Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

MARJEL!!!:):):) DZIEKI DOBRA KOBIETO:):):Jak zrealizuje Twoje zalecenia to dam znać jak wyszło:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJREL!!!:):):)DZIĘKI WIELKIE DOBRA KOBIETO:):):)Jak zrealizuję Twoje zalecenia to napiszę jak wyszło.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJREL!!!:):):)DZIĘKI WIELKIE DOBRA KOBIETO:):):)Jak zrealizuję Twoje zalecenia to napiszę jak wyszło.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJREL!!!:):):)DZIĘKI WIELKIE DOBRA KOBIETO:):):) Jak zrealizuję Twoj zalecenia to napiszę jak wyszło.A jeszcze jedno zapytanie - Majrel mam zostać przy wyborze odcieniu brązu tego zimnego czy w odcieniu złota lub radzisz jeszcze inny odcień brązu, czy to ma znaczenie do zrobienia takich refleksów które mi doradziłaś.Sorki że pytam tak namolnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJREL!!!:):):)DZIĘKI WIELKIE DOBRA KOBIETO:):):)Jak zrealizuję Twoje zalecenia to napiszę jak wyszło.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel jeszcze napisz mi czy ten odcień brązu który mam wybrać zimny brąz czy ten złoty a może inny mi doradzisz żeby te refleksy które piszesz mi wyszły dobrze .Chyba że to nie ma znaczenia czy masz brąz zimny czy czekoladowy czy złoty.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel jeszcze napisz mi czy ten odcień brązu który mam wybrać zimny brąz czy ten złoty a może inny mi doradzisz żeby te refleksy które piszesz mi wyszły dobrze .Chyba że to nie ma znaczenia czy masz brąz zimny czy czekoladowy czy złoty.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do jajagna- inoa nie zniszczy ci wlosow bo jest bardzo delikatna a odcien 9.3 jest ladnym zlotym jasnym blondem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do borka- delikatne karmelowe pasemka lub toffi najepiej wygladaja przy zlotym brazie lub czekoladowym ale przy chlodnym tez sie dobrze prezentuja , tylko musza one byc naprawde cieniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel dobrze zdecyduję sama na ten odcień brązu który zrobić, jak twierdzisz że będzie dobrze z każdym brązem;)Bardzo mi miło że mi doradziłaś.Do następnego klikania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellatka
Bardzo dziękuję za odpowiedź:) Jesteś po prostu nieoceniona:) Jestem stalą czytelniczką tego wątku, bo choć nie jestem fryzjerką to wlosy są moją wielką pasją, i nie mogę wyjść z podziwu dla Twojej ogromnej wiedzy i profesjonalizmu... Mogę jedynie baaaardzo pozazdrościć dziewczynom które oddają swoje wlosy w Twoje ręce w tzw. realu:) Powiedz mi jeszcze tylko czy do farby koleston perfect mogę użyć wodę loreala? bo mam w domu dużą butelkę...i w jakich proporcjach miesza się rozjaśniające blondy? 1/2 jak w majibond? pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funnia*
Witaj Majrel :) Mozesz mi podpowiedziec jak uzyskac kawowy odcien wlosow np taki jak jest na opakowaniu londa emotion 73 mokka? chodzi mi o farby dostepne w marketach.Czy loreal ma jakies mokka,kawa odcienie procz tej farby exell w 10 minut i castinga caffe late?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do bellatka- mozesz spokojnie kleston perfect pomieszac z woda loreala, proporcja mieszania jak w majiblondzie 1:2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do funnia- excellence creme ma odcien głębokiej kawy 4.3 ale jest to dosc ciemny odcien albo excellence cereme 6.30 jasniejsza kawa, z preference odcien virginie jest tez odcieniem srednio palonej kawy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellatka
Dziękuję... jeszcze mam tylko jedno pytanie, tak na przyszlość gdyby koleston jednak nie okazal się lepszy dla moich wlosów...to czy ten mój ulubiony majiblond 911 ladniejszy efekt daje z wodą 9% czy 12%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desire_x
