Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość bezowo
Panie Miodku, sorry :) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werale
bezowo ten 902 ma troszeczkę jednak zółci w sobie jest to jakby na to nie spojrzeć kolor beżowy wiec coś tam musi mieć ale wiesz jak ja nie znosze wszelkiego roddzaju kolorów pomarańczowych, słomkowych, żółtych tak tutaj w ogóle mi on nie przeszkadza . Co do wypłukiwania się farb ja myślę że duże znaczenie ma to w jakiej kondycji są Twoje włosy, na nieprzetrawionych i zniszczonych włosach kolory trzymają się dłużej i pewnie też lepiej wychodzą (zgodnie z próbnikiem). A poza tym słyszałam kiedyś że najmniej trwałe są popiele, i że najszybciej się wypłukują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesur
do Werale Serdecznie dziękuje za wszystkie dobre rady, na pewno z skorzystam. Chciałabym obejrzeć Twoje zdjęcia ale nie otwierają się bo nie jestem zarejestrowana na tamtym forum, możesz wkleić je tutaj? Do Bezowo Napisałaś, ze zastosowałaś 10.21 preference i nie byłaś do końca zadowolona, możesz napisć dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i bardzo prosze o pomoc, odkąd pamiętam mialam robione pasemka rozjaśniaczem(o zgrozo z wodą 12 a mam sredni blond, łatwo rozjaśniają mi się włosy). po 7 latach znudziło mi się, zawsze chcialam mieć jednolity blond ale moja była fryzjerka ta od pasemek zawsze mówiła że nie wyjdzie. Wię poszłam do innej fryzjerki i zrobiła mi jasny brąz. Na początku bardzo mie się podobał, powtórzyłam jeszcze raz bo szybko się wyplukało. Po dwóch miesiącach od zafarbowania na jasny brąz stwierdziłam że jednak w blondzie lepiej się czuję i nałożyłam rozjaśniacz platiner na całą głowe na wodzie 3%, na odroście bardzo ładnie się rozjaśniło do prawię białego blondu ale tam gdzie była wypłukana farba to wyszły pomarańczowe. Na to nałożyłam farbę rozjaśniająca też na wodzie 3% perłowy blond 1000/2 z prosalonu. No i w niektórych miejscach wyszły prawie białe a w niektórych żółtawe :( bardzo nierówno, dobrze że jest zima to moge w czapce chodzić:( włosy wydają sie prawie niezniszczone tylko niektóre pasma z góry sie trochę ciągną jak są mokre, ale końcówki gładkie miękkie i lśniące, nigdy po rozjaśnianiu asemkami nie były tak lśniące i miękkie jak teraz. Boję się jednak że gdy nałoże jeszcze raz na miejsca żółte tą farbę rozjaśniającą to mi odpadną włosy. proszę o poradę jaką farbę bym mogła nałożyć żeby wyszły jednolite jasne blond, ale nie białe. Myślałam o 9/0 z prosalon podam link w razie czego http://www.prosalon.eu/produkty/koloryzacja/farby/farba-do-wlosow-trwale-koloryzujaca/0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i bardzo prosze o pomoc, odkąd pamiętam mialam robione pasemka rozjaśniaczem(o zgrozo z wodą 12 a mam sredni blond, łatwo rozjaśniają mi się włosy). po 7 latach znudziło mi się, zawsze chcialam mieć jednolity blond ale moja była fryzjerka ta od pasemek zawsze mówiła że nie wyjdzie. Wię poszłam do innej fryzjerki i zrobiła mi jasny brąz. Na początku bardzo mie się podobał, powtórzyłam jeszcze raz bo szybko się wyplukało. Po dwóch miesiącach od zafarbowania na jasny brąz stwierdziłam że jednak w blondzie lepiej się czuję i nałożyłam rozjaśniacz platiner na całą głowe na wodzie 3%, na odroście bardzo ładnie się rozjaśniło do prawię białego blondu ale tam gdzie była wypłukana farba to wyszły pomarańczowe. Na to nałożyłam farbę rozjaśniająca też na wodzie 3% perłowy blond 1000/2 z prosalonu. No i w niektórych miejscach wyszły prawie białe a w niektórych żółtawe :( bardzo nierówno, dobrze że jest zima to moge w czapce chodzić:( włosy wydają sie prawie niezniszczone tylko niektóre pasma z góry sie trochę ciągną jak są mokre, ale końcówki gładkie miękkie i lśniące, nigdy po rozjaśnianiu asemkami nie były tak lśniące i miękkie jak teraz. Boję się jednak że gdy nałoże jeszcze raz na miejsca żółte tą farbę rozjaśniającą to mi odpadną włosy. proszę o poradę jaką farbę bym mogła nałożyć żeby wyszły jednolite jasne blond, ale nie białe. Myślałam o 9/0 z prosalon podam link w razie czego http://www.prosalon.eu/produkty/koloryzacja/farby/farba-do-wlosow-trwale-koloryzujaca/0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezowo
