Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do desirex- najlepiej zgasi zolc majirel 10.21 z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do belletka- majiblond 911 najlepiej wychodzi z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oan
Majrel, kilka dni temu na rozjaśniane włosy miałam kładzioną farbę Artego 8.11 jasny, popielaty blond. Po powrocie do domu, spojrzwaszy w lustro stwierdziłam,że wyglądam jak drzewo na wiosnę. Całe włosy pokryły zielonkawe refleksy... Proszę Cię o radę: dzisiaj zakupiłam farbę Islande Loreala, czy da ona pożądany efekt: pokryje zielonkawe refleksy i da chłodny popiel? Liczę na Twoją pomoc :) Z góry baaaaardzo dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel bardzo dziękuję jeszcze raz za informację przekaże fryzjerce jak ma mieszać te farbki:) i jeszcze raz proszę o odpowiedz do pytania od znajomej-farby w odcieniu kasztana z loreal w jaki odcień wpadają ?Pozrawiam miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do borka- odcienie kasztana z jakich farb??? z preference odcien M1 głęboki kasztan wpada w ciemną czerwień z polyskiem brazu, M2 mrożny kasztan ma polysk kawy mokki ze szczyptą lekkiej ciemnej czerwiwni, M1 daje efekt mlecznej czekolady, z farb ecellence creme sa dwa kasztany tzn 4.15 ciemny odcien kawy ze szczypta czerwieni oraz 5.25 braz wpadajacy w poswiate głębokiej śliwki , jest jeszcze odcien 4.3 czyli kolor ciemno palonej kawy oraz 5.3 zlocisty braz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do oan- farby artego sa kiepskie , ocien 8.11 na rozjanione wlosy dal taki odcien poniewaz na zolty kolor odcien jasnego podwojnego poielu daje poswiate zielona, najlepiej rozjasnione wlosy ktore maja zoty kolor daje sie odcienie opalizujace np 9.22 majirel lub 9.12 z luo color , kolor island da odcien raczej srednio ciemnego chlodnego blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel:)Podziwiam Twoją wiedzę super tłumaczysz tą cała magię kolorów i stwierdzam że nie jedna fryzjerka powinna się jeszcze od Ciebie troszkę pod uczyć:):))Marjel a powiedz mi jeszcze jaki najbardziej pożądany jest brąz u brunetek? Mnie się bardzo podoba ten co mi doradziłaś już sobie sprawdzłlam te farby loreal i w przyszłym tygodniu farbuję sobie włoski. Ciekawi mnie jeszcze jakie odcienie brązów są najładniejsze wg Ciebie:)Napisz.:)PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do borka- brunetki szczegolnie te z jasna wrecz porcelanową karnacja najlepiej wygladaja w zimnych brazach np majirel 5.11, 4.75 , 5.0 lub chlodnych ciemnych kasztanach np 4.15 , 5.12 w ciemnych śliwkach 3.20 , 4.16 oraz kawowych brazach, batomiast brunetki o zlotej karnacji lub sniade w zlotych brazach 4.3 , 5.3 , lub kolorze typu sepia 6.3 , czekoladowych brazch 4.35 - bardzo ladny odcien typowej czekolady lub 5.15 czekolada z polyskiem ciemnej czerwieni oraz ciemnych burgundach 4.56, 5.61oraz kiedy wlosy maja rozjasnione ale na odcien karmelu badz tofii lub starego zlota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam pytanie do majrel : Moje włosy to: dość jasne trochę żółtawe pasemka i odrost naturalnych włosów na poziomie 7 (byłam u fryzjerki i ona to określiła)chcę uzyskać kolor włosów małgosi sochy tiny.pl/3jl5 , http://e2.pudelek.pl/p1373/a3b76809001019194bcb8eb1 ponieważ boję się to zrobić sama - poszłam do fryzjera - pracują na farbach z loreala. Zaproponnowano mi 9 taki złociśty bolond lub trochę ciemniejszy 8 (koniakowy) nie wiem na który się zdecydowąć, proszę o podpowiedź .Bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel Dzięki za odpowiedz też wezmę ją pod uwagę ja należę do tej bardziej zlotej śniadej cery :)Jak będę miał jeszcze pytanko to napisze.Jeszcze raz dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funnia*
