaki odcień z profesjonalnych zakupić, aby pozostać przy danym odcieniu?:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do vaniljanna - odcien preference Toscane ma numer techniczny 6.23, taki sam znajdziesz w farbie majirel 6.23 z tym ze majirel moze wyjs ciut ciemniej od prefernce( tzw głębia koloru poniewaz majirel daje głębsze refleksy) mozesz tez uzyc majirel 7.23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do niebieskokablondynka - podobny odcien ma farba prference E - Bruges lub Inoa 6.07 luo color 6.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej majrel, jeszcze raz zagadne do tego koloru wlosow Beyonce z reklamy loreal feria, o ktorej pisalam wyzej, polecilas mi luo color 10.12, tak sie przyjrzalam tym odcieniom i czy nie wydaje ci sie ze lepiej sprobowac luo color P03? bo strasznie ladny jest ten kolor, boje sie ze po 10.12 moga mi wyjsc zbyt ciemne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mojnick1 - paleta w internecie nie oddaje tego co w realu zawsze te kolory bardzo roznia sie i sa ciemniejsze, odcien P 01 wychodzia taki jasny i chlodny jak masz wlosy na poziomie 10 , jesli boisz sie luo to taki jasny blond da ci na pewno farba evolution alfaparf PP01 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamowilam sobie juz luo 10.23 najjasniejszy z tych beżowych, bo rozjasnione wlosy juz mam, tylko teraz trzeba cos narzucic, zobaczymy co mi wyjdzie.. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wellinka
Majirel, mam bardzo jasny blond włosy i chcę je przyciemnić tak do poziomu 9 w chłodnej tonacji. Pomyślałam o WELLATONIE 9/1, ale koleżanka mi powiedziała, że tam jest oksy 9%, więc boję się teraz, że to jeszcze bardziej mi pojaśni włosy zamiast je delikatnie przyciemnić. CO SĄDZISZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulaunogi
pytanie do majrel Jesli zmieszalabym Stockholm z woda 9% wyszedlby jasniejszy kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maalaa85
mam pytanko do majrel :) chcialabym miec taki kolorek : http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://3.bp.blogspot.com/_vUQIVKQzLcM/So1rVVTmqfI/AAAAAAAABIo/KI2v-mKbvU4/s400/56145_amandaallure2_122_24lo.jpg&imgrefurl=http://sweet-blog-karolinki.blogspot.com/2009/08/amanda-seyfried-w-magazynie-allure.html&usg=__-i8P56BNMPL_yzZYw-3c1MoIZmA=&h=400&w=295&sz=37&hl=pl&start=57&zoom=1&tbnid=ik4ZQdX7ouXlEM:&tbnh=139&tbnw=101&ei=4JoDTuXdIMuD-waR1tX-DQ&prev=/search%3Fq%3Dallure%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1126%26bih%3D636%26tbm%3Disch&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=114&vpy=240&dur=356&hovh=262&hovw=193&tx=91&ty=140&page=4&ndsp=21&ved=1t:429,r:14,s:57&biw=1126&bih=636 jaka farbe powinnam uzyc? a... kolor moich wlosow to 10.13 :) Z gory dziekuje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulaunogi
Zapomnialam dodac, ze wlosy mam rozjasniane, farbowane na blond przewaznie w tonacji chlodnej i popielu, podstawowy problem to ze z czasem kazda farba zolknie na wlosach, nawet te co niby zolknac prawa nie maja. A moze uzywam malego stezenia w farbach z 6% woda, moze powinnam uzywac 9% nawet do tych drogeryjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka1423
Droga Majrel , dziekuje za twe wszystkie porady bardzo mi sie przydaly ;) ale teraz chodzi o moja mame zawsze farbowala wlosy farba garnier 460 http://e-styl.com/photo/product_big/2/9/9/1_2992648c1579.jpg ale teraz chcialaby troche zmienic kolor moze przyciemnic na braz jakis tylko nie za ciemny albo odcien taki jaki jest ale cos pod braz tylko zeby nie byl za ciemny czyli taki prawie czarny , jaki kolor polecasz z alfaparf ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×