do agnesur Moja opinia o 10.21 preference nie jest najlepsza a to dlatego, ze farba wysusza wlosy, a kolor...coz wychodzi cieplawo. Podobno w polaczeniu z 9.1 daje ladny chlodny bez. /przy czym bardziej polecana jest ta mieszanka exellence/ Nie sprawdzilam i pewnie juz nie przekonam sie bo rezygnuje z farb marketowych pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izydorka
WERALE, może Ty mi pomożesz, bo widzę, że również dysponujesz wiedzą z zakresu farbowanka włosków - > farbuję włosy Castingiem 910 - lodowy blond i kolor mi bardzo odpowiada, ALE ten Casting ma w sobie coś zamiast amoniaku, co baaaaaardzo wysusza i niszczy włosy. Chciałabym uzyskać podobny kolorek jakąś normalną amoniakową farbą (drogeryjną bądź profesjonalną), bo to takich nigdy nie miałam takich spustoszeń jak po tym "czymś" w Castingu. JAKĄ FARBĘ POLECASZ? Będę Ci wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Izydorka: Ja bym sklepowych nie rzyzykowała, niestety blondy lubią różnie wuychodzić, ja bym spróbowała z profesjonajlnych 9.21 lub 911, tam są chłodne odcienie więc powinno by c ok:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam wszystkich.dziewczyny mam problem czy ktoras moze mi poradzic jak sie pozbyc rdzawego kolory wlosow,dwa miesiace temu bylam na dekoloryszacji potem pozozono mi jakas farbe z mjrell cos z opalizujacym nie pamietam dokladnie ale kolor nie za bardzo zniwelowal cieply kolor wlosw potem sama polozylam sobie perlowo lodowy kolor z sayoss ale nadal sa rdzawe nie ladne ehhh... pomozcie jaka farbe drogeryjna moge zastosowac by kolor ochlodzic ale nie przyciemniac moze 10.21 loreall??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mirabell7
loreal ci nie ochłodzi połóż sobiecos z alfaparf z tych farb rozjasniajacych np 11.21 ostatnio robiłam fajnie wychodza. Mozna takze zmieszac farbę z OSP - to taki wzmacniacz rozjasniania. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam ponownie bardzo dziekuje za odpowiedz ale prosze o pomozcie mi jaka farba drogeryjna moge ochlodzic swoje ciemnorodawe Rdzawe wlosy? chodzi mi konkretnie o farby drogeryjne zagraniczne bo nie jestem w polsce i nie mam jak zakupic sobie jakis dobrych fryzjerskich a juz patrzec na siebie nie moge rhhhh... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam naturalny kolor wlosów ciemny, mysi blond, ale od jakiś 3 lat maluje na brąz. Wczoraj pomalowałam wlosy ferią - popielatym blondem. Wiedzialam, ze jasnego blondu to raczej z tego nie będzie, ale liczylam na jakiś jasny brąz lub ciemny blond. Farba miala rozjasnic włosy o moim odcieniu do średniego blondu, a na odrostach wyszlo mi coś w rodzaju zlocistego blondu, reszta włosów jest może nieznacznie rozjasniona. Jak mam osiagnac ciemny lub sredni miodowy blond? Nie chcę używac rozjaśniacza :/ Prosze o pomoc, studniowka 5 lutego a ja wygladam jak idz stad i nie wracaj.. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedzma_23
Cześć dziewczyny! Może któraś z Was będzie mi mogła pomóc. Mój naturalny kolor to ciemny blond, do tej pory fryzjerka robiła mi jasne pasemka rozjaśniaczem. Tydzień temu postanowiłam pofarbować się farbą L'oreala Preference 10.21, a ponieważ miałam spore ciemne odrosty to na nich wyszedł rudy blond, cos takiego jak na obrazku http://1.2.3.9/bmi/images2.fanpop.com/image/photos/8600000/Hayley-Williams-goes-blond-hayley-williams-8647464-500-344.jpg reszta włosów czyli rozjaśniane pasemka troszke sie rozjaśnily, jednak tak się zlewają że wyglądają jakbym miała tylko rude. Chciałabym osiągnąć podobny do tego odcień blondu http://1.2.3.13/bmi/th.interia.pl/11,b3474dea31803837/foto03.jpg czy myślicie że jeżeli pomaluje włosy jeszcze raz tą samą farbą to rozjaśnią sie do pożądanego koloru??? Czy może pofarbować jakimś innym odcieniem??? Poradzcie prosze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel:) prosze poradz!! Po dekoloryzacji potem po kolejnych fsrbowaniach moj kolor wlosow wciaz jest rdzawo Rudy miejscami zolty echh okropny!! Od poczatku dazylam do chlodnego sredniego blondu niz z cieplym wspolnego a juz napewno nie takim rdzawym i rudym!! Czytalam jak kiedys wczesniej pisalas do kogos ze 9.1 pomieszany z 10.21 excelance powinien dac chlodny odcien. Czy ja tez moge tak zrobic? Nie chce juz rozjasniec wlosow ake nie chce by byly ciemne pragne poprostu a moze az zeby byly popielate.co msm zrobic? Nie jestem w polsce i nie man dostepu do profesjonalnych farb blagam napisz co moge zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolis
Witam !!! Mam problem z zielona poswiata na wlosach.Moj naturalny kolor wlosow to popielaty blond.Caly czas mialam robione blond pasemka. Zrobil mi sie odrost i na calosc polozylam Loreal Casting 10 13 piaskowy blond.Tam gdzie mialam pasemka wlosy maja zielonkawy kolor. Co moge teraz z nimi zrobic zeby miec ladny jasny kolor blondu?Bardzo prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam to znowu ja:) chcislam jeszcze dodac ze moim wymazonym kolorem jest taki jak na pudelku Belle color 11 co moze nslozyc zeby taki wyszedl popelaty wlasnie noe za ciemny noe za jasny na tych moicj rudosciach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rownie piekny jest tez belle color nr2 mowie o kolorach z pudelka poprostu piekne czy ktos juz farbowal tymi kolorami cieple rude odcienie wlosow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychodelka
niech mi jakaś dobra dusza powie, jaki to kolor majirel? http://stylio.pl/zdjecia/unknown/628480 chciałabym osiągnąć taki kolor rudego - miedziany, może być ze złotym połyskiem - 8.43 wyjdzie podobny? teraz mam na włosach 8.31 a odrosty tak z poziomu 5-6,dobrze się farbują i rozjaśniają bez niespodzianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly_czajnik
Ja to mam cholernego pecha do farbowania na blond, ale cóż, lubie to:P raz wychodzi za żółty, raz z czerwonawa poświatą.. raz za niebieski, raz fioletowy a teraz szary.. Co zrobić z szaro-burym betonowym który wyszedł po excellence 9.1?? odrost wyszedł czerwono-rudy.. Historia choroby: naturalny ciemny mysi blond, w sierpniu rozjaśnione po całości, potem do października rozjasniany odrost+loreal les blondissimes popielaty, od listopada nie rozjaśniam odrostów tylko próbuję je wyrównać na jakis normalny naturalny jasny blond..było różnie;) ..Tym razem wyszedł betonowy.. Ani blond, ani brąz- normalnie SZARY, nawet nie siwy..w AGD mówi sie INOX, mam czajnik INOX..jakie to przykre ;) Jestem po ok 20-tu myciach w sekwencjach 'mycie-osuszenie', z poprzednich przebogatych doświadczeń wiem że tak właśnie jest najszybciej;) , ale niestety watpię żeby to dziadostwo mi zeszło przed marcowymi roztopami.. generalnie efekt fantastyczny: po długim wymoczeniu w kąpieli + moje nowe włosy INOX- wyglądam jakbym miała 300 lat:D farbowane wczoraj rano.. myślę sobie tak-może casting??ideałem jest normalny, nie żółty, nie szary, normalny naturalny jasny blond (nie bardzo jasny, taki naturalny) nie wyjdą zielone?fioletowe? we wtorek musze wyjść do ludzi, help!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawe
Hej dziewczęta, widzę że macie pojęcie o farbach Majirel, stąd moje pytanie do Was. JAki kolor MAjirel lub Majiblond będzie odpowiadał temu kolorowi Loreal: http://www.opinie.egospodarka.pl/L-Oreal-Feria-Preference-92-Bardzo-Jasny-Blond-Bezowo-Perlowy,47634.html Dodam tylko że nie chcę odcienia złotego ani popielu tylko właśnie opalizujący. Z góry dziękuję za pomoc :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolis
Hej!!! Wczesniej pisalam o moim problemie z wlosami moze ktos mi pomoze. Moj naturalny kolor wlosow popielaty blond. Caly cza robilam blond pasemka.Pojawil sie odrost,mam juz rowniez troche siwych wlosow,dlatego chcialam polozyc farbe. Wybralam loreal casting 1013 piaskowy blond.Na odroscie trzymalam tyle ile podane jest w ulotce i jest ok.Pozniej na 5 minut polozylam na cale wlosy i wyszlo beznadziejnie mysio bury kolor wlosow juz nie wiem czy on wpada w zielen czy bardziej w szarosc. Co moge teraz zrobic aby uzyskac ladny ,cieply kolor blondu.Rozjasniac nie chce bo sa bardzo jasne tylko ta poswiata mi przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×