Majrel,proszę ,odpowiedz,jaką farbą Loreala zgaszę żółtawe włosy po dekoloryzacji,jednocześnie ochładzając i rozjaśniając kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj majrel. Zgodnie z tym co mi doradziłaś kupilam juz dwie farby nutrisse 101 i 89 tylko nie bardzo wiem w jakich proporcjach je mieszać żeby uzyskać odcień jak najbardziej zbliżony do belle color 13. Mieszam po poł tubki kremu koloryzujacego obu farb, i tak samo postepuje z woda utlenioną, czy wykorzystuję tylko tą mocniejsza z odcienia bardziej rozjasniajacego (101), co jest dla mnie bardziej logiczne gdyz 13 miala oksydant 9%? Z góry dziekuje Ci za fachowa poradę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel jeszcze pytanie od mojej znajomej jak wychodzą farby w odcieniu kasztanowym w jaki kolor wpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel jeszcze pytanie od mojej znajomej jak wychodzą farby w odcieniu kasztanowym w jaki kolor wpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel jeszcze pytanie od mojej znajomej jak wychodzą farby w odcieniu kasztanowym w jaki kolor wpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanna_k
Majirel Dziekuje za wczesniejsza porade,ale majiblondu z woda 12% nie uzyje bo mam za delikatne wlosy i wypadajace wlosy. Moze powinnam zejsc z 10/38 na 9/38 w kolorach zeby ta rudosc na odrostach nie wystepowala? i jakiej wody powinnam uzyc 6 czy 9%?? Dzieki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel!:)Proszę nie bądż zła że tak przeciągam to samo ale jeszcze kontynuacja mojego pytania czy z tymi refleksami z czasem dojdę do takich włosów http://www.w-hairstyle.com/wp-content/uploads/2009/10/jennifer_lopez_straight_hair. te włosy też mi się podobają jpghttp://images.askmen.com/photos/cheryl-tweedy/39634.jpg i jeszcze te http://news.bbc.co.uk/nol/shared/spl/hi/entertainment/05/songwriters/songwriters_xenomania/img/3.jpg czy robiąc balejaż co jakiś czas można dojść do takich odcieni ihttp://sacramentoscoop.com/2008/10/11/celine-dion-is-coming-to-arco-arena/ ten kolor też super tylko ja nie wiem do jakiego maksymalnie jasnego koloru mogę w przyszłości zejść żeby nie wyglądać sztucznie.Jak znudzi mi się ten brąz to zacznę robić po troszku te refleksy i aż dojdę z czasem może do takiego koloru jak doradzisz który i czy będzie pasował jako do naturalnej brunetki.Marjelko dziękuje bo wierze że dobrze doradzisz mi w tej kwestii.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funnia*
Dzieki moze uzyje tej exel 630 moze da taki efekt kawy jak casting 623 tylko trwalszy bo o to mi chodzi tylko boje sie zeby nie wyszla cieplejsza,numeracje maja podobna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funnia*
Moge Cie Majrel prosic jeszcze bys podpowiedziala mi jak wychodzi na wlosach odcien toscane preference?Moze tez w kawe wpada bo na pudelku wyglada nie zle aha i czy to prawda ze preference ma silniejsza wode utleniona i rozjasnia wloski? Ja mam naturalnie wlosy brazowe raczej ciemne no i jak juz wczesniej pisalam ładnie wychodzi na nich caffe late casting bo nie przyciemnia ani nie rozjasnia tylko daje ładna poswiate a szukam trwalej farbki ogladalam tez z londy naturals kawowy braz ale boje sie by czarne nie wyszly.Pytam o ten toscane bo na pudelku jest mniej pomaranczowy niz ten exellence 630,prosze wypowiedz sie ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do borka- taki odcien jak jenifer lopez mozna z czasem uzyskac robiac gesty balejaz na ktory pozniej kaldziemy mieszanke diacoloru bez amoniaku mieszajac 8.02 z cwiartka 7.13 na ok 8 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do funnia- odcien prefernece toscan nr techniczny 6.23 wychodzi jak jasny brazik z polyskiem zltawej czekolady na twoje wlosy powinien byc ok, preference ma wode 6% ale jest w formie zelowej ktora bardziej zywy i swietlisty refleks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do hanna k - mozesz uzyc kolestonu z woda 6% ale jesli chcesz sie pozbyc rudawej poswiaty to raczej odcien 10/8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do diuna81- mieszasz dwa odcienie nutrisse oraz dajesz polowe wody z nutriise 101 z polowa wody z nutrisse 89 w belle color nr 13 woda miala moc 7,5 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×