Bardzo dziekuje majrel super czyli ten toscane ma taki sam numer jak caffe lete z castinga czyli powinien wyjsc taki sam kolor :) wiec go uzyję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do megg- zaden z kolorow ktory zaproponowal ci fryzjer nie ma nic wspolnego z odcieniem Malgosi Sochy , widze ze panie w tym zakladzie uzywaja starej palety mjirela z nazwami koniakowy itp, odcien 9 - to bardzo jasny blond z odcieni postawowych a odcien 8- to jasny blond , Małgosia S ma raczej pomieszane bardzo jasne odcienie blondu 10.1/2 1 z 10.21 lub 10.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolcia
Witam ;) Bardzo prosze o pomoc. Przez ostatnie kilka miesiecy schodzilam z czarnych wloskow do bardzo jasnego blondu u fryzjera. kilka dekoloryzacji ostatnio przez pasemka. niestety fryzjer cos chyba zle zrobil te pasemka bo na czubku glowy mialam ok 3-4 cm rudo zlotego odcienia :( postanowilam juz dac sobie spokoj z fryzjerami i zakupilam loreal preference stockholm . pozbylam sie zoltego odcienia po rozjanianiu teraz jest piekny najjasniejszy perlowy blond ale ten rudy odcien praktycznie sie nie pokryl. odrost ( mam naturalny ciemny mysi blond ) też robi sie na zloty blond i nidlugo cala praca i pieniadze pojda na marne bo calosc bede miec zloty blond :(. moze za krotko trzymalam farbe? zwykle robie odrosty a potem odrazu przeciagam grzebieniem na calosc i trzymam lacznie ok 50 min ( przyzwyczajenie po farbowaniu na czarno ). czy jest mozliwosc pokrycia odrstu jakas farbka loreala? uwielbiam kolor stockholm wiec pomyslalalm aby moze go zmieszac z loreal preference 03 i z woda 9% z opakowania 03? Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do dolcia- masz typowy mysi kolor wlosow wiec odcienie opalizujace jakim jest stocholm wychdza pod zlocisty kolor na twoim odroscie, - dzieje sie tak ze poniewaz twoj naturalny barwnik we wlosach melanina ma duzo czerwonego pigmentu, aby sie pozbyc tego efektu radze ci pomieszac preference 03 ze stocholmem w proporcji na calą tubke 03 dac polowe stockholm, na dlugosci i konce wlosow nakładac tylko stockholm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolcia
Majrel bardzo ci dziekuje za szybka odpowiedz :). Mam jeszcze pytanie co do tych proporcji, a mianowicie jesli na cala tubke 03 + woda z 03 + dam pol tubki stockholmu to czy musze doddac takze troche wody ze stockholmu gdyz moze byc za geste? i potem na calosc ta druge polowe stockholmu z pozostaloscia wody ze stockholmu? chcialabym byc pewna ze dobrze zrozumialam ;) i ile trzymac na odroscie i na dlugosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga majrel,dziękuję za odp., bardzo mi pomogłaś, nie pójdę do tego fryzjera, to pierwsza decyzja. Kolorki które mi podałaś (bo chodzi o Majirel?)są bardzo ładne , chociaż wydają mi się bardzo jasne, czy na włoskach wychodzą troszkę ciemniej? - myślę żeby dodać do 10.1/2 1 - 10.13? i jeszcze mam pytanie jaką wodę powinnam dodać? moje naturalne włosy to poziom 7 + pasemka na reszcie włosów.Bardzo dziękuję za odpowieź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oan
