Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość maly_czajnik
jolis mam analogiczny problem, w sobotę się tak załatwiłam.. na razie szoruję szamponem moim normalnym, zaraz pójdę po taki z rzepą joanny albo fructis przeciwlupiezowy, niektórym najlepiej te sie sprawdzają, tylko będzie straszne siano ;) ehh... na weekendzie położe dopiero coś na nie, teraz boje się jeszcze bardziej niespodziewanego efektu kolorystycznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly_
położyłam casting 1021 efekt- jaśniejsze, połowa niebieskawa ale już platyna, od skóry tylko wścieklejszy żółty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jolis
to co pokazujesz to jest zimny odcień blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel:)Odezwij się!!:):) Mam pytanko do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrrryse_1
Witam, mam ciemne brązowe włosy, farbowane castingiem ciemny brąz niestety wychodzi rudość i czerwoność, której nienawidzę. czy farbą majirel 5,71 lub 4,0 usunę tą czerwona poświatę?? który odcień jest najlepszy?? bardzo proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolis
majiblond 903s to bardzo jasny blond zlocisty i to jest zimny kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolis
Robilam castingiem 1013 .Najpierw wyszly nie wiadomo jakie szaro bure.Mylam szamponem przeciw lupiezowym i teraz mam zolte.Czytalam ze ten kolor mozna zlikwidowac fioletem. Ale sama nie wiem co na to polozyc.Najlepszym rozwiazaniem chyba bedzie fryzjer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do majirel badz kogos kto sie na tym zna:) Obecnie mam wlosy kolor bursztynowy ( sprany) chcialabym uzyc teraz farby majirel 6.45 ciemny blond miedz-mahon i tutaj jest moje pytanko. Czy potrzebuje jakiegos rozjasniacza? i jesli tak to czy musi on byc koniecznie tej samej firmy. Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellatka
Do Jolis majiblond 903s to z całą pewnością jest odcień ciepły Najchłodniej wychodzi 911, chociaż w moim przypadku nawet przy tym odcieniu odrost delikatnie ciepły wychodzi...niestety Pozdrawiam ciepło:) wielka szkoda że Marjel nas opuściła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kineczka29
Witam, Maluję włosy farbami luo color już od jakiegoś czasu. Jednak nie moge trafic na wymarzony odcień. Moja fryzjerka zwykła malować mi włosy odcieniem 10,23 lub 10.21 ale dla mnie po jakimś czasie robiły sie złotawe i wpadały w rudy... Moja naturalna baza to ciemny blond. Chciałabym uzyskać opalizująco - popielaty blond, który kolor powinnam wybrać 10.01 czy 10.12 a może mieszać te dwa?? Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jolis .
pisałam ze to odcień zimny tego zdjecia ktorego link wkleiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisha77
Witam Was serdecznie. Może któraś z Was będzie mogła mi pomóc. Dziewczyny do niedawna chodziłam do fryzjera, pasemka platynowo/czarne. zrobił się odrost a brak finansów w portfelu. chciałam sobie sama pomóc, sprayem z joanny rozjaśniającym, niestety skutek opłakany pomarańczka na odrostach. Czy istnieje jakaś farba z loreala która mogłaby mi to zneutralizować? Marzę o tym by nie musieć chodzić do fryzjera i wywalać tyle kasy ale przez kilka lat nie udało mi się złapać farby która pokrywałaby mi włosy bez efektu kurczątek. proszę jeśli możecie poradźcie mi coś. Kupiłabym jeszcze dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora_gdynia
Kochana Majirel juz kiedyś mi pomoglas, prosze Cie jeszcze raz o pomoc, ponieważ ufam Tobie i jestes dla mnie jedynym autorytetem i nadzieja. Niestety to nie lizustwo ale szczera prawda. Boje sie fryzjerów przez ostatnie doświadczenia. Z natury mam kolor włosów bardzo ciemny popielaty blond. A wiec jakies 3 miesiace temu zrobiłam sobie balejaż tak jak mi poradziłaś kiedyś z Majiblond 911 i woda 6%/9% mieszane, nie bylo koniecznosci patynowania, chciałam miec takie zbozowe refleksy, troche jasniejszy kolor włosów.Wyszło to ładnie, niedawno poszłam na robienie odrostów i to był mój najwiekszy błąd w życiu bo nie wiem jakim cudem wyszłam z kurczakiem na czubku głowy, w ogole te włosy nie komponowały sie z moimo oczami i brwiami. Bardzo zle wygladałam. W szczycie desperacji poszłam dokładnie 2 tygodnie temu do profesjonalnego salonu loreala przywrocic swój naturalny kolor włosów. Fryzjer nie dowiary ale zrobil ze