Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość Grzybinka ;)
Kasia lepiej zafarbuj włosy farbą profesjonalną, bo sklepowe nie poradzą sobie z Twoimi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzybinka ;)
jak chcesz się pozbyć tego pomarańczowego to lepiej coś chłodnego wybieraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3076
dziękuję dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betxx88
Do Majirel> Proszę pomóż chcę nie długo sama sobie pomalować włosy bo szkoda na fryzjerów kasy:) kupiłam farbę Majirel odcień 7.31 i z tej samej firmy utleniacz 6% hm...z tym że mam jeden problem bo mam ciemne odrosty a położony coś połaczenie karmelu z beżowym blondem. Ten kolor który zakupiłam troszkę jest ciemniejszy na palecie jak patrzyłam wiec może wyjdzie. Udziel Mi odpowiedzi jak rozmieszać tą farbę czy ten kolor wyjdzie i kiedy połozyć na odrosty a kiedy na całe włosy? Jaki przedział czasowy??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betxx88
Do Majirel> Proszę pomóż chcę nie długo sama sobie pomalować włosy bo szkoda na fryzjerów kasy:) kupiłam farbę Majirel odcień 7.31 i z tej samej firmy utleniacz 6% hm...z tym że mam jeden problem bo mam ciemne odrosty a położony coś połaczenie karmelu z beżowym blondem. Ten kolor który zakupiłam troszkę jest ciemniejszy na palecie jak patrzyłam wiec może wyjdzie. Udziel Mi odpowiedzi jak rozmieszać tą farbę czy ten kolor wyjdzie i kiedy połozyć na odrosty a kiedy na całe włosy? Jaki przedział czasowy??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betxx88
Do Majirel> Proszę pomóż chcę nie długo sama sobie pomalować włosy bo szkoda na fryzjerów kasy:) kupiłam farbę Majirel odcień 7.31 i z tej samej firmy utleniacz 6% hm...z tym że mam jeden problem bo mam ciemne odrosty a położony coś połaczenie karmelu z beżowym blondem. Ten kolor który zakupiłam troszkę jest ciemniejszy na palecie jak patrzyłam wiec może wyjdzie. Udziel Mi odpowiedzi jak rozmieszać tą farbę czy ten kolor wyjdzie i kiedy połozyć na odrosty a kiedy na całe włosy? Jaki przedział czasowy??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do betxx88 - majrel 7.31 wyjdzie raczej jak cieply srednio -ciemny beżowy blond , czesto daje on poswiate zlocisto- karmelowa i raczej w refleksie ciemnego blondu, mieszasz ja z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasia3076 - a jaki chcesz miec odcien?? bo jesli ladny miedziano rudy to polecam farby evolution alfaparf 8.43 lub majirel 8.43 z woda 6% sa to piekne odcienie miedziano- rude takie jak ma Bree z gotowych na wszytko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Sekret21 - odcien excellence creme jak i majirel 9.0 to identyczne odcienie ale jesli chcesz bardzo naturalny jasny odcien blondu to polecam co alfaparf evolution 9NB - fajny jasny sloneczny blondzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek05
do majirel- Bardzo prosze o pomoc. Końcem pażdziernika zdekoloryzowałam ciemne włosy u fryzjera. Od tego czasu farbowałam je u fryzjera 3 razy. Podpatrzyłam, że pani robiła mi je kolestonem 12/89 i tydzień temu sama w domu nałozylam tę farbe z oksy 12% na odroście i 9% na długosci(tylko na 10 min). Wyszło niby ok, ale odrost jest cieplejszy niz długości no taki żóltawy. Na dlugościach zreszta od spodu tez jest sporo żóltych pasm( pozostałości po gorzej zdekoloryzowanych włosach). Dlatego pytanie czym najlepiej zrobić następnym razem, żeby wyszło bardziej chłodno, moze nawet popielato. Dodam jeszcze, że zrobiłam sobie zapas farb 12/89 wiec najlepiej byloby gdybym mogła domieszać jakiś inny odcień do tej farby, żeby ją wykorzystać. Zależy mi na chłodnym chyba jednak nieco ciemniejszym (niz 12/89) odcieniu bez grama żółci. Da się cos z tym zrobić??? I jeszcze pytanie czy z kolestonu mozna mieszać farby z poziomu 12 z poziomem 10??/ Myślałam o mieszance 12.89 z 10.16, tylko jaką wtedy wodę trzeba by dodać i czy wogóle ma to sens?? Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek05
dodam jeszcze, że najgorzej sprawa wygląda, gdy związę włosy, na skroniach i w okolicach uszu żółcielce (te pasma najgorezj sie zdekoloryzowaly i poprzednio były rudawo-pomarańczowe). Czytałam jesczem, że majrel doradzała komus , żeby żółtko tonować diacolorem 9.1 czy to by u mnie cos dało???? mam wodę do color touch 1,8% - byłaby odpowiednia do tonowania diacolorem???? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna_31
Jeju wróciłaś :) a już nie miałam nadziei :) To ja proszę o pomoc :) chiałabym uzyskać taki brązik http://img.styl.fm/img94506.fryzury.207063.jpg Jakiej farbki uzyć ? pewnie najlepiej profesjonalnej ? Pozdrawiam bardzo serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kurczaczek 05 - twoje wlosy tzn odrosty sa ciemne wiec 12/89 nic tu nie da nie rozjasni tak ciemnych wlosow , dlatego bedzie wybijala zółć , mozesz ewntualnie sprobowac z farby alfaparf 11/11 lub 11/20 z woda 12% ale najlepiej bedzie jak sam odrost rozjasnisz rozjasniaczem takim w proszku np z alfaparf sa w saszetkach mozna dostac w necie a po wstepnym rozjasnieniu mozesz nalozyc ten koleston 12/89 z woda 6% na ok 20 minut, obecnie ten zolty refleks przy nasadzie wlosa mozesz stonowac z welli color touch 7/89 trzymajac go ok 8 minut , pomieszanie 12/89 z 10/16 moze nadac buru kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Luna 31- podobny odcien jasnego chlodnego brazu uzyskasz farba alfaparf evolution 7.21 lub 7.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do MAlwinkaZBerlinka - a jaki masz obecnie kolor wlosow ? To co ma Ewa Farna to majirel 5.12 lub 6.23 ewentualnie evolution alfaparf 6NB z tym z ten bedzie srednim czekoladowym brązem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA mam obecnie średni brąz z garniera taka farba w piance, nie jest bardzo ciemny ani też nazbyt jasny, po kazdym myciu jasniejszy bo sie wypłukuje. Szukalam jakiejsc fotki zeby porównać ale nic nie moge znalezc. Bardzo mi sie podoba kolor taki jak jest na opakowaniu loreal sublime mouse 50 możesz mi jeszcze napisac jaka farbka moglabym uzyskac taki kolorek, moze byc nawet troszeke ciemniejszy, jeste przepiekny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody vaniliowe :)
A ja marzę o takim brazie :) http://tnij.org/pqf3 żadną farbą nie mogę tego osiagnać :( Kiedyś fryzjerka poradziła mi jakaś z majrel ale kolor był zupłenie innny niż ten na zdjęciu. Może ty mi coś doradzisz majrel będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3076
Do Majrel! Dziękuję za radę...I fajnie że jesteś z nami.kupiłam na allegro majirel 8,43,wodę 6%.proszę napisz mi jak ją nałożyć.jak fryzjer robił mi dekoloryzację to mój odrost-ok.1cm zostawił.po tygodniu od głowy ta płukanka miedziana trochę się wypłukała(bardziej jest to już pomarańcz) a końcówki są ciut ciemniejsze,bardziej miedziane.Jak rozłożyć tę farbę?Dziękuję za wszystko.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek05
dzieki za odpowiedź, spróbuje na razie stonować touchem, a pózniej wypróbuje alfaparf, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3076
Do Majrel! To jeszcze raz ja!Moja farba,którą kupiłam to majirel 8,34 bo podobno 8,43 jest już wycofany?Czy bardzo różnią się od siebie te kolory?Ten 8,34 jest bardziej złoty?Majrel,ratuj!Teraz to się wystraszyłam bo jak wyjdą mi pomarańczowe?Teraz już takie mam i w zupełności mi wystarczy.....Przepraszam za zamieszanie i z góry dziękuję za radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak siedze i sie zastanwaiam czy te kolorki ktore nbym chciała uzyskac to czy mi wyjda na tym co mam teraz na głowie, czyli na tym srednim brazie, wiadomo jakim po sklepowych farbach. JAk juz mi napiszesz jakie ten farby mam uzyc na to co tam wkliłam wczesniej to nie wiem czy mam połozyc na odros a pozniej przicgnac czy na całosc od razu, czy moze na odrost inna a na reszte inna ? czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz, musze wykorzystac to ze jestes tutaj z nami bo za chwilke znów mozesz zniknac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguaya
do majirel: czy bezpośrednio po farbowaniu mieszanką majirel 8 i 8,13 można nałozyć richesse? chodzi mi o zniwelowanie, wychłodzenie rudawej poświaty po majirel;-) jeśli tak to który numerek richesse byłby najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aquaja- najlepiej ochlodzisz ocien majirel , diacolorem roichess 9.01 mozesz go nalozyc zaaz po farbowaniu na czas od 8 do 15 minut i dluzej tym kolor bedzie chlodniejszy ale i tez ciut ciemniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasia3076 - a w jakim kolorze masz naturalny odrost?? bo jesli jest to poziom od 6 wzwyz to naloz bez wstepnej koloryzacji , natomiast jesli naturalny odrost jest zdecydowanym jasnym brazem to odcien ten nie wyjdzie tak jak na testerze, odcien majirel 8.34 jest barzdiej zlocisto miedziany tzn więcej zlota wpadajacego w miedź, naloz na odrost na 25 minut mieszanke tej farby z woda 6% a na dlugosci i konce na 10 minut z woda 3 lub 4%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do malwinka z berlinka- jesli masz farbowane wlosy na sredni brąz czyli 4 to polecane kolorki nie wyjda, bo odcien sredniego brązu jest za ciemny a farba farby nie rozjasni, poczekaj jeszcze az kolor sie wypluka , ewentualnie uzyj efassora loreala aby zdemakijazowac ten sredni braz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×