Majrel, dziękuję za odpowiedź. Czyli bez obawy przed zielonkawą poświatą mogę kłaść island?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci bardzo Majrel za porady, tylko mam jeszcze pytanie jakiej wody (jaki procent) powinnam użyć stosując diacolor, tej słabszej czy tej mocniejszej? Mam dosyć zniszczone włosy, mam siano po tych wszystkich zabiegach u fryzjerki czy gdybym zdecydowała sie na farbę majirel to nie zniszczy mi ona tych osłabionych włosów. Wiem, że jest ona bez amoniaku, ale zawsze to farba. Jakich odcieni powinnam w przyszłości używać by wychodziły bez tego miedziano-złotego refleksu na moich naturalnych włosach (ciemny blond, mysi z duża ilością czerwonego pigmentu). Czy blondy opalizujące, czy mieszać z popielatymi blondami? Czy kolory podstawowe będą wychodziły bez tych refleksów? Mam już tez trochę siwych włosów. Przeprasza, że tak drążę ten temat, ale po tych ostatnich farbowaniach strasznie się boję co może wyjść na tych włosach. I jak mam mieszać majirel 1/4 z 7.22 i cała tubka 8.11 czy 1.4 z 7.22 i 3/4 z 8.11? a gdybym kiedyś chciała farbować na poziomie moich naturalnych włosów, albo ton jasniej to wystarczy woda 3% czy zawsze powinnam używać 6% jesli chcę zachować zimne odcienie? Dziękuję bardzo i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do dolcia- tak dobrze zrozumialas na odroscie trzymasz te miesznke 45 minut, na calosc odcienia preference 03 i cala wode z tego koloru dajesz pol wody z odcienia stocholm , n reszte wlosow tzn na dlugosci i konce dajesz stocholm z polowa wody ze stocholm na 20 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do meg 111- jesli masz wlosy na poziomie 7 wystarczy woda 6% ze wzgledu na pasemka jednak lepsza bedzie mieszanka 10.1/2. 1 z 10.21 odcienie te nie wychodza az tak jasne ale jak chcesz ciut ciemniej pomieszaj 10.1 z 10.21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do oan- mysle ze island bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
fo fairyland- do majirela musisz uzyc wody 6% , tak mysle sobie ze najlepsza bylaby mieszanka na pol tubki 8.11 cwiartka 7.22 , jesli chcesz uzyc diacoloru to z ta slabsza woda, na przyszlosc mozesz tez sprobowac odcieni neutralnych poniewaz nie wybijaja one na rudawy blond, polecam odcienie podstawowe głębokie np 9.0 wychodzi on ciemniej ale jast bardzo ladnym naturalnym blondem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel chodzi mi jaki kolor to brązuw jaki on wpada żebym miała porównanie do tych polecanych odcieni brąz które mi opisałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel, powiedz mi jeszcze czy pomieszać te kolorki pół na pół, czy inne proporcje? Mam jeszcze pytanie co sądzisz o farbach LUO COLOR? czy można uzyskać kolorek o którym mówimy - która z tych farb jest lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do meeg111- farby pomieszaj pol na pol , jesli chodzi o luo kolor to jest to farba transparentna co daje efekt swietlistosci i nie pokrywa siwych wlosow jesli jest ich ponad 50 % , fomula tej farby jest lekka jest rownie dobra jak majirel dla ciebie polecam odcien 9.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do borka- link ktory mi podalas u mnie nie da sie otworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel - jestem po plastyku i lubię mieszać...:)) serduszko mi mówi żeby pomieszać z Majirel - dobra decyzja prawda? A teraz chciałam serdecznie podziękować za porady, nie wiem jak to się stało, że trafiłam na tak cudowną i miłą osobę. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. P.S. Pozwolę sobie napisać jak wyszło i w razie potrzeby zadać jakieś pytanka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel posyłam drugi link zdjęcie nr1 -www.brisbanetimes.com.au/lifestyle/people/wil.zdjęcie nr 2-www.lansik.pl/.../ zdjecie nr 3http://connect.in.com/penelope-cruz/photos-219143-1293939.html chodzi mi o panią w długich włoskach.Co to za odcienie i czy są odpowiedniki w farbach loreala Marjel sorki że tak nachodzę ale lubię wiedzieć co nie co..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×