mnie brunetke, mialam farbowane włosy farbą Inoa Loreala chyba cos z przebłyskiem mahoniu, wyszlo bardzo ciemno i nienaturalnie. Byłam zalamana i jestem. Teraz kolor sie wypłukuje nieco (myje przeciwłupiezowym szamponem) i fakt jestem ciut jasniejsza ale niestety nadal za ciemno z mocną mahoniowa nienaturalna poświatą, bardzo zle sie czuje z tymi włosami. dlatego prosze o pomoc, chce sie pozbyc tego koloru i jakiś sposób powrócic do pierwotnego koloru. Prosze poradz mi co powinnam robić po kolei. Czytałam o effasorze ale boje sie o włosy, a nie wiem czy efassor z gorącą wodą poradzi sobie z tym odcieniem? myślałam zeby poczekac na odrosty, zdjac kolor efassorem zeby dobić sie do tego starego balejazu i pofarbować czymś delikatnym np.diacolorem jakims popielatym, zbożowym? Nie wiem co robić:( Marzeniem jest coś w tym stylu: http://i2.pinger.pl/pgr494/3440b81d0022311d4aa0f994/Alessandra+Ambrosio.jpg takie jak ma na czubku modelka mam taki naturalny i taki bym chciala miec. Moje Marzenie to ta fryzura. Prosze pomoż mi bo czytam wiele ale jestem bezradna. Dziekuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dora_gdynia.
sciagnij sobie ten kolor efassorem z woda 9% i daj pozniej jak chcesz taki jak ma ta laska na odroscie np majrel 8,1 lub bardziej popielaty 8.11 albo ciemniejszy 7,1 lub 7.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora_gdynia
dziekuje za zaintersowanie i pomoc, a mam pytanie czy woda aż 9% jest konieczna? bo boje sie zniszczenia włosów bo juz są troche zniszczone. Efassor z gorącą woda nie poradzi sobie??? miałam robiona farba Inoa ponoć bez amoniaku. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dora_gdynia.
wiesz co ja robilam koleżance 9% na czarnych włosach i ladnie sciagneło więc tobie moze wystarczy 6%, niestety nie orientuję się dokładnie jak to jest z gorącą wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki oxydant
Uzywajac czarnej profesjonalnej farby nalezy uzyc 6% oxydantu czy mozna nizszego,jesli tak to ile % ? Wprawdzie chce uzyc renee blanche ale to chyba nie ma roznicy prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo jestem ciekawa jak wychodzi majirel odcien podstawowy 10 badz 10,1/2 ??? ja chcialabym osiaganc taki kolor dodam ze moj naturalny to blond ciemny w lecie bardzo latwo od slonca mi sie rozjasnia nawet do kilku tonow ,teraz mam wlosy rozjasnione -byly farbowane na braz a potem musialam z koloru braz wychodzic pasemkami tyl glowy jest bardzo ciemny duzo tam pasemek miedzianych czy cos a gora jest dosc jasna... http://img821.imageshack.us/i/wloey.jpg/ http://img268.imageshack.us/i/p1140890.jpg/ a chce taki http://o-gwiazdach-polskich-i-zagranicznych.blog.onet.pl/Reese-Witherspoon,2,ID403466379,n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo jestem ciekawa jak wychodzi majirel odcien podstawowy 10 badz 10,1/2 ??? ja chcialabym osiaganc taki kolor dodam ze moj naturalny to blond ciemny w lecie bardzo latwo od slonca mi sie rozjasnia nawet do kilku tonow ,teraz mam wlosy rozjasnione -byly farbowane na braz a potem musialam z koloru braz wychodzic pasemkami tyl glowy jest bardzo ciemny duzo tam pasemek miedzianych czy cos a gora jest dosc jasna... http://img821.imageshack.us/i/wloey.jpg/ http://img268.imageshack.us/i/p1140890.jpg/ a chce taki http://o-gwiazdach-polskich-i-zagranicznych.blog.onet.pl/Reese-Witherspoon,2,ID403466379,n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do dora gdynia- Witam po dlugiej przerwie na tym forum , wiec Twoje wlosy mozna albo potraktowac efasorem z woda 6% albo poczekac ok 1,5 miesiaca i zrobic balejaz blond na folii aluminiowej, jesli uzyjesz odcienia majirel 7.11 lub 7.1 na tych wlsach lub wlosach nawet po scignieciu efassorem odcien bedzie w kolorze brazu nawet 8.11 z majirela da taki efekt, moim zdaniem najlepiej bedie zrobic blond pasemka najlepiej majimeches lub paltinium na wodzie 6% na folii , aby miec jasny blond to po efassorze wlosy musialyby rozjasnic sie do poziomu 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! może ktoś doradzi mi jak osiągnąć kolor poniżej http://ikf.styl.fm/fryzury-grzywki/fryzura547 388.htm chodzi o pierwszą dziewczynę,mój kolorto złoty blondogolnie kolor nietrafiony,jak przejść w taką tonację blondu z złotego???? może być majirelem bądż luo color pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiakk.
Witaj Majrel! Proszę Cię doradź mi jaki odcień włosów na nelly: http://www.youtube.com/watch?v=EcuGmUF2GVg&NR=1 Mam zamiar zrobić pasemka-obecnie mam jasny braz/ciemny blond. Jak uzyskac taki odcien np.z farb majrel-chce wiedzieć, żeby później wytłumaczyć fryzjerowi o co mi chodzi. Mam jeszcze takie zdjęcia: http://www.nellyfurtado.com/photos/detail.aspx?fid=7059&phid=7062 http://www.nellyfurtado.com/photos/detail.aspx?fid=7059 jeśli polecisz coś z farb komercyjnych było by suuper!. Z góry dziękuję!Pozdawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kineczka29
Do majirel Witaj, Mam ogromną prośbę, pisałam już wcześniej ale nie uzyskałam odpowiedzi. Proszę o radę. Moja fryjerka zwykła malować mi włosy farbami luo color 10.21 lub 10.23 jednakże po jakimś czasie zaczynają on wpadać w złotwo-rudawy odcień. Kolor jaki chciałabym uzyskać to popielato opalizujący bardzo jasny blond. Zastanawiam się nad kolorem 10.01 i 10.21 czy można byłoby je polączyć w oproporcjach 1:0,5 czy lepiej połączyć 10.01 z 10.12?? Baza moich wosów to ciemny blond. Proszę poradę. Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję pomocy :) Mieszkam w Irlandii i tu o dobrego fryzjera raczej trudno :) Do tej pory miałam pasemka 1:1 blond i ciemna czekolada, ale chcę z tego zrezygnować i zlikwidowałam te ciemne pasma, teraz te włosy są zbyt jasne i źle się w nich czuję. Chciałabym na nich uzyskać taki kolor jak ma M. Socha w serialu "na wspólnej" http://www.se.pl/multimedia/galeria/54223/na-wspolnej-magorzata-socha/ może być ton jaśniejszy, ale z odcieniem tego popielu. Ta dziewczyna co do tej pory robiła mi włosy, mówi, że niestety nie da się tego zrobić na tych jasnych włosach, bo kolor zawsze wyjdzie za ciemny i z odcieniem takiego jasnego brązu z poświatą rudego, no a tego nie chcę :( Nie wiem na jakich farbach ona pracuje, ale napewno nie na lorealu, więc może coś doradzicie, bo hurtownię fryzjerskich farb loreal tu znalazłam, tylko nie wiem co kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellatka
Witaj Majrel:) Jak to dobrze że wróciłaś:) Doradź kochana! Farbuję włosy kolestonem 12,89 ale chwilowo kiepsko u mnie z pieniążkami i chciałam zapytać czy znajdę w drogerii jakiś jego odpowiednik? Zależy mi na jaśniutkim chłodnym blondzie. Tylko może nie z palette bo ona bardzo mi niszczyła włosy...co myślisz o wellatonie? Pozdrawiam Cię serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagógdkamix
A czy jeśli nałożę na rozjaśnione włosy blond (poziom 10) loreal excellence 9.1 to mi się przyciemnią troszkę włoski? bo chyba 8.1 wyjdzie zbyt ciemno. Wie któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×