Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość Mamaolki
Witaj Majrel! Wracam z kolejnym zapytaniem. Jakim odcieniem najlepiej z alfaparfu osiągne podobny blond jak na zdjęciu. Moja natura(3cm) to 7- taki ciemny popielaty blond, reszta farbowana 10NB z alfaparfu z 9% wodą. http://lula.pl/lula/51,111769,9789490.html?i=11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolki
I jeszcze jedno zdjęcie tej samej aktorki i włosy w innym świetle http://lula.pl/lula/51,111769,9789490.html?i=10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika39
Majrel mam pytanie kupilam farbę Joanny 221 jesienny liść oraz inyensywna miedź 44 też z tej firmy co sadzisz o tej firmie? zawsze kupowalam farby z wyższej polki, bardzo cie proszę o radę. W tym momencie mam wlosy w odcieniu czerwieni wyblaklej czy wedlug ciebie chwyci mi ta farba, ktory kolor wedlug ciebie będzie mi pasował. Bardzo cię proszę o radę z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna jest :(
joanna to najbardziej badziewna farba według mnie. Moja znajoma robiła jesiennhym lisciem i wyszła jej mega sraczka na głowie, powaznie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioletta25
Hej, a ja mam takie pytanie do Majrel: czy jeśli zmieszam farby majirel np. w takiej proporcji 1/4 8.13 z 3/4 7.13 i będę je nakładac na taki srednio-jasny blond to otrzymam na włosach fajny odcień ciemnego blondu? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioletta25
Hej, a ja mam takie pytanie do Majrel: czy jeśli zmieszam farby majirel np. w takiej proporcji 1/4 8.13 z 3/4 7.13 i będę je nakładac na taki srednio-jasny blond to otrzymam na włosach fajny odcień ciemnego blondu? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioletta25
c.d. :) czy lepiej ta 8.13 zmieszac w takiej proporcji j.w.( lub innej) po prostu z 8 albo z 7 lub 7.31 ? codzi mi o ładny odcień ciemnego blondu ale nie za ciemnego własnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Justyny: masz śliczny kolor! Może warto dać mu szansę i poczekać jak się będzie zmywał :) Mam raczej złe doświadczenia z farbowaniem tuż po farbowaniu. Po kilku takich akcjach mam mocno zniszczone włosy i teraz walczę o ich odratowanie. Oczywiście zrobisz jak zechcesz ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel czy mogę na sam odrost położyć mieszankę majiblond pół tubki 901s i pół 911 z wodą 12? Mam mocno zniszczone włosy i postanowiłam przez jakiś czas atakować ;) tylko odrost i podreperować resztę włosów. Taką mieszankę wymyśliłam, żeby odrost nie wyszedł żółty (po samym 901s) lub szarawy po samym 911. Jak sądzisz taka mieszanka to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie boje sie zniszczyc wlosy. Przez ciezka chorobe stracilam ich conakmniej 1/3 i dlugo dbala i walczylam o ich normalny stan. szkoda mi teraz to stracic. Pracuje wsrod ludzi i znajomych i obcych. dzis w pracy uslyszlam wiele komplementow, wiec moze zostawie to tak jak jest i na razie nic nie bede robila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do baja 85 - z loreala majiblond 9.11 z majirel 10.21 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jazkinia - podobny odcien blond ma farba evolution alfaparf 1020 ss z woda 9% lub majiblond 911 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do depeszka- z farb komercyjnych sklepowych mozesz sprobowac recital preference 03 z odcieniem viking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do myszkkka mikii - ja k chcesz miec ładny i trwaly ciemny blond to polecam ci farbe alfaparf evolution 7NB lub 7NI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do juztyna stolarczyk- w sumie jak patrze na Twoje zdjecie to masz ładny jasny blond bez cienia żółci, jak koniecznie chcesz przyciemniac to poczekaj z dwa tyg i uzyj sublime mouse odcienia 80 bo wychodzi ladnie i naturalnie , odcien 60 wyjdzie jak jasny brąz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kika39 - nie mam pojęcia jka ci wyjda te kolory Joanny , ta firma jest mi zupelnie obca , ze slyszenia wiem ze ma kiepskie produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wioletta25 - najlepsza bedzie mieszanka ta pierwsz w takiej prioporcji jak napsialas 8.13 z 7.13 , jak zmeiszasz z natura np 7 odcien moze wyjsc zbyt ciemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do helenawiktoria44 - jak najbardziej mozesz farbowac sam odrost ta mieszanka farb z tym ze odcien moze byc lekko ciepły , lepiej odrost rozjasni farba alfaparf 11.20 z 11.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel, przepraszam , że jeszcze raz pytam,ale doradziłaś mi alfaparf 11.11 zmieszany z 11.20 na wodzie 9. Moje włosy przypomnę z natury 6, 7 farbowane na poziom 10 wychodziły żółto- złociste. Powiedz mi proszę , czy ten kolor pomieszany wyjdzie na moich włosach jasny perłowy? Pytam, bo boję się żeby nie był za szary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Majrel - przesyłam zdjecie moich włosków uzyskany z Luo Color 10,12 z 9% wodą : http://andar.c4web.pl/zidiallegro/IMG_4869.JPG Chciałabym uzyskać teraz mniej wiecej coś takiego: http://andar.c4web.pl/zidiallegro/hair.jpg ewentualnie jakis naturalny blond. Byłabym wdzięczna jeśli doradzisz mi jakiego koloru farby użyć (luo lub alfaparf) i z jaką wodą zmieszać. Dodam ze mam obecnie jakieś centymetrowe odrosty i czy na nich trzymać dłuzej a potem przeciągać czy nałożyć równomiernie? Potrzebuje odmiany i będe bardzo wdzięczna za pomoc. czas na zmiany przed-urodzinowe :) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BŁAGAM O POMOC ;) Od kilku lat farbowałam włosy rozjaśniaczem (pasemka) ładnie to wyglądało, bo fryzjerka robiła mi cienkie pasemka i każdy myślał, że mam takie swoje jasne włosy.. :p Jednak zrezygnowałam z rozjaśniacza (mimo, że efekt mi sie podobał) bo włosy kruszyły mi sie, wypadały garściami i nie mogłam ich rozczesać. :/ Od tamtej pory mam problem z uzyskaniem normalnego koloru włosów. Ciągle wychodzą żółte albo jakieś złote. Moja fryzjerka ostatnio położyła mi farbe (i tez wyszło żółto) poratowała mnie pasemkami (znow rozjaśniacz...) wyglądam jak człowiek, ale nie wróce znów do rozjaśniacza, bo za pare lat bym chyba wyłysiała. :p Jak mam uzyskać taki piękny kolor - widzę, że ona ma zrobione pasemka tylko jakich farb użyć, żeby mi tak wyszło? :( http://ochyachy.pl/5549726339815559821/oto-nowa-miss-polonia1-ladna Teraz mam włosy na pozimie 9 (farba prosalon 9.0 +jasne pasemka na wierzchu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BŁAGAM O POMOC ;) Od kilku lat farbowałam włosy rozjaśniaczem (pasemka) ładnie to wyglądało, bo fryzjerka robiła mi cienkie pasemka i każdy myślał, że mam takie swoje jasne włosy.. :p Jednak zrezygnowałam z rozjaśniacza (mimo, że efekt mi sie podobał) bo włosy kruszyły mi sie, wypadały garściami i nie mogłam ich rozczesać. :/ Od tamtej pory mam problem z uzyskaniem normalnego koloru włosów. Ciągle wychodzą żółte albo jakieś złote. Moja fryzjerka ostatnio położyła mi farbe (i tez wyszło żółto) poratowała mnie pasemkami (znow rozjaśniacz...) wyglądam jak człowiek, ale nie wróce znów do rozjaśniacza, bo za pare lat bym chyba wyłysiała. :p Jak mam uzyskać taki piękny kolor - widzę, że ona ma zrobione pasemka tylko jakich farb użyć, żeby mi tak wyszło? :( http://ochyachy.pl/5549726339815559821/oto-nowa-miss-polonia1-ladna Teraz mam włosy na pozimie 9 (farba prosalon 9.0 +jasne pasemka na wierzchu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jazkinia - miss polonia na zdjeciu ma jaśniutki beżowy blond , jesli boisz sie zbyt jasnego i chlodnego blondu to polecam 9.13 alfaparf z woda 9% lub z farb komercyjnych loreal recital preference odcien Helsinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Bubkowska - chlodny i bardzo jasny blond nada ci farba evolution alfaparf 1020ss z woda 9% z tym ze tam gdzie sa pasemka koor bedzie chlodnym jasniutkim blondem , ewentualnie loreal preference odcien Helsinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapłaciłam 100zł za farbowanie włosów f. loreal. Dodam że włosy są do brody. To dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprzejmie proszę o odpowiedź Majrel, przepraszam , że jeszcze raz pytam,ale doradziłaś mi alfaparf 11.11 zmieszany z 11.20 na wodzie 9. Moje włosy przypomnę z natury 6, 7 farbowane na poziom 10 wychodziły żółto- złociste. Powiedz mi proszę , czy ten kolor pomieszany wyjdzie na moich włosach jasny perłowy? Pytam, bo boję się żeby nie był za szary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtarzam post z poprzedniej strony bo się zawieruszył :) Majrel - przesyłam zdjecie moich włosków uzyskany z Luo Color 10,12 z 9% wodą : http://andar.c4web.pl/zidiallegro/IMG_4869.JP G Chciałabym uzyskać teraz mniej wiecej coś takiego: http://andar.c4web.pl/zidiallegro/hair.jpg ewentualnie jakis naturalny blond. Byłabym wdzięczna jeśli doradzisz mi jakiego koloru farby użyć (luo lub alfaparf) i z jaką wodą zmieszać. Dodam ze mam obecnie jakieś centymetrowe odrosty i czy na nich trzymać dłuzej a potem przeciągać czy nałożyć równomiernie? Potrzebuje odmiany i będe bardzo wdzięczna za pomoc. czas na zmiany przed-urodzinowe Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka8484
dziewczyny chce zafarbować włosy kolorem maijblond 911 z 9 woda lub 11.11 która wychodzi ładniej obecnie mam włsy farbowane marijel 10.21 z 9.22 .chodzi ma p chłodny